اگه به قانون سربازی اعتراض داری بیا تو..

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوتاتون
ولی تا نرم قانع نمیشم
مرسیییییییییییییییی

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش مسئولین یه کمی هم درمورد سربازی نظر مردمو اجرایی می کردن
فقط یه کمی
دوسال از بهترین زمان عمر یه جوون رو صرف خدمت اجباری می کنن
کاش این دوسال ده سال بود ولی نه تو دوران جوانی که همه ی برنامه های درسی و شغلی ادمو به هم میریزه
این درست نیست به والله
دوران سربازی باید یه دوران کوتاه باشه جهت امادگی دفاعی و اموزش نظامی نه این که یه عمر تو پادگان ها چرخ چرخ بزنی
اگرم سرباز کم اومد میتونید سرباز با شرایط شغلی استخدام کنید ( ما تو کشورمون جوون بی کار خیلی داریم)
نمونش خود من به ولله فقط به خاطر خدمت نرفتن فعلا دارم درس میخونم

m.khos

عضو جدید
خدا ازشون نگذره که دو سال عمر آدمو حروم میکنن!

سلام.من خودم در حال حاضر سربازم.من قبل از اینکه برم خدمت از خدمت متنفر بودم ولی به جونه خودم، با اینکه خدمت اجباره ولی خیلی مفیده.دلیلم برا حرفام دارم

dejbanan

اخراجی موقت
مملکت ما چیش درسته که قانون اجباریش درست باشه
اگه خانومارم میبردن اجباری خدایی این قد ...................................................................تو جامعه نداشتیم
پسر تو هر سنی میره سربازی فکرش کلی عوض میشه!

m.khos

عضو جدید

ببین اول از همه استانه صبرتو خیلی زیاد می کنه خیلی صبور تر می شی،اروم تر می شی
دوم اینکه تو خدمت خیلی استعدادشون شکفته یا زمینه کار کردن پیدا کردن
سوم اینکه یه سوال دارم ازت اگه این 2 سال خدمت باعث بشه خانواده من و شما در ارامش باشه ارزش نداره؟
و خیلی چیزای دیگه

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اول از همه استانه صبرتو خیلی زیاد می کنه خیلی صبور تر می شی،اروم تر می شی
دوم اینکه تو خدمت خیلی استعدادشون شکفته یا زمینه کار کردن پیدا کردن
سوم اینکه یه سوال دارم ازت اگه این 2 سال خدمت باعث بشه خانواده من و شما در ارامش باشه ارزش نداره؟
و خیلی چیزای دیگه
سلام
حرفاتون قبووووول
اما خب ما چه گناهی کردیم که دو سال بیشتر مجبوریم منتظر عشقامون بمونیم:(
از این منظر هم بهش نگاه کنید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به قانون سربازی اعتراض دارم باید 10 سال باشه تا پسرا یکمی همه چیو درک کنن بعد برن زن بگیرن!!:w07:
یه دختر 15 ساله بیشتر از یه پسر 25 ساله میفهمه!!با عرض پوزش...ولی حقیقتا رو باید گفت
..

m.khos

عضو جدید
سلام
حرفاتون قبووووول
اما خب ما چه گناهی کردیم که دو سال بیشتر مجبوریم منتظر عشقامون بمونیم:(
از این منظر هم بهش نگاه کنید
ایمان خان من خودمم مثه شما بودم اصلا سر همین رفتم خدمت.
ولی ایمان خان خدمت باعث میشه به عشقت محک خوبی بزنی.برای ما که سر بلند نبود ایشالله برایشما سر بلند بمونه.
من خوشحالم یکم دوری باعث میشه اونور چهره ادما ها رو ببنید.البته من نمی گم همه اینجورین

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمان خان من خودمم مثه شما بودم اصلا سر همین رفتم خدمت.
ولی ایمان خان خدمت باعث میشه به عشقت محک خوبی بزنی.برای ما که سر بلند نبود ایشالله برایشما سر بلند بمونه.
من خوشحالم یکم دوری باعث میشه اونور چهره ادما ها رو ببنید.البته من نمی گم همه اینجورین
ایمان نه.....imah
من دخترم خخخخخخخخ

m.khos

عضو جدید
من به قانون سربازی اعتراض دارم باید 10 سال باشه تا پسرا یکمی همه چیو درک کنن بعد برن زن بگیرن!!:w07:
یه دختر 15 ساله بیشتر از یه پسر 25 ساله میفهمه!!با عرض پوزش...ولی حقیقتا رو باید گفت
..

ولی حواست باشه پسرا پخته بشن دیگه هیچ رقمه نگول نمی خورن بیان زن بگیرن برای جنس خودتونم شده دعا کنید همه پسرا معاف بشن اگه این جور نشه.اون وقت دبه دبه باید ترشی صادر کنیم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی حواست باشه پسرا پخته بشن دیگه هیچ رقمه نگول نمی خورن بیان زن بگیرن برای جنس خودتونم شده دعا کنید همه پسرا معاف بشن اگه این جور نشه.اون وقت دبه دبه باید ترشی صادر کنیم

همون دیگه واسه همینه که میگم دختر 15 ساله شایدم کمتر بیشتر میفهمه!!:d
تازشم اینم سربازی نیس که شما میرین خاله بازیه!حالا ارتش فک کنم یکم از بقیشون بهتره..

J.AVID

عضو جدید
تازشم اینم سربازی نیس که شما میرین خاله بازیه!حالا ارتش فک کنم یکم از بقیشون بهتره..

آفرین با اینکه دختری این چیزا رو خوب دستته.

m.khos

عضو جدید

حالا چرا ناراحت می شی.با پسرا صحبت می کنم بیان خواستگاری اینکه دیگه گریه نداره:D:smile:نه من الان ارتشم.ارتشم خوبه.البته اگه نگی اینجوری مرد نمیشم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین با اینکه دختری این چیزا رو خوب دستته.

من دخترم ولی صدتا پسر سربازو میزارم تو جیبم!!:d
چه ربطی به دختر یا پسر بودن داره؟!من یه زمانی میخواستم ژنرال بشم ولی به خاطر چادر نرفتم!:)
پلیسم میخواستم بشم...پلیس کشف جرم!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا ناراحت می شی.با پسرا صحبت می کنم بیان خواستگاری اینکه دیگه گریه نداره:D:smile:نه من الان ارتشم.ارتشم خوبه.البته اگه نگی اینجوری مرد نمیشم

اره صحبت کن دارم داغون میشم از بی شوهری!!!
یه مـــــــــــــــــرد ارتشی مثه تو!!
:d
نه مرد میشی میشی...
از رو گون هم سینه خیز باید راه بری...رفتی؟

J.AVID

عضو جدید

الان شهر خودتی داری صفا می کنی اون سر کشور نیوفتادی بفهمی تنهایی یعنی چی!!

m.khos

عضو جدید
چه ربطی به دختر یا پسر بودن داره؟!من یه زمانی میخواستم ژنرال بشم ولی به خاطر چادر نرفتم!:)
قربونت ما همین که تو گشت ارشاد از حضور خانوما استفاده می کنن خوشحالیم.دیگه کشف جرمبه زحمت نندازین:biggrin::biggrin:

J.AVID

عضو جدید

براوو.
ربطش اینه که بعضی از دختر خانم ها فک می کنن هرکی سربازه بیچاره حتما داره خیلی سختی می کشه.

بالا