اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leonleon

عضو جدید
من از انتخاب رشته سنجش استفاده کردم.4 صفحه رشته که 200 تاست رو میده ولی تا به گرایش خودم کنترل میرسه تموم میشه!!
:biggrin:
من شانس ندارم درصد سیگنالم 60 بود تو کارنامه اومد 44.44 نمیدونم چه مدلی حساب کردن.وقتشون زیاد بوده بعضی گزینه ها به مرور زمان خود به خود پاک شدن!

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w26:
پرسش : سلام استاد تو اين سيستم انتخاب رشته تون چرا پس گرايشات ديگه رو نشون نميده يه کاري بکنبد فقط گرايش الکترونيک و قسمتي از گرايش قدرت رو مياره يعني حداکثر 200 تارو نشون ميده . ممنون
پاسخ : يه ضرب المثل هست ميگه اسب پيشکشي را دندونش را نمي شمارند، همينم که آماده شده قنيمته (استاد توسلي) :w08::w01:
:w15::w15::w15:
source:sanjeshserv.ir

:w15::w15::w15:

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از انتخاب رشته سنجش استفاده کردم.4 صفحه رشته که 200 تاست رو میده ولی تا به گرایش خودم کنترل میرسه تموم میشه!!
:biggrin:
من شانس ندارم درصد سیگنالم 60 بود تو کارنامه اومد 44.44 نمیدونم چه مدلی حساب کردن.وقتشون زیاد بوده بعضی گزینه ها به مرور زمان خود به خود پاک شدن!
اجازه بدید پاسخبرگتون که اومد اگر اشتباهی بود اعتراض بزنید حتما

hamed ghodrat

عضو جدید
دوستان با رتبه ی 2500 تا 3000 قدرت سراسری روزانه یا شبانه شانسی هست لطفا مهندسین وارد راهنمایی کنند . :cry:

comet_utob

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 490 الکترونیک بهترین حالت قبولیم کجاس؟(شبانه و روزانه)

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام. به نظر شما عباسپور بهتره یا فردوسی؟ من مازنی هستم.

عباسپور به اون نام دیگه نیست ، الان عباسپور شده پردیس دانشگاه بهشتی ، البته تمامی ورودی های برق قدرت ارشد بهشتی در پردیس عباسپور تحصیل میکنند .
برای گرایش قدرت اساتید خوبی داره .

آخرین ویرایش:

amirforever

عضو جدید
سلام
به نظرتون با رتبه 723 قدرت روزانه تبریز در گرایش های سیستم و یا الکترونیک قدرت شانسی هست؟
اگر شبانه بخونم خواجه نصیر بهتره یا تبریز؟تو شبانه خوابگاه میدن؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
عباسپور به اون نام دیگه نیست ، الان عباسپور شده پردیس دانشگاه بهشتی ، البته تمامی ورودی های برق ارشد بهشتی در پردیس عباسپور تحصیل میکنند .
برای گرایش قدرت اساتید خوبی داره .
به نظرم فقط گرایش قدرت و کنترل تو عباسپور تشکیل می شن چون خود شهید بهشتی از قدیم دانشکده ی برق و کامپیوتر داشت و کلاسای مخابرات و الکترونیک اونجا تشکیل می شد

leonleon

عضو جدید
من برای گرایش کنترل عباسپور پرسیدم.میدونم یکی شدن ولی معلوم نیست شاید دوباره جدا بشن. بعد مشکل عباسپور خوابگاه ندادنشه.یعنی واقعا به روزانه خوابگاه نمیدن.من کارشناسی صنعتی بابل قدرت خوندم به شبانه هام بعضی وقتا خوابگاه میدادن.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
من برای گرایش کنترل عباسپور پرسیدم.میدونم یکی شدن ولی معلوم نیست شاید دوباره جدا بشن. بعد مشکل عباسپور خوابگاه ندادنشه.یعنی واقعا به روزانه خوابگاه نمیدن.من کارشناسی صنعتی بابل قدرت خوندم به شبانه هام بعضی وقتا خوابگاه میدادن.

​خب میتونید از خوابگاه های خودگردانو پانسیون ها استفاده کنید دیگه!

msani69

عضو جدید

کنترلش رو زیاد توصیه نمی کنم. یه کم رتبه های پرت می گیره.
خوابگاه هم میدن. اولش اونجوری استیل میان که دانشجو رو متوقع نکنن. اینجا ایرانه دیگه

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان دو تا سوال داشتم:
1- کسی میدونه قضیه کد 18641 چیه؟تعداد نفراتی که میگیره؟گرایشش؟اصلا عباسپور تو قدرت سیستم داره یا نه؟؟تو دفترچه که این گرایش نیست..
2- بچه ها من بین گرایشها موندم..یعنی نمیدونم مثلا حفاظت امیرکبیرو بالاتر بزنم یا سیستم صنعتی اصف رو اگه کسی در مورد گرایشها اطلاع داره راهنماییم کنه تا بتونم حق انتخابمو محدود تر کنم و راحتتر انتخاب رشته کنم..
مرسی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان یه سوال.سال پیش گرایشی به نام مخابرات امن داشتیم امسال من هرچی دفترچه رو زیرو رو کردم پیدا نکردم این گرایشو! امسال این گرایش پذیرش نداریم؟

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کلا تکلیف کدرشته هایی که تو قسمت توضیحاتش هیچی ننوشته چیه؟

andysaeed

عضو جدید

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کلا تکلیف کدرشته هایی که تو قسمت توضیحاتش هیچی ننوشته چیه؟
این به این صورته که از ترم 2 به بعد بر اساس معدل و نظر استاد و علاقه و........گرایش هرکس رومشخص میکنن.چون گرایش بیشتر واسه پایان نامه نوشتنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا