انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 93

محمد كرمي

عضو جدید
دوستان سلام
زیاد وقتتونو نمگیرم
لطفا بگید با رتبه 1900 ساخت و تولید میشه امیدی به قبولی داشت؟
5000 طراحی کاربردی چی؟
اگه آره کجا؟
ممنون از همه مهندسا
:cry:

hamedelon

عضو جدید
دوستان من بعد از سه سال تصمیم گرفتم کنکور بدم. رشته ام جامدات هست. چند تا سوال داشتم این گرایش ها رو عدد زده یعنی چی؟ من با توجه به این رتبه هام کجا احتمال قبولیم هست؟ ( هم شبانه هم روزانه) کدام گرایش خوب هست هم در داخل هم در خارج از کشور؟ با توجه به رتبه ام و دانشگاهی که خواهم رفت میتوانم برای دانشگاه های خوب خارج فاند بگیرم؟ من علاقه ام بیشتر به زمینه های هوافضا مثل ناسا نه جنگی و همینطور کمک به بیماران ( ساخت دستگاه) هست، کدام گرایش برای من بهتر است؟ ببخشید سوالاتم زیاد است ولی واقعا اطلاعات کمی دارم. ممنون که با حوصله جواب میدید. با تشکر.
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 6345 1322 مجاز 5572 1336 132244861
مجاز 14340 792 مجاز 13580 807 79247922
مجاز 11903 996 مجاز 10532 1017 99647433
مجاز 3873 1035 مجاز 3818 1052 103546304
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 3500 1048 103147045
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 3826 768 75244486
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 4675 825 81146877
مجاز 8594 846 مجاز 8313 864 84645828

mohsen zohrabi

عضو جدید
با سلام.
رتبه طراحی کاربردی من 1215 شده رتبه مکاترونیکم 1117.
خودم علاقه دارم به مکاترونیک به نظرتون دانشگاه های تهران ممکنه بیارم؟
اگه نه کدوم دانشگاه ها رو میارم؟
کسی میدونه شهید عباسپور (شهید بهشتی) با چند پر میشه؟

n.vatani

عضو جدید
سلام
دوستان با رتبه 3000 سیالات امیدی به قبولی هست
شبانه، پیام نور یا غیر انتفاعی

didar_2026

عضو جدید
سلام دوستان. من دارم تیر ماه اعزام میشم لطفا کمک کنید با خیال راحت برم. طراحی کاربردی 2700 و تبدیل انرژِی 4600 و مهندسی پزشکی 3900 و سیستم محرکه 3900 و طراحی سیستم تعلیق 2700 و سازه بدنه خودرو 2600 و مکاترونیک 4000 و هوافضا 1300 . میخواستم راهنمایی اساسی کنید که ایا امکان قبولی دارم؟ اگه دارم کدوم دانشگاها؟ روزانه امکانش صفره یا میشه قبول شد از طراحی کاربردی ؟ اگه شبانه قبول بشم کدوم دانشگاها ؟ بچه اذربایجان شرقیم. اگه راجع به دانشگاهای اینطرفم اطلاعاتی دارین لطفا بگین. منتظر خواهشا زودتر

محمد كرمي

عضو جدید
دوستان من بعد از سه سال تصمیم گرفتم کنکور بدم. رشته ام جامدات هست. چند تا سوال داشتم این گرایش ها رو عدد زده یعنی چی؟ من با توجه به این رتبه هام کجا احتمال قبولیم هست؟ ( هم شبانه هم روزانه) کدام گرایش خوب هست هم در داخل هم در خارج از کشور؟ با توجه به رتبه ام و دانشگاهی که خواهم رفت میتوانم برای دانشگاه های خوب خارج فاند بگیرم؟ من علاقه ام بیشتر به زمینه های هوافضا مثل ناسا نه جنگی و همینطور کمک به بیماران ( ساخت دستگاه) هست، کدام گرایش برای من بهتر است؟ ببخشید سوالاتم زیاد است ولی واقعا اطلاعات کمی دارم. ممنون که با حوصله جواب میدید. با تشکر.
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز63451322مجاز55721336132244861
مجاز14340792مجاز1358080779247922
مجاز11903996مجاز10532101799647433
مجاز38731035مجاز38181052103546304
عدم وجود ظرفيت پذيرشمجاز35001048103147045
عدم وجود ظرفيت پذيرشمجاز382676875244486
عدم وجود ظرفيت پذيرشمجاز467582581146877
مجاز8594846مجاز831386484645828

- ساخت و تولید 2- طراحی کاربردی 3- تبدیل انرژی 4- مهندسی پزشکی - بیومکانیک 5- سیستم محرکه خودرو 6- طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان 7- سازه بدنه خودرو 8- مکاترونیک
9-بیو مکانیک

شما در گرایش طراحی کاربردی و تبدیل انرژی شبانه دانشگاه های تهران احتمال قبولی هست

1mobin1

عضو جدید
Capture.jpg
سلام
برا تهران امید هست؟ چه روز و چه شب.
شهرستان کجاها؟
درسته تبدیل بازار کارش بهتره اما هم طراحی و هم تبدیل باشه میرم در حالت مساوی هم طراحی میرم

hamedelon

عضو جدید
- ساخت و تولید 2- طراحی کاربردی 3- تبدیل انرژی 4- مهندسی پزشکی - بیومکانیک 5- سیستم محرکه خودرو 6- طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان 7- سازه بدنه خودرو 8- مکاترونیک
9-بیو مکانیک

شما در گرایش طراحی کاربردی و تبدیل انرژی شبانه دانشگاه های تهران احتمال قبولی هست

آقای کرمی یعنی در این روز عزیز از خدا میخوام هر چی میخوای بهت بده. من فکر میکردم رتبه کاربردیم اولیه . پس با این حساب من در طراحی کاربردی 807 شدم درسته؟ من این عدد گرایشها رو از کجا خودمم میتونم ببینم؟
حالا شما میگید من برای سال دیگه باید بخونم یا اگه نه، من به چه ترتیبی انتخاب رشته کنم ، علایقم رو گفتم و دوست دارم چه در خارج چه در ایران کار راحت پیدا کنم( نمیخوام دوباره الکی انتخاب رشته کنم)، کدام دانشگاه ها بهترند ؟ همینطور گرایشها؟ اول روزانه شبانه تهران بزنم، بعد روزانه شهرستانها یا نه؟ ( اخی شبانه مثل اینکه خیلی گرونه) . با تشکر فراوان از شما .

محمد كرمي

عضو جدید
آقای کرمی یعنی در این روز عزیز از خدا میخوام هر چی میخوای بهت بده. من فکر میکردم رتبه کاربردیم اولیه . پس با این حساب من در طراحی کاربردی 807 شدم درسته؟ من این عدد گرایشها رو از کجا خودمم میتونم ببینم؟
حالا شما میگید من برای سال دیگه باید بخونم یا اگه نه، من به چه ترتیبی انتخاب رشته کنم ، علایقم رو گفتم و دوست دارم چه در خارج چه در ایران کار راحت پیدا کنم( نمیخوام دوباره الکی انتخاب رشته کنم)، کدام دانشگاه ها بهترند ؟ همینطور گرایشها؟ اول روزانه شبانه تهران بزنم، بعد روزانه شهرستانها یا نه؟ ( اخی شبانه مثل اینکه خیلی گرونه) . با تشکر فراوان از شما .

شماره ها کنار هر گرایش نوشته تو لینک پایین ببینین
http://www6.sanjesh.org/Download/Arshad93N2_F2_P3_FanniMohandesi.zip

از نظر کار معلومه اول تبدیل انرژی بعدش طراحی کاربردی و بعد ساخت و تولید
شما به نظرم شبانه تهران تو دو گرایش 2 و 3 قبولید،البته نظر منه شما برید تحقیق کنید

andishe7

عضو جدید
سلام دوستان، میشه کمکم کنید با رتبه 1780 تبدیل، شانس قبولی تو کدوم دانشگاه ها شبانه یا روزانه دارم؟تبدیل شبانه گیلان یا تبریز امکانش هست بنظرتون؟

hamedelon

عضو جدید
باز هم ممنون. پس میگید برای سال بعد نخوانم؟ خیلی دوست دارم شریف برم. مخصوصا که امسال واقعا خونده بودم. کدام موسسات مدنظر شماست برای تحقیق؟ هر سری سوالام کمتر میشه. :)با تشکر.

didar_2026

عضو جدید
سلام دوستان. من دارم تیر ماه اعزام میشم لطفا کمک کنید با خیال راحت برم. طراحی کاربردی 2700 و تبدیل انرژِی 4600 و مهندسی پزشکی 3900 و سیستم محرکه 3900 و طراحی سیستم تعلیق 2700 و سازه بدنه خودرو 2600 و مکاترونیک 4000 و هوافضا 1300 . میخواستم راهنمایی اساسی کنید که ایا امکان قبولی دارم؟ اگه دارم کدوم دانشگاها؟ روزانه امکانش صفره یا میشه قبول شد از طراحی کاربردی ؟ اگه شبانه قبول بشم کدوم دانشگاها ؟ بچه اذربایجان شرقیم. اگه راجع به دانشگاهای اینطرفم اطلاعاتی دارین لطفا بگین. منتظر خواهشا زودتر

یعنی هیچ کدوم از دوستان امیدی به قبولی من نداره ؟ دانشگاه های امام حسین و مالک اشتر هم هست. مشکل اینجاس که امام حسین امسال فقط روزانه برمیداره ولی مالک اشتر شبانه هم داره. به نظرتون توو قبولی توو این دانشگاها حساب کنم ؟ اگه اره به نظرتون بهتره روزانه امام حسین رو بزنم و برا انتخاب دوم شبانه مالک اشتر تهران تسلیحات رو بزنم یا طراحی کاربردی و یا مواد مرکب ؟؟ کدوما رو بزنم شانسم بیشتره؟ چون نوشته فقط میتونم 2 کد رشته مربوط به شرایط خاص رو انتخاب کنم. لطفا یکی کمکم کنه :confused:

Asghar_

عضو جدید
دوستان سلام
زیاد وقتتونو نمگیرم
لطفا بگید با رتبه 1900 ساخت و تولید میشه امیدی به قبولی داشت؟
5000 طراحی کاربردی چی؟
اگه آره کجا؟
ممنون از همه مهندسا
:cry:

سلام
چه گرایشی میخونین؟
رتبه تبدلیتون چند شده؟
بچه کجا هستین؟
اینا رو جواب بدین بهتر راهنمایی میکنم.

troy_1990

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از دوستام 2000 شده, کجا قبول میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کارشناسی مکانیک سیالات بوده

hamedelon

عضو جدید
دوستان سلام آقای کرمی لطف کردن من رو راهنمایی کردند. میخواستم بدونم با رتبه 807 طراحی کاربردی و 1017 تبدیل انرژی من دقیقا کجا میتونم قبول شم؟ ایا ارزش داره برای سال بعد شروع کنم؟ حقیقت شبانه خیلی گرونه و پرسیدم میگن روزانه شهرستان هم گرون در میاد و اینکه با توجه به سه روز رفتن به دانشگاه فرصت کار نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید.

lunademigod

عضو جدید
با سلام,دوستان لطفا" راهنمایی کنید.
کارنامه ارشد مکانیک به شرح زیر است.به نظر شما روزانه و شبانه,تبدیل انرژی میتونم قبول بشم)2052)؟کدوم دانشگاهها؟
001.jpg

محمد كرمي

عضو جدید
سلام
چه گرایشی میخونین؟
رتبه تبدلیتون چند شده؟
بچه کجا هستین؟
اینا رو جواب بدین بهتر راهنمایی میکنم.

