ایا من بیمارم؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یه سوالی داشتم خواستم نظر بپرسم تا بفهمم برخوردم اشتباس یا درست
:razz:
اول یه چیزی در باره خودم بگم : به طور وحشتناکی بدم میاد بگم همسر گرامی پول بده ..ترجیح میدم خودش بفهمه که به قول قوه الهی نمیفهمه
:D
(ما میگیم بخاطر مشغله زیاده
:confused:
)
حالا ما یه وامی داریم نصف نصف داره در میاد و این پول هنوز در نیومده همسر گرام میگه بده من
....
قسطاشم جدا میدیم ولی پول بره حساب همسر گرام
:surprised:
حالا یه طرف میگم پسره پرو همش پولای منم میگیره یه طرفم میگم زندگی مشترک این حرفا رو نداره که

حالا کار درست چیه همکارام میگن نده
اما من خودم میگم ول کن بابا ..پول منو و اون نداره که
:weirdsmiley:
با این وضع اقتصادی هم دلم میسوزه برای مردا
:crying:اما با این کارا هم یاد گرفته بی اینکه من بگم رو پولای منم عین جیب خودش حساب میکنه:w07:

آخرین ویرایش:

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بدونی دقیقا دلیل اینکه گفته کل رو بهش بدی چیه موردی نداره اگر واقعا میخواد با پول یه کار مهم انجام بده ولی اگر میخواد کل پول رو تصاحب کنه بی هیچ دلیل خاصی به نظر میاد داره سو استفاده میکنه . خوب چرا کل پول تو حساب شما نباشه ؟؟والااا

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من به شما نصیحت هیچ وقت نذارید رو پول شما حساب کنه چون دیگه این براش یه وطیفه میشه از جانب شما ...
همینکه پول روزانه نمیده از شما باید خدا رو شکر کنه . دلیل نداره روی پول شما حساب کنه . خانم میتونه در شرایط سخت کمک کنه از درآمدش به همسرش ولی اصلا و ابدا جایز نیست که مرد روی حقوق همسرش حسابی باز کنه . شمام هم این اجازه رو ندید.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من بودم به هیچ وجه بهش پول نمیدادم. به هزار و یک دلیل!

-خانمایی که خانه دارن و سرتا پاشون از طلاس یه قرونم در نمیارن (استثنا هم قائل بشینا، فردا نریزین تو پیجم پیام خصوصی بدین که ال و بل)، چطور فشار اقتصادی رو شوهرای اونا نیس؟! چرا همش به خانمای دارای درآمد گفته میشه زندگی مشترک پول من و پول تو نداره؟!
- وقتی قسطشو دارین جدا پرداخت می کنین، در نهایت ادب و احترام و بدون گفتن کلماتی مثه ببخشید و معذرت می خوام و...و بدون ابراز ناراحتی و با زبون چرب و نرم بهشون بگو دوس دارم سهم من تو حساب خودم باشه.
-دقت کن که داری تو ایران زندگی می کنی و به نظرم باید یه بخشی از درآمدت رو به آیندت اختصاص بدی. باید به فکر اتفاقات پیش بینی نشده که ممکنه به وقوع بپیونده هم باشی. پولاتو بدون اینکه بدی همسرت پس انداز کن. لازمم نیس بهش بگی که پس انداز داری. شما که نمی خوای ول خرجی کنی.
- ممکنه خیلی از آدما تا اونجایی که ما در توانمون باشه بخوان ازمون استفاده کنن. مثه گرفتن آب پرتقال می مونه. شاید همسرت میگه خب من ازش پول می خوام و رو پولاش حساب باز می کنم و اونم که تا حالا چیزی نگفته و اعتراضی نکرده پس من به کار خودم ادامه می دم چون اگه از دید اون مشکلی داشت خب حرف می زد دیگه!طوری نشه که فردا پس فردا بهت بگه خب می خواستی بگی راضی نیستی!
- به خاطر همسرت هم که شده کاری نکن که رو پولات حساب کنه. دقت کن که می گم به نفع خود ایشونم هست!
-سعی کن به بخشی از زندگیت با دید یه آدم تنها نگاه کنی. این طوری متوجه میشی باید استقلال مالیتو حفظ کنی و از دستش ندی. استقلال مالی هم این نیس که بگی من ماهیانه مثلا دو تومن درآمد دارم، آخ جون پس من مستقلم! شما یه زنی و بعد 40 ، 50 سالگی می بینی به خیلی چیزا نیاز پیدا می کنی. شرایط جسمیت فرق می کنه و ممکنه لنگ یه عمل 10 میلیونی بمونی (زبونم لال). حالا این مواردم به کنار، بودن مردایی که (نامرد بگیم بهتره)، بعد 20 سال زندگی مشترک خانم حقوق بگیر رو از خونه پرت کردن بیرون. خانمه هم چون نه پس اندازی داشته نه خونه ای و....یکی گاز کهنه داده بهش، یکی یخچال دست دوم و....داره تو زیرزمین زندگی می کنه!
-تو دین اسلام هم زن هرچقدر هم ثروتمند باشه مرد موظف به پرداخت نفقه س. و بسته به درامدش باید نفقه پرداخت کنه.
-بیمارم نیستی اینجور حرفارو راجع به خودت نزن
موفق باشی عزیزم:gol:

آخرین ویرایش:

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام

اول یه چیزی در باره خودم بگم : به طور وحشتناکی بدم میاد بگم همسر گرامی پول بده ..ترجیح میدم خودش بفهمه که به قول قوه الهی نمیفهمه
)
حالا ما یه وامی داریم نصف نصف داره در میاد و این پول هنوز در نیومده همسر گرام میگه بده من
....
حالا یه طرف میگم پسره پرو همش پولای منم میگیره یه طرفم میگم زندگی مشترک این حرفا رو نداره که

:crying:اما با این کارا هم یاد گرفته بی اینکه من بگم رو پولای منم عین جیب خودش حساب میکنه:w07:
سلام
اول ببین برای چی پول رو میخواد
اگه میتونی بدون اینکه بفهمه تو این واما شرکت کن:w01:
مردایی که فقط به پول و درآمد خودشون تکیه میکنن موفقترن;)
.
.
برای پول گرفتن منم بدم میاد ولی بدون که وظیفشه بهش بگو که از درخواست پول بدت بیاد خودش زود زود بهت پول بده

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من بودم به هیچ وجه بهش پول نمیدادم. به هزار و یک دلیل!

-خانمایی که خانه دارن و سرتا پاشون از طلاس یه قرونم در نمیارن (استثنا هم قائل بشینا، فردا نریزین تو پیجم پیام خصوصی بدین که ال و بل)، چطور فشار اقتصادی رو شوهرای اونا نیس؟! چرا همش به خانمای دارای درآمد گفته میشه زندگی مشترک پول من و پول تو نداره؟!
- وقتی قسطشو دارین جدا پرداخت می کنین، در نهایت ادب و احترام و بدون گفتن کلماتی مثه ببخشید و معذرت می خوام و...و بدون ابراز ناراحتی و با زبون چرب و نرم بهشون بگو دوس دارم سهم من تو حساب خودم باشه.
-دقت کن که داری تو ایران زندگی می کنی و به نظرم باید یه بخشی از درآمدت رو به آیندت اختصاص بدی. باید به فکر اتفاقات پیش بینی نشده که ممکنه به وقوع بپیونده هم باشی. پولاتو بدون اینکه بدی همسرت پس انداز کن. لازمم نیس بهش بگی که پس انداز داری. شما که نمی خوای ول خرجی کنی.
- ممکنه خیلی از آدما تا اونجایی که ما در توانمون باشه بخوان ازمون استفاده کنن. مثه گرفتن آب پرتقال می مونه. شاید همسرت میگه خب من ازش پول می خوام و رو پولاش حساب باز می کنم و اونم که تا حالا چیزی نگفته و اعتراضی نکرده پس من به کار خودم ادامه می دم چون اگه از دید اون مشکلی داشت خب حرف می زد دیگه!طوری نشه که فردا پس فردا بهت بگه خب می خواستی بگی راضی نیستی!
- به خاطر همسرت هم که شده کاری نکن که رو پولات حساب کنه. دقت کن که می گم به نفع خود ایشونم هست!
-سعی کن به بخشی از زندگیت با دید یه آدم تنها نگاه کنی. این طوری متوجه میشی باید استقلال مالیتو حفظ کنی و از دستش ندی. استقلال مالی هم این نیس که بگی من ماهیانه مثلا دو تومن درآمد دارم، آخ جون پس من مستقلم! شما یه زنی و بعد 40 ، 50 سالگی می بینی به خیلی چیزا نیاز پیدا می کنی. شرایط جسمیت فرق می کنه و ممکنه لنگ یه عمل 10 میلیونی بمونی (زبونم لال). حالا این مواردم به کنار، بودن مردایی که (نامرد بگیم بهتره)، بعد 20 سال زندگی مشترک خانم حقوق بگیر رو از خونه پرت کردن بیرون. خانمه هم چون نه پس اندازی داشته نه خونه ای و....یکی گاز کهنه داده بهش، یکی یخچال دست دوم و....داره تو زیرزمین زندگی می کنه!
-تو دین اسلام هم زن هرچقدر هم ثروتمند باشه مرد موظف به پرداخت نفقه س. و بسته به درامدش باید نفقه پرداخت کنه.
-بیمارم نیستی اینجور حرفارو راجع به خودت نزن
موفق باشی عزیزم:gol:
دقیقا درست میگی ممنونم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

از نظر من شما کاملا سالمی :d

سعی کنید تو زندگی برا خودتون ‌‌پس انداز کنید ( فقط برای خودتون) یعنی منظورم اینه روزی روزگاری دستتون تو جیب خودتون باشه

بابت خرج هایی که میکنید همرو یادداشت کنید

ممکنه دوس داشته باشین گاهی خرج خونه رو بدین اگه از روی علاقه و دل بخاهی باشه اشکالی نداره اما اینو وظیفه تلقی نکنید

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

)
....

پپپپپپپپپپپپپپپول
چقد خاصيتاي عجيبي داره!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از من میشنوی ، اسرار و اتفاقات زندگیتو به هیچ کس و در هیچ جا فاش نکن.کسی نمیاد کمکت بکنه ولی تا دلت بخواد اسرارت فاش میشه و این ، خوب نیست.
سعی کن مشکلات زندگیتو با عقلانیت خودت مدیریت کنی.

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازین وام ها برای منم جور کنید که خیلی وام لازمم .... شما جفتتون سالم هستید /// در زندگی مشترک باید همه چیز مشترک المنافع باشه

بالا