الو؟؟... خونه خدا؟؟ خدايا نذار بزرگ شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

"hasta"

عضو جدید
خدایا دلم گرفته خدایا دلم داره می ترکه خدایا نذار باشم نذار بمونم من که بزرگ شدم اما نذار بزرگتر بشم من هیچ چیز این دنیارو نمی خوام هیچیشو خدا من جوری زندگی کردم یا بهتر بگم تو جوری زندگی منو رقم زدی که به هیچ چیز این دنیا دل نبندم جوری زندگی کردم که هر موقع بگی حاضرم ترک کنم اینجارو نمی خوام من نتونستم با این دنیا این دنیایی که منو ناخواسته بهش فرستادی ارتباط برقرار کنم خدایا من نتونستم با آدمای این دنیا ارتباط برقرار کنم من نتونستم ......
من احساس می کنم اینجا غریبه ام آمادم واسه عذاب اما دیگه اینجا موندن برام از هر عذابی سخت تره کاش اونقدر خوب بودم که حداقل به میل خودم می رفتم کاش....

• Like
واکنش ها: bmd

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا دلم گرفته خدایا دلم داره می ترکه خدایا نذار باشم نذار بمونم من که بزرگ شدم اما نذار بزرگتر بشم من هیچ چیز این دنیارو نمی خوام هیچیشو خدا من جوری زندگی کردم یا بهتر بگم تو جوری زندگی منو رقم زدی که به هیچ چیز این دنیا دل نبندم جوری زندگی کردم که هر موقع بگی حاضرم ترک کنم اینجارو نمی خوام من نتونستم با این دنیا این دنیایی که منو ناخواسته بهش فرستادی ارتباط برقرار کنم خدایا من نتونستم با آدمای این دنیا ارتباط برقرار کنم من نتونستم ......
من احساس می کنم اینجا غریبه ام آمادم واسه عذاب اما دیگه اینجا موندن برام از هر عذابی سخت تره کاش اونقدر خوب بودم که حداقل به میل خودم می رفتم کاش....

واقعا قشنگ و زيبا گفتي و دلگير كننده حزن آور بود.حيفم اومد كه چيزي نگم و بابت اين نوشته ات تقدير نكنم.
آرزو ميكنم . خدا احساس آرامش در اين دنيا رو بهت بده .

"hasta"

عضو جدید
واقعا قشنگ و زيبا گفتي و دلگير كننده حزن آور بود.حيفم اومد كه چيزي نگم و بابت اين نوشته ات تقدير نكنم.
آرزو ميكنم . خدا احساس آرامش در اين دنيا رو بهت بده .

نمی ذاری درد دل کنم با خدا من ننوشتم که تو بخونی من نوشتم تا خالی شم تا احساس کنم واسه خدا نامه نوشتم
بذار تو تنهاییم بمونم چه می دونی شاید خدا جوابمو اینجا نوشت.........:crying:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی ذاری درد دل کنم با خدا من ننوشتم که تو بخونی من نوشتم تا خالی شم تا احساس کنم واسه خدا نامه نوشتم

خب منم با خدا كلي حرف دارم ولي بلد نيستم بگم... حظ كردم از نوشتت..كيف كردم از راز ونيازت.. لا اقل برا منم يه چيزي از خدا بخواه.:cry:

"hasta"

عضو جدید
خب منم با خدا كلي حرف دارم ولي بلد نيستم بگم... حظ كردم از نوشتت..كيف كردم از راز ونيازت.. لا اقل برا منم يه چيزي از خدا بخواه.:cry:
خدا هر چی ساده تر بگی بیشتر دوست داره یادته داستان موسی و شبان رو؟
اگه دلت شکسته باشه خوبم می تونی باهاش حرف بزنی اما نمی دونم چرا جواب منو نمی ده؟چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

• Like

"hasta"

عضو جدید
خدایا خسته شدم از بس آدما جوابمو دادن من برای تو می گم اما ......
خدایا پس چرا صداتو نمشنوم خدایا چرا آرومم نمی کنی خدایا من بدم اما تو که بهترینی چرا یادی از ما نمی کنی
تنهام نذار که تنهایی فقط واسه تو قشنگه چرا تنهاییمو پر نمی کنی.............

• Like

"hasta"

عضو جدید
چی؟ می خوای سرگرم زندگیم کنی؟ کنکور قبول شم؟ کار پیدا کنم؟ جوونم ؟ پولدار می شم؟ چی؟ ازدواج کنم؟...........
نه خداجون نمی خوام من اینارو نمی خوام این همه سال این همه آدم همه یه جور زندگی کردن همه یه شکل من نمی خوام نمی خوام مثل اونا باشم از این تکرار از این روزمرگی خسته شدم اگه بمونم منم گرفتاره این عادتها می شم می دونم اون ور عذاب در انتظارمه می دونم خوب زندگی نکردم تو همه چیز به من دادی اما من.............
اما خداجونم باورکن سخته خوب موندن تو این دنیا سخته تو هیچ وقت بنده نبودی درد منو نمی دونی خدایا تو قدرت مطلقی چه می دونی منه ضعیف تو این دنیا چه جوری دارم زندگی می کنم همه هم دمه من شده یه لپ تاپ که از صبح تا شب تو سره دکمه هاش می کوبم من خوب می دونم که هدف تو ازآفرینش من خیلی فراتر از اینا بوده من دیگه نمی تونم روم نمی شه باهات حرف بزنم من شرمندتم خدا..........

• Like

"hasta"

عضو جدید
هر کسی از ظن خود شد یار من :gol:
از درون من نجست اسرار من:gol:
سر من از ناله من دور نیست:gol:
لیک چشم جان را آن نور نیست:gol:
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق:gol:
تا بگویم شرح درد اشتیاق:gol:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا 30 - 40 میلیارد من چی شد؟؟ :w00::w00::w00:

خدا به دستات نگاه ميكنه ..نه به حركت مواج لبهات...
بايد كاري بكني.عملي انجام بدي.. با شد كه ذرات كيهان در مسير خواست و هدف تو قرار بگيرند.

خدايا چي ميشه به رسم داستانهاي قديم ... 30ميليون درهم طلا در مسير زندگيم قرار بدي.
خدايا قول ميدم بعد از مرگم.. همش رو وقف انتظار بكنم

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا به دستات نگاه ميكنه ..نه به حركت مواج لبهات...
بايد كاري بكني.عملي انجام بدي.. با شد كه ذرات كيهان در مسير خواست و هدف تو قرار بگيرند.

خدايا چي ميشه به رسم داستانهاي قديم ... 30ميليون درهم طلا در مسير زندگيم قرار بدي.
خدايا قول ميدم بعد از مرگم.. همش رو وقف انتظار بكنم

این انتظار امروز یه شیرینی دانمارکی (گل محمدی) برام داشت!

• Like
واکنش ها: spow

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این انتظار امروز یه شیرینی دانمارکی (گل محمدی) برام داشت!
خب پس خوردي و سبيلهات هم روغني كردي :rambo:
خدا حفظش كنه..برا من هم يك فايل پي پي تي تو چيز اسپاو گذاشته بود.
تعجب كردم كه تشكر تو پاي پست سفارشي پس... ايروني چه ميكنه.

• Like

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب پس خوردي و سبيلهات هم روغني كردي :rambo:
خدا حفظش كنه..برا من هم يك فايل پي پي تي تو چيز اسپاو گذاشته بود.
تعجب كردم كه تشكر تو پاي پست سفارشي پس... ايروني چه ميكنه.

حاجی این پسر ایرونی و پسر شاد رو نباید زیاد جدی گرفت، اینطوری خیلی چیزها قابل هضمتر میشه!!

• Like

mar_mar2

عضو جدید
دلم میخواست خدا میشست منم میشستم سرمو میذاشتم رو پاهاش فقط وفقط براش دردو دل میکردم ازهمه چیز میگفتم روشنی روزو تاریکی شب،براش میگفتم از مناجات زرتشت :
ای اهورا مزدا
روان آفرینش (روح موجودات زنده) بدرگاه تو گله مند است.
از برای چه مرا بیافریدی؟
چه کسی مرا پیکر هستی بخشید؟
مرا جز تو فریاد رس و نگهبانی نیست.
پس برایم نجات بخشی فرست.
تا یک زندگی پایدار و خرمی به من بخشد.

spow

اخراجی موقت

نگران نباش هنوز بلیطتو اوکی نکردم :gol:

خدا هر چی ساده تر بگی بیشتر دوست داره یادته داستان موسی و شبان رو؟
اگه دلت شکسته باشه خوبم می تونی باهاش حرف بزنی اما نمی دونم چرا جواب منو نمی ده؟چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

اخه وقتی دلت میشکنه از چسب رازی استفاده میکنی :D

خدایا خسته شدم از بس آدما جوابمو دادن من برای تو می گم اما ......
خدایا پس چرا صداتو نمشنوم خدایا چرا آرومم نمی کنی خدایا من بدم اما تو که بهترینی چرا یادی از ما نمی کنی
تنهام نذار که تنهایی فقط واسه تو قشنگه چرا تنهاییمو پر نمی کنی.............

خب من میشنوم وجواب هم میدهم ولی انسانها مستمعان خوبی نیستند فقط میگن ولی نمیشنون :gol:

چی؟ می خوای سرگرم زندگیم کنی؟ کنکور قبول شم؟ کار پیدا کنم؟ جوونم ؟ پولدار می شم؟ چی؟ ازدواج کنم؟...........
نه خداجون نمی خوام من اینارو نمی خوام این همه سال این همه آدم همه یه جور زندگی کردن همه یه شکل من نمی خوام نمی خوام مثل اونا باشم از این تکرار از این روزمرگی خسته شدم اگه بمونم منم گرفتاره این عادتها می شم می دونم اون ور عذاب در انتظارمه می دونم خوب زندگی نکردم تو همه چیز به من دادی اما من.............
اما خداجونم باورکن سخته خوب موندن تو این دنیا سخته تو هیچ وقت بنده نبودی درد منو نمی دونی خدایا تو قدرت مطلقی چه می دونی منه ضعیف تو این دنیا چه جوری دارم زندگی می کنم همه هم دمه من شده یه لپ تاپ که از صبح تا شب تو سره دکمه هاش می کوبم من خوب می دونم که هدف تو ازآفرینش من خیلی فراتر از اینا بوده من دیگه نمی تونم روم نمی شه باهات حرف بزنم من شرمندتم خدا..........

نه اینارو که همه انجام میدن ولی بعد از اینا زندگی کن زندگی بزرگترین هنر انسان موفق زندگی کردن واحساس رضایت اززندگی است :gol:

هر کسی از ظن خود شد یار من :gol:
از درون من نجست اسرار من:gol:
سر من از ناله من دور نیست:gol:
لیک چشم جان را آن نور نیست:gol:
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق:gol:
تا بگویم شرح درد اشتیاق:gol:
ها !!!میشه اینو ترجمه کنی یعنی چی؟؟؟

دوست عزیز :gol:
چرا اینقدر مایوسانه به زندگی نگاه میکنید ایا میدونید زندگی بدون مشکلات خیلی سختتر ازالانش هست یه چند لحظه فکرشو بکن
موفق باشی
اگه شوخیهام ناراحتتون کرده باشه من عذر میخوام قبلا ;);)

"hasta"

عضو جدید
نگران نباش هنوز بلیطتو اوکی نکردم :gol:

اخه وقتی دلت میشکنه از چسب رازی استفاده میکنی :D

خب من میشنوم وجواب هم میدهم ولی انسانها مستمعان خوبی نیستند فقط میگن ولی نمیشنون :gol:

نه اینارو که همه انجام میدن ولی بعد از اینا زندگی کن زندگی بزرگترین هنر انسان موفق زندگی کردن واحساس رضایت اززندگی است :gol:

ها !!!میشه اینو ترجمه کنی یعنی چی؟؟؟

دوست عزیز :gol:
چرا اینقدر مایوسانه به زندگی نگاه میکنید ایا میدونید زندگی بدون مشکلات خیلی سختتر ازالانش هست یه چند لحظه فکرشو بکن
موفق باشی
اگه شوخیهام ناراحتتون کرده باشه من عذر میخوام قبلا ;);)
نه شما ببخشید تاپیک متعلق به شماست تقصیر منه که با دعاهام با حرفام با خدا اینجارو اسپم بارون کردم تقصیر منه که فکر کردم اینجا یه جای دنجه واسه خلوت با خدام... دعا می کنم هیچ وقت دلتون نشکنه...

spow

اخراجی موقت
نه شما ببخشید تاپیک متعلق به شماست تقصیر منه که با دعاهام با حرفام با خدا اینجارو اسپم بارون کردم تقصیر منه که فکر کردم اینجا یه جای دنجه واسه خلوت با خدام... دعا می کنم هیچ وقت دلتون نشکنه...

نه عزیز منم مثل شما
منم دلم میخواد با خدای خودم یه دل سیر صحبت کنم واینم بگم منظوری نداشتم خواستم کمی فضاتون عوض بشه ولی انگار اشتباه بدی انجام دادم
پستاتونم خیلی جالبن ومن استفاده میکنم ولی اسم کاربریتون تو ترکیه معنی دل شکسته رو هم میده وامیدوارم دلتون هیچوقت نشکنه :gol:
اسپم چیه ؟؟ شرمندمون نکن :cry::cry:
من صاحب هیچی نیستم خرابمون میکنی با این حرفا رفیق :(:(
شرمنده اگه سو قفاهمی شد
وممنون :gol:;)

"hasta"

عضو جدید
نه عزیز منم مثل شما
منم دلم میخواد با خدای خودم یه دل سیر صحبت کنم واینم بگم منظوری نداشتم خواستم کمی فضاتون عوض بشه ولی انگار اشتباه بدی انجام دادم
پستاتونم خیلی جالبن ومن استفاده میکنم ولی اسم کاربریتون تو ترکیه معنی دل شکسته رو هم میده وامیدوارم دلتون هیچوقت نشکنه :gol:
اسپم چیه ؟؟ شرمندمون نکن :cry::cry:
من صاحب هیچی نیستم خرابمون میکنی با این حرفا رفیق :(:(
شرمنده اگه سو قفاهمی شد
وممنون :gol:;)
جدا" من ترکی بلد نیستم اما hasta زاییده ذهنمه چه جالب...
خواهش می کنم ناراحت نشدم...
می دونین هر چی میرم این تاپیک های مختلف(کی کجا به دنیا اومده با کی کجا بری نفر قبلی کیه نفر بعدی کیه....) راضیم نمی کنه نمی دونم چرا ناخودآگاه کشیده می شم اینجا...

• Like

spow

اخراجی موقت
جدا" من ترکی بلد نیستم اما hasta زاییده ذهنمه چه جالب...
خواهش می کنم ناراحت نشدم...
می دونین هر چی میرم این تاپیک های مختلف(کی کجا به دنیا اومده با کی کجا بری نفر قبلی کیه نفر بعدی کیه....) راضیم نمی کنه نمی دونم چرا ناخودآگاه کشیده می شم اینجا...

خب من بیشتر خوشحال میشم تا از مطالبتون استفاده کنم واقعا خوب مینویسی ممنون
اونم معانی مختلفی داره :بیمار -خسته و دل شکسته
امیدوارم همیشه شاد باشید
وخدا همین نزدیکی است :gol::gol:

"hasta"

عضو جدید
خب من بیشتر خوشحال میشم تا از مطالبتون استفاده کنم واقعا خوب مینویسی ممنون
اونم معانی مختلفی داره :بیمار -خسته و دل شکسته
امیدوارم همیشه شاد باشید
وخدا همین نزدیکی است :gol::gol:
ممنون......
جمله آخرتون تامل برانگیزه...
موفق باشید:gol:

"hasta"

عضو جدید
خدایا اینجا تنها جایی بود که می تونستم با تو خلوت کنم دلم تنگ می شه من برای همیشه از اینجا میرم اما امیدوارم روزی جواب پستامو بدی.......:crying:

spow

اخراجی موقت
خدایا اینجا تنها جایی بود که می تونستم با تو خلوت کنم دلم تنگ می شه من برای همیشه از اینجا میرم اما امیدوارم روزی جواب پستامو بدی.......:crying:
دوست عزیز تو اون تاپیک هم جوابتونو نوشتم منالان ذهن ومغز وبدنم فلجه
حوصله هیچی رو ندارم نه شوخی نه جدی داغونم دیگه شما هم نمک به زخممون نپاش
ضد حال بدیه به خدا :(

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا دستانم خالییست و دلم غرق در آرزوست. یا با قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان و یا دل مرا از آرزوها تهی ساز

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوندا دستانم خالییست و دلم غرق در آرزوست. یا با قدرت بی کرانت دستانم را توانا گردان و یا دل مرا از آرزوها تهی ساز

ونوس خانم اين تايپيك حال هواي ديگه ي داره..اونايي كه ميان اينجا... بعد از چند روز هواي رفتن ميكنند.. اميد وارم شما اينكار رو نكنيد خواهر...

وضعیت
موضوع بسته شده است.