براش دعا کنین وضع خیلی بدی داره

adrineh

عضو جدید
چقدر دلم گرفته از بس که صدای خودم را شنبدم از بس که خودخواه بودم در خودم، از این دنیای پر از درد خسته شدم، شکسته دلم با کی سخن بگم!چرا اینجوری شده!

nilgoon13

عضو جدید

یاعیسی خودت رنج کشیده ای....و دیدی چقدر رنج کشیدن سخت است...
پس مارا از رنج نجات ده...ای نجات دهنده ی انسان ها....

adrineh

عضو جدید
به درستی اعلام میکند که آنانی که نام خداوند را میشناسند براو توکل خواهند داشت.او هرگز متوکلان خود را ترک نخواهد نمود."توکل"به خدا به چه معنایی است؟اینکه خدا هرگز ما را ترک نخواهد کرد حامل چه نکته ای است؟
"شناخت خدا هنگامی که نمی دانید چرا"
انسانها دارای محدودیت هستند.مسائل بسیاری در دنیا وجود دارد که انسانها آنها را نمیدانند یا درک نمی کنند!پس چقدر بیشتر خالق خویش و طریق های وی را درک نمی کند! "شناخت"خدا یعنی او را همچون خدا بپذیریم و اجازه دهیم هرگونه که میل دارد عمل کند و مطمئن باشیم که حق با اوست.عزیزان من نه افکار او نه طریق های وی،همانند ماست
"ترسان مباش "
شناخت خدا،انتظار برای عمل او را نیز در بر می گیرد
.این امر درست بر خلاف به دست گرفتن امور در دست های خود است.
"قلبی برای شناخت خدا"
شناخت خدا مستلزم داشتن نگرش صحیح قلبی است.او شما را مجبور به دوست داشتن خود نمی کند بلکه تمام فرصت ها را برای اینکه او را دوست بدارید مهیا می کند.
و بلاخره باز ایستید وبدانید:
خدا پناه من است،او قوت من است.پس چرا ترسان باشم؟زمین مکانی ناامن است.ملتها و شرکتهای تجاری فرو میریزند. مردم شما را مایوس و دلسرد میکنند.تنها خداست که جاودانه قابل اعتماد و توکل است.بازایستید و بدانید که او خداست!

adrineh

عضو جدید
ناامیدها به امید و شکست ها به پیروزی و غم ها به شادی در زندگی برای کسانی که به عیسی مسیح ایمان دارند و شکی نیست همه چیز برای آنها فراهم خواهد بود.

الان امروز خداوند تو رو صدا میکنه میگه برگرد ، من تو را با تمام ضعف هایت گناهانت میپذیرم . بیا و توبه بنما!عیسی خداوند تو را دوست دارد بیا و از غم هایت رهایی بیاب خودت را به پادشاه زمین و آسمان تسلیم کن و قلب خود را به او بده تا تو و اهل خانه ات نجات پیدا کنند.

حال اگر با تمام وجود به خداوندی عیسی مسیح اعتراف و به گناهان خود پی برده و آنها را تسلیم پادشاه نموده و توبه نموده و به او ایمان آوردی..
تبریک میگویم حال تو فرزند خداوند هستی.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
براش دعایی از تمام اعماق وجودم کردم( خدایا خودت کمک کن ) . امیدوارم . هر چه سریعتر خوشحال بشی

nilgoon13

عضو جدید

ای خدای من...
تومی دانی در اعماق وجودم چه می گذرد...
تو می دانی چه می خواهم...
ای خدای من...

nilgoon13

عضو جدید

ای خدا...من کسی رو جزتو ندارم که ازش درخواست معجزه کنم...
پس معجزه کن...

nilgoon13

عضو جدید

ای امید من....
ای منیرمن...
ای زندگی من...
ای همه ی دارو ندارم...
شفایش بده...

adrineh

عضو جدید
با سلام
دوستای گلم ازتون ممنونم