==>>اگه قرار باشه واسه آخرین بار یه نفر رو ببینی چی بهش میگی

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
امیدوارم دلاتون شاد باشه
یه سوال
چند روزیه فکرمو مشغول کرده
اونم اینکه
اگه قرار باشه واسه آخرین بار یه شخصی که واست عزیز هست رو ببینی چی بهش میگید
ممنون میشم کمکم کنید ( اون شخص خیلی واسم عزیزه خواهشا علت اینکه چرا واسه آخرین بار هست رو نپرسید فقط به سوال پاسخ بدید مرسی )

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا چیز به ذهنم میرسه:
اگه خیلی عزیز باشه و بدونم راهی واسه نگه داشتنش هست چیزی میگم که شرایط عوض شه و بتونم بازم ببینمش.
ولی اگه راهی نباشه همه حرفای خوبی رو که میتونستم بهش بگم ولی به خاطر غرور یا هر چیز دیگه ای نگفتم و میگم.
و البته به اندازه تمام مدتی که دیگه نمیبینمش نگاش میکنم.:smile:

engineer_m.a

عضو جدید
م

م

سلام دوستان
امیدوارم دلاتون شاد باشه
یه سوال
اونم اینکه
ممنون میشم کمکم کنید ( اون شخص خیلی واسم عزیزه خواهشا علت اینکه چرا واسه آخرین بار هست رو نپرسید فقط به سوال پاسخ بدید مرسی )

فقط بهش نگاه می کنم
اخرشم بهش میگم به اندازه ای که خودمو دوست دارم تو رو هم دوست دارم

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم دلاتون شاد باشه
یه سوال
اونم اینکه

اگه جوابتو پیدا کردی حتما" به منم خبر بده چون این مشکل برای منم داره بیش میاد.
جوابش داره مثل خوره روحمو میخوره.
عصابم دیگه به هم ریخته.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی وقتها چه ساده عروسك میشویم نه حرف میزنیم و نه شكایت میكنیم فقط احمقانه سكوت میكنیم! من بودم با صدای بلند میگفتم: پروردگارا از عشق امروزمان چیزی برای فردا باقی بگذار، به اندازه یک نگاه، یک لبخند، تا به یاد داشته باشیم روزی عاشق هم بودیم:gol:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از آخرین دیدار با دوستانت یادت باشد به دوستانی فکر کنی که دیگر فرصتی برای در آغوش کشیدن یکدیگر ندارند...

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
به جز مرگ هیچ چیز چلوی دیدار دوباره رو نمی گیره . البته به نظر من .

بهش میگم

((((( من تو رو بخشیدم امیدوارم منو ببخشی . )))))

حتی اگر هیچ وقت هیچ خطایی در موردش انجام نداده باشم و همچنین اون .

با تشکر - سیستم 32

Leily810

عضو جدید
خیلی دوست دارم ...
خیلی دلم برات تنگ میشه ..
ولی باز خدا رو شکر که دیدمت (تو این دنیا باهات ملاقات کردم)، به همین هم راضیم کوتاه بود ولی از هیچ وقت ندیدنت خیلی بهتره!!

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
چیزی نمیگم فقط یه دل سیر نگاش میکنم.

Parsi.Eng

عضو جدید
بستگی داره به رفتنش خوب...
اگر اذیتم کرده باشه اصلا نمی خوام ببینمش که چیزی بخوام بهش بگم
ولی اگر عاشقم باشه بخواد ازدواج کنه باهاش بازم حرفی ندارم چون اگه دوستم داشت ازدواج نمی کرد
ولی اگر طرفم در حال مرگ باشه و عاشقش باشم بهش میگم دوسش دارم و بهش قول میدم که تا زمانی که منم بمیرم هیچ کسو تو دلم راه نمی دم:gol:

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو میروی و من فقط نگاهت میکنم...
تعجب نکن چرا گریه نمیکنم..
بی تو....
یک عمر فرصت برای گریستن دارم
اما برای تماشای تو...
همین یک لحظه باقی است
و شاید همین یک لحظه...
اجازه ی زیستن در چشمان تو را داشته باشم......

reyhoon

عضو جدید
اگه دوسش نداشته باشم اصلا" نمیرم که ببینمش.

اما اگه دوسش داشته باشم دستاشو میگیرم فقط گریه میکنم.....

نجمه123

عضو جدید
اگه دلیل منطقی واسه رفتنش داشته باشه کاری میکنم که آخرین دیداربراش بهترین خاطره باشه در غیراینصورت...

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی بهش نمگم فقط نگاهش میکنم و تمام حرفها با نگاه کردن بهش میگم / جالب که این موضوع برای خودم اتفاق افتاد اما هیچوقت فرصت نگاه کردن پیدا نکردم

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نگاه کردم

فقط نگاه کردم

این موقعیت واس منم پیش اومد و منم فقط نگاش کردم نه اینکه حرفی نداشتم ولی نمیدونستم کدومش رو بگم چون هر کدوم می گفتم یکی ناگفته می موند. واسه همین فقط بهش نگاه کردم هرچند بغض گلومو سخت می فشرد:cry: ولی سعی کردم خودمو عادی نشون بدم تا اونم از اینکه ناراحتم ناراحت نشه و احساس گناه نکنه. بدون خداحافظی هم از هم جدا شدیم. خیلی سخته من که واستون دعا می کنم اینجوری نشه و موقعیتتون تغییر کنه.:gol:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم بی معرفت آخه مگه من چیکارت کرده بودم که ولم کردی(یا میخوای ولم کنی)!!!:cry::cry:ای نامرد :razz:بعد خودمو پرت میکنم تو بغلش کولی بازی درمیارم زار زار گریه میکنم تا تحت تاثیر قرار بگیره و پشیمون شه:cool:

صدای سکوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه رسیدننیست که عشقا جاودانه میکنه گاهی نرسیدن اوج جاودانگی
کاش زمان تو لحظه دیدار متوقف میشد:cry:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم بی معرفت آخه مگه من چیکارت کرده بودم که ولم کردی(یا میخوای ولم کنی)!!!:cry::cry:ای نامرد :razz:بعد خودمو پرت میکنم تو بغلش کولی بازی درمیارم زار زار گریه میکنم تا تحت تاثیر قرار بگیره و پشیمون شه:cool:
روش خودم از همشون بهتر جواب میده:w18:

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موقعیت واس منم پیش اومد و منم فقط نگاش کردم نه اینکه حرفی نداشتم ولی نمیدونستم کدومش رو بگم چون هر کدوم می گفتم یکی ناگفته می موند. واسه همین فقط بهش نگاه کردم هرچند بغض گلومو سخت می فشرد:cry: ولی سعی کردم خودمو عادی نشون بدم تا اونم از اینکه ناراحتم ناراحت نشه و احساس گناه نکنه. بدون خداحافظی هم از هم جدا شدیم. خیلی سخته من که واستون دعا می کنم اینجوری نشه و موقعیتتون تغییر کنه.:gol:

آخی نازی
:cry::cry::cry::cry:

mech_eng2000

عضو جدید
پسر باشه یا دختر؟؟
پسر باشه که چیزی نمیگم، میریم عشق و حال
دختر باشه هم باز چیزی نمیگم:D