با رتبه 170 کجا رو بزنم؟

mehdi2237

عضو جدید
با سلام رتبه من تو کنکور 170 شده موندم شناسایی امیرکبیرو بزنم یا صنعتی اصفهان با توجه به این نکته که من قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خداییش خارج چی داره تا یکی یه رتبه ی خوب میاره میخواد بره خارج......

chs

عضو جدید
با سلام رتبه من تو کنکور 170 شده موندم شناسایی امیرکبیرو بزنم یا صنعتی اصفهان با توجه به این نکته که من قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارم

شما اگه علم و صنعت شناسایی بزنی که قبولی بعدشم از امیر کبیر فکر کنم خیلی سرتره. صنعتی اصفهان از هر دو اینا سرتره اما میگن تو ارشد مشکل معدل بالا گرفتن داره و تازگیها خبر رسیده گنده های صنعتی اصفهان دارن بازنشست میشن و اونجا کمی هم مشکل خوابگاه داره. اما از لحاظ علمی تو مواد اگه نگیم اولیه قطعا دوم. از لحاظ خارج هم به غیر از مشکل معدل، عالیه. ( البته دانشگاه تهران برا خارج معتبرتره ولی معدل و مدرک زبان در اولویت هستن)

mehdi2237

عضو جدید
شما اگه علم و صنعت شناسایی بزنی که قبولی بعدشم از امیر کبیر فکر کنم خیلی سرتره. صنعتی اصفهان از هر دو اینا سرتره اما میگن تو ارشد مشکل معدل بالا گرفتن داره و تازگیها خبر رسیده گنده های صنعتی اصفهان دارن بازنشست میشن و اونجا کمی هم مشکل خوابگاه داره. اما از لحاظ علمی تو مواد اگه نگیم اولیه قطعا دوم. از لحاظ خارج هم به غیر از مشکل معدل، عالیه. ( البته دانشگاه تهران برا خارج معتبرتره ولی معدل و مدرک زبان در اولویت هستن)
مرسی از راهمناییتون ولی خداییش موندم یکی میگه تو تهران خیلی راحت میشه با اساتید دانشگاهای دیگه لینک شد و از این حرفا یکی میگه صنعتی اصفهان قویه یکی دیگه میگه معدلت تو صنعتی اصفهان میاد پایین موندم کدوم موردو در نظر بگیرم من خودم کارشناسی سهند بودم بعضی ها میگن جو صنعتی اصفهان هیچ فرقی با سهند نداره

هما2

عضو جدید
بچه ها یکی بگه با 21 نانو میتونم تربیت مدرس نانو قبول شم؟خیلی استرس داررررررم:cry: