اموزش سيمولينگ متلب

saman_mbk

عضو جدید
اشنايي با سيمولينگ متلب يك مهندس برق بلد نباشه خيلي زشت تا حدي كمك ميكنه;)

پیوست ها

• Symulink Farsi (www[1].matlabtrainings.blogfa.com).pdf
    264.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

minabashiry

عضو جدید
خیلی ممنونم فقط اگه میشه درمورد مقاومت راه اندازهم بیشتر توضیح بده

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
برای مدل سازی باس بار شبکه با ظرفیت اتصال کوتاه scc و شاخه امپدانس معادل (معدل تونن) بایددر متلب 2013 چه کار کرد ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . اصلا این متلب 2013 باسبارها یه مشکلی داره انگار .. :(

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
برای مدل سازی باس بار شبکه با ظرفیت اتصال کوتاه scc و شاخه امپدانس معادل (معدل تونن) بایددر متلب 2013 چه کار کرد ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . اصلا این متلب 2013 باسبارها یه مشکلی داره انگار .. :(

دوست من در متلب المانی به نام باس بار قدرت وجود نداره (البته من 2013 رو ندیدم)
شما میتونید از PSAT استفاده کنید که بر روی متلب اجرا میشه و باس بار هم داره

juvefans

کاربر ممتاز
دوست من در متلب المانی به نام باس بار قدرت وجود نداره (البته من 2013 رو ندیدم)
شما میتونید از PSAT استفاده کنید که بر روی متلب اجرا میشه و باس بار هم داره

ممنون . PSAT یک کتابخانه هست یا نرم افزاری جدا که باید نصب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . آخه داخل آموزش نوشته که در کتابخانه Connectors هست باس بار ! اما در متلب 2013 همچین چیزی موجود نیست !

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
ممنون . PSAT یک کتابخانه هست یا نرم افزاری جدا که باید نصب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . آخه داخل آموزش نوشته که در کتابخانه Connectors هست باس بار ! اما در متلب 2013 همچین چیزی موجود نیست !

یه نرم افزار تحت متلب هست که مختص برق قدرت هست. تو نت یه سرچ کنید دربارش اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه

نه اون Connectors و باس همون باس قدرت نیست!! اون باس مربوط به باس تبادل اطلاعات و اعمال ریاضی و ... هست. (البته بازم میگم من 2013 نصب نکردم و با این ورژن کار نکردم)

juvefans

کاربر ممتاز
یه نرم افزار تحت متلب هست که مختص برق قدرت هست. تو نت یه سرچ کنید دربارش اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه

نه اون Connectors و باس همون باس قدرت نیست!! اون باس مربوط به باس تبادل اطلاعات و اعمال ریاضی و ... هست. (البته بازم میگم من 2013 نصب نکردم و با این ورژن کار نکردم)

من Psat رو نصب کردم و تعدادی شبکه رو تونستم پخش بار بگیرم متلب 2010 هم نصب کردم . فقط یک سوال داشتم که شین بینهایت رو با دونستن ظرفیت SCC چطور میشه مدلسازی کرد ؟ اطلاعات موجود از باس : نسبت x/r=10 ، SCC=14000MVA ، v=400kv

خواهش میکنم کمکم کنید ، پروژه دارم خیلی نیاز دارم .
با تشکر:gol:

بالا