اونایی که کارآموزی نرفتن بخونن

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه خبر دارم واسه اونایی که هنوز کارآموزی نرفتن:

شما برای کار آموزی می تونید به کلاس های فنی حرفه ای هم برید.
این کلاس ها هم رایگان هستن و هم خیلی مفید.

از جمله کلاسهایی که توشهر ما می تونن بگذارن اینا یادمه CATIA ، Ansys، و بازرسی جوش
اگه خودتون برید و صحبت کنید می تونید مثلا بهشون بگید واستون یه دوره برای شما و دوستاتون بگذارند.

کارگاه های فنی حرفه ای خیلی متنوع هستن و حیفه که ازشون استفاده نشه.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان فنی حرفه ایی؟

سازمان فنی حرفه ایی؟

اول از همه ازتون تشکر کنم بخاطر زحمات شما
ببینم همین کلاسایی که از طرف سازمان فنی و حرفه ایی کل کشور برگزار می شه رو می گی؟
که دوره های ریخته گری و جوشکاری و اینا داره و مدرک استاد کار و کارگر ماهر و ... رو میده؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه ازتون تشکر کنم بخاطر زحمات شما
ببینم همین کلاسایی که از طرف سازمان فنی و حرفه ایی کل کشور برگزار می شه رو می گی؟
که دوره های ریخته گری و جوشکاری و اینا داره و مدرک استاد کار و کارگر ماهر و ... رو میده؟

آره يكي از بچه هاي ما رفت صحبت كرد 2 كه واسه بچه ها كلاس بگذارن مسئولش هم گفت باشه البته مثل اينكه كلاس بازرسي جوشي كه مي خواست بگذاره جور نشد چون قبل از ما يه سري بچه هاي مكانيك از دانشگاه آزاد اومده بودن و قبل از ما هماهنگ كرده بودن، مثل اينكه آبان ماه اومده بودن واسه تابستون امسال گرفته بودن، پس بايد زرنگ باشين و خيلي زودتتر اقدام كنين. بهترين توصيه ام به شما اينه كه يه سري به فني حرفه اي بزنين و خودتون سوال كنين البته اگه بخواين من هم مي تونم از اين پسره كه هماهنگ كرده بود بپرسم

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشکل

یه مشکل

آخه من از یکی از بچه ها که داداشش مدرک برق کشی از فنی حرفه ایی گرفته بود پرسیدم اون می گفت باید حتما سربازی رفته باشی و چند نفر دیگه هم این موضوع رو تأیید کرده اند. شما از این چیزا نشنیدی؟

ضمناً آدرسش کجاست؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تهران نیستم سمنان هستم، اگه آدرس سمنان رو میخوای بهت بدم :smile:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر جالب بود!
فکر میکردم فقط این دوره ها تو کارخونه هاست!
ولی به نظر گذروندش تو کارخونه جالب تر و مفید تر باید باشه!
ممنون.

ghardashali

عضو جدید
شصص

شصص

چقدر جالب بود!
فکر میکردم فقط این دوره ها تو کارخونه هاست!
ولی به نظر گذروندش تو کارخونه جالب تر و مفید تر باید باشه!
ممنون.
کارخونه ها دوره برگذار نمی کنن فقط چند جای خاص هست مثل پتروشیمی و.. که تعدادشون به 10 جا هم نمی رسه

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارخونه ها دوره برگذار نمی کنن فقط چند جای خاص هست مثل پتروشیمی و.. که تعدادشون به 10 جا هم نمی رسه
ممنون دوست عزیز ...
ولی منظور من از گذروندن این دوره تو کارخونه ها مخصوصا یه جایی که باهاش آشنایی دارید و...
این بود که میشه شیوه کار آشنا بشید و به ادامه کار تو همون کارخونه ها فکر کنید.
چون این طور که در اطرافیان میبینم برا گذروندن دوره های تخصصی خود کارخونه ها و با توجه به نیازشون برا مسئول فنی و ... اغدام میکنن!
البته نباید منکر اولویت کار برای متخصص ها شد ولی برا شروع به نظرم...
باز هم منتظر شنیدن صحبت صاحب نظر ها هستیم...

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم نظر درست باشه یا نه
ولی این طور که به نظر میرسه منظور نویسنده تاپیک گذروندن یه دوره تقریبا تئوریه درسته!؟
کارآموزی برا رشته های ما همین دوره های آشنایی متداول بهتر نیست؟!
نمیدونم برا متالورژا ولی ...
مثلا یادگرفتن CATIA واقعا میتونه مفید باشه؟!
با توجه به اینکه امکان داره اصلا نیازی بهش پیدا نکنید!!!!!!
نمیدونم ولی ...

بالا