اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوابگاه هاش چه مشکلی دارد. مسافت، غذا، اینترنت یا غیره. خوابگاه های تربیت مدرس چطوره؟

طبق گفته دوستانم سطح خوابگاه و غذای دانشکاه خواجه نصیر بین دانشگاههای تهرانی پایین تر است.اگر دقت کنید در دفترچه و بخش مربوط به توضیحات خواجه نصیر گفته که حتی در دوره روزانه ارائه خوابگاه اولویت بندی شده هست و امکان داره به همه ندن.اما علم و صنعت و تربیت مدرس رو مطمئنم که خوابگاههای خوبی دارن.میتونید به سایت علم و صنعت برید و تعداد خوابگاه ها و آدرس هاش رو ببینید.

hossein1987

عضو جدید
یک سوال، به نظر شما کلا ظرفیت های الکترونیک زودتر پر میشه یا مخابرات ؟!!

A L I R E Z A

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
رتبم 875 قدرت شد به نظر شما مالک اشترو قبول میشم؟تو انتخاب چندم مالک اشترو بذارم؟در صورتی که قبول نشم انتخابای بعدی رو میتونم برم؟به غیر از مالک و سمنان بهترین جایی که میتونم قبول شم کجاست؟ از همه دوستان ممنونم(اهل سمنان). خواهش دارم یکی جواب مارو بده.

890 پارسال : شبانه قزوین

A L I R E Z A

عضو جدید
بین علم و صنعت و تربیت مدرس شک دارم...مهران و دوستان دیگه کدومو ترجیح میدن؟؟؟

mohandesvahidpou

عضو جدید
سلام.قدرت اشتر که قبولید!انتخاب چندم مهم نیست و اولویت معنا نداره و به نمره کل داوطلبا هست

آقا ممنونم از جوابت
به نظرتون بوعلی همدان، قزوین،تبریز،سهند تبریزو میتونم قبول شم؟دانشگاه شاهد چطوریه؟مجددا ممنونم

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بین علم و صنعت و تربیت مدرس شک دارم...مهران و دوستان دیگه کدومو ترجیح میدن؟؟؟
قطعاً تربیت مدرس بهتره و زودتر هم پرمیشه.
من از یکی از دوستام که اونجاست پرسیدم، متاسفانه گفتش که آخرین رتبه قبولی پارسال زیر 100 بوده و شبانه هم که نداره!
و همینطور دیدم که هیچکس از خواجه نصیر راضی نیست و هیئت علمی علم و صنعت انقدر قویتره که علیرغم میل باطنیم، من علم و صنعت رو بالاتر میزنم!
البته شما که گفتم همون شبانه امیرکبیر قبولی. بالای 200 هم اونجا قبولی داشته، حالا یکی از دوستام که اونجاست فردا آمار دقیقش رو بهم میده.

یک سوال، به نظر شما کلا ظرفیت های الکترونیک زودتر پر میشه یا مخابرات ؟!!
مخابرات با اختلاف خیلی زیادی دیرپر پر میشه و به دلیل پذیرش بالا شانس قبولیش هم خیلی بیشتره

A L I R E Z A

عضو جدید
قطعاً تربیت مدرس بهتره و زودتر هم پرمیشه.
من از یکی از دوستام که اونجاست پرسیدم، متاسفانه گفتش که آخرین رتبه قبولی پارسال زیر 100 بوده و شبانه هم که نداره!
و همینطور دیدم که هیچکس از خواجه نصیر راضی نیست و هیئت علمی علم و صنعت انقدر قویتره که علیرغم میل باطنیم، من علم و صنعت رو بالاتر میزنم!
البته شما که گفتم همون شبانه امیرکبیر قبولی. بالای 200 هم اونجا قبولی داشته، حالا یکی از دوستام که اونجاست فردا آمار دقیقش رو بهم میده.

یعنی با 130 تربیت مدرس نمیارم؟؟؟(بر فرض اینکه امیرکبیر قبول نشم) همه میگن تربیت مدرس صد در صده.
مهران در مورد حفاظت و این رشته ها نپرسیا...اونی رو بپرس که توضیحاتش خالیه:Dهمون که بعد یک ترم انتخاب میکنی:surprised:

afba

عضو جدید
ترتبیت مدرس قدرت و مخابراتش قویه، اما الکترونیک ضعیف و کنترل بسیار ضعیف هست. (طبق گفته بچه های خودشون)
و برای اطلاعات بیشتر، خواجه نصیر کنترلش از علم و صنعت قویتر و قدرتش از علم و صنعت بسیار ضعیفتره.

شما مطمئن هستین که الک مدرس ضعیفه؟علم و صنعتیا که میگن ما اینجا استاد خوب نداریم واسه الک خواجه هم میگه کاش مدرس بودم.واقعا دیگه من کم اوردم.از دانشجوهای خود این دانشگاه ها کسی نیست اینجا ها؟؟؟؟؟؟؟
از خود کنکور سحت ترر شد این انتخابش!!!!!!!!

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی با 130 تربیت مدرس نمیارم؟؟؟(بر فرض اینکه امیرکبیر قبول نشم) همه میگن تربیت مدرس صد در صده.
مهران در مورد حفاظت و این رشته ها نپرسیا...اونی رو بپرس که توضیحاتش خالیه:Dهمون که بعد یک ترم انتخاب میکنی:surprised:
بعید میدونم بیاری! اون طور که دوستم میگفت، آخرین قبولی پارسال 80 یا 90 بوده، دقیقش رو حفظ نکردم!
کسی میشناسید با 130 تربیت مدرس بره؟
شما مطمئن هستین که الک مدرس ضعیفه؟علم و صنعتیا که میگن ما اینجا استاد خوب نداریم واسه الک خواجه هم میگه کاش مدرس بودم.واقعا دیگه من کم اوردم.از دانشجوهای خود این دانشگاه ها کسی نیست اینجا ها؟؟؟؟؟؟؟
راستش این جواب فقط نقل قولی از دانشجوی خود تربیت مدرس بود. در مورد الک خواجه و علم‌وصنعت زیاد اطلاعی ندارم.
اما به نظرم شما قبل از هر چیز یه نگاهی هیئت علمی دانشگاه بندازید.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
afba;6317766[U گفت:
][/U]
ترتبیت مدرس قدرت و مخابراتش قویه، اما الکترونیک ضعیف و کنترل بسیار ضعیف هست. (طبق گفته بچه های خودشون)
و برای اطلاعات بیشتر، خواجه نصیر کنترلش از علم و صنعت قویتر و قدرتش از علم و صنعت بسیار ضعیفتره.

سر زدن به هیئت علمی دانشگاه مد نظر میتونه خیلی آدم رو کمک کنه.خب به اونجا سر بزنید و ببینید چندتا استاد توی هر دانشگاه توی فیلدی که علاقه دارید کار میکنن.بعدش برید سر مسائل رفاهی و ...

Arm1368

عضو جدید
من دانشجوی کارشناسی سال آخر الکترونیک علم و صنعت هستم در مورد امکانات رفاهی بین سایر دانشگاه های تهران میشه گفت سره ، گرایش های آنالوگش استادای خوبی داره ولی در دیجیتال استادای قدری نداره . البته من اطلاعات زیادی در مورد خواجه نصیر و تربیت مدرس ندارم ولی به شخصه علم و صنعت رو ترجیه می دم . مخابرات و قدرتش هم در مقایسه با خواجه نصیر و تربیت مدرس، خیلی قوی هستن ( این رو با اطمینان می گم ). گرایش های کنترل اون هم می شه گفت سطح بالایی ندارن.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دانشجوی کارشناسی سال آخر الکترونیک علم و صنعت هستم در مورد امکانات رفاهی بین سایر دانشگاه های تهران میشه گفت سره ، گرایش های آنالوگش استادای خوبی داره ولی در دیجیتال استادای قدری نداره . البته من اطلاعات زیادی در مورد خواجه نصیر و تربیت مدرس ندارم ولی به شخصه علم و صنعت رو ترجیه می دم . مخابرات و قدرتش هم در مقایسه با خواجه نصیر و تربیت مدرس، خیلی قوی هستن ( این رو با اطمینان می گم ). گرایش های کنترل اون هم می شه گفت سطح بالایی ندارن.

