ایرانی ها چه نوع صورتی را زیبا می دانند+معیار زیبایی در چند کشور

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایران
آمار جراحی بینی در کشور ما آنچنان بالا رفته است که می‌توان گفت در تهران سالانه ۳۰ هزار جراحی بینی انجام می‌شود بنابراین با کمی‌اغماض می‌توان گفت در ایران داشتن یک بینی زیبا معیار زیبایی است.

آسیای جنوبی
ساکنان جنوب شرقی آسیا داشتن پوست سفید را نشان دهنده زیبایی می‌دانند به همین دلیل استفاده از لوازم آرایشی وبهداشتی در این منطقه بسیار زیاد است.

غرب آفریقا
در این مناطق هر چه وزن بیشتر وخط های کششی بیشتری داشته باشید جذاب ترید به همین دلیل خانواده‌ها دختران دم بخت را به مراکز افزایش وزن می‌فرستند.

کره جنوبی
در کره آنهایی که دارای پلک‌های زیبا باشند جذاب ترند به همین دلیل جراحی پلک در این کشور دارای طرفداران بسیار زیادی است زیرا کره‌ای ها خواهان چشم‌های درشت و پلک های زیبا هستند.

فرانسه
فرانسوی‌ها علارغم اینکه در معدن لوازم آرایش به سر می‌برند معتقد هستند که همان چهره واقعی خودشان زیبااست و نباید تغییری بر روی ان ایجاد کنند.

نیوزلند
نیوزلندی‌ها برای زیبا کردن خود سعی می‌کنند سر وصورت خود را با لوازم خالکوبی خالکوبی کنند.
چین
چینی‌ها معتقد هستند بلند قدترین آنها خوشگل تر است اما متاسفانه نمی‌توانند کار زیادی برروی قد و قواره خود انجام می دهند.
منبع:fun.novin

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرين به فرانسه.....خوش بحالشون

خوبه يه سر به كره بزنم...كره اي هارو خيلي دوست دارم....احتمالا همونجا ازدواج كنم...من معيار زيبائيشونو دارم:biggrin:

نعیما

عضو جدید
کی خشگله

کی خشگله

تو ایران متاسفانه همه این پو انا در نظر کرفته میشه جراحی دماغ استفاده شدیدوبی رویه وحتی غیر استاندارداز لوازم آرایشی انواع رزیم های چاقی و لاغری انواع لباسای پروتز دارو.........خدا بده برکت.

آخرین ویرایش:

ad_kh66

عضو جدید
من میام. منم ببر. من به این نتیجه رسیدم هرجا باشم خوشگلم.

honey2009

کاربر بیش فعال
توی اینا ایرانی ها از همه بدترن........تازه صورتشون هر چه قدر هم زیبا باشه نمیتونن آرایش نکنن!!با این وجود من معتقدم ایرانی ها(دختر و پسرهاشون) کلا قشنگن.........

Hojjat.66

عضو جدید
افرین بر فرانسوی ها که درک کردن آرایش به چه دردی می خوره.

منظورم بد بودن ارایش نیست .

ولی هیچ چی فیس خود ادم نمیشه.

loee

عضو جدید
من خودم بینیمو 3 بار عمل کردم آخه هر سال که میگذشت بینی ریزتر مد میشد.الان بینیم خیلی قشنگه ولی چهرم مصنوعی شده.به نظرم حتی اگرم بینیو عمل میکنیم نباید طوری بشه که کسی بفهمه عملیه.بعد از عمل بینی هم دیگه هیچیزی از صورتو نباید عمل کرد چون قیافه خیلی مصنوعی میشه یا قسمتهای دیگرو تغییر بدیم یا بینی.البته ما شرقیا چون بینیامون درشته بهتره بینیو عمل کنیم البته پیش یه دکتره کار درست

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من بینی عملی دوست ندارم فکر نکنم بهم بیاد 1ار به شوخی به دکتر مرزبان شیرازیا میشناسنش گفتم میخوام بینیمو عمل کنم دستمو گرفت از اتاق انداختم بیرون گفت بیا نصف بینیمو بهت میدم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم بینیمو 3 بار عمل کردم آخه هر سال که میگذشت بینی ریزتر مد میشد.الان بینیم خیلی قشنگه ولی چهرم مصنوعی شده.به نظرم حتی اگرم بینیو عمل میکنیم نباید طوری بشه که کسی بفهمه عملیه.بعد از عمل بینی هم دیگه هیچیزی از صورتو نباید عمل کرد چون قیافه خیلی مصنوعی میشه یا قسمتهای دیگرو تغییر بدیم یا بینی.البته ما شرقیا چون بینیامون درشته بهتره بینیو عمل کنیم البته پیش یه دکتره کار درست
پیشه که عملیدی؟خدایا سه بار چه جریتی داشتی:eek: