بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a.tvl

عضو جدید
mamnoonam,,,kolli az moshkelatam tu figur keshidan hal shod,fqat manam movafaq b didan axa nashodam moteasefan]

maryam_d

عضو جدید
بچه ها تورو خدا یه نظر بدین، من حسابی تو انتخاب مصالح ساخت ماکتم موندم.باید زودتر استارت کارمو بزنم
:w19:

mary94

کاربر فعال
برای دوشنبه آینده قراره چیزای دور ریختنیو بدون مصرفو به هم بچسبونیم:eek:و تداخل حجمی بسازیم:warn:،ایده ای به نظرتون نمیرسه؟؟؟؟:w20: استاد گفت قرار نیست شیء مشخص یا بنایی بشه! لطفا راهنماییم کنید وقت زیادی ندارم:cry::w22:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
برای دوشنبه آینده قراره چیزای دور ریختنیو بدون مصرفو به هم بچسبونیم:eek:و تداخل حجمی بسازیم:warn:،ایده ای به نظرتون نمیرسه؟؟؟؟:w20: استاد گفت قرار نیست شیء مشخص یا بنایی بشه! لطفا راهنماییم کنید وقت زیادی ندارم:cry::w22:
چرا به ما ازین تمرینا نمیدن آخه؟؟؟؟؟؟:w00:

saaye70315

عضو جدید
من کمک میخوام...ترم یکم و به استادام متاسفانه اطمینان ندارم.
مثلا استاد درک و بیان محیط،بهمون گفته بریم میوه و گل طراحی کنیم و سایه بزنیم یا استاد شناخت مواد و مصالح ازمون ماکت مکان عمومی خواسته!یا استاد بیان معماری بهمون میگه خط چیه.نقطه چیه بعد حالا ک رسیدیم به حجم میگه بریم روی مقوا واسه اش حجم درست کنیم.
یکی به من کمک کنه!اینا دارن درست کار میکنن و من وسواسی شدم یا واقعا مشکلی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohandeselnaz

عضو جدید
من هنوز یاد نگرفتم. به عنوان یه بیننده به نظرم قشنگ اومد خواستم بهتون بگم

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هنوز یاد نگرفتم. به عنوان یه بیننده به نظرم قشنگ اومد خواستم بهتون بگم
قشنگ بودن یه موضوع نقاشی کردن یه موضوع ولی ارایه کردن طرح چیز دیگه ایه
اصل استفاده از راندو برای کمک کردن به پرزنت طرح نه برای رنگ گردن
به نظر من بیشتر رنگ ها پیداست تا خود کار
البته این کار شاید طراحی نباشه و تمرین راندو باشه
ولی برای اولین بار خوبه
به امید پیشرفت

A c t i o N

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برای شروع خوبه ....آفرین
اما آسمونت زیاد خوب نشده و خیلی خط خطی هست،در ثانی از ماژیک که استفاده میکنی باید با تمام قدرتت اونو بکشی نه اینکه جداره ای که رنگ روش گذاشتی در انتها کاملا یه دست باشه و بافتی روش نداشته باشه(منظورم همون سایه روشنی هست که با کم و زیاد کردن قدرت دستت با ماژیک میتونی ایجاد کنی)....
همینطور خط های دسنت (روانویسیات)خیلی جون ندارن و ابتدا و انتهای جداره هات معلوم نیس.....
در کل قدرت خطوط و رنگ گذاریتو بیشتر کن...............;)

سلام
ممنونم از تذکرات بجا و بابت وقتی که گذاشتید

el121212

عضو جدید
سلام دوست عزیز.ممنون میشم اگه نام کتابهایی که راجبشون گفتی و بزاری:redface:

bahare.91

عضو جدید
سلام
من میخوام یه پیش سیاه وسفید کار کنم یا اینکه تک رنگ باشه بیشتر...
اگه ممکنه یه سری شیت برام بذارید!!!!!

mary94

کاربر فعال
سلام.بیس رو با فوم برد و توپوگرافی رو با فوم 2 میل بساز
مرسی دوست عزیز،خودمم بیشتر نظرم رو فوم برد بود.:) یه سوال دیگه بنظرتون اگه بخوام یه باغچه تو کارم داشته باشم نظرتون چیه؟؟با چی کار کنم؟البته از مدلای آماده خوشم نمیاد...ممنون

hoda64hoda

عضو جدید
چسباندن کاغذ

چسباندن کاغذ

سلام مهندسین معماری
من رشتم معماری نیست و تا حالا با پلکسی گلس کار نکردم
یه راهنمایی ازتون می خوام : یه چیزی می خوام بسازم و لازمش اینه که یه عکسو به پلکسی گلاس بچسبونم به طوری که روی عکس پشت پلکسی قرار بگیره (مثل عکسی که پشت شیشه می چسبونن) اما نمی دونم از چه چسبی می تونم استفاده کنم که ردی روی عکس نذاره! آیا با حرارت دادن می شه این کارو انجام داد؟

missysanaz

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من یه ماکت باید بسازم اولین تجربمه.توی ساختمونم قسمت قوسی شکل دارم واسه متریال خیلی تحقیق کردم .... نظرتون در مورد چوب بالسا چیه؟
خونه رو باید مبله کنم.نمیخوام آماده بخرم.کسی قبلا خودش ساخته که بتونه راهنماییم کنه؟

pouyaamir

عضو جدید
با سلام من دانشجوی ترم یکم
برا پروژه پایان ترم ماکت مسجد امام اصفهان رو انتخاب کردم
قراره با چوب پنبه بسازمش
حالا ازش اطلاعات میخوام
مثل برش نما
پرسپکتیو و پلان
اگه نکته خاصی هم داره بگید
باسپاس

mozhdeh mahmudi

عضو جدید
سلام دوستان خوبید
من چند تا طرح قشنگ برای پروزم میخوام برای کار با آبرنگ میخوام طرح ها متمایز باشه
ممنون میشم واسم اینجا بزارید

mozhdeh mahmudi

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میتونه برای ماکت خانه آیشار کمکم کنه دارم؟ تو کشیدن الگوهاش مشکل دارم؟

Sina SB

عضو جدید
سلام

واسه پروژه آخر ترم کارگاه ما استاد یه پلان داده توی اتوکد بعد گفتی این رو تو مقیاس 100/1 بسازید واسه ژوژمان . من پلان رو بزارم میتونید کمکم کنید یعنی من نمیتونم اون رو سه بعدی فرض کنم که بسازمش ! ؟

mm.h

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم معماری میخونیم اینا هم معماری میخونن دلم واسه خودمون میسوزه:cry:

mary94

کاربر فعال
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!

کمک!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام به همگی!لطفا کمک کنید:redface: ماکت پایان ترمو باید با بالسا کار کنیم....تا حالا باهاش کار نکردم!:cry:
ماکت یک ویلای دوبلکس،پلان هم استاد داده. میخواستم ببینم پروفیل خارجی پنجره هارو با چی دربیارم؟با باسا یا چوب پنبه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.