اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s.alipour

عضو جدید
اینم کارنامه من . :smile:
به همه تبریک میگم . راستی بچه ها اعتراض فایده نداره .
من انتظار داشتم رتبه 1 رو بیارم. رفتیم سازمان و اعتراض کردیم. پاسخنامه رو نشونم دادن دیگه حرفی واسه گفتن نبود ....
اون چیزی که بعد جلسه فکر میکردیم زدیم اونجور نبوده .
مشاهده پیوست 208150

سلام وتبریک فراوان-میشه اطاعاتی از منابع یا جزواتی رو که خوندین در اختار ما گذارین؟

saeedgom

عضو جدید
سلام بچه ها من 1200 شدم تو الک
میخواستم اخرین رتبه قبولی برای دانشگاه تبریز وصنعتی تبریز چنده؟ میتونم قبول شم؟

hadikafel

عضو جدید
یادمه یکی از دوستام توی آزمون کاردانی پیوسته همینجوری کخ شما شوکه شدین شوکه شد!!! آخرش فهمید که یکی از سوالات رو که سفید میخواسته بذاره، یادش رفته بود سفید بذاره!!! یعنی مثلا اگر میخواست سوال 76 رو نزنه ، پاسخ تست 77 رو توی سلول مربوط به تست 76 پر کرده بود، پاسخ تست 78 رو توی سلول مربوط به تست 77 و تا آخر همینجوری پیش رفته بود!!! خیلی ظلمه ها!!!

مشکل من اینه که من کنترلی بوم! نه مغناطیس داشتم نه پزشکی!به فرض م جابه جا زده باشم پزشکی چرا 11 شده؟!کلا به جز 2 درسم بقیه درسا فاجعه س نسبت به چیزی که حساب کرده بودم و عجیب!حالا میگم،بازم یه هفته منتظر میمونم پاسخنامه مو ببینم!فقط امیدوارم اشتباه شده باشه!

saeedgom

عضو جدید
اگه مایل باشی بیا یاهو منابع برای ارشدو براتون بگم تو انتخاب منابع باید زیاد دقت کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

s.alipour

عضو جدید
سلام.
178 قدرت شدم. اینم درصدهام...
۱۲/۲۲زبان عمومي وتخصصي
۴۴/۴۴رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۲۵/۰۰مدارهاي الكتريكي 1و2
سفيدالكترونيك 1و2
۳۳/۳۳ماشينهاي الكتريكي 1و2
۳۸/۸۹سيستمهاي كنترل خطي
۱۳/۸۹الكترومغناطيس
سفيدتجزيه وتحليل سيستم ها
۳۸/۸۹بررسی سیستم های قدرت

میخوام بدونم شبانه امیرکبیر شانسی دارم؟؟

یه نکته: آقایونی که دارن واسه ارشد 94 میخونن. بع عنوان یه دوست میگم. هیچ درسی رو کنار نذارید حتی زبان.

سلام وتبریک.براماشین و درس بررسی چی میخوندی؟

p30tec

عضو جدید
یادمه یکی از دوستام توی آزمون کاردانی پیوسته همینجوری کخ شما شوکه شدین شوکه شد!!! آخرش فهمید که یکی از سوالات رو که سفید میخواسته بذاره، یادش رفته بود سفید بذاره!!! یعنی مثلا اگر میخواست سوال 76 رو نزنه ، پاسخ تست 77 رو توی سلول مربوط به تست 76 پر کرده بود، پاسخ تست 78 رو توی سلول مربوط به تست 77 و تا آخر همینجوری پیش رفته بود!!! خیلی ظلمه ها!!!
احتمال تینکه من این اشتباه رو کنم صفره میدونی چرا من نمیام جوابا رو توی پاسخنامه پشت سرم هم بزنم
من هر جوابی رو که میخوام وارد کنم شماره سوال رو توی دفترچه سوال با شماره سوال توی پاسخ نامه چک میکنم بعد میزنم یعنی
سوال 77 جوابش میشه مثلا گزینه 2
توی پاسخ نامه سوال 77 رو گزینه دو میزنم نه اینکه توی پاسخنامه اولین جای خالی رو پر کنم

