الگوریتم ژنتیک

farshid_civil66

عضو جدید
با سلام
در مورد الگوریتم ژنتیک در matlab و بخصوص توضیح در مورد جعبه ابزار genetic algorithm tool کسی کتابی سراغ داره؟ممنون

850041503

عضو جدید
حل tsp

حل tsp

با سلام
در مورد الگوریتم ژنتیک در matlab و بخصوص توضیح در مورد جعبه ابزار genetic algorithm tool کسی کتابی سراغ داره؟ممنون
حل tsp با pso-fuzzy-atoumata مطلبی دارین؟مرسی

پیوست ها

• ACO for TSP.rar
    38.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Elham81

عضو جدید
کتاب " آموزش کاربردی الگوریتم ژنتیک در MATLAB " تالیف دکتر علیرضا رضایی و سجاد رنجبران
انتشارات آذر- خیابان انقلاب.پلاک 1414

eelnazim

عضو جدید
سلام
کتاب الگوریتم های ژنتیک در نرم افزار متلب
نوشته ی سید مصطفی کیا
دوست عزیز کتاب خوبیه به دردت میخوره

aghamaleki

عضو جدید
با سلام و احترام
یک معادله خطی چند پارامتره را میخوام با gatool بهینه کنم. دوستان میتونن کمک کنن. تو لحاظ کردن محدودیت ها مشکل دارم.
با تشکر

nikipedia

عضو جدید
با سلام

این چهار کتاب فکر می کنم بهترین راهنما در این زمینه باشه:
http://mathworks.ir/engebooks/241-genetic-algorithm-tutorial
البته استفاده از الگوریتم ژنتیک با تولباکس خیلی آسون تر از کد نویسی از ابتدا هست

peggijaan

عضو جدید
کتاب " آموزش کاربردی الگوریتم ژنتیک در MATLAB " تالیف دکتر علیرضا رضایی و سجاد رنجبران
انتشارات آذر- خیابان انقلاب.پلاک 1414

سلام
کتاب الگوریتم های ژنتیک در نرم افزار متلب
نوشته ی سید مصطفی کیا
دوست عزیز کتاب خوبیه به دردت میخوره

این چهار کتاب فکر می کنم بهترین راهنما در این زمینه باشه:
http://mathworks.ir/engebooks/241-genetic-algorithm-tutorial
البته استفاده از الگوریتم ژنتیک با تولباکس خیلی آسون تر از کد نویسی از ابتدا هست

اگه این farshid_civil66 با اون فرشیدcivil یک نفر باشه؛ ظاهراً سال 2008 دنبال الگوریتم ژنتیک گشته و یک منبع پیدا کرده و کارش رو انجام داده. تو لینک پایین بخونید.
الگوریتم ژنتیک
کتابی که ازش استفاده کرده، کتاب آقای مسافر، "شگردهای عددی" هست. فکر کنم اولین کتاب فارسی در مورد الگوریتم ژنتیک باشه؛ مال قبل از اینه که شرکت MathWorks جعبه ابزار الگوریتم ژنتیک رو ارائه بده. تو اون لینکی که گذاشتم، فرشیدcivil سر اینکه در این زمینه برنامه هایی هست که از مال خود متلب بهتره بحث کرده. آقای مسافر هم تو اون بحث هست. بحثش هم جالبه چون که ایشون از خود آقای مسافر به برنامه هاش متعصب تره!!!!