ببین کار پسر مملکتمون ب کجا رسیده؟عکس تاسف بار

Green Head

عضو جدید
انحراف اخلاقی داره، انحراف اخلاقی چیزیه که می‌تونه اکتسابی باشه نه وراثتی، اصلاً منطقی نیست که فرض کنیم این همه آدم مشکل‌دار ژنتیکی به دنیا اومده باشن مثل هم‌جنس باز ها.

اگر هم افرادی هستن که واقعا از نظر هرمونی و جسمی مشکل مادرزادی داشته باشن تعدادشون به خدا انقدر زیاد نیست که امروز تو دنیا داریم می‌بینیم، آخه این دیگه نیازی به آمار و مدرک و دلیل نداره فقط کافیه یک کمی فکر کنیم، همین، اونوقت دیگه رشد سریع فساد اخلاقی رو نمی‌تونیم منکر بشیم!!!

mech_eng2000

عضو جدید
انحراف اخلاقی داره، انحراف اخلاقی چیزیه که می‌تونه اکتسابی باشه نه وراثتی، اصلاً منطقی نیست که فرض کنیم این همه آدم مشکل‌دار ژنتیکی به دنیا اومده باشن مثل هم‌جنس باز ها.

اگر هم افرادی هستن که واقعا از نظر هرمونی و جسمی مشکل مادرزادی داشته باشن تعدادشون به خدا انقدر زیاد نیست که امروز تو دنیا داریم می‌بینیم، آخه این دیگه نیازی به آمار و مدرک و دلیل نداره فقط کافیه یک کمی فکر کنیم، همین، اونوقت دیگه رشد سریع فساد اخلاقی رو نمی‌تونیم منکر بشیم!!!
چیزی راجع به همجنس گرایی نه شنیدم و نه خوندم
نمیدونم چرا همچین گرایشی پیدا میکنن
منظورت از انحراف چیه؟؟ یعنی خود خواسته میرن سراغ این کار؟

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این حرفت خیلی کلیشه ایه
بدرد کتاب دینی سوم دبستان میخوره (البته ببخشیدا)
فرض کن هورمونای این ادم 1 کوچولو کم زیاد شده
تمایلاتی داره، که خیلی برای ما عادی نیست
فکر کنم کار خود خدا بوده
نه دست خودش بوده نه دست خانوادش نه دکتره
اینجوری به دنیا اومده
و طبق حرف شما از چیزی که هست راضیه
گویا من و شما از چیزی که اون هست راضی نیستیم

یعنی از نظر شما حرکت این آقا قابله قبوله؟!!!!

mech_eng2000

عضو جدید
یعنی از نظر شما حرکت این آقا قابله قبوله؟!!!!
من خودم این حرکتو انجام نمیدم
و میگم غیر عادیه
ولی الان با سیبیل من هم همینقدر غیر عادی برخورد میشه، بیش 3-4 بار تو روز به من میگن سیبیلتو بزن (مد نیست، شبیه قاچاقچیایی، مثل ادم کشایی مکزیکی هستی، سن و سالتو زیاد نشون میده و..)
هر چیز غیر عادی رو که نمیشه محکوم کرد
اول باید ببینیم چرا اینکارو کرده
گرچه من خودم از همچین ادمی (بدون توجه به دلایل کارش) شدیدا دوری میکنم

Green Head

عضو جدید
چیزی راجع به همجنس گرایی نه شنیدم و نه خوندم
نمیدونم چرا همچین گرایشی پیدا میکنن
منظورت از انحراف چیه؟؟ یعنی خود خواسته میرن سراغ این کار؟

همین جا باید فرق بین دو کلمه‌ی همجنس‌باز و همجنس‌گرا شکافته بشه!!!
همجنس‌گرا ها همون‌هایی هستن که مشکل مادرزادی دارن و دست خودشون نیست (تعدادشون خیلی کم‌تر از اون چیزیه که امروز دارن ادعا می‌کنن و از اون جالب‌تر این که یهو این سال‌های اخیر همه‌ی مردم دنیا متوجه وجود این‌گونه انسان‌ها شدن و از اون عجیب‌تر این‌که دارن متوجه می‌شن که تعدادشون چقدر زیاد هم بوده!!!!!!!!!!)

ولی این همجنس‌بازها هستن که دارن زیاد می‌شن و خیلی‌هاشون ادعا می‌کنن همجنس‌گران ولی در اصل انحراف اخلاقی دارن که البته انحراف اخلاقی هم که از یک حدی بگذره از اختیار خارج می‌شه این یکی رو راست می‌گن:)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
کی باورش میشه
این عکسا متعلق ب ی پسره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جالبیش اینجاست که این پسر تو وبش نوشته :
اينجا لاك نزدم و گفتم ساده باشه تا ناخن هام و فرمشو ببينيد.در آينده ي نزديك عكس هاي بيشتري از ناخن هاي پاهام با رنگ هاي لاك مختلف و ديزاين هاي متفاوت براتون خواهم گذاشت.

اینم دستش.........

داغون تر از اون پسریه ک کامنت گذاشته براش
وبلاگ پر محتوایی دارید!!!!یکی ب من محتواشو نشون بده.....
من برم تو افق محو شم..........
این عکسارو تازه گذاشتن ایشون آدرس وبش رو این دفعه پاک نکردم
گفتم باورتون نمیشه خودتون ببینید دیگه.......

این ربطی به مملکت نداره
دگرجنسگونه، تراجنسیتی یا ترنس‌جندر (به انگلیسی: Transgender)‏ یک اسم عمومی برای افراد، عقاید و گروه‌هایی است که مایل به تغییر قواعد فرهنگی و اجتماعی و فیزیکی نقش جنسیتی خود می‌باشند ، این هم احتمالا از این دسته افراد می باشد .

mech_eng2000

عضو جدید
همین جا باید فرق بین دو کلمه‌ی همجنس‌باز و همجنس‌گرا شکافته بشه!!!
همجنس‌گرا ها همون‌هایی هستن که مشکل مادرزادی دارن و دست خودشون نیست (تعدادشون خیلی کم‌تر از اون چیزیه که امروز دارن ادعا می‌کنن و از اون جالب‌تر این که یهو این سال‌های اخیر همه‌ی مردم دنیا متوجه وجود این‌گونه انسان‌ها شدن و از اون عجیب‌تر این‌که دارن متوجه می‌شن که تعدادشون چقدر زیاد هم بوده!!!!!!!!!!)

ولی این همجنس‌بازها هستن که دارن زیاد می‌شن و خیلی‌هاشون ادعا می‌کنن همجنس‌بازن ولی در اصل انحراف اخلاقی دارن که البته انحراف اخلاقی هم که از یک حدی بگذره از اختیار خارج می‌شه این یکی رو راست می‌گن:)
خوب 1 دلیلی باید برای انحرافه باشه دیگه!!!
من نمیفهمم چرا؟؟
اینو بتونی توضیح بدی خوبه
والا اینکه اون همجنس گرا این همجنس باز که بازی با کلمه است

Green Head

عضو جدید
خوب 1 دلیلی باید برای انحرافه باشه دیگه!!!
من نمیفهمم چرا؟؟
اینو بتونی توضیح بدی خوبه
والا اینکه اون همجنس گرا این همجنس باز که بازی با کلمه است

همجنس‌گرا نیازی نمی‌بینه روی کسان دیگه‌ای تأثیر بذاره و فقط نیازهای خودش براش مهمه که کاملا منطقیه (و اصلا شاید این وضع خودشو به عنوان یه بیماری بشناسه و خیلی هم راضی نباشه)
ولی کسانی که انحراف اخلاقی دارن از کاری که می‌کنن خیلی بیشتر لذت می‌برن و برای این‌که تنها نباشن و به چیزی محکوم نشن و خیلی دلایل دیگه سعی دارن روی افراد دیگه هم تأثیر بذارن و آدمای مثل خودشون رو زیاد کنن و درواقع تمایل و تأکید خاصی روی تبلیغ و تأیید اعمال خودشون دارن.

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
و میگم غیر عادیه
ولی الان با سیبیل من هم همینقدر غیر عادی برخورد میشه، بیش 3-4 بار تو روز به من میگن سیبیلتو بزن (مد نیست، شبیه قاچاقچیایی، مثل ادم کشایی مکزیکی هستی، سن و سالتو زیاد نشون میده و..)

به نظر من اینکه چه مدل سیبیل بزارید البته ببخشید حرفم به شخصه شما نیست کلیه با اینکه این
حرکت تو جامعه ما یک مورده غیر عادی حساب میشه فرق داره...!!!!
ربطی بهم ندارن!!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اینکه چه مدل سیبیل بزارید البته ببخشید حرفم به شخصه شما نیست کلیه با اینکه این
حرکت تو جامعه ما یک مورده غیر عادی حساب میشه فرق داره...!!!!
ربطی بهم ندارن!!!!

و میگم غیر عادیه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و میگم غیر عادیه

یه عکس از 30بیلت بزار تا نظر بدیم