امیدوارم معجزه بشه:cry::cry::cry::cry::cry: اعتراضه اثر کنه

s.alipour

عضو جدید
از دوستانیکه قبول شدن میشه خواهش کنم درباره درس بررسی و ماشین کتاب یا جزوه هاشون رو در اختیار سایرین بذارن؟
جزوه ماشین از حلم زاده رو کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

msani69

عضو جدید
سلام.
این دو تا درس رو کلاس نرفتم و از رو جزوه نخوندم.
ماشین فقط و فقط مدرسان. سعی کن بجویش. من ماه آخر مدرسان رو خوندم. قبلش پوران پژوهش که به کارم نیومد.
سیستم هم من کتاب خوب کلا ندیدم ولی انتشارات جهش میخوندم

kavosh90

عضو جدید
من مخابرات سیستم می خوام.
رتبه م: 960 مخابرات و 860 مهندسی پزشکی
درباره ی گرایش امن و فناوری ماهواره اطلاعات کمی دارم.چطورن؟می ارزه بزنم؟
شبانه تهران جایی میارم؟
شهیدبهشتی بهتره یا دانشگاه شیراز؟
من کلا می خوام تهران و شیراز بزنم.
تو مهندسی پزشکی شانس قبولی کجا رو دارم؟تهران امیدی هست؟؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فرصت نشد همه صفحات تاپیک رو ورق بزنم، اما خواستم به نوبه خودم به همه دوستان تبریک بگم.
امیدوارم که همه رتبه ای که میخواستن رو آورده باشن، کسایی هم که رتبه دلخواهشون رو نیاوردن اصلاً به خودشون استرس و ناراحتی راه ندن که اصلاً ارزش ناراحتی نداره و این رو به عنوان کسی که شاید توی یکی از بهترین دانشگاهای کشور درس میخونه و نصف راه رو رفته بهتون میگم. سعی کنید دیدی متفاوت با جامعه داشته باشید که متاسفانه به قبولی کنکور بعنوان معیار علم و هوش و استعداد و فرهنگ و ... نگاه میکنن، شما اینطور نباشید!
توصیه میکنم از همین الان در مورد دانشگاهای احتمالی که قبول میشید تحقیق کنید، سعی کنید چند معیار برای خودتون داشته باشید و اصلاً به ترتیب ظرفیتی که سالای قبل پر شدن کاری نداشته باشید. هیئت علمی تقریباً اساسی ترین چیزی هست که توی ارشد باهاش روبرو هستید استاد راهنما هست. سعی کنید استادای دانشگاه مورد نظر رو چک کنید و رزومشون رو ببینید. ژورنالایی که دارن و داشتن، فیلدی که درس میدن.
فضای دانشگاه و اینکه مسیر و محل دانشگاه، فضای داخل دانشگاه، کلاسا، احیاناً خوابگاه و ... همه اینها رو چک کنید که بعداً به مشکل برنخورید. امکانات دانشگاه: آزمایشگاها، اینکه آزمایشگاه اختصاصی برای شما دارن یا نه، وضعیت اینترنت و کتابخونه و خلاصه هر چیز دیگری که واسه خودتون مهمه...

موفق باشید

dr.iman

عضو جدید
از دوستانیکه قبول شدن میشه خواهش کنم درباره درس بررسی و ماشین کتاب یا جزوه هاشون رو در اختیار سایرین بذارن؟
جزوه ماشین از حلم زاده رو کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام من ماشین رو سر 2 تا سوتی افتضاح زدم 44.44 منبعی هم که خوندم کتاب جدید مدرسان شریف بود خیلی جامع و کامله.
درس بررسی هم که سر یه سوتی جابه جا زدن گزینه درصدم شد 80.5 وگرنه باید میشد 91.2 من کتاب مدرسان و پارسه و هادی سعادت و گلاور رو خونده بودم.اما بیشتر تست های آزمون های آزمایشی موسسات رو حل میکردم.

ali_sut

عضو جدید
سلام دوستان
میخوام بدونم که سهمیه شاهد در کنکور
ارشد
چقدر تاثیر داره؟
خیلی هم ضروریه
من گرایش الکترونیک هستم
اگه کسی از شماها نمونه از رتبه های سهمیه شاهد (مهندسی برق ) و دانشگاهی که قبول شده سراغ داره خواهشا بگه تا ما روشن شیم
من الان شدم 94 از 165 تو سهمیه ؟تراز هم 2000؟ به نظرتون کجا ها رو شانس دارم

از همتون سپاسگذازم

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کارنامه من . :smile:
به همه تبریک میگم . راستی بچه ها اعتراض فایده نداره .
من انتظار داشتم رتبه 1 رو بیارم. رفتیم سازمان و اعتراض کردیم. پاسخنامه رو نشونم دادن دیگه حرفی واسه گفتن نبود ....
اون چیزی که بعد جلسه فکر میکردیم زدیم اونجور نبوده .
مشاهده پیوست 208150

سلام دوست گرامی
شما چطور زبان رو 97 درصد زدید؟
اگه همش درست باشه یه دونه نزده میشه 96.66 درصد
مگه 30 تا سوال نبود؟

به جز شکل کارنامه و درصدهای نشدنی مثل همین ۹۷% زبان، "نمره کل"هاتونم خیلی عجیبه. درصدهای نفر اول هر سال ممکنه عوض بشه ولی ترازش حدودا ثابت میمونه. شما نفر اول شدین ولی ترازتون بالای ۷۰۰۰ هم نشده در حالی که هر سال بالای ۸۰۰۰ و ۹۰۰۰ بود! (مثل ترازهای این و این که واسه پارساله)
فونت درصدهاتونم که با همه کارنامه‌هایی که تا الان گذاشتن فرق داره;)

s.alipour

عضو جدید
سلام.
این دو تا درس رو کلاس نرفتم و از رو جزوه نخوندم.
ماشین فقط و فقط مدرسان. سعی کن بجویش. من ماه آخر مدرسان رو خوندم. قبلش پوران پژوهش که به کارم نیومد.
سیستم هم من کتاب خوب کلا ندیدم ولی انتشارات جهش میخوندم

lمرسی.مغناطیس زدی؟منبع مطالعه ات چی بود؟

s.alipour

عضو جدید
سلام من ماشین رو سر 2 تا سوتی افتضاح زدم 44.44 منبعی هم که خوندم کتاب جدید مدرسان شریف بود خیلی جامع و کامله.
درس بررسی هم که سر یه سوتی جابه جا زدن گزینه درصدم شد 80.5 وگرنه باید میشد 91.2 من کتاب مدرسان و پارسه و هادی سعادت و گلاور رو خونده بودم.اما بیشتر تست های آزمون های آزمایشی موسسات رو حل میکردم.

مرسی.مغناطیس رو چیکار کردی؟از چی میخوندیش؟
اگه وقت داری آدرس ایملتو بده یه کم آنلاین ازتون مشاروه بگیرم .ممنون

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

من مغناطیس 50 زدم . این پست رو قبلا نوشتم حتما مطالعه کنید امیدوارم به کمکتون بیاد :

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ارشناسی-ارشد?p=7358237&viewfull=1#post7358237

pop206

عضو جدید
سلام با 440 الکترونیک و 450 مخابرات ایا الکترونیک یا سیستم صنعتی اصفهان را میشه اورد؟
ایا قبولی تهران وجود دارد چه دانشگاهی ؟ لطفا راهنمایی کنید .

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام با 440 الکترونیک و 450 مخابرات ایا الکترونیک یا سیستم صنعتی اصفهان را میشه اورد؟
ایا قبولی تهران وجود دارد چه دانشگاهی ؟ لطفا راهنمایی کنید .

سال پیش با رتبه های زیر این دانشگاها قبول شدن
الکترونیک
480 روزانه تربیت مدرس
531 خواجه نصیر روزانه
563 روزانه تربیت مدرس
570 علم و صنعت شبانه
661 روزانه شهید بهشتی
804 روزانه صنعتی اصفهان
زیر گرایشا معلوم نشده اما. اما یکی از بچه های دانشگاه خودمون سال پیش با رتبه 1250 اینا و سهمیه نفر اولی شهید بهشتی مدار سیستم قبول شد روزانه

مخابرات
450 خواجه نصیر روزانه
581 شهید بهشتی روزانه
700 روزانه صنعتی اصفهان

ali_sut

عضو جدید
ترازتون چقدر شده؟
سلام من پارسال شدم ۲۰۰۰ امسال زده ۲۶۰۰ درصورتیکه امسال نه ماه خوندم و پارسال دو ماه ؟ آخه چطوری میشه؟
زده ریاضی ۲ درصد و الکترونیک ۳ درصد در صورتیکه مطمئنم ریاضی ۴۰ و الکترونیک ۳۰ زدم
اعتراض اینترنتی هم کردم ، چطوری باید پیگیری کنم که نتیجه بده ؟ میتونم برم سازمان سنجش؟ یا یه طور ویژه ای پیگیری کنم؟ برگه رو ببینم
من انتظار داشته ام رتبه ام حدود ۱۵۰ باشه هم کل مباحث و خونده بودم هم تمام تست های ۲۱ سال پیش رو زده بودم وکاملا مسط بودم و هم خیلی خوب توی کنکور عمل کردم واقعا شوکه شدم با این نتیجه از پارسالم بدتر میگه میشه؟!

انتظار من (یه کمی حدودی میگم)
زبان 10
ریاضی 40
مدار 40
الکترونیک 30
سیگنال 25
کنترل 15

معدل 16.85

چیزی که کارنامه اومده اینه که بعید میدونم درست باشه
زبان 10
ریاضی 2.78
مدار 41.67
الکترونیک 3.03
سیگنال 24.24
کنترل 8.33

لطفا به این سوالات جواب بدید
1- تا حالا چند نفر رو دیدید که مشکل من رو داشته باشند اعتراض کرده باشند و کارنامه شون تغییر پیدا کرده باشه منظورم از تغییر تغییر خیلی شدید هست
2- چطوری اعتراض کنم؟ بجز اینترنتی منظورمه

dr.iman

عضو جدید

من مغناطیس نزدم اصلا دوست عزیز
اما کتاب الکترومغناطیس پارسه دکتر عبدالعالی رو پیشنهاد میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا