ایجاد بانک اطلاعاتی

sammira

عضو جدید
سلام دوستان
خواهش میکنم کمکم کنید
استاد درس طراحی بانکها گفتند یه بانک اطلاعاتی مثلا داروخانه و .... را با اس کیو ال طراحی کنید و به زبان دلفی بنویسید خواهش میکنم کمکم کنید التماس می کنم خیلی مهمه
ممنونم

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خواهش میکنم کمکم کنید
استاد درس طراحی بانکها گفتند یه بانک اطلاعاتی مثلا داروخانه و .... را با اس کیو ال طراحی کنید و به زبان دلفی بنویسید خواهش میکنم کمکم کنید التماس می کنم خیلی مهمه
ممنونم
سلام این بانک اطلاعاتی به چه صورته ؟محدود میشه به یه جدول که فقط حاوی اطلاعات برنامه مثلا داروخانه باشه یا نه وسعت بالاتری داره؟

sammira

عضو جدید
دوست عزیز ممنون از اینکه توجه کردی
باید در حد یه دانشجوی کامپیوتر باشه نه یه برنامه نویس حرفه ای
مثلا سیستم ثبت نام در دانشگاه یا سیستم انبار یک شرکت و یا بانک و هر موضوع دیگری که نیاز به بانک اطلاعات داشته باشه
نه زیاد بزرگ و پیشرفته و نه زیاد مبتدی
خواهش می کنم کمک کنید و بفرمایید از کجا باید شروع کنم شما چیزی برای نمونه دارید

ftaghinezhad

عضو جدید
دوست عزیز ممنون از اینکه توجه کردی
باید در حد یه دانشجوی کامپیوتر باشه نه یه برنامه نویس حرفه ای
مثلا سیستم ثبت نام در دانشگاه یا سیستم انبار یک شرکت و یا بانک و هر موضوع دیگری که نیاز به بانک اطلاعات داشته باشه
نه زیاد بزرگ و پیشرفته و نه زیاد مبتدی
خواهش می کنم کمک کنید و بفرمایید از کجا باید شروع کنم شما چیزی برای نمونه دارید
سلام منم وضعیتی مثل شما دارم و استادمون از ما خواسته که یه پایگاه داده با جدولها رو پیاده کنیم و چند تا سوال هم برای این پایگاه داده بنویسیم و بعد هم با sql اونا رو پیاده سازیشون کنیم و من و دوستم هم سیستم فروش لپ تاپ رو تحلیل کردیم همه ی جدولها رو مشخص کردیم و بعد هم تو پایگاه داده داریم روش کار می کنیم ... درهر حال فکر می کنم کار سختی نیست و شما بهتره ابتدا سیستم موردنظرتون رو انتخاب کنید بعد اون سیستم رو تحلیل کنید ( اینکه چند تا موجودیت توش هست و صفتهاشون چیه و ارتباطشون به چه نحویه ) و بعد این موجودیت ها رو به جدول تبدیل کنید ( برای اینکار می تونید از کتابهای پایگاه داده کمک بگیرید ) و بعد هم همه ی این کارها رو تو sql پیاده اش کنید . موفق باشید :smile: