اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alk1370

کاربر بیش فعال
دو تا پیشنهاد دارم برا دوستانی که امسال میرن شریف:

1- خوب درستون رو بخونید:D

2- تا میتونید رو صندلیهای شریف تقلب بنویسید و کار ماها رو که سال بعد میایم رو راحت کنید!:biggrin:

و یه نکته اینکه درسته میگن دانشگاه های تهران خوابگاه نمیدن؟ اگه اینجوری باشه که کسی که از شهرستان بیاد تهران بخواد خونه اجاره کنه و غذا و ... که بیچاره میشه!

و یه نکته هم برا اونهایی که خیلی خیلی کیفیت غذا براشون مهمه ( ما که غذای دانشجویی بی مزه زیاد خوردیم!) یه بنده خدایی دانشجوی دکتری کامپیوتر بود تو شریف می گفت غذاهای دانشگاه شریف از بدترین غذاهای دنیاست!

farzin0123

عضو جدید
بهش گفتم
گفت که پایان نامه مون مشخص می کنه چه گرایشی میشه که احتمالا آنالوگ باشه اما گفت شایدم دیجیتال باشه هنوز در این مورد چیزی انتخاب نکردند
شهید مدنی الکترونیکش هم بدین گونه است اما پایان نامه مشخص می کنه البته ما یکی مدولاتور دلتا سیگما (آنالوگ) و یکی دیگرم اپتیک هست
اگر خواستید بهشون میگم شماره شون رو بدن
خیلی ممنونم لطف کزدین

Kaka_s

عضو جدید
دوست من / منم همین تصمیم رو دارم پس باز تلاش کنید اینشالله باهم دانشگاه شریف یا امیرکبیر قبول میشیم قضیه ازاد کردن مدرک چیه؟؟؟

دوست من فک میکنم اینطوری باشه که هرکی روزانه خونده باشه با توجه تعداد سنوات تحصیلی تعهد خدمت ( یعنی اشتغال به کار ) داره و باید یه مدتی کار کنه تا مدرکش آزاد بشه و مثلا کسی که بخواد اپلای کنه در صورتی که اصل مدرکو بخواد فک میکنم باید معادل پول دوره شبانه رو یکجا پرداخت کنید تا مدرکتون آزاد شه!

mori1365

عضو جدید
آره خدارو شکر... البته بقیه دوستانم رو هم که دیدم کلا بر خلاف روزانه، شبانه خوب قبول شدن، با رتبه هایی که پارسال قبول نمیشدن امسال قبول شدن...
به خاطر اینکه سال به سال هزینه ها داره بالاتر میره و تمایل و استقبال از شبانه ها سال به سال کمتر میشه به خصوص که هزینه گرفتن خونه و غذا هم برای کسایی که از یه شهر به شهر دیگه میرن اضافه میشه الان بخوای ه رطور یحساب کنی اصلا نمیصرفه یکی مثلا از شهرستان بیاد تهران برای شبانه خوندن ببا هزینه خونه و خورد و خوراک سر به فلک میکشه

mori1365

عضو جدید
دوست من فک میکنم اینطوری باشه که هرکی روزانه خونده باشه با توجه تعداد سنوات تحصیلی تعهد خدمت ( یعنی اشتغال به کار ) داره و باید یه مدتی کار کنه تا مدرکش آزاد بشه و مثلا کسی که بخواد اپلای کنه در صورتی که اصل مدرکو بخواد فک میکنم باید معادل پول دوره شبانه رو یکجا پرداخت کنید تا مدرکتون آزاد شه!
این قانون تعهد خدمت مال دوران تیر کمون شاه بوده که فارغالتحصیلا باید هر جای دولت براشون در نظر گرفت کار نن ولی الان کار کجا بود همه از خداشونم هست دولت براشون همچین کاری کنه همون طور که قبلا هم گفتم برای اپلای هیچ نیازی به اصل مدرک نیست در ضمن ترفندهایی هم برای دور زدن این قانون و ازاد کردن مدرک بدون پرداخت هزینه هست!!!

Kaka_s

عضو جدید
این قانون تعهد خدمت مال دوران تیر کمون شاه بوده که فارغالتحصیلا باید هر جای دولت براشون در نظر گرفت کار نن ولی الان کار کجا بود همه از خداشونم هست دولت براشون همچین کاری کنه همون طور که قبلا هم گفتم برای اپلای هیچ نیازی به اصل مدرک نیست در ضمن ترفندهایی هم برای دور زدن این قانون و ازاد کردن مدرک بدون پرداخت هزینه هست!!!

تعهد خدمت نه به این معنی که حتما باید برای دولت کار کنی. اما قانونش اینه که اگه رایگان درس خونده باشی باید تو ایران یه مدتی کار کنی ( به قول خودشون خدمت کنی ) و اینکه میگین راههایی برای دور زدن این قانون هس یعنی اینکه همچین قانونی وجود داره دیگه دوست عزیز. و گرنه مگه من خوشم میاد الکی پول بدم برم شبانه

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستانی که راجع به موضوعی اطلاع کاملی ندارمد بهتره نظر ندن!
برای اطلاع می تونید به لینک زیر مراجعه کنید (تاریخ ها هم برای تیر کمون چاه نیست!!!)

http://portal.saorg.ir/Regulations/...ش-رایگان-دانشجویان-و-دانش-آموختگان-جديد-90-89

http://www.applyabroad.org/forum/sh...ربوط-به-آزاد-کردن-مدرک-دانشگاه-سراسری/page197

آخرین ویرایش:

dizgah

عضو جدید
سلام کسی از دوستان اطلاعی از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل داره؟
شبانه اونجا رو آوردم
تو سایت نوشته مجموعه مهندسی برق چرا گرایشش رو ننوشته ؟
کد رو تو دفترچه نیگا کردم نوشته بود کنترل ولی تو سایت چرا گرایش رو نزدن بود ؟
+ با تشکر از بچه های خوب انجمن که راهنماییشون با وجود شرایط سربازی بی نهایت مهم بود برام مرسی : ))

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دو تا پیشنهاد دارم برا دوستانی که امسال میرن شریف:

1- خوب درستون رو بخونید:D

2- تا میتونید رو صندلیهای شریف تقلب بنویسید و کار ماها رو که سال بعد میایم رو راحت کنید!:biggrin:

و یه نکته اینکه درسته میگن دانشگاه های تهران خوابگاه نمیدن؟ اگه اینجوری باشه که کسی که از شهرستان بیاد تهران بخواد خونه اجاره کنه و غذا و ... که بیچاره میشه!

و یه نکته هم برا اونهایی که خیلی خیلی کیفیت غذا براشون مهمه ( ما که غذای دانشجویی بی مزه زیاد خوردیم!) یه بنده خدایی دانشجوی دکتری کامپیوتر بود تو شریف می گفت غذاهای دانشگاه شریف از بدترین غذاهای دنیاست!

شریف ی خوابگاه نداره . امکانات خوابگاه شماره 3 جز بهترین امکاناته حالا یک و دو بماند که من ندیدم (غذاش هم سه سال پیش عالی بود :d) الان نمیدونم

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کسی از دوستان اطلاعی از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل داره؟
شبانه اونجا رو آوردم
تو سایت نوشته مجموعه مهندسی برق چرا گرایشش رو ننوشته ؟
کد رو تو دفترچه نیگا کردم نوشته بود کنترل ولی تو سایت چرا گرایش رو نزدن بود ؟
+ با تشکر از بچه های خوب انجمن که راهنماییشون با وجود شرایط سربازی بی نهایت مهم بود برام مرسی : ))

من نوشیروانی میخونم ولی راستش اطلاعاتی درباره گرایش ارشد ندارم ....اگه اطلاعات دیگه ای میخواین میتونم کمکتون کنم ....

farzin0123

عضو جدید
پایان نامه شون درباره طراحی مدارت فرکانس بالا، LNB و طراحی آی سی هست که فکر کنم همون آنالوگ میشه

