بدترين ضدحالي كه خوردي چي بوده؟

elahe.20

عضو جدید
اول خودم ميگم بعد 1ساعت كه پاي دانلود بودم به 1% باقي مانده كه رسيد اشتراكم تموم شد

elahe.20

عضو جدید
بچه ها لطفا بحث انتخاباتو ديگه تموم كنين اين تايپيكو گذاشتم تا با هم بخنديم نه داغ دلتونو تازه كنم .
ضدحال يعني:بعد كلي كار روي پروژه يادت بره سيو كني و برق بره.:redface:

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کوچولویه دقت نکونید، باشه؟

به کوچولویه دقت نکونید، باشه؟

ساعتم رو گم کردم و الان 5 روزه دارم دنبالش میگردم(کادو تولدم بود و گوچی هم بود، خیلی هم خوشل بود خب:cry::cry::cry::cry:):cry:
و همون که 3 تای قبلی گفتند:biggrin:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
توي كلاس گوشيم زنگ زد ميخواستم رد بدم اشتباهي وصل شد بعدم رفت روي بلندگو...بعد كلاس رفت روي هوا...بدجور ضايع شدم...:cry::(:(

elahe.20

عضو جدید
بچه ها چرا كنار پست هاتون قسمتthanks نيست چطور مياد؟ من چطور ميتونم مثل شما زير نوشته هام متن بذارم ممنون ميشم راهنماييم كنين.كسي كه راهنماييم كنه اين گل تقديمش:gol:

وقتي ضد حالتونو گفتين دوست دارم احساستونو درمورد آواتارم بدونم؟

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها چرا كنار پست هاتون قسمتthanks نيست چطور مياد؟ من چطور ميتونم مثل شما زير نوشته هام متن بذارم ممنون ميشم راهنماييم كنين.كسي كه راهنماييم كنه اين گل تقديمش:gol:

-------------

در این باشگاه Thanks جیره بندیه

بدترین ضد حال زندگی من این بود که چشامو باز کردم دیدم باید بازم سالها رو این زمین زندگی کنم..

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر جلسه امتحان پایان ترم گوشیم رفت رو بلند گو و.........

دهنم سرویس شد تا باز برگشتم سر جلسه

حالا زیاد دارم صبر کنید کم کم رو میکنم

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز

عزیزم این چیزایی که کاربران زیر متنشون دارن "امضا"است .شما از قسمت تنظیمات شخصی قسمت ویرایش امضا را باز کنید و هر چی دلتون می خواد اونجا بذارین.بعدش هر جا تایپک بذارین این امضا زیر نوشتتون میاد.
راجع به آواتارت یه تایپک بزن و راجع بهش تبلیغات کن.تا دوستان بیان نظر بدن.
من هم متاسفانه thanks ندارم.الان میرم از آقای پیرجو می پرسم!
حالا بدترین ضد حالم!یادم نمیاد......به محض اینکه یادم اومد میام میگم!

nour86

عضو جدید
...

...

:Dمهمون وارد خونمون شد رفتم جلو تا دسته گل رو بگیرم گفتن قابلی نداره ولی مال تو نیست آخه واسه یکی دیگه از مهمونامون بودش
به شدت جلو جمع ضد حال خوردم.....

elahe.20

عضو جدید
عزیزم این چیزایی که کاربران زیر متنشون دارن "امضا"است .شما از قسمت تنظیمات شخصی قسمت ویرایش امضا را باز کنید و هر چی دلتون می خواد اونجا بذارین.بعدش هر جا تایپک بذارین این امضا زیر نوشتتون میاد.
راجع به آواتارت یه تایپک بزن و راجع بهش تبلیغات کن.تا دوستان بیان نظر بدن.
من هم متاسفانه thanks ندارم.الان میرم از آقای پیرجو می پرسم!
حالا بدترین ضد حالم!یادم نمیاد......به محض اینکه یادم اومد میام میگم!

خيلي ممنون دوست عزيز كه راهنماييم كردي .:gol::gol::heart:

elahe.20

عضو جدید
حالا كه گزينه تشكر وجود نداره تا از تك تكتون تشكر كنم ولي در اين پست از همه بچه ها سپاسگزارم كه به تايپيكم سرزدن و ضدحالشونو گفتن به نظرم ماجراي واقعي لذت خنديدن بهش بيشتره اين طور نيست;)

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین ضدحالی که خوردم این بود که وقتی جواب کنکور اومد من تنها رشته ای رو که اصلا دوست نداشتم و به اصرار خانواده زده بودم قبول شدم:w04:البته درآخر اون رشته رو نرفتم ولی ...

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اردوی تیم ملی جوانان ووشو بودم...روز پنجم کشکک زانوم داغون شد و مجبور شدم اردو را ترک کنم.....

و همچنین قهرمانی رو ببوسم بگذارم کنار

elahe.20

عضو جدید
تا دلتون بخواد من ضدحال خوردم اينم يه نمونه ديگه

سال خدا استاداكه حضور غياب نمي كنن شانس من جلسه آخر استاد حضور غياب كرد و من كه خود كشي كرده بودم تا 20بگيرم به خاطر اين غيبت استاد واسم 19.75 رد كرد.

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بچه درس خون

بابا بچه درس خون

تا دلتون بخواد من ضدحال خوردم اينم يه نمونه ديگه

سال خدا استاداكه حضور غياب نمي كنن شانس من جلسه آخر استاد حضور غياب كرد و من كه خود كشي كرده بودم تا 20بگيرم به خاطر اين غيبت استاد واسم 19.75 رد كرد.
ایول بابا;)
نامردیه ،میدونم:mad:
ایشالا خدا حقش رو بزاره کف دستش:biggrin:

satan girl

عضو جدید
سلام.
میدونین بدترین ضد حال عمر من چی بوده؟
دقیقا پنجشنبه هفته پیش idim هک شد و یک پیغام دروغین با id عشقم از طرف اون هکر نامرد گرفتم. بدجور با احساساتم بازی کرد. نفرینم تا آخر عمر دنبالشه:mad::w43:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دقیقا پنجشنبه هفته پیش idim هک شد و یک پیغام دروغین با id عشقم از طرف اون هکر نامرد گرفتم. بدجور با احساساتم بازی کرد. نفرینم تا آخر عمر دنبالشه:mad::w43:

بی خیال آبجی......

این احساسات که گفتید منظورتون چیه؟؟؟؟؟

تاحالا به همچین جمله ای بر نخورده بودم؟؟؟؟:smile::razz:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.

منم نفهمیدم، اگه تورو هک کرد به آیدی عشقت چه ربطی داشت این قضیه؟؟ بعد اگه هکت کرد چطوری تو بودی؟؟ بعد این عشق از معشوق میاد یا منظورت آیدی مورد علاقه ات بود ...

بعد ببینم تو همون سیناترا6 ییی؟؟؟

نتیجه گیری اخلاقی : عشقت سر به سرت گذاشته :biggrin:

سومیتا

عضو جدید
این عید وقتی رفتیم مسافرت فقط یه کتاب درسی برداشتم تا هر از گاهی یه نیم نگاهی بکنم.:book:بعد عید استاد اومد کلاس فقدم از من سوال پرسید خودشم چه سوالی منم بلد نشدم اونقدر من من کردم تا اینکه بهم گفت درس نخوندی!حتی بعدشم که خودش توضیح داد نه تنها من هیچکس نفهمید چی به چی شد :surprised: :question:

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق معمول شب های تحویل پروژه بیدار بودم (دقیقه 90 همیشه یادم می افته که فرداش باید چه کار می کردم ) و داشتم با 3D Max یکی از پلان ها Cad رو می آوردم بالا و ........
خلاصه فقط مونده بود در و پنجره ها که داشتم Object هاش رو دانلود می کردم

حالا فکر کن ساعت 5:30 صبح روز تحویل پروژه است

از یک طرف نت قطع شد و 2 دقیقه نگذشته برقها رفت
بدبختی اینجا بود که Save هم نکرده بودم :cry:

خلاصه اون جلسه رو غایب شدم و 2 تا (-) که برابر بود با کسر 4 نمره از نمره پایانی گرفتم

آخر ضد حال این جا بود که ...... :crying:
هفته بعدش متوجه شدم که خیلی از بچه ها نیاورده بودن و استاد هم باهاشون کاری نداشته
اما با من بیچاره به خاطر غیبتم لج کرد ........ :crying2:

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقعی بود که عقلم قد داد و فهمیدم توی چه کشور گندی از نظر مدیریت و سیاست گذاری به دنیا اومدم
کشوری که همیشه آماج چپاول و غارت بوده و تنها کسی که این میون متضرر شده بوده و میشه امثال من قشر متوسط جامعه هستش.
کشوری که از سر سیاست خودخواهانه سیاستمداراش همیشه مردمش توی فقر و بد بختی دست و پنجه نرم کردند
کشوری که در عین بی نیازی ، مردم بیچاره و بد بختی داره
آیا سهم ما از منابغ غنی مملکتمون همینه آخه؟؟؟؟:razz:
بابا ؛ توی این مملکت چه خبره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad:

zippo77

عضو جدید
400 کیلومتر راه رو برای شکار رفتیم بعد تازه یادمون اومد وسایل روشنایی و کیسه خواب نیاوردیم..

*shahla*

عضو جدید
والا تو این .... هر ضد حالی که میخوری بدترینه :biggrin::surprised:

حالا بخوایم یکی خوبشو بگم روزه کنکورم بود ! :smile::)خخخخ