سلام.مخابرات میدان علم و صنعت به خاطر وجود 4 استاد تمام بعد تهران در رتبه 2 قرار دارد.آیا در گرایش سیستم هم همینقدر قوی هست؟

afba

عضو جدید

والا برادر من هم سال سه الک علم و صنعت هستن.ایشون منو بیشتر نسبت به اونجا دودل کردن.میگن امکانات ازمایشگاهی خوبی داره ولی اساتیدش تو الک زیاد تعریفی نیستن!!
میشه از اساتید خوبی که مد نظر شما هستن البته در انالوگ یا دیجیتال اسم ببرین.ممنون میشم.

Arm1368

عضو جدید
سلام
نه سیستم اونجا مثل میدانش زیاد قوی نیست ولی در مجموع خوبه

• Like
واکنش ها: Ehi

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
میگم این که تو دفتر چه واسه امیر کبیر تویه کد رشته نوشتن:محل اجرای پروژه مرکز پردازشهای فوق سزیع
قضیش چیه

Arm1368

عضو جدید
والا برادر من هم سال سه الک علم و صنعت هستن.ایشون منو بیشتر نسبت به اونجا دودل کردن.میگن امکانات ازمایشگاهی خوبی داره ولی اساتیدش تو الک زیاد تعریفی نیستن!!
میشه از اساتید خوبی که مد نظر شما هستن البته در انالوگ یا دیجیتال اسم ببرین.ممنون میشم.
درسته . امکانات آزمایشگاهی خوبی داره . دکتر ابریشمی فر ، محمدی ، میرزاکوچکی و دکتر محمدنژاد از استادای خوبش هستن . البته دو سه تا از استاداش زیاد دلچسب نیستند ، بقیشون هم در حد متوسط هستند.

ahmadpashaei

عضو جدید
آقا ممنونم از جوابت
به نظرتون بوعلی همدان، قزوین،تبریز،سهند تبریزو میتونم قبول شم؟دانشگاه شاهد چطوریه؟مجددا ممنونم
من روزانه رو میگم: بوعلی احتمالش کمه یا خیلی کمه! قزوین نمیشه. تبریز که بیخیال آقا!! سهندم گمونم زیر 700 پر میشه.شاهدم نمیشه و حتی شبنه هم احتمالش بالا نیست! ولی شانسه دیگه شاید شد.(برای تشکر از امتیاز استفاده کنید;))

fight till u win

عضو جدید
یه سوال خاص:
اگه یه نفر مالک اشتر رو به این دلیل انتخاب کنه که میخواد از این کانال پروژه هایی برداره که سربازیشو کم کنه یا به صفر برسونه؛این موضوع برای اپلای گرفتنش میتونه مشکلی پیش بیاره؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال خاص:
اگه یه نفر مالک اشتر رو به این دلیل انتخاب کنه که میخواد از این کانال پروژه هایی برداره که سربازیشو کم کنه یا به صفر برسونه؛این موضوع برای اپلای گرفتنش میتونه مشکلی پیش بیاره؟

اگر مالک اشتر برید باید با اپلای خداحافظی کنید چون تمامی پروژه های نظامی هست تقریبا.یکی از همسایه های ما واسه مکانیک توی ارشد اونجا بود

ahmadpashaei

عضو جدید
یه سوال خاص:
من کلا میخوام اپلای کنم و از طرفی مالک اشتر رو دوست دارم.امکانات خوابگاهیش نمیدونم چجوریه ولی ساختمانهاش خیلی خوب به نظر میرسه.برای آزاد کردن مدرکش به مشکل نمیخوریم؟!من سربازی ندارما.البته اینم بگم که از اشتر برای دکترا و حتی ارشد پذیرش از خود آمریکا هم گرفتناااا.ولی موضوع پایان نامه نباید اصلا نظامی یا مربوط به انرژی باشه

sauron.heir

عضو جدید
دوستان چند تا سوال

1. ممکنه تو اصلاحیه جدید شهید بهشتی دوره شبانه اضافه کنه ؟

2. مهندسی هسته ای قضیه اش چیه و اینکه در مورد ادامه تحصیلش تو خارج چی میشه گفت ؟

3. کسی هست از وضعیت علمی دانشگاه شاهرود و جایگاهش تو کشور خبر داشته باشه ؟

Arm1368

عضو جدید
سازمان سنجش ظرفیت ها رو می خواد تغییر بده دوستانی که می خوان انتخاب رشته کنند به این موضوع توجه کنند . تا شنبه انتخاب رشته فرصت داره و طبق گفته سازمان سنجش اصلاحیه ی دفترچه انتخاب رشته قراره شنبه ساعت 16 بیاد .
این موضوع رو یکی از دوستان در پست های قبلی مطرح کردند . صرفاً جهت تاکید این جا نوشتم .
متن اطلاعیه سازمان سنجش :
توجه ویژه : كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

fight till u win

عضو جدید
مرسی احسان جان
یه سوال دیگه:
شهید بهشتی تقریبا تا چه رتبه ای می گیره؟
الکترونیکش در چه سطحیه؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی احسان جان
یه سوال دیگه:
الکترونیکش در چه سطحیه؟

هیئت علمیش رو نگاه کنید ولی فکر میکنم تا 900 اینا بگیره،خیلی اطلاعی ازش ندارم.
در باب زمان انتخاب رشته:اگر زمانش تمدید نشه اکثر افراد میمونن برای بعد 4 بعد از ظهر شنبه که اصلاحیه نهایی میاد و امکان داره اونقدر سایت سنگین بشه که به سختی و با عذاب انتخاب رشته کنیم.بنابراین به نظرم بهتره تا آخر جمعه این انتخاب انجام بشه شاید تغییرات برای برقی ها نباشه.اگر هم باشه ویرایش سریعتر از انتخاب رشته انجام میشه.

sauron.heir

عضو جدید
مرسی احسان جان
یه سوال دیگه:
الکترونیکش در چه سطحیه؟

سلام من الان خودم دوره کارشناسی هستم تو شهید بهشتی الکترونیک. دوستام هم همونجا ارشد می خونن. باید بگم خیلی تاپ نیست و اون جوی که باید دانشگاه داشته باشه رو نداره. دوستام خیلی از ارشد راضی نیستن . یه دوست دارم که دیجیتال می خونه یکی دیگه هم ادوات. گرچه من الان با این رتبه ام آرزوی موندن تو دانشگاه خودمو دارم که نمیشه :) تا حدود 900 اینا هم روزانه دانشجو گرفته

homeyra khaledi

عضو جدید
بچه ها ببخشید کسی در مورد این گرایش مهندسی ماهواره امیر کبیر خبرنداره؟؟؟؟؟؟؟؟
ظاهرا سال اول پذیرششه یا دوم؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیدونه ادامه این گرایش و بازار کار ایناش چطوره؟؟؟؟؟
ممنون

homeyra khaledi

عضو جدید
سلام من الان خودم دوره کارشناسی هستم تو شهید بهشتی الکترونیک. دوستام هم همونجا ارشد می خونن. باید بگم خیلی تاپ نیست و اون جوی که باید دانشگاه داشته باشه رو نداره. دوستام خیلی از ارشد راضی نیستن . یه دوست دارم که دیجیتال می خونه یکی دیگه هم ادوات. گرچه من الان با این رتبه ام آرزوی موندن تو دانشگاه خودمو دارم که نمیشه :) تا حدود 900 اینا هم روزانه دانشجو گرفته

سلام،خوشحالم که یه دانشجوی شهید بهشتی پیدا کردم!
من 900 مخابراتم به نظرتون امسال با این کاهش ظرفیتش می آرم؟؟؟
یه سوال مهمتر! من واسه انتخابش بیشتر دودلم چون شنیدم که وضعش تاپ نیس حالا به نظرتون بمونم سال بعد و اصلا شانسمو واسه انتخابش امتحان نکنم یا نه ارزش داره که یه سال عقب نمونم و انتخاب کنم که اونم شاید بیارم!
ممنون

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
میگم این که تو دفتر چه واسه امیر کبیر تویه کد رشته نوشتن:محل اجرای پروژه مرکز پردازشهای فوق سزیع
قضیش چیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا