بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

...sahar...

عضو جدید

armin moodi

عضو جدید
چرا همه تان گیر داده اید به مقوای عادی وروی آن فقط طراحی می کنید چرا از مصالحی مانند کارتن و پوست تخم مرغ یا شانه ی تخم مرغ استفاده نمی کنید این مصالح، کار را جذاب تر و قشنگتر می کنه. ok:lol:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی استفاده از رنگهای جیغ که بد نیست ! تازه اون کار جز اولین کارای منه !

باید بدونی رنگ جیغ رو کجا به کار ببری، نباد کل شیتت رو با رنگ جیغ راندو کنی چون تبدیل میشه به نقاشی کودکان، ولی یه رنگ جیغ (مثلا قرمز یا آبی خیلی پر رنگ) اگه جای درستی به کار برده بشه راندوی شیت رو کاملا حرفه ای میکنه، در ضمن سعی کن انتقاد پذیر باشی و از انتقاد ها در جهت پیشرفت کارت استفاده کنی، کسی قصد اذیت کردن شما رو نداره توی این دنیای مجازی ناراحت شدن شما سودی واسه کسی نداره.

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

سلام مدیر جان
راستی یادم رفت بپرسم :
مرحله اول ر ایشاللا قبول شدین دیگه؟
ما دعا کردیم ولی . . .
ایشاللا که با رتبه خوب قبول شدین . . .
دیگه دارین واسه اسکیس کار میکنین دیگه؟!
ایشالا موفق باشین

armin moodi

عضو جدید
خوب 3 یا 4 هفته ی دیگر می توانم یک کار بگذارم البته اگه می توانید ( که مچکر می شوم ) توضیح دهید که چگونه می توانم عکس هایم را وارد سایت کنم. باز هم مچکرم.

ارشیتکت86

عضو جدید
باور کن منبع نمی شناسم واسه اون پرسپکتیوی که برای اسکیس مناسب باشه . ولی قول میدم اگه اینجا بتونم یکمی سرمو خلوت کنم از کارای تالار، خودم کلاس پرسپکتیو بذارم تو همین قسمت درک و بیان .[/quote

اره تورو خدا این کارو انجام بدید من پرسپکتیوی که کارمو خوب معرفی کنه بلد نیستم کمک :cry:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیم سیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
تو دیگه چرا عکس گنده گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟
راستش حجمشو کم کردم اما موقع آپلود دوباره اونی که حجمش زیاده اونو آپلود کردم

خسته نباشی سیمین جان
منحصر به فرده کارت
مرسی گلم:gol:

یه چند نمونه راندو داشتم ... . بعضیا دستیه بعضیا کامپیوتری ...ببخشید وقت نشد جداشون کنم.
امیدوارم به دردتون بخوره :gol:

پیوست ها

• 1.zip
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 0
  • 2.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ما از هم اکنون آمادگی خود را برای رویت کار شما آماده کرده ایم

shima_architect

عضو جدید
کلاس راندو

کلاس راندو

سلام بچه ها
خسته نباشین!
یه کلاس راندوی خوب توی اصفهان کسی سراغ نداره؟؟
راستی کلاسای استاد صدیق چی؟

ارشیتکت86

عضو جدید
:biggrin: اول كارام نوشتم كپي برابر اصل.
نمي دونستم كارها از چه كسي؟ مرسي كه گفتي.
:) آره كارهاي خودم .
من 4 سال استاديار طراحي بودم.
وتا حالا چندين نمايشگاه هم گذاشتم. به آلبوم هام سري بزني متوجه مي شي.
و توي دانشگاه هم استاديارم. :)

wowپس باید حسابی بهمون کمک کنی در واقع زکات علمتو بدی:gol::gol::gol:

aradan

عضو جدید
این عکس کار دوستم از ورامین که احتمال زیاد اول میشه

موضوع مهد کودک بود !

كارش حالا اول شد يا نه؟
من يه نكته اي كه به ذهنم مي رسه كه شايد بهش توجه نكردين
اينه كه توجه به همخواني داشتن چيزي كه طراحي مي كنيم با موضوعي كه به ما داده شده
براي مثال همون طرحي كه گفتين اول مي شه و به نظر من هم شيت بنديش خوب و در حد قابل قبول هست ولي به نظر من با موضوعش يعني كوكدستان همخواني نداره
اين البته نظر منه و شايد درست نباشه ولي در هر حال ممنون كه كارهاتون رو گذاشتين;)

راستي اين رو هم بهتون بگم كه خوش به حالتون اين قدر به فكرتون هستن كه براي مسابقات كشوري باهاتون اسكيس كار مي كنن:cry:

aradan

عضو جدید
طراحي معماري 4
موضوع طراحي : هتل

lمي گم چه چيزهايي در بهتر شدن كيفيت حجمي كه با تي دي مكس طراحي مي كنيم تاثير داره؟
شنيدم كه تنظيمات رندر هست كه خيلي تاثير گذاره ... كه البته من خودم زياد باهاش كار نكردم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كارش حالا اول شد يا نه؟
من يه نكته اي كه به ذهنم مي رسه كه شايد بهش توجه نكردين
اينه كه توجه به همخواني داشتن چيزي كه طراحي مي كنيم با موضوعي كه به ما داده شده
براي مثال همون طرحي كه گفتين اول مي شه و به نظر من هم شيت بنديش خوب و در حد قابل قبول هست ولي به نظر من با موضوعش يعني كوكدستان همخواني نداره
اين البته نظر منه و شايد درست نباشه ولي در هر حال ممنون كه كارهاتون رو گذاشتين;)

راستي اين رو هم بهتون بگم كه خوش به حالتون اين قدر به فكرتون هستن كه براي مسابقات كشوري باهاتون اسكيس كار مي كنن:cry:
خوب شما اگه توجه کنی گفتن مهد کودک نگفتن که کودکستان
تو کودکستان بچه ها چون 1 لول بزرگترن فکر کنم به دور و برشون بیشتر فکر میکنن

shahkoorosh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی قشنگ شده فقط یه چیز مگه تحلیلو بعد ترم6 نمیدن:surprised:به هر حال قشنگ بافتوشاپ کار کردی ممنون

ممنون، ولی نمیدونم منظورت کدوم ترم 6 هست، پیوسته یا نا پیوسته؟ ولی من کارشناسی ناپیوسته هستم، از اینم که بگذریم یهو ترم چهارم گفتن 20 واحد به درساتون اضافه شده، این شد که کل نظام آموزشی دانشگاه ریخت به هم

وضعیت
موضوع بسته شده است.