بحث و گفتگو در مورد آزمونها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

reza_soheily

عضو جدید
نظر سنجي......لطفا شركت كنيد....
بچه ها من درصداي خودمو اينجوري تخمين زدم....به نظرتون من هفته اينده چه رتبه اي رو بر صفحه كامپيوترم خواهم ديد......با تشكر.........
زبان.....20-25
رياضي......10
مكانيكي.....55-65
فيزيكي......50-60
ترمو..........40-50

با ابن درصدا من میگم 250

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سهیلی
شما که خوب پیش بینی می کنی ، رتبه منو چند می بینی ؟

زبان........20 تا 25
ریاضی...... سفید ( دقت شود !!! )
فیزیکی....50
مکانیکی .....65
ترمو.......25

بقیه هم اگه نظری دارن بگن... یه خورده سرگرم شیم !!!

آخرین ویرایش:

nazeri

عضو جدید
آقا سهیلی
شما که خوب پیش بینی می کنی ، رتبه منو چند می بینی ؟

زبان........20 تا 25
ریاضی...... سفید ( دقت شود !!! )
فیزیکی....50
مکانیکی .....65
ترمو.......25

بقیه هم اگه نظری دارن بگن... یه خورده سرگرم شیم !!!
با اجازه من با توجه به رتبه تخميني خودم يه تخمين بزنم......400-500
امسال يه چيزي رو توجه كنيد......درصد تقلب 0 است.....سالاي پيش خيلي ها با تقلب رتبه مي اوردن............

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه من با توجه به رتبه تخميني خودم يه تخمين بزنم......400-500
امسال يه چيزي رو توجه كنيد......درصد تقلب 0 است.....سالاي پيش خيلي ها با تقلب رتبه مي اوردن............

مرسی ... اگه این رتبه رو بیارم که عالیه...
من میخوام بخاطر کارم حتما کرمان قبول بشم ... روزانه یا شبانه هم برام فرقی نداره...
فکر می کنم با رتبه زیر 600 هم بتونم کرمان قبول بشم...
الان بد استرس دارم... یه خورده بدبین شدم... یهو رتبم میاد شده 800... اصلا هم بعید نیست.:cry:

آخرین ویرایش:

masoud tahery

عضو جدید
سلام.من نمیتونم هیچ نظری در مورد رتبه های شما دوستان بدم چون خودم تازه داشجوی ترم 3 هستم ولی براتون ارزوی موفقیت میکنم.
راستی من میخوام از الان برای ازمون ارشد برنامه ریزی کنم کسی هست که بتونه یه کم راهنماییم کنه. ممنون از همتون.:redface:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یک مقایسه جالب..... اگه اشتباهی می بینید اصلاح کنین.....

گرایش ....ظرفیت 87 روزانه .....ظرفیت 87 شبانه .....ظرفیت 88 روزانه........ ظرفیت 88 شبانه

شناسایی............ 179................... 96......................... 231.........................113

شکل دادن........... 22.................... 10 ...........................20 ...........................14

جوشکاری.......... 14...................... 5 ............................32........................... 12

ریخته گری.......... 45 ....................11 ...........................39 ............................19

استخراج............ 34 .....................16 ...........................35 ............................15

سرامیک............ 52 ......................27 ..........................55 ...........................24

خوردگی ............82 .....................19 ............................40 ...........................15

جمع................. 428 ..................184 .........................452 .........................212

توی این 7 تا گرایش 52 نفر اضافه ظرفیت داشتیم. ( از 612 نفر به 664 نفر )

به ظرفیت سال 88 اینا رو اضافه کنید....
گرایش نانو فناوری – نانو مواد : 4 نفر
گرایش خوردگی – صنعتی شریف ( واحد بین الملل کیش ) : 8 نفر
گرایش مهندسی پزشکی - بیو مواد: 26 نفر
گرایش مهندسی پزشکی - مهندسی بافت : 9 نفر
گرایش مهندسی مواد مرکب : 5 نفر

کل ظرفیت گرایشهای مهندسی مواد کد 1272 : 716 نفر

آخرین ویرایش:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی از دوستام شنیده که رئیس سازمان سنجش اعلام کرده نتایج ارشد جمعه شب توی سایت سنجش اعلام میشه... مثل اینکه توی اخبار ساعت 14 امروز چهارشنبه گفته شده ...:redface:

saeid223

عضو جدید
من

من

من كه تلفيقي از اطلاعات خودم و مهندسي معكوس تست ها رو زدم اميد دارم رتبه خوبي بيارم:biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مي بينم كه استرس داره بچه ها رو شهيد مي كنه و بچه ها ريختن از خودشون احساسات و اين حرف ها در مي كنن. من كه اين چند روزه ول كردم اومدم تهران، نمي خواستم هم ديگه تا بعد از اعلام نتايج بيام اينجا ولي دلم طاقت نياورد.

من خودم تو اخبار ديدم كه رئيس سازمان سنجش گفت (اخبار ساعت 2) كه تا 4 الي 5 صبح شنبه تو سايت مي زنيم بعد گفت ولي شايد بتونيم تا آخر جمعه شب هم جمع و جورش كنيم.

واااي اين يكي دو روز مثل سال مي مونه واسم

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال پذیرش دانشجو به روش آموزشی برای اولین بار اجرا میشه و تنها فرقش با روش سنتی اینه که دیگه پروژه نداره... از لحاظ مدرکی که بهت میدن هم هیچ فرقی با هم نمی کنن.... در کل این روش باعث شده که ظرفیت ها زیاد بشن ...
یه سری گرایش جدید هم تو بعضی دانشگاهها اضافه شده ... پارسال ظرفیت 618 نفر بوده و امسال 712 نفر.... و در مجموع حدود 100-90 نفر اضافه ظرفیت داشتیم...
در مورد رتبت هم باید بگم که خودتو عصبانی نکن... منم برا اولین باره که امتحان می دم....
ولی هیچ کس نمی تونه رتبتو تخمین بزنه... چون امسال ضرایب کلا عوض شدن ... پس هیچ کس هیچ تجربه ای نداره... تا شنبه صبر کن ... منم درصدام نزدیکه شماست... بجز ریاضی که سفیده و ترمو 25.... اگه زیر 600 بشم کلام به آسمونه...;)

در مورد اينكه از لحاظ مدركي فرقي نكنه شك دارم، يادمه اون موقعي كه ما تازه مي خواستيم بريم دانشگاه مي گفتن شبانه يا روزانه رو تو مدرك درج نمي كنن ولي بچه ها الان مي گن درج مي كنن. اين هم حتما يه تاثيري خواهد داشت.

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال اكثر رشته ها تا 500 يا 600 مجاز به انتخاب رشته داشتن و انتخاب شناسايي هم تا 3000 حالا فكر كنم امسال انتخاب شناسايي تا 3500 مجاز به انتخاب رشته بده، كسي نمي دونه تعداد شركت كننده هاي مواد چقدر بوده؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اينكه از لحاظ مدركي فرقي نكنه شك دارم، يادمه اون موقعي كه ما تازه مي خواستيم بريم دانشگاه مي گفتن شبانه يا روزانه رو تو مدرك درج نمي كنن ولي بچه ها الان مي گن درج مي كنن. اين هم حتما يه تاثيري خواهد داشت.

نقل از ایسنا :

وزير علوم، تحقيقات و فناوري از دو روش پذيرش دانشجو در کنکور کارشناسي ارشد 88 خبر داد و گفت: يک روش که همان روش قبلي آموزشي و پژوهشي (گذراندن پايان نامه) است و روش جديدي که امسال اعمال مي شود صرفا آموزشي است.
دکتر محمد مهدي زاهدي در بازديد از حوزه امتحاني کنکور کارشناسي ارشد 88 با اعلام اين خبر در جمع خبرنگاران افزود: با اين دو روش پذيرش اميدواريم ظرفيتها در کنکور ارشد 88 حداقل 20 درصد افزايش داشته باشد.
وي با بيان اينکه ترجيح مي دهيم روش جديد پذيرش در کنکور کارشناسي ارشد که صرفا آموزشي است را در دانشگاههاي مشمول بند ذ ماده 50 برنامه چهارم توسعه اعمال کنيم گفت:اين دانشگاهها شامل دانشگاههاي مادر و رتبه بالا هستند.
وزير علوم گفت: در کنکور کارشناسي ارشد روش پذيرش صرفا پژوهشي نداريم. تنها يک روش صرفا آموزشي بدون گذراندن پايان نامه اضافه مي شود.
وي اظهار داشت: مدرک آموزشي روش پذيرش آموزشي و روش قبلي يعني آموزشي - پژوهشي هيچ فرقي نمي کند و براي ورود به دوره دکتري نيز شرايط يکساني را دارد. هر دو شيوه پذيرش اعتبار علمي يکساني خواهند داشت و تحصيل در هر يک از روشها در ادامه تحصيل دانشجويان تفاوتي نخواهد داشت ضمن اينکه در مدرک دانشجو روش پذيرش قيد نمي شود.

nazeri

عضو جدید
مرسی ... اگه این رتبه رو بیارم که عالیه...
من میخوام بخاطر کارم حتما کرمان قبول بشم ... روزانه یا شبانه هم برام فرقی نداره...
فکر می کنم با رتبه زیر 600 هم بتونم کرمان قبول بشم...
الان بد استرس دارم... یه خورده بدبین شدم... یهو رتبم میاد شده 800... اصلا هم بعید نیست.:cry:
صد در صد مطمئن باشيد اگه رو در صدئاتون اطمينان داريد رتبه تون زير 500 ميشه......من خودم مطمئن نيستم......من پارسال رتبه ام 900 بود.....با اين درصدها:زبان 18......رياضي سفيد.....مكانيكي 38........ترمو 18......فيزيكي 16........استحاله 33.........حالا خودتون مقايسه كنيد.....تازه پارسال رياضي و زبان و فيزيكي ومكانيكي اسونتر بود.......ولي امسال تغيير ضرايب كارو خيلي خراب كرده......

nazeri

عضو جدید
حالا يه حرف هم واسه روحيه اين دم آخري:
اگه واقعا تلاش كردين حتمآ نتيجشو خواهيد ديد.......البته اگه مصلحت باشه........اگه مصلحت هم نباشه هر كاري كني فايده نداره.....از اينجا به بعد با خداس.......من خودمم تلاش كردم.....اگه قبول نشدم ميرم دنبال كار.........

mosyyyyyy

عضو جدید
سلام عليكم دوستان
مي بينم كه استرس از چشماتون داره ميزنه بيرون . ولي چه حالي ميده موقع اعلام نتايج بچسبين به سقف از خوشحالي

اميدوارم همتون هفته بعد خوشحال باشيد
حالا واسه اينكه فضا عوض بشه يه كف مرتب به افتخار خودتون...... به به مرسي
دوستان به من بيچاره كمك كنين منابع اصلي رو بهم بگيد.رشته خودم مواد نيست ولي موادي ها رو دوست دارم
حالا از شوخي گذشته يه لطف كنين اون كتاباي مرجع اصلي رو معرفي كنين تا شروع كنم به اميد خدا
فقط نگين اه تو قبول نميشي و از اين حرفا. من تصميم گرفتم قبول بشم و حتما باميد خدا قبول ميشم

با تشكر

spr135ing

عضو جدید
جداً دیگه داریم خفه می شیم!
هر چی که می گذره بیشتر حس می کنم قبول نمی شم. ذهنم جمع نمی شه اصلاً ! ببینم اونایی هم که سالهای پیش قبول شدند اینقدر مضطرب بودند یا بی خیال ...
اندکی صبر، سحر نزدیک است....

spr135ing

عضو جدید
سلام عليكم دوستان
مي بينم كه استرس از چشماتون داره ميزنه بيرون . ولي چه حالي ميده موقع اعلام نتايج بچسبين به سقف از خوشحالي

اميدوارم همتون هفته بعد خوشحال باشيد
حالا واسه اينكه فضا عوض بشه يه كف مرتب به افتخار خودتون...... به به مرسي
دوستان به من بيچاره كمك كنين منابع اصلي رو بهم بگيد.رشته خودم مواد نيست ولي موادي ها رو دوست دارم
حالا از شوخي گذشته يه لطف كنين اون كتاباي مرجع اصلي رو معرفي كنين تا شروع كنم به اميد خدا
فقط نگين اه تو قبول نميشي و از اين حرفا. من تصميم گرفتم قبول بشم و حتما باميد خدا قبول ميشم

با تشكر
مرسی از تقویت روحیه تون اما بهتره یکم واسه گرفتن جوابتون حوصله به خرج بدین... ایشالا بعد نتایج و انتخاب رشته:confused:

METALHEAD

عضو جدید
سلام
گفتن نتیجه ها از ساعت 5 صبح شنبه می آد رو سایت
یعنی حدود 27 ساعت دیگه
من که زیاد استرس ندارم!
توقعم اینه که حداقل زیر 150 بشم!
;)

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
طاقت بیار و مرد باش...

طاقت بیار و مرد باش...

دوستان عزیز گول نخورید!!!!!!
جواب های کارشناسی ارشد همون شب جمعه یعنی امشب حول و حوش ساعت 8-9 میاد چون دوره کارشناسی به ما هم گفته بودند فلان روز صبح میاد دیدیم شبش زده بودند تو سایت . خلاصه امشب مرتباً هی سر بزنید. بعد بیایید اینجا ازتون شیرینی بگیریم.
دست حق پشت و پناهتون...
نمیدونم چرا ما رو استرس گرفته ما که ارشد ندادیم؟!!!!!!!

o4.pro

عضو جدید
منم دارم میمیرم نمیدونم کی شایعه کرده بود دیشب میاد منم تا ساعت 2 هی چک میکردم ولی نیومد!
شما وضعتون خوبه باز زیاد میگیرن تو رشته هاتون و عدم قطعیت کمه واسه ما برای اینکه بتونیم تو دانشکده خودمون بمونیم باید زیر 4 شیم و کلا با شبانه ها 62 نفر تو کل ایران بشتر نمیگیرن! یعنی 1 نفر بیشتر یا کمتر باشه رقیبا میتونه کلی تو سر نوشت تاثیر بزاره ! امروز که واسه من 1 هفته گذشته تا حالا.
شب کنکورش اینقدرا استرس نداشتم که الان دارم اااااااااااااااااه!

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه من افتضاح شد.... اصلا فکرشو نمی کردم اینقدر بد بشم.... بین 700-600 شدم...
درصدام همونایی بود که حساب کردم...:wallbash:
:crying::crying:
مکانیکی هم 70 بودم...فیزیکی 50... ریاضی سفید کار دستم داد:cry::cry:

reza_1364

مدیر بازنشسته
رتبه من افتضاح شد.... اصلا فکرشو نمی کردم اینقدر بد بشم.... بین 700-600 شدم...
درصدام همونایی بود که حساب کردم...:wallbash:
:crying::crying:
مکانیکی هم 70 بودم...فیزیکی 50... ریاضی سفید کار دستم داد:cry::cry:
درست انتخاب رشته کن تا قبول بشی.

نگران نباش

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
حالم گرفته شده....:cry::cry::cry:
درصدای من به ترتیب : 17-سفید- 50-70-26 معدل موثر: 98/13
رتبه در سهمیه : 664

به نظر شما من قبول میشم یا نه؟ من می خوام کرمان- شناسایی یا خوردگی- شبانه بشم.... امیدی هست؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست انتخاب رشته کن تا قبول بشی.

نگران نباش

من میخوام کرمان - شناسایی یا خوردگی - شبانه بشم.... چه جوری انتخاب رشته کنم؟ ... اگه میشه دوستان منو راهنمایی کنن... ممنون...:cry::cry:

metal-83

عضو جدید
سلام بچه ها
ایشالا همه خوب دادین
من 92 شدم با این درصدا:26-9-65-76-74
حیف از ریاضی.کاش ضریباروبر نمیداشتن
فکر می کنیدشناسایی دانشگاه تهرانو بیارم؟فکر نکنم

بالا