ممنون پس آنالوگ میشه حیف شد زیاد علاقه ندارم به آنالوگ... دانشگاشم میپرسیدین وضعش چطوره کلا خوابگاهاش چطوره ؟ ، زحمت میدما :) ،

atmelboy

عضو جدید
سلام بر دوستان مهندس
به نظر شما اساتید ، ،،، الک گرایش mems (میکرو و نانو الکترو مکانیک سیستم) دانشگاه تهران تا چه رتبه ای قبولی داشته ؟؟
ضمنا نظرتون را راجع به این رشته بگید خیلی نیاز دارم .کدوم دانشگاه ها این رشته را دارند - بازار کارش و ......
ممنون
مبارک باشه قبولیهاتون
:):)

livewaves

کاربر فعال
سلام به دوستان
بعد از مدت زمان زیادی دوباره به اینجا سر زدم.به همه دوستانی که موفق شدن و نشدن تبریک میگم.منم سجاد قبول شدم.لطفا اگر کسی اونجا قبول شده به من پیام بده تا خونه بگیریم.بدرود

طلا.

عضو جدید
سلام بچه ها به همهتون تبریک میگممم.منم از استانه اشرفیه غیرانتفاعی قبول شدم گرایش الکترونیک نظرتون چیهههه؟؟ چه طور دانشگاهییه؟؟؟

mori1365

عضو جدید
منم دقیقا همین مساله رو گفتم جناب mori1365 معترض شد!!!
شما نگرفتین منظور من چیه همچین قانونی هست من میگم منتهی الان فقط برای اینه که ازونایی که اصل مدرکو میخوان یه پولی بگیرن وگرنه الان همه دربدر دنبال کارن و از خداشونه که وزارت علوم براشون یه جا کار پیدا کنه راه ازاد کردن مدرکم بدون پرداخت هزینه از طریق دفاتر کاریابی هست بازم میگم اپلای کردن نیازی به اصل مدرک نداره اشنایان و دوستای من خیلیها بودن بدون اصل مدرک رفتن الان بعد از هفت هشت سال اصلا دنبال مدرک اصلیم نیومدن در حالی که بعد از گذشت چند سال خود بخود و بدون پرداخت هزینه مدرکتون ازاده و میتونید بگیریدش

mori1365

عضو جدید
سلام بچه ها به همهتون تبریک میگممم.منم از استانه اشرفیه غیرانتفاعی قبول شدم گرایش الکترونیک نظرتون چیهههه؟؟ چه طور دانشگاهییه؟؟؟
رک بهت بگم مفتش نمی ارزه خودتو الاف نکن ارشدو فقط باید یه دانشگاه دولتی اونم نه هر دولتی خوند که بتونه بهت کمکی برای پیشرفت کنه اگر فقط دنبال یه مدرکی که شرایط فرق میکنه از دانشگاشم بیخوای بدونه یه ساخمونه مسکونیو ورداشتن کردن موسسه اموزشی مثل بقیه غیر انتفاعیا

peymanmatrix

عضو جدید
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم انگار هم داشگاهی هستیم اگر فهمیدی به منم بگو :D

adibmj

عضو جدید
سلام به همه.
تبریکم به همه (تقریبا البته.اوناییم که نشدن بیخیال.اگه که واسه سال دیگه خوندین ایشالا همه موفق . . .)
dadash masoud عزیز میخواستم ببینم چه گرایشی قبول شدین؟
nevada traveler عزیز شما چه گرایشی میخونی؟
(بازم تبریک)

:)

mohandes_maryam

عضو جدید
کسی در مورد انتقالی به انتخابهای پایین تر (در صورتی که رتبشو بیاریم)اطلاع داره؟شدنی هست؟

سلام. دوستان خواهش کسی اطلاه داره بگه؟
میشه از گرایش نیمه هادی به انالوگ یا دیجیتال تغییر داد تو رو خدا کمکم کنید اگه چیزی می دونید یا موردی دیدید بگید

dizgah

عضو جدید
من نوشیروانی میخونم ولی راستش اطلاعاتی درباره گرایش ارشد ندارم ....اگه اطلاعات دیگه ای میخواین میتونم کمکتون کنم ....
ممنون
متاسفانه امکان ارسال پیام خصوصی غیر فعال بود
میشه در مورد یه سری اطلاعات عمومی مثل شرایط و موقعیت دانشگاه و بخصوص شیوه برنامه ریزی کلاسها (چند روز در هفته به طور معمول ) و جو کلی و اینکه خوابگاه به شبانه ها تعلق میگیره یا نه پرس و جو بکنید ؟
بی نهایت ممنون

navidir

عضو جدید
سلام دوستان.....منم ميكروالكترونيك گيلان قبول شدم....همگي موفق باشيد

dashhadi

عضو جدید
بله میدونم منتهی مساله من روزانه و شبانه نیس مساله اینه دوس دارم یه دانشگاه خوب قبول شم ( تهران باشه ) چون در هر صورت اگه بخوام برای دکترا اپلای کنم روزانه هم بخونم باید معادل شهریه شبانه رو یه جا بدم تا بتونم مدرکمو آزاد کنم پس فرقی نمیکنه. الان تمام فکرم اینه که میارزه یه سال واسه کنکور بخونم یا نه. دارم دیوووونه میشم از بس فک کردم:cry:
سلام؛
اگه هدفت اپلای کردن و ادامه تحصیله تو اینکه از الان محکم بشینی واسه دانشگاه های تهران اونم روزانه و بالاخص شریف! بخونی یه ثانیه هم شک نکن

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام؛
اگه هدفت اپلای کردن و ادامه تحصیله تو اینکه از الان محکم بشینی واسه دانشگاه های تهران اونم روزانه و بالاخص شریف! بخونی یه ثانیه هم شک نکن

روزانه بودنش خیلی مهم نیس، کمااینکه شبانه واسه اپلای کردن راحت تر از روزانه هم هست!

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
متاسفانه امکان ارسال پیام خصوصی غیر فعال بود
میشه در مورد یه سری اطلاعات عمومی مثل شرایط و موقعیت دانشگاه و بخصوص شیوه برنامه ریزی کلاسها (چند روز در هفته به طور معمول ) و جو کلی و اینکه خوابگاه به شبانه ها تعلق میگیره یا نه پرس و جو بکنید ؟
بی نهایت ممنون

سلام آقای مهندس
هم تبریک هم تسلیت ..تبریک واسه اینکه ارشد قبول شدین ..تسلیت واسه اینکه کنترل نوشیروانی قبول شدین
من خودم ترم 9 کارشناسی گرایش کنترلم .......متاسفانه هیئت علمی کنترل دانشگاه برخلاف سه تا گرایش دیگه ضعیفه ...
جو دانشگاه دقیقا از چه نظر ؟؟...هم درس خون هست هم درس نخون ....هم سیاسی هست هم بی طرف ....
ولی کلا برقیا درس میخونن دیگه ....امکاناتش بد نیست ....کنترلو هم تا مقطع دکترا داره ....
برگزاری کلاس ها واسه ارشدیارو چجوری باید براتون تحقیق کنم ؟؟....هنوز انتخاب واحد نشده .....معمولا بچه های ارشد مثل بقیه کارشناسیا کلاس داشتن معمولا کلاساشون غروب بود .....بعضیاش تو آمفی بود....
تو هیئت علمی کنترل از نظر علمی فقط میشه رو دکتر خسروی حساب کرد .....اگه اطلاعات بیشتری در موردش میخواین توضیح میدم
شبانه ها رو معمولا خوابگاه بهشون نمیدن .......ولی موارد استثنایی هم بوده چون خوابگاه پسران (امنیان )بزرگه و به اندازه کافی جا داره ....
غذاش زیاد تعریفی نداره ولی پسرا معمولا تعریف میکنن ازش ...:D
مکان دانشگاه مرکز شهره و اگه خوابگاه ندادن میتونین یه جای نزدیک دانشگاهو اجاره کنین ....
اددتون میکنم تا بتونین پیام بدین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا