الکترونیک بهتره یا قدرت ؟؟؟

Negar.khanom

عضو جدید
باسلام.
من ترم ۳ مهندسی برق هستم و ترم دیگه باید گرایشمو انتخاب کنم میخواستم بدونم برای یه خانوم هم از نظر درامد و اشتغال و هم از نظر اسونیه درسا ، قدرت بهتره یا الکترونیک؟

زیباترین چشم ها بیشترین اشکها را ریخته اند

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
هر دو مشکل هستن درسای سختی دارن و نیاز به تلاش و زحمت دارن تا بشه در یک زمینه ای از این دو گرایش کار بلد و متخصص شد.
از دید خیلی ها الکترونیک در ایران بازار کار خوبی نداره .قدرت مردونست و غیره.
از دید من الکترونیک خیلی بازار خوبی داره (به شرط مسلط شدن و متخصص شدن در این گرایش یا شاخه ای از گرایش)
و
مهندس ارشد برق منطقه ای جنوب (البته یکی از مهندسای قدرت) خانم هستن
یک کارگاه صنعتی ساخت و طراحی تابلو و طراحی و اجرای تاسیسات در اهواز در شهرک صنعتی شماره 2 مسئولیتش یا یک خانم هست

right_az

عضو جدید
سلام چون خانم هستید 100 درصد الکترونیک.من قدرت خوندم .الکترونیک رو خوب بدونی واسه خودش دریاست.کنترل هم خوبه.

JALALT

عضو جدید
الکترونیک مناسب شماست

الکترونیک مناسب شماست

باسلام.
من ترم ۳ مهندسی برق هستم و ترم دیگه باید گرایشمو انتخاب کنم میخواستم بدونم برای یه خانوم هم از نظر درامد و اشتغال و هم از نظر اسونیه درسا ، قدرت بهتره یا الکترونیک؟

الکترونیک مناسب شماست.هم آسانتره هم بازار کارش مناسب شماست

ghasem1989

عضو جدید
سلام
از نظر درآمد قدرت بهتره ولی اگه الکترونیک بخونی جذاب وزیبا اه .
من خودم ارشد الکترونیک قدرت میخونم چون ترکیب دوتاش خیلی کاربردی اه والان علم روز اه.

hamlabad

عضو جدید
هیچ جا مهندس برق قدرت زن استخدام نمی کنند تمام اگهی های استخدام برای مکانیک و برق قدرت مرد می خواهند .

mori1365

عضو جدید
کلا تو ایران رشته فنی برای خانم بدرد نمیخوره اقایونش بیکارن دیگه خانم ها...کاریم باشه کارشناس فروش و ازین دست کاراست ولی در کل برای خانم الکترونیک بهتره

BEHROUZK28

عضو جدید
سلام ، اول ببینید به کدومش علاقه دارید. از نظر درآمد هم وقتی متخصص بشید هر دو تاش خوبه

ars_k

عضو جدید
سلام شما رو بخدا ازین سوالای دوران پیش از ظهور اسلام در شبه جزیره عربستان نپرسید شما الان که نباید رو نظر دیگران رشتتو انتخاب کنی فاکتورای انتخاب رشته و کار و....برای آدم بالغ و تحصیلکرده ای مثل شما چیزای دیگست....
ببخشید ولی یاد دوران قبل دانشگاه و حرفای ضدونقیضی افتادم که اون زمان میشنیدم....
مطمئن باش هرچی میخونید اگه فقط به مدرکودانشگاه تکیه نکنی قطعا موفق میشید .
امیدوارم موفق بشید.

Negar.khanom

عضو جدید
پاسخ : الکترونیک بهتره یا قدرت ؟؟؟

هیچ جا مهندس برق قدرت زن استخدام نمی کنند تمام اگهی های استخدام برای مکانیک و برق قدرت مرد می خواهند .

کلا تو ایران رشته فنی برای خانم بدرد نمیخوره اقایونش بیکارن دیگه خانم ها...کاریم باشه کارشناس فروش و ازین دست کاراست ولی در کل برای خانم الکترونیک بهتره

کی گفته بدرد خانم ها نمیخوره الکی شایعه پراکنی نکنید...خودم به چشم در حال مشاهده پیشرفت شایان خانمها در این رشته و محیط کاری هستم.