براي شادي دوستمان دعا كنيم...

farahani-m

عضو جدید
هو المحبوب
تا به حال به دوستي هاي اين باشگاه فكر كرديد...
بعضي هامان بي تفاوت از كنار دوستي ها گذشتيم ولي بعضي كاربران از اين دنياي مجازي كوچك براي دوستي هاي حقيقي بهره گرفتند و دوستي را فرياد زدند...
مهدي عادلي نسب كاربري است كه اكثر كاربران و مي توان گفت همه كاربران مهندسي شيمي او را به عنوان دوستي دلسوز و مهربان مي شناسيم و از نوشته ها و راهنمايي هاي ارزنده ايشان بهره مي بريم..
عادلي نسب كاربري است كه سعي دارد دنياي مجازي را مغلوب دنياي حقيقي سازد..
دنياي حقيقي با ناملايمات و حادثه هايش تهديدي براي شادي هاست...
چند روزي است كه شادي دوستمان را حادثه اي تهديد مي كند...
حادثه اي كه در دنياي حقيقي آن را تصادف مي گويند...
يادتان هست روزي به دوستمان ازدواجش را تبريك گفتيم و برايش آرزوي خوشبختي كرديم...بياييد امروز به پاس همه دوستي ها براي شادي دوستمان كه درگرو سلامتي هسر مهربانش است، دعا كنيم..

با ايجاد اين تاپيك خواستم دعاي شما دوستان را براي شادي زندگي دوستمان طلب كنم.

مجید

عضو جدید
بنی آدم اعضای یکدیگرند ...
دیگه دنیای مجازی و واقعی فرقی نمیکنه .
از این خبری که دادی واقعا ناراحت شدم . حتما دعا میکنم ، مطمئن هستم دعا اثر میکنه حتی دعای یکی مثل من .
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد
بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا
ز پشت پرده ی غیب به ما نظر دارد

انشاء ا... خداوند همه ی مریضها رو شفای عاجل بده و گرفتاری همه ی گرفتارها رو مرتفع کنه .

یاعلی

.

eshagh_kh

عضو جدید
من خیلی وقت نیست که تو این سایت میآم و میرم ولی اللهم اشفع کل مرضنا !!!
انشاللاه این دوستمون هم به زودی زود برمیگرده همین جا !:heart:

مرد تنهای شب

عضو جدید
امیدوارم در هیچ خانه ای غم و ناراحتی نباشد.

در این شب عزیز برای تمامی انسان های روی کره خاکی،مخصوصا همسر آقای مهدي عادلي نسب آرزوی سلامتی میکنیم.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییی
خیلی خبر بدی بود
اما درست متوجه نشدم، میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
امکانش هست بریم عیادتشون؟
دعا کمترین کاریه که از دستم برمیاد و امید وارم خدا کمکش کنه
من که جز خوبی در این مدتی که تو این باشگاه عضو شدم از ایشون ندیدم
تمام تلاشش رو برای کمک به دوستان می کرد (حتی من که از تالار دیگه اومدم کمکم کرد)
امید وارم خبر بعدیتون برامون نوید بخش باشه
یا علی

farahani-m

عضو جدید
هيچ وقت دوست نداشتم خبر بدي بدم ولي فرياد اين اتفاق رو براي همدلي با ايشون لازم ديدم...
حتما اين همه همدلي هاي شما و پاكي دعا هاتون مي تونه نوري از شفاي خير باشه كه همسر ايشون رو در بر بگيره....
از اين همه دوستي ممنون....

من هم اتفاقي خبر دار شدم از جزئيات سانحه خبردار نيستم،راستش نخواستم توي اين وضعيت زياد مزاحمشون بشم و بخوام كه اون اتفاق رو شرح بدن...
خدا رو شكر به حرمت عشق پاكشون همسرشون كمي بهتر شدن...

Matrix

عضو جدید
بيخيال ! مهدي قوي تر از اين حرفهاست !

ولي خودمون بعد از رفتنه مهدي ، يه قرار ملاقات نتونستيد بزاريدا !!

farahani-m

عضو جدید
از این همه دوستی ممنون :gol:...
خانم عادلی نسب در اثر ضربه مغزی تحت مراقبت های ویژه بودند که خوشبختانه به دعای شما دوستان حالشون رو به بهبودیست....

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اول درود بر شما که چنین مسئله ای رو اینجا گوشزد کردید . همونطوری که ایشون با مطالبشون دست ما رو گرفته خدا هم دست اونو بگیره و مشکلش رو حل کنه . آرزو می کنم که هیچ زندگی با مشکل شروع نشه و بی مشکل هم ادامه پیدا کنه . فقط دوست من توکل به خداکن از تو حرکت و از خدا برکت . انشاالله به برکت لطفی که با مطالبت در حق ما کردی ، شفای همسر گرامی تون به تعجیل بیفته.

shirin_yalda

عضو جدید
سروش جان
آقای عادلی نسب ازدواج کردند و الان هم متاسفانه همسرشون(خانم عادلی نسب) حالشون خوب نیست(تصادف کردند) و ما همگی برای بهبودی ایشون دعا می کنیم:gol:

Matrix

عضو جدید
سروش جان
آقای عادلی نسب ازدواج کردند و الان هم متاسفانه همسرشون(خانم عادلی نسب) حالشون خوب نیست(تصادف کردند) و ما همگی برای بهبودی ایشون دعا می کنیم:gol:

جدي !؟ من نميدونستم كه همسرش هم همراش بوده !

وضع خود مهدي چطوره !!؟

shirin_yalda

عضو جدید
این طوری که دوستمون می گن خود مهدی عزیز خوب هستن ولی حال همسرشون نه. چ.ن ایشون با خودآقا مهدی صحبت کرده.

Matrix

عضو جدید
آها . ايشالا كه هر چه زودتر همسرش هم به شرايط ايده آل برسه !

مهدي جان ، برادر منتظرتيم !

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدي !؟ من نميدونستم كه همسرش هم همراش بوده !

وضع خود مهدي چطوره !!؟
تو نميدونستي همسرش همراش بودده من كلا نميدونستم ازدواج كرده!!!
حال مهدي خوبه ايشالا حال همسرشون هم بهتر و بهتر ميشه بچه ها من باهاشون صحبت كردم گفتن فقط دعا كنيم مام همگي هرشب دعا كنيم تا ايشون كاملا خوب بشن و سر حال
امين:gol::gol::gol:

m.a.m

عضو جدید
هو الشافی
فقط کافی به این جمله هر چند کوتاه اعتقاد داشته باشیم
از خداوند منان خواستاریم تا هر چه زودتر این دوست عزیزمون رو دوباره به جمع ما باز گردونه
دوستای عزیزم همه اونایی که این پیام و می خونن برای سلامتی این مهندس خوب و فعالمون یک صلوات بفرستند و هدیه اش کنن به روح مقدس باب الحوائج قمر بنی هاشم
دوست عزیزم مهدی جان منتظر تشریف فرمایی مجدد شما هستیم
به امید دیدار
خدانگهدارت باشه

ایشالا حالشون بهتر میشه و دوباره باعث نورانی شدن این سایت و تالار مهندسی شیمی میشن . اگه کسی از جزییات حادثه اطلاعی داره بگه لطفا

farahani-m

عضو جدید
ایشالا حالشون بهتر میشه و دوباره باعث نورانی شدن این سایت و تالار مهندسی شیمی میشن . اگه کسی از جزییات حادثه اطلاعی داره بگه لطفا
انشاالله
دونستن جزييات يه اتفاق تلخ...
دوشنبه هفته گذشته بود كه در رابطه با كاري با ايشون تماس گرفتم و متوجه اين موضوع شدم...
يه تصادف رانندگي كه راننده ماشين خود آقا مهدي بودند...براي خودشون اتفاقي نمي افته ولي همسرشون دچار ضربه مغزي مي شن و حالت كما...
اونروز از پشت در ICU با من صحبت كردند و دعاي همه دوستان رو خواستار شدند...
ديگه از اون ماجرا چيزي نپرسيدم و تنها جوياي احوال همسرشون بودم كه خوشبختانه رو به بهبوديست.