بازگشت دوباره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام
من به دلیل یه خورده مشکلات ، نتونستم یه مدت طولانی به سایت سر بزنم ، و فعالیت بکنم ، ولی الان برگشتم و امیدوارم بتونم موثر باشم.
بااحترام

امیر Amir

عضو جدید
باسلام
من به دلیل یه خورده مشکلات ، نتونستم یه مدت طولانی به سایت سر بزنم ، و فعالیت بکنم ، ولی الان برگشتم و امیدوارم بتونم موثر باشم.
بااحترام

سلام مهندس,

اقا تبریک میگم...
واقعا خوشحال شدم وقتی این پست شما رو دیدم.:gol:

شما غیبت کبری کرده بودین!!!

به نظر من امشب شام دعوت من:biggrin:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مهندس,

اقا تبریک میگم...
واقعا خوشحال شدم وقتی این پست شما رو دیدم.:gol:

شما غیبت کبری کرده بودین!!!

به نظر من امشب شام دعوت من:biggrin:
باسلام
ممنون از لطفت همونطور که نوشتم واقعا نشد ، ولی الان همه سعیم رو واسه همراهی می کنم ، شام هم من پایه م و تو مهمون من.
بااحترام

امیر Amir

عضو جدید
باسلام
ممنون از لطفت همونطور که نوشتم واقعا نشد ، ولی الان همه سعیم رو واسه همراهی می کنم ، شام هم من پایه م و تو مهمون من.
بااحترام

مهندس جان اگر بچه های تالار پایه باشند با هم یک اکیپ از صنایعی ها تشکیل میدیم میریم رستوران:biggrin:

حیف که هیچ کسی توی این تالار پایه هیچی نیست....

مهندس خیلی در مورد کنترل پروژه از شما سوال دارم...
مهندس بردیا هم که سرشون شلوغ شده...

مهندس مهتابی که ایشون هم مثل بردیا....

ولی امیدوارام این ارتباط های نتی تالار به ارتباط های قوی کاری و دوستی حرفه 2 یا چند مهندس تبدیل بشه....

امیر .

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در خدمتم

در خدمتم

باسلام
هر سوالی ، هر وقت ، بتونم ،واقعا خوشحال میشم کمک کنم.
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
باسلام
بااحترام

با سلام:
خیلی خیلی از برگشتتون به سایت خوشحالم.
اما بسیار دیر اومدین و حالا هم که اومدین بهتر بود که یه تاپیک جداگانه واسه این خبر نمی زدین.چون فکر نمیکنم احتیاجی به زدن تاپیک می داشت.خیلی از بچه ها میان و میرن.
بهتره همین جا حالا که اومدین ازتون بخوام که برگردین به مدیر بودنتون و این بار مسئولیت رو از رو دوشم بردارین چون واقعا فقط شما می تونین این تالار رو زنده نگه دارین.
بنده می خواستم به دلایل مختلفی از جمله درسی در سایت کمتر فعالیت کنم و دلم نمیاد که تالار از نظمش خارج شه.
امیدوارم جواب رد ندین.

آخرین ویرایش:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عصبانی

عصبانی

با سلام:
اما بسیار دیر اومدین و حالا هم که اومدین بهتر بود که یه تاپیک جداگانه واسه این خبر نمی زدین.چون فکر نمیکنم احتیاجی به زدن تاپیک می داشت.خیلی از بچه ها میان و میرن.
بهتره همین جا حالا که اومدین ازتون بخوام که برگردین به مدیر بودنتون و این بار مسئولیت رو از رو دوشم بردارین چون واقعا فقط شما می تونین این تالار رو زنده نگه دارین.
بنده می خواستم به دلایل مختلفی از جمله درسی در سایت کمتر فعالیت کنم و دلم نمیاد که تالار از نظمش خارج شه.
امیدوارم جواب رد ندین.
باسلام
ببخشید که من تاپیک اضافه کردم ، احساس خوبی از برگشتن داشتم ، در نتیجه تاپیک اضافه کردم.(شما قبلا هم اینقدر عصبانی نبودید!)
به هر حال من اومدم در کنار شما باشم نه مدیر مجموعه.
بااحترام

امیر Amir

عضو جدید
با سلام:
امیدوارم جواب رد ندین.

