انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا تاپیکم رو بستید؟
این عکس چه موردی داشت سیویل بوی عزیز؟

صریح باشیم
اگر یک مورد از نقض قوانین در این عکس اشاره کنید یقینا من از شما عذرخواهی خواهم کرد

تکرار می کنم
نقض قوانین
نه نقض امیال و آرزوهای شما;)
سلام دوست عزيز
اول بايد معذرت خواهي كنم بابت اينكه جوابتونو دير دادم علتشم اين بود كه من از ديشب تا حالا توي سايت نيومدم...
درباره اون تاپيكم بايد عرض كنم خدمتون كه من چون چيزي نديدم تاپيك رو حذف كردم يعني علت حذف اون تاپيك خرابي لينك بود ...البته بايد اينو بگم شايد عكس شما براي خيلي از دوستان قابل رويت باشه و من نتونستم بينم و با توجه به اين كه شما سابقه زيادي در زدن تاپيك هاي سياسي در تالار داشتي منم حذف كردم...اينم بايد همين جا بگم زدن تاپيك سياسي توي باشگاه مشكلي نداره شما به راحتي ميتوني توي قسمتي كه بهش اختصاص داده شده هر تاپيك سياسي با توجه با مقرارتش بزاري و اين مطلب توي تالار عكس امكان پذير نيست اين مطلب رو هم بار ها گفتم و هم توي قسمت قوانين نوشتم ولي با اين حال شاهد اون هستم كه شما مرتبا تاپيك سياسي مي زني تو تالار عكس و قوانين زير پا مي زاري منم با توجه به سابقه شما و نديدن عكس و از تيتر تاپيك اين حدس رو زدم اين مطلب قفط مختص شما نبوده قبل از شما هم افراد ديگه همين اتفاق براشون افتاده نمونش هم
شناسايي يكي از اغتشاشگران اخير...
اونم مثل تاپيك شما اول كه نديدم حذف شد بعد فرد زنندش اومد و علت رو پرسيد منم بهش گفتم علت حذف تاپيكش خرابي لينك بود ايشون هم دوباره عكس رو اپلود كرد.....اينو ميتونيد از كسي كه تاپيك رو زده پرسيد....
شما همين وضعيت رو دارين الان مي تونيد دوباره تاپيك خودتون بزنيد ....
اينم بگم من توي هيچكدوم از حذف كردن تاپيكها توي سايت اميال و ارزو هاي خودمو دخالت ندادم من فقط طبق قوانين عمل كردم اين شما بودين كه بارها قوانين رو براي امیال و آرزوهای خودتون زير پا گذاشتين و من حتي به شما يه هشدار هم ندادم و فقط پاك كردم بازم تاكيد ميكنم بحث سر اين تاپيك نيست اين تاپيك مشكلي نداره شما ميتوني دوباره بزني بحث سرتاپيك هاي ديگر شما هست كه به راحتي و به خاطر امیال و آرزوهاتون قوانين رو زير پا گذاشتين و حالا منو متهم به دخالت امیال و آرزوهام توي تالار ميكنيد

reza.za

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من یه تازه واردم امیدوارم از تجربیات شما استفاده کنم.:que::gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تاپیکه منو میفرستی قاطی مرغا ؟!! ( هوااااااار ) :دی
( یه بار تو کله زندگیه پر بارم سرچ نکردما :دی )

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من یه تازه واردم امیدوارم از تجربیات شما استفاده کنم.:que::gol:
سلام اقا رضاي گل:gol:
منم اميدوارم از تجربيات شما استفاده كنم:)
در اولين قدم بهتر بدوني اينجا تالار عكس هر تاپيك جديد بايد حاوي يه عكس باشه اين چيز هارو بهتر تو دفتر تالار مطرح كني بازم اگه سوالي داشتي من در خدمتم;)
اين تاپيك شمارم منتقل ميكنم همون جا

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میگم مگه داداش محمد حسین مدیر تالار عکس نیس؟؟؟
به هر حال ممنون
همه چی خوفه
منم خوفخم
وروجم می تشکره

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من یه تاپیک زده بودم با عنوان " کی بود ، کی بود ، جنبش سبز "
میخواستم بدونم چرا حذف شده !
ممنون ...

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ادمین جون عکسایی که تکراریه به زحمت لینکاشونم بزار!
ادمين:surprised:
والا اگه وقت كنم مي زارم ولي انقدر زياد هستن اگه بخوام بگردم پيدا كنم بايد از صبح تا شب بيشنم پاي نت:D
همين امروز دقيقا بيستا بيست تكراري رو قفل كردم اگه دوستان همكاري كنن قبل از گذاشتن يه سرچي بزنن تعداد تاپيك هاي تكراري كمتر بشه منم سعي ميكنم بگردم لينك تكراري رو پيدا كنم ;)

hosein_t

عضو جدید
آره دیگه!!!:D
Civil Boy;1460369quote=Civil Boy;1460369 گفت:
اگه دوستان همكاري كنن قبل از گذاشتن يه سرچي بزنن تعداد تاپيك هاي تكراري كمتر بشه منم سعي ميكنم بگردم لينك تكراري رو پيدا كنم ;)
خداییش خودم هر وقت بخوام عکس بزارم هرچی مربوط به عکس باشه سرچ میکنم ولی چیزی پیدا نمیشه ... ولی شما یهویی میای تاپیکو قفل میکنی مینویسی تکراری!!!! منم :eek: میشم!!!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره دیگه!!!:D

خداییش خودم هر وقت بخوام عکس بزارم هرچی مربوط به عکس باشه سرچ میکنم ولی چیزی پیدا نمیشه ... ولی شما یهویی میای تاپیکو قفل میکنی مینویسی تکراری!!!! منم :eek: میشم!!!
اره ديگه!!!:surprised:
خب اشكال نداره گاهي پيش مياد كه توي سرچ پيدا نميشه چون تيتري كه دوستان براي تاپيك انتخاب كردن هيچ ربطي به عكس نداره (فكر كنم ديده باشي نمونشو:D)
من الان تقريبا چهار ماه هست مدير شدم فكر ميكنم 98 تاپيك ها رو ديده باشم توي اين مدت به خاطر همين مطمئن هستم اون تاپيك ها تكراري هست :)

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببخشید ... خوب میتونستید اونو به تالار اخبار منتقل کنید ، چرا حذف ؟
خب چه كاريه شما برو دوباره توي اون تالار بزن
مسئوليت انتقال تاپيك وظيفه من نيست افراد بايد خودشون قوانين تالار مطالعه كنن تاپيكشون توي قسمتش خودش بزنن
ولي اگه بخواي براي شما منتقل ميكنم ولي به شرطي كه ديگه تاپيك هاي مربوط به تالار هاي ديگرو توي اين تالار عكس نزنيد

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب چه كاريه شما برو دوباره توي اون تالار بزن
مسئوليت انتقال تاپيك وظيفه من نيست افراد بايد خودشون قوانين تالار مطالعه كنن تاپيكشون توي قسمتش خودش بزنن
ولي اگه بخواي براي شما منتقل ميكنم ولي به شرطي كه ديگه تاپيك هاي مربوط به تالار هاي ديگرو توي اين تالار عكس نزنيد

دوباره توی تالار اخبار بزنم ؟ به نظرتون حرفتون منطقیه ؟
انتقال تاپیک اگه کار مدیرا نباشه ، کار کیه پس ؟
من هنوز معتقدم که تاپیکم رو جای درستی زدم ... تاپیک حاوی 2 تا عکس ، غیر از تالار عکس چه جای دیگه ای داره ؟ اما میدونم چرا میگین که باید تالار اخبار می زدم ... این هم یکی دیگه از مشکلات باشگاهه ...
شما هم کلا تاپیک رو بی خیال بشین چون هر کاری رو باید در وقت مناسب خودش انجام داد .

از لطفتون ممنون :gol:

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوباره توی تالار اخبار بزنم ؟ به نظرتون حرفتون منطقیه ؟
انتقال تاپیک اگه کار مدیرا نباشه ، کار کیه پس ؟
من هنوز معتقدم که تاپیکم رو جای درستی زدم ... تاپیک حاوی 2 تا عکس ، غیر از تالار عکس چه جای دیگه ای داره ؟ اما میدونم چرا میگین که باید تالار اخبار می زدم ... این هم یکی دیگه از مشکلات باشگاهه ...
شما هم کلا تاپیک رو بی خیال بشین چون هر کاری رو باید در وقت مناسب خودش انجام داد .

از لطفتون ممنون :gol:

افشين جان كسي نگفت تاپيك شما حاوي عكس نيست توي اون مورد از قانونم كه براي شما كپي كردم نوشته عكس با مضمون سياسي..ننوشته مطلب با مضمون سياسي ....
اين قانون رو ادمين به همه تالار ها اضافه كردن شما هم اگه انتقادي دارين ميتونيد با ادمين در ميون بزاريد

daneshpajooh

عضو جدید
چرا تاپيك عكس ميرحسين پاك شد ؟

چرا تاپيك عكس ميرحسين پاك شد ؟

چرا ؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اصلا هم تكراري نبود :razz:

اگه واقعا تو اين انجمن دموكراسي وجود داره ! وقتي يه چيزي حذف ميشه بايد دليلش گفته بشه . . .

يه مطلبم من بايد چند بار تكرار كنم....براي اعمال نظرات خود تاپيك نزنيد ، در دفتر تالار عكس مطرح كنيد
اگه دقت كرده بودين اون تاپيك تا وقتي كه توش بحث سياسي ايجاد نشده بود حذف نشده بود از نظرم قوانين هم بودنش اشكالي نداشت ولي وقتي شروع كردين به بحث سياسي حذف شد ...تالار عكس جاي بحث سياسي نيست براي اين كار تالار مخصوص خودشو داره

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه مطلبم من بايد چند بار تكرار كنم....براي اعمال نظرات خود تاپيك نزنيد ، در دفتر تالار عكس مطرح كنيد
اگه دقت كرده بودين اون تاپيك تا وقتي كه توش بحث سياسي ايجاد نشده بود حذف نشده بود از نظرم قوانين هم بودنش اشكالي نداشت ولي وقتي شروع كردين به بحث سياسي حذف شد ...تالار عكس جاي بحث سياسي نيست براي اين كار تالار مخصوص خودشو داره

خوب یه جورایی حق با شماستاااااا:w05:(یه جورایی یعنی یه کم!!:دی)
اما خوب فقط پستارو پاک می کردی مدیر عزیزززززززززززززز نه کل تاپیکو
:gol::gol:

در کل مدیر تالار عکسو اذیت نکنین!!!:دی

بالا