ایا شما هم این مدل خوشحالی راداشته اید

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به طرفش داره به نظرم.اگه این بدبیاری واسه کسی باشه که خیلی مغرور و خودخواهه من با تمام وجود خوشحال میشم...تازه دعا میکنم بازم تکرار شه..الان من عزت نفس پایینی دارم به نظرتون ؟!!!:w42:

آهااا یعنی شما از شکست و بدبیاری شخصیت های منفور امثال صدام و قذافی و .. اصلا احساس خوشحالی بهت دست نمیده.مگه سیب زمینی آدم...اگه واقعا اینطوره یه نسبت بین شما و این سیب زمینی هستااا شک نکن !;)
زدی قاطی کردی همچیو رفت که.!!!
شخصیت های مغرورو خودخواه؟=؟شخصیت های منفورامثال صداموقذافی؟؟؟

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
زدی قاطی کردی همچیو رفت که.!!!
شخصیت های مغرورو خودخواه؟=؟شخصیت های منفورامثال صداموقذافی؟؟؟
اولا جناب آقای برادر هدف من این نیست که بگم چه آدمایی با چه ویژگی وقتی بدبیاری میارن خوشحالی داره هدفم اینه که بگم بالاخره پیش میاد واسه هر کسی که از بدبیاری و شکست یه آدم خوشش بیاد..یعنی این مثال صدام وقذافی نمونه ای واسه اینکه امثال شما بفهمن که گاهی میشه این اتفاق بیفته و نشونه ضعف شخصیتی هم نیست..;)
دوما این شخصیت ها نمونه بارز خودخواهی و غرورن...:w16:

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید

اولا جناب آقای برادر هدف من این نیست که بگم چه آدمایی با چه ویژگی وقتی بدبیاری میارن خوشحالی داره هدفم اینه که بگم بالاخره پیش میاد واسه هر کسی که از بدبیاری و شکست یه آدم خوشش بیاد..یعنی این مثال صدام وقذافی نمونه ای واسه اینکه امثال شما بفهمن که گاهی میشه این اتفاق بیفته و نشونه ضعف شخصیتی هم نیست..;)

اینجا منظور چیزاییه که برا همه پیش میاد صدام و......که جنایتکاربودن حالا منشا خودخواهی بوده بماند اما موضوعی که مطرحه اونقدرام گنده نیستا:redface:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولنکه جناب خانم خواهر زیادی جدی گرفتی،و منظورمون توی برخوردای نزدیک خودمون بود که دوروبرخودمون اتفاق میوفته.
دومنکه بنظرزیر توجه بکن،

اینجا منظور چیزاییه که برا همه پیش میاد صدام و......که جنایتکاربودن حالا منشا خودخواهی بوده بماند اما موضوعی که مطرحه اونقدرام گنده نیستا:redface:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم گفتم حالا شما جزئی نگرید من کلی نگر...:w16:

بالا