باسلام
ببخشید که من تاپیک اضافه کردم ، احساس خوبی از برگشتن داشتم ، در نتیجه تاپیک اضافه کردم.(شما قبلا هم اینقدر عصبانی نبودید!)
بااحترام

دیگه وقتی زندگی سخت میشه همه تغییر رفتار میدن!!!

اقای مهندس بهتره این مدیریت عوض بشه تا یک کمی روش تالار هم عوض بشه.
ما هم در کنار شما.

مهتابی جان...قشنگ نبود اینجوری برخورد میکردین!!!

مهندس چه خبر !!!:)

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقای just in time ,امیدوارم منو از دوستای خودتون بدونید..راستش من تعریف شما رو خیلی شنیدم از دوستام.جدی میگم...الانم خیلی خوشحالم که فرصت اشنایی با شما رو دارم..راستی من اسمم پژمان و میتونم تو بحثای مربوط به نت و COQ کمک کنم...خیلی خوش امدید:)

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من جلوترم

من جلوترم

سلام اقای just in time ,امیدوارم منو از دوستای خودتون بدونید..راستش من تعریف شما رو خیلی شنیدم از دوستام.جدی میگم...الانم خیلی خوشحالم که فرصت اشنایی با شما رو دارم..راستی من اسمم پژمان و میتونم تو بحثای مربوط به نت و COQ کمک کنم...خیلی خوش امدید:)
باسلام
منم خوشحالم که دوباره برگشتم ، من از شما چیزی نشنیدم ، ولی خیلی تاپیک ها و نوشته های خوبی دیدم (پس من توی شناخت جلوترم) ، منم یه مقداری توی نت کار کردم ، خوب می شد اگه یه تاپیک نت درست می کردیم ، و مطلب می نوشتیم.
اگه موافقی یا علی
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
باسلام
بااحترام
1. بنده عصبانی نیستم
2. فقط انتظار نداشتم که شما هم قوانین رو ندید بگیرن، اما خوب دلیلیش رو گفتین و فکر میکنم دلیل بدی هم نباشه.

حالا هم که دیگه این تاپیک زده شده.در هر حال امیدوارم که بازم مثل قبل اینجا فعال باشین.
اگرم از بنده ناراحت شدین من ازتون معذرت می خوام اما در ابتدای حرفم که گفتم از اومدنتون خیلی خوشحالم...
با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1. بنده عصبانی نیستم
2. فقط انتظار نداشتم که شما هم قوانین رو ندید بگیرن، اما خوب دلیلیش رو گفتین و فکر میکنم دلیل بدی هم نباشه.

حالا هم که دیگه این تاپیک زده شده.در هر حال امیدوارم که بازم مثل قبل اینجا فعال باشین.
اگرم از بنده ناراحت شدین من ازتون معذرت می خوام اما در ابتدای حرفم که گفتم از اومدنتون خیلی خوشحالم...
با آرزوی موفقیت
باسلام
بنده ابدا از شما ناراحت نشدم و انتقاد شما رو هم پذیرفتم ،و در نهایت خوشحالم که قراره در کنار شما دوباره فعالیت کنم.
بااحترام

امیر Amir

عضو جدید
خوب اگر میشه موصوع رو به بحث ازاد منتقل کنید که اونجا صحبت هامونو بکنیم...

مهندس چه کرده این چند وقت:)

mahtabi

مدیر بازنشسته
خوب اگر میشه موصوع رو به بحث ازاد منتقل کنید که اونجا صحبت هامونو بکنیم...

مهندس چه کرده این چند وقت:)
با سلام:
ديگه با اين وسعتي كه تاپيك داره ترجيحا همين جا بمونه بهتره.
ميتونين همين جا بپرسين.
خوبه كه به فكر تالارين.
تشكر
جناب jit من بي صبرانه منتظر نظرات و پيشنهاداتتون هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا