اگه خيلي خيلي عصباني بشي چه كار ميكني؟

امیر Amir

عضو جدید
همین جور که میبینید ..میخوام با طناب کاهو لاورو داررررررررررررررررررر بزنم.

faezeh_asal

عضو جدید
من سعی می کنم کم عصبانی بشم به خاطر همین اطرافیانم از این موضوع خیلی رنج می کشن حرصشون در میاد ولی اگه خیلی عصبانی بشم نه داد می زنم نه بد و بیراه می گم فقط در یک موقعیت اساسی حال طرفو بد جور می گیرم پشیمونش می کنم چون من در این چیزها استادم

shahab_A

عضو جدید
اگه امير وردستم باشه پرتش ميكنم طرفه نيما ... اگرم نيما باشه اونو پرت ميكنم طرف فرقي نميكنه برام ;)

امیر Amir

عضو جدید
سکوت فقط ساکت می شم
به به
پس با شما هم میشه دعوا کرد و احساس ویکتوری پیدا کرد

به به

حامد بیا با من دعوا کن...

من وقتی عصبانی میشم هر چی دم دستم بیاد پرت میکنم طرف دیوار....البته وقتی خیلی عصبانی باشم...

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره من ادم ارومی هستم به خاطر همین هم زود دلم می شکنه به من یاد دادن یا بمون و مبارزه کن یا برو هیچ وقت زیر بار حرفی که میدونی درست نیست نرو

elo0ne_lady

عضو جدید
اگه عصبانی بشم ووووووووووووووووووووایییییییییییییییییییییییی خون جلو چشامو میگیره وووووووووووو :biggrin::biggrin::biggrin:
هیچی بابا میگیرم میخوابم:eek:

maryam bano

عضو جدید
یکم تن صدام میره بالا

ولی بیشتر ساکت هستم
خیلی خیلیم که عصبانی میشم گریم میگیره

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگم دلمو شيكوندي برو حالشو ببر:w15:
با من نموندي برو حالشو ببر :w15:

من معمولا داد ميزنم يا تا چند ساعت با هيچكس حرف نميزنم

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان كه تو باشگاه نيستي احتمالا خيلي عصباني هستي رفتي بخوابي؟؟؟؟:wallbash::wallbash:

میزنم خونه رو رو سرش خراب میکنم . البته اگه خونه از اون بتونی ها نباشه .
اگه بتونی باشه که نمیشه به این راحتیا خرابش کرد ! در اینصورا دست به همون کمربند خوشگلم میبرم :biggrin:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداييش من تا حالا عصباني شدم نيما؟؟؟:redface:
قيافمو نگاه چه معصومه..

nilofarane

کاربر بیش فعال
دقیقا مثل الان که هیچکس پست نمیده دوست دارم:cry:دوست دارم بگم مگه به شما هم میگن مهندس:w00::w00::w00:

mina_abasi37

عضو جدید
:w15::w15:
خدا بدور اينقد ترسناك مي شم
هرچي رو بتونم پاره مي كنم .تمام كتاباي موجودالبته يه تخفف كوچلوي براي كتابايي مثل سينوحه هست. اما مبل و گلدون و ليوان اينا هيچ فرقي نداره همه رو مي شكنم :w43:لباس هم اگه دم دستم باشه پاره ميكنم بعد با قيچي همه موهام رو ميزنم بعد مثل بسنتي رو خورده شيشه ها راه مي رم و حرفاي نگفته رو با فرياد ميگم:w06:. بعد گريه ميكنم:crying2: بعدش ميرم از بالكن مي پرم پايين بعد دوباره از حياط مي يام تو (خونمون يه طبقه س) به مي رم خريشته نيم ساعت مي شينم بعد مي يام چار ساعت توي پشت بوم قدم ميزنم بعد ميرم خونه حاضر ميشم مي رم ارايشگاه موهام رو كه خراب كردم درست مي كنم چون دلم باز شه احتمالا رنگ هم مي كنم. به مي يام خونه مي خوابم و همه چي به خوبي و خوشي تموم مي شه. البته اين حادثه هر 25 سال يه بار ممكنه اتفاق بي افته مثل ستاره هالي مي مونه

April_girl

عضو جدید
خدا هیچ وقت اون روز رو نیاره بعضی از دوستام که براشون در حد5%عصبانی شدم میگن که خیلی وحشتناک میشم داد میزنم بعدشم میشینم گریه می کنم:w00:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
اول یه عربده بلند می زنم! اگه خالی شدم که هیچ اگه نشدم هر چی جلو دستم باشه رو خردو خمیر می کنم!!!