اولین سوال داماد از عروس چیه؟

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین سوال داماد از عروس چیست؟

اولین سوال هردامادی بعد از بله گفتن عروس چیست ؟! ممکن است شما بگویید " خوب می تواند هرچیزی باشد . ممکن است بگوید کجا دوست داری مسافرت ببرمت؟ جشن عقدمون خوب بود ؟ چی می خوای برات بخرم؟ برای خوشبختیمون میشه باهم صادق باشیم؟ زیرلفظیت باکلاسه؟ اون خانمه عمه ته ؟ پشیمون نیستی ؟........" شما حق دارید . ممکن است هرچیزی بپرسند اما من چیز دیگری می بینم. تقریبا ۶۰ درصد ( البته برآورد احتمالیست) داماد ها سوال مشابهی می پرسند. چه سوالی ؟!

خیلی ساده است. چون بعد از بله عروس ، از داماد می پرسم که آیا وکیلم تا دوشیزه خانم... را بر صداق... به عقدشما در آورم؟! از آنجا که قبلا وکالت گرفتن از داماد به این شکل معمول نبوده و در فیلم ها هم فقط وکالت گرفتن از عروس را نشان می دهند ، بسیاری از داماد ها یواشکی از سر استیصال و کم آگاهی از عروس می پرسند که (( اول بار باید بله بگم ؟!.)) و یک بله ریز هم ، عروس می گوید تا خیال داماد راحت شود که بحث گل و گلاب آوردنی درکار نیست و بعد داماد با عزم راسخ و اول بار "بله" می گوید.

تجربه یک عاقد : بسیاری از دامادها ، قندساب ها ، تورگیرها و حضار نمی دانند که از داماد هم باید وکالت گرفته شود.

paeeizan

اخراجی موقت
گرچه من هنو داماد نشدم اما مي دونستم ..اما عاقد فقط يكبار ازداماد مي پرسه ..چون اصولا نظر داماد واسشون مهم نيست ...اصل نظر عروس خانمه.
.
.
.
بعد از بله گرفتن از عروس ...اقا داماد اولين چيزي كه ميگه : سلام مشكلات و بدبختي هاي پيش رو.

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره...منم شنیده بودم که یه دامادی سر عقدش منتظر بوده برای بار دوم و سومم براش بخونن که اطرافیانش سریع بهش میفهمونن که برای داماد مرسوم نیست:biggrin:اونم تندی بله رو گفته:D
اولین سوالی که بعد از بله گفتن میکنن و نمیدونم ولی اولین سوالی که بعد از دوستی یا خواستگاری میپرسن اینه که دوست پسر داشتی؟!!!:eek:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گرچه من هنو داماد نشدم اما مي دونستم ..اما عاقد فقط يكبار ازداماد مي پرسه ..چون اصولا نظر داماد واسشون مهم نيست ...اصل نظر عروس خانمه.
.
.
.
بعد از بله گرفتن از عروس ...اقا داماد اولين چيزي كه ميگه : سلام مشكلات و بدبختي هاي پيش رو.
بی خود :redcard::redcard::redcard::redcard::redcard::redcard::redcard:

Lu30Fer

عضو جدید
منو دوست داری؟
چون واقعا نمیشه دخترها رو شناخت و این شک همیشه ادامه پیدا خواهد کرد؟

Nooshin-M

عضو جدید
کلا داماد و ادم حساب نمیکنن :w15:
همون 1بار هم محض خالی نبودن عریضه میپرسن :w25:

داماد هم بعد اینها.. اولین سوالش اینه که : شب کجا بکپم ؟؟ :wallbash::d
جمله آخرو راست گفتی ها:w15::w15::w15:کلا انگار آقایون فقط تو فکر کپیدنن:w15::w15::w15::w15:‏(اندکی مزاح)‏‏

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره...منم شنیده بودم که یه دامادی سر عقدش منتظر بوده برای بار دوم و سومم براش بخونن که اطرافیانش سریع بهش میفهمونن که برای داماد مرسوم نیست:biggrin:اونم تندی بله رو گفته:D
اولین سوالی که بعد از بله گفتن میکنن و نمیدونم ولی اولین سوالی که بعد از دوستی یا خواستگاری میپرسن اینه که دوست پسر داشتی؟!!!:eek:

عجب ! و لابد انتظار هم دارند كه دختره بگه نه ! تا حالا دوست پسر نداشتم !! :surprised:

palama

عضو جدید
:biggrin:

احسنت!!
منم شب نامزدیمون نامزدم ازمن که روش نشد بپرسه از مامانم پرسید:
مامان، من امشب میتنم اینجا بخوابم؟؟؟:surprised::surprised::biggrin:(واه واه بلا به دور))

terajedi21

عضو جدید
اولین سوال این میتونه باشه که واقعا من رو قبول داری اون موقع میگه خنگ چطور پس گفتم بله اولین دعوا صورت میپذیره احتمالا کشت و کشتار راه بیفته پس باید تجدید نظر کنم در مورد سوالم غیر این که نیست؟!:surprised:

موژی

عضو جدید

البته بستگی داره!
اگه زیر شلواری پاشون باشه که خونه پدرزنه کپه رو میزارن

اگه هم که نه باید سنگین و رنگین تشریف ببرن خونه خودشون

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={11C7FE55-5524-47E4-B91B-CE13F7C0A903}

palama

عضو جدید
البته بستگی طرف از چه قشری باشه!!!!
مثلا شاید بگه برادر زنم کجاست؟؟؟؟(شوخی______________ی)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بیتا جان تاپیک جالبی بود

ممنون

ولی میگما حالا اگر بار دوم سوم بگن اشکال داره ؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا دامادها مثل عروسا نمیگن با اجازه پدرم و مادرم و ...................... و بزرگترا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولین سوال دامادها اینه :" مردم از گشنگی . میشه برم یک چیزی بخورم و بیام "

abdollahi_d_m

عضو جدید
واقعا که!!
مردا که برای خوردن اجازه نمیگیرین میگن من میرم یه چیزی بخورم بیام:biggrin: