الو؟؟... خونه خدا؟؟ خدايا نذار بزرگ شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
..........091
- دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد.
........091
- الو...
الوخونه خدا؟
- نه خیر خانم اشتباه گرفتید . چند بار زنگ می زنید . گفتم این شماره واگذار شده . ای بابا........
اما من مطمئنم درست گرفتم
چرا این طور برخورد می کنید :cry:
- مزاحم نشید
خودش گفت هر وقت کارش دارم زنگ بزنم پس چرا جواب نمی ده
- خداحافظ
الو............

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised: من اصلا یادم نمیاد کی این حرف رو زدم، به قیافه من میاد چیزی جدی بگم!؟

نه ديگه حالا خودت ميدوني دارم از بهر كجاها دارم ميگم.. ولي يه بار هم تو صفحه پيامهات گفتي
حاجي بيخيال خلوت دعاي ملت رو چيز نكنيم.. نصفه شبه ثواب داره دعا كردن

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه ديگه حالا خودت ميدوني دارم از بهر كجاها دارم ميگم.. ولي يه بار هم تو صفحه پيامهات گفتي
حاجي بيخيال خلوت دعاي ملت رو چيز نكنيم.. نصفه شبه ثواب داره دعا كردن

چی بگم ... بذار منم این دعا رو بگم و برم

خدایا، خدایا ... مگه با تو نیستم؟ :w00::w00:
این 30-40 میلیارد پول چی شد قرار بود بریزی به حسابم؟ هان؟ :w00::w00:

تو 23 سال ازت یه چیزی خواستیما :w00::w00:

اصلا نخواستیم

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
..........091
- دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد.
........091
- الو...
الوخونه خدا؟
- نه خیر خانم اشتباه گرفتید . چند بار زنگ می زنید . گفتم این شماره واگذار شده . ای بابا........
اما من مطمئنم درست گرفتم
چرا این طور برخورد می کنید :cry:
- مزاحم نشید
خودش گفت هر وقت کارش دارم زنگ بزنم پس چرا جواب نمی ده
- خداحافظ
الو............

سلام عزیزم، اون خطم بدهی زیاد داشت فروختم ایرانسل گرفتم!

شمارشم اینه 0937240000000 منتظرتم :gol:

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی بگم ... بذار منم این دعا رو بگم و برم
خدایا، خدایا ... مگه با تو نیستم؟
این 30-40 میلیارد پول چی شد قرار بود بریزی به حسابم؟ هان؟
تو 23 سال ازت یه چیزی خواستیما
اصلا نخواستیم
خدايا خداوندا, من كه اينقدر صاف و بي آلايشم , چرا بايد اسير اين جبر زمونه باشم.
خدايا من فقط, 100 ميليون ميخوام نه 30 ميليارد..
خدايا ميخوام صبح كه از خواب پا ميشم , همه اون چيزايي رو كه تو خواب ديدم رو به اين دنيا بيارم.
خدايا خودت كمكمون كن ديگه سني ازمون گذشت و برامون دارند تايپيك ميزنند.

nargil

عضو جدید
من تا چند وقت دیگه عازم حج می شم
شنیده ام که هر آرزویی داشته باشی تا چشت به کعبه افتاد بگی براورده می شه
خیلی فکر کردم
آخر به این نتیجه رسیدم که بگم خدایا کاری کن که بهت نزدیک تر شم واز من همیشه خشنود باشی

• Like
واکنش ها: bmd

spow

اخراجی موقت
خیلی فکر کردم
آخر به این نتیجه رسیدم که بگم خدایا کاری کن که بهت نزدیک تر شم واز من همیشه خشنود باشی

انشاا... که به مقصود وخواسته قلبیتون برسین
ولی چرا کعبع؟؟ برو به کعبع بزرگ که خدا مشتری دائمی اونجاست
به خودتون رجوع کنین به دلتون برین به جایی که جز شما فقط یه نفر دیگه میتونه بره
خدا :gol:
موفق باشید;)

• Like

"hasta"

عضو جدید
خیلی فکر کردم
خوش به حالت عزیزم اما یه چیزو می گم رفتی اونجا وقتی بهش رسیدی از من یاد کن
وقتی اون لحظه می رسه وقتی برای اولین بار چشمت می افته نمی تونی چیزی بگی می دونم کعبه یگ سنگ نشان است که ره گم نشود می دونم اصل خداست و بس اما دوستای گلم تا نرید نمی فهمید وقتی کعبه رو می بینید انگار عظمت خدارو حس می کنید اون موقع هست که نمی تونید چیزی بخواین دیگه روت نمی شه چیزی بخوای چون انگار همه چیز روبه روت هست قبل از این که برم می گفتم کعبه بته اما وقتی دیدمش ............
خدایا دلم تنگه:crying::crying:

spow

اخراجی موقت
خوش به حالت عزیزم اما یه چیزو می گم رفتی اونجا وقتی بهش رسیدی از من یاد کن
وقتی اون لحظه می رسه وقتی برای اولین بار چشمت می افته نمی تونی چیزی بگی می دونم کعبه یگ سنگ نشان است که ره گم نشود می دونم اصل خداست و بس اما دوستای گلم تا نرید نمی فهمید وقتی کعبه رو می بینید انگار عظمت خدارو حس می کنید اون موقع هست که نمی تونید چیزی بخواین دیگه روت نمی شه چیزی بخوای چون انگار همه چیز روبه روت هست قبل از این که برم می گفتم کعبه بته اما وقتی دیدمش ............
خدایا دلم تنگه:crying::crying:

ولی با همه این عظمتش کعبه یک نشانه
یک بت در طول زمان با معانی مختلف
خدا براتون دوباره وسه باره قسمت کنه تا جای منی که نمیرم هم اونو ببینین
ممنون :gol::gol::gol::gol:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اسپا جان ... اینها میرن کعبه میگردن و میگردن تا چیزی رو که تو وجود خودشون پیدا نکردند رو اونور دنیا پیدا کنند...

ما میمونیم و میدونیم ;);)

آخشامیز خیر گارداش

"hasta"

عضو جدید
اگر به کعبه به عنوان یه خونه آجری نگاه کنید از بت هم پست تره اما اگه به عنوان یه نشون یه نشون از معبودتون یه پناهگاه برای عاشقا نگاه کنی هیچ چیز براتون لذت بخش تر ازاین نخواهد بود که سرتون رو روش بذارید که با دیدنش آروم بگیرید که دورش تو ذل گرما طواف کنید و ذکرهای عاشقاته بگید که شب رو تا صبح بهش خیره بشید عاشق هرکجا که جاپایی ازمعشوقش باشه سر میزنه کعبه جاپای خیلیهاست امیدوارم رمانی برید که عاشق رفتن باشید چون در غیر اینصورت طواف گرد کعبه،احرام و اعمال حج براتون کابوسی سخت خواهدبود
ممنون از خودتون!:gol:

"hasta"

عضو جدید
اسپا جان ... اینها میرن کعبه میگردن و میگردن تا چیزی رو که تو وجود خودشون پیدا نکردند رو اونور دنیا پیدا کنند...

ما میمونیم و میدونیم ;);)

آخشامیز خیر گارداش
حق با شماست
بهتون تبریک می گم که می تونین همین جا تو دل خودتون اون چیز رو پیدا کنید اما دل من طاقت نداشت دلم بی تاب شده بود نمی تونستم نرم..........

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حق با شماست
بهتون تبریک می گم که می تونین همین جا تو دل خودتون اون چیز رو پیدا کنید اما دل من طاقت نداشت دلم بی تاب شده بود نمی تونستم نرم..........

موفق باشی عزیزم

ما هممون میخوایم یه جا برسیم، از راه های مختلف...

• Like

مهرا

عضو جدید
نمیدونم الان چی بگم
ولی الان که دارم اینو مینویسم اذان داره میده
انگار یه چیز بزرگ تو دلم داره سنگینی میکنه
فقط میتونم بگم خدا جون متاسفم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حاجي تو توو چه حسي هستي.؟
من مثل به يغما رفته هام.

"hasta"

عضو جدید
بهبهبهبه .گل بود به سبزه هم اراسته شد. تنچيزرو ميگم خانم! افشين قطبي هم اومده بود.. واقعا كه!!
هم باتوم دارید هم اسلحه هم گاز اشک آور من اشک هام همین طوری میریزه نیازی به آخری نیست اما بزنید بزنید که آماده ام............
فطبی چقدر مثل ابطحیه!
مرگ بر ............

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه حالا چرا سرو صدا ميكنيد آبرومون رفت. الان ملت چي فكر ميكنند. من گفتم اگه ميومديد.. يه پاداش كوچولو هم داشتيد پيش عمو بي ام دي..
http://noandish.com/com.php?id=30525

"hasta"

عضو جدید
باشه حالا چرا سرو صدا ميكنيد آبرومون رفت. الان ملت چي فكر ميكنند. من گفتم اگه ميومديد.. يه پاداش كوچولو هم داشتيد پيش عمو بي ام دي..
ملت خیلی وقته فکراشونو کردن
یادم نیاد عمویی به این اسم داشته باشم
باز هم راهی تازه.......

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ملت خیلی وقته فکراشونو کردن
یادم نیاد عمویی به این اسم داشته باشم
باز هم راهی تازه.......

خانم شما چرا؟ شما كه خيلي وقته ديپلمتون رو گرفتيد چرا؟ بقول اون گوينده راديو كه ديروز حرف قشنگي زد كه بايد دست جوونا رو گرفت و به حرفاشون گوش داد ..همين ابطح...مگه نديديد چي گفت!؟ گفت كه از بچگي تو فكر يه مخمل سبز بوديم گفت كه منم ميدونم كه دودوتا 5تا و اينهمه تقل... مسخره است. ولي قرار بود مردم رو گول بزنيم. ما كه نزديمش, خودش گفت..حالا بماند كه چند صباحي هم مهمون هتل اوي...ن ما بود...په

"hasta"

عضو جدید
خانم شما چرا؟ شما كه خيلي وقته ديپلمتون رو گرفتيد چرا؟ بقول اون گوينده راديو كه ديروز حرف قشنگي زد كه بايد دست جوونا رو گرفت و به حرفاشون گوش داد ..همين ابطح...مگه نديديد چي گفت!؟ گفت كه از بچگي تو فكر يه مخمل سبز بوديم گفت كه منم ميدونم كه دودوتا 5تا و اينهمه تقل... مسخره است. ولي قرار بود مردم رو گول بزنيم. ما كه نزديمش, خودش گفت..حالا بماند كه چند صباحي هم مهمون هتل اوي...ن ما بود...په
............................................................................................................................
.............................................................................................................................
.............................................................................................................................
............................................................................................................................
:w06: :w06: :w06: :w06: :w06: :w06: :w06: :w06: .:w06: :w06:
:w39::w39::w39::w39::w39::w39:
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.