بدنبال يک آي دي دختر در چت!

arasbaran

عضو جدید
بدنبال يک آي دي دختر در چت!(سرگذشت واقعی از بطالت دختران و پسران در چت روم ها برای دوستیابی)
نفر اول در چت روم !اين خانم ديگه خودشه يه آی دی زيبا هم داره ، دينگ ! - خانم از کجا هستي ؟
-- ? asl
- اسل چيه ؟
ها ا ! بيچاره ، حاليت نيست ، تازه کاري ؟ ، اينطور ننويس ! با يد اينجور بنويسي ، asl ! يعني سن ؟ جنس ؟ اهل کجا يي؟ با يد زبان جهاني چت رو بدوني بي کلاس ! آموزش چت نرفتی ؟
_ آ ها ! فهميدم حالا چند سال داري از کجا هستي ؟
- گم شو ! bye تا تورو حالي کنم خودم ديوونه ميشم !...
نفر دوم در چت روم ! بعد از 5 دقيقه يکي پي ام داد :
_ سلام /F/20/teh/daneshjoo
تصور کرد این خانم دانشجو 20 ساله باید مجرد باشه و با کلاس و زیبا
_ واي ! سلام خوبي ؟ من هم نيما 25 سال دارم و اهل تهران هستم ، من ديپلم دارم ،خانم شما از کجا هستين ؟( البته به ضميمه آ دمک قلبي مسنجر )
bye _
چرا ؟ _
الهام : مدرکت پايينه ، بي خيال فرد ديگه اي رو واسه چت پيدا مي کنم .... bye
اين يکي هم تمايل نداشت نيما خان نيم ساعت ديگه هم معطل شد . از اون موقع که آنلاين شده بود تا حالا شده 4 ساعت .... اما ... صداي جيره درب چوبي اومد ! يه دنيا اميد و خيال خام ... عجب ! تو صفحه مسنجر در ليست دوست دختر و دوست پسر ها که اکثرا" بي وفا و سرکاري بودن و همه شون رو فراموش کرده بودچراغ آدمکي روشن شد ه بود
نفر سوم در چت روم ! نيما : دينگ ! ، منم نيما ، سلام ، خوبي ؟ کجايي بي وفا ؟ ديگه بم پي ام نميدي !؟
انگار نمي خواد جواب بده _
_ خوب يه سر به روم شعر و ادب بزنم بهتره ، احتما لا" اونجا ميشه يه آدم با ادب رو پيدا کرد آ خه من عاشق شعر و ادب هستم ...
اوه! اين آدمهاي بي تربيت چرا اين فوش ها و حرفهاي زشت رو مي نويسن ؟ وا قعا " که چقد ر بي تربيت هستن ! اين يکي هم که داره صحبت مي کنه و ويس چت رو در اختيار داره ، که آ قاس ! اما چرا آي دي خانم رو واسه خودش انتخاب کرده ...!!!
برم روم 20 تا 30 سال مجرد و با فر هنگ .... اما تو روم فر هنگ ! يه موزيک مسخره با صداي گوش خراش گذاشته بودن و هر از گاهي نوشته هاي اخطار نامربوط ديگران به ضميمه آ دمک عصباني صورت بنفش !براي قطع موزيک ديده ميشد
يک ساعت ديگه هم بي فايده سپري مي شود ... تنها چيزي که در اين چهار پنج ساعت دستگير نيما شد ، حرفهاي نامربوط توي چت روم و ناسزا گفتن ها به هم بود ، در خواست از دوست دختر يا دوست پسر واسه دوستي و دوست يابي و عشق و عاشقي و .... اما هنوز نيما شخص ( اف ) باب ميلش رو پيدا نکرده بود
کسي هم پي ام بش نداده بود اون اهل عقب نشيني نيست اين ضرب المثل هم آويزه گوششه که :عاقبت جوينده يابنده است.
يه کم گرسنش شده ...
.. نيما با خودش گفت ,بهتره بعد از شام بيام اون موقع حتما" کسي دور از چشم والدينش ميتونه بام چت کنه
در 15 دقيقه با عجله شامش رو خورد ! آخه نيما کسي نيست که بزاره اوقات نازش بي خودي صرف بشه ! اصلا " اهل بطالت هم نيست !
اما الان کانکت شده و يه اتفاق جديد ... بهتره يه کم از اين اصطلاحات مختصر وبين المللي چت رو هم تمرين کنه تا شايد بيشتر تحويلش بگيرن ...چيزهايي مثلPLZ / TY /SEE LATER/ که به ترتيب معا ني مختصري داره ... بعدن ميبينمت ، تشکر ، لطفا و غيره
حا لا وقتشه تو چت بره و يه افه و کلاس واسه بقيه بياد ... شايد فرد مورد علاقش رو پيدا کنه
با تيتر درشت مينويسه HI ROOM .... هيچکس محل بش نميزاره اما ....! يکي وارد ميشه و
join the room!
اين اي دي خيلي چشمش رو گرفت احتما لا" همون اف باشه univer_f 24
نفر چهارم در چت روم !آره دختر زیبا ی 24 ساله ، و تصور کرد دختر زیبا باکلاس و پولدار ی باشه چون مثل اینکه با دیگر دختر ایرانی فرق داشت که ...
با اولين پي امي( PM)که نيما بش داد ، اونم پيام فرستاد که
univer_f24 : hi . f/24/teh/ daneshjoo / you asl ? plz
اون پلز نوشتن دختر 24 ساله اهل تهران (به دروغ)، نيما رو غافلگير و ديوونه کرد
nima_sargardan : m/25/diplom/teh / eshkal nadareh ?akheh man madrakam paeeineh!
نيما با خودش گفت / آخ که چقد خانم با کلاس و با ادب و هاي لول ! حتما" دانشجو هستش
اون ( يونيور اف 24)گفته بود ...من مدرک واسم مهم نيست اخلاق و معرفت و مرام در دوستي واسم مهمه .. يه دوستي پايدار و پاک و اگر قرار باشه ازدواج کنم معیار ازدواج من صداقت است و برای ازدواج اینترنتی فقط باید دنبال ادمهای صادق بود ...
نيما اون شب رو از خوشحالي خوابش نمي برد در صداقت خودش تجديد نظر مي کرد و بعضي وقتها هم به اين فکر بود که ميشه در چت هم يه همسر زیبا ، خوب و مهربان مثل يونيور اف 24 پيدا کرد که خيلي با ادب و دوست داشتني باشه ! آ خه يونيور اف 24 گفته بود که نيما رو دوست داره و عاشق پسر ایرانی شده ، و اگه هر بار که يونيور بخواد بره چت ، نيما وقتش رو به خوبي پر کنه ... نيما هم نقشه مي ريخت واسه ملاقاتش ... فکر مي کرد به شعر هايي که به آدرس ايميلش بفرسته ... صحبت هايي که واسش در چت بگه ... اصلا" دلش ميخواست در حالت " در دسترس نيستم " تو چت بره تا ديگران مزاحمش نشن دو ماه اينجور گذشت ولي يونيور اف 24 هر بار واسه صحبت با ميکروفن بهانه مي آورد ... که ميکم خرابه ... آلان با با و مامانم خونه هستن ...قول ميدم چند مدت ديگه بات حضوري هم صحبت کنم .. اصلا " اگه شماره تلفن هم خواستي بت ميدم ... يا اصلا " با من بيا تا کتابخانه يونيورسيتي همراهيم کن !
..... بازم برق اميد در دل نيما روشن شد ... چون شماره تلفن دختر اینترنتی رو می خواست به دست بیاره ، ولي نتيجه نگرفت !
آ خرش يه بار نيما به شدت عصباني شد و چند بار از اون آ دمک بنفش عصباني بر ضد خانم يونيور اف 24 استفاده کرد چون تا حالا حدود 100 ساعت کارت اشتراک اينترنت براش صرف کرده بود ... اصلا" پاسورد و يوزر نام خودش رو هم به يونيور مي داد ... تصميم گرفت يه هشدار جانانه بش بده ! به دختر خانم یونیور پیام داد که :
اگه اين دفعه رو با ميکروفن صحبت نکني خودت مي دوني ! چرا بهوونه در مياري ؟ من دارم واست ديوونه ميشم عزیزم فکر نمي کردم به اينقدر بي مرام باشي شما که خانم خوبی بودی !
آخرش خانم يونيور اف 24 که فقط آي دي خانم رو داشت از نيما تقاضاي صحبت با ميکروفون کرد. ...
صدایی از بلندگو به گوش خورد که سراسر تن نیما رو لرزاند : علو صدام رو داري ؟
آ خ صداي بم يه آ قا مي اومد ... نيما فکر کرد که شايد اشتباه مخابراتي يا اينترنتي هستش اين مسئله ! اما نه در پنجره کوچکي که چند ماه محل اميد و آرزوهاي نيما بود يه پيام رسيد که
naser/m/46/teh/bache pooldar / bikar / khosh gozaroon
ناصر 46 ساله بیکار خوشگذران !
بعد هم با فارسي نوشت : بيچاره من خرت کرده بودم باي باي
نیما به عنوان یک پسر ایرانی ساده و بی آلایش یک درسی گرفت که نزدیک بود گریه اش بگیره ولی کار از کار گذشته بود چون با یک مریش روانی طرف شده بود یعنی آقایی که اگر برای ساعاتی خودش را در نقش یک دختر احساس کند احساس لذت جنسی زیادی خواهد کرد و متاسفانه نیما شده بود وسیله ارضای جنسی و غلبه بر عقده های روانی آقا ناصر !
شما مواظب باشید این جور کلاهی سرتون نره واين ماجرا هر روز براي هزاران جوان پر انرژي ايراني ادامه داشت تا اینکه شکایت غربی ها از خودشون به این زبان بسته ها رسید ! ولی مسلما" چت روم های و چت کردن دختران و پسران مجددا " از راههای دیگر ادامه دارد و نمونه آن چت روم هایی است که در سایت های تجاری کوچک ایرانی برای جلب مشتری درست شده و از این روش برای فروش محصولات خود استفاده می کنند . سایتهای دوستیابی ایرانی از این امر مستثنی نیستند چون با بررسی ایمیل ها و دعوت نامه های آنها مشخص شده که هر بار با کمبود مشتری ( دختر و پسر های آماده ازدواج ) روبرو میشن یک ایمیل از طرف مدیران سایت به نام دختر براشون ارسال میشه که بیا در سایت فلان من منتظرت هستم ... تا بلکه دروغ شون مبنی بر همسر یابی و ازدواج اینترنتی رو نشه !!!

suave girl

اخراجی موقت
اوفففففف بیچاره جوان های ایرانی که به این حرف ها دل خوش میکنند و ...

Sarp

مدیر بازنشسته
متاسف واسه کسانی که هنوز هم دنبال روم گردی هستند

بالا