بچه یکی از شهرای مازندران
رتبه تبدیلم بده
می خوام بدونم تو ساخت امیدی هست
گرایش قبلیمم سیالات بوده

انشتین

عضو جدید
سلام دوست عزیز
شما که رشتت برقه. چرا ارشد مکانیک کنکور دادی؟ اگر واقعا رشته کارشناسیت برق باشه رتبت بد نیست!!
کارنامه ارشد مکانیک به شرح زیر است.به نظر شما روزانه و شبانه,تبدیل انرژی میتونم قبول بشم)2052)؟کدوم دانشگاهها؟
مشاهده پیوست 208671

آخرین ویرایش:

انشتین

عضو جدید
روزانه شهرهای کوچک مثل شهرکرد و ... تا حدودی شانس داری ولی شبانشون شانس قبولیت زیاده
مشاهده پیوست 208671

hashsa

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
میخواستم بدونم روزانه ی ساخت وتولید تهران تا چند میگیره؟؟
من تازه میخام کنکور بدم راستی کسی راجع بازر کار ساخت تولید چیزی میدونه؟؟
توشرکت ها وکارخانه جات

full mekanik

عضو جدید
بچه ها من قبلا رشته مهندسی مکانیک جامدات میخوندم مدرک معادل فوق دیپلمشو گرفتم یعنی رشتم ریاضی بود کنکور سراسری مکانیک جامدات زاهدان قبول شدم .الان میخوام از کاردانی به کارشناسی دقیق رشته خودمو که جامداته بخونم باید چکار کنم؟اخه هیچ دانشگاهی کاردانی به کارشناسیشو نداره.اگه داره ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن دانشگاه ازاد کنار خونمون رشته مهندسی تکنولوژی تاسیسات و حرارت داره.اصلا چی هست رشته؟مثل مهندسیا خودمونه؟فنی حرفه ای حساب میشه؟مدرکش معتبره؟اصلا ارزش خوندن داره؟

alireza khaksar

عضو جدید
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم ارشد صنعت نفت اهواز رو با چه رتبه ای می شه اورد؟ و اینکه برا وارد شدن به شرکت نفت بهترین راه چیه؟... اینکه برم دانشگاه صنعت نفت از اونجا برم یا برم سربازی بعد با همین لیسانسم تو ازمون ورودیش شرکت کنم؟؟ ممنون میشم کمکم کنید...

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم ارشد صنعت نفت اهواز رو با چه رتبه ای می شه اورد؟ و اینکه برا وارد شدن به شرکت نفت بهترین راه چیه؟... اینکه برم دانشگاه صنعت نفت از اونجا برم یا برم سربازی بعد با همین لیسانسم تو ازمون ورودیش شرکت کنم؟؟ ممنون میشم کمکم کنید...

سلام دوست عزیز

به نظرم دانشگاه صنعت بری از خیلی لحاظ بهتره که بعدها خودت متوجه میشی!

اگه مشکلت سربازی هست برای امریه شرکت نفت جز اولویت ها هستین:......به لینک زیر توجه کن:

http://eservice.mop.ir/mios/

mm.caffee

عضو جدید

من دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه نفت هستم
اینو بگم که امسال رتبه بالا شده 350 !
یعنی زیر 350 ها اینجا قبول شدن
پس بدونید خیلی خوب باید بخونید
موفق باشید

alireza khaksar

عضو جدید
من دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه نفت هستم
اینو بگم که امسال رتبه بالا شده 350 !
یعنی زیر 350 ها اینجا قبول شدن
پس بدونید خیلی خوب باید بخونید
موفق باشید
kheili mamnon az rahnemayiton mikhastam bedonam bara gereftane amiriye k shoma sad dar sad az on ba khabarid farghi nemikone k karshenasi ro koja khonde bashim?va in k arshade mekanik bara gereftane amriye va in k to sherkate naft kar konim behtar has ya ba lisans behtar mishe kar kard?alan shoma k onja dars mikhonid ayande kariton chejoriye

آخرین ویرایش:
بالا