اشتباه بزرگ بيمارستان صارم در مورد پسرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
حیفم اومد این مطلب رو نگذارم نامردا با بچه چی کار کردند
............................................
پسرم اونجا جراحي داشت ...بچه 3 ساله رو تو اتاق عمل زده بودن و كبود كرده بودن به خيال اينكه كسي نمي فهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پزشك قانوني تاييد كرده كه جاي ضربه است يا فشار شديد
باسن- كمر- رانها ....

گويا كم بيهوشي دادن....وسط عمل به هوش اومده ....به زور نگهش داشتن و دوباره بيهوشي دادن (اين كبودي هاي فشار دادن) ...ديگه به هوش نمي اومده ...زدنشششششششششششش احمق هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اگه شعور داشتن اونقدر بد بيهوش نمي كردن كه نتونن بهش آرام بخش بدن كه تا 2 ساعت زجر بكشه...هلاك بشههههههههههههه
رفتار بسيار بدي كردن...وقتي ما پرسيديم چرا پاهاش كبوده؟؟؟ دكترش زير بار نمي رفت ....پسرم يادش بود خودش تعريف كرد...پزشك قانوني هم تاييد كرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه ه اجازه ترخيص هم نميدادن ..مي گفتن در مورد اين كبوديها بايد رضايت بدين ...بيمارستان رو سرشون خراااااااااااااااااااااااااااااااااب مي كنم

اگه نمي گفتن خودت زديش...اگه نميگفتن مامان مشكل داره....اگه از اول نمي گفتن بچه ات بي قراره غير عاديه...مي گفتن كه آرام بخش بش نزدن....اگه موقع ترخيص جلو ما رو نمي گرفتن كه بايد رضايت بدين در مورد اين كبودي ها...باور كنيد شكايت نمي كردم

اين عكس كمر مسيحا هست، دلم نمياد عكس صورتش رو بذارم كه سيلي خورده بود! و الان جاش يه كم كبود شده...ميدونيد سيلي چقدر بايد محكم باشه تا جاش بمونه؟!

منبع

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم براشون ...!
شمام اصلا کوتاه نیا ...

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
طرف من شنیدم کمرشو عمل کردند بعدش فلج شده
حالا رفته شکایت کرده و.....
کمیسیون تشکیل دادند این دیوونست و 10 روز بردنش تیمارستان
دکترامونم یا پولکی شدند یا زپرتی ....دل بسیار پری ازشون دارم...بعضی هاشونو میخوام خفه کنم ....شدند پول پرست...زیر میزی بگیر...
بابا سوگند ...بابا انسانیت و ...اینا کجا رفته....

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
طرف من شنیدم کمرشو عمل کردند بعدش فلج شده
حالا رفته شکایت کرده و.....
کمیسیون تشکیل دادند این دیوونست و 10 روز بردنش تیمارستان
دکترامونم یا پولکی شدند یا زپرتی ....دل بسیار پری ازشون دارم...بعضی هاشونو میخوام خفه کنم ....شدند پول پرست...زیر میزی بگیر...
بابا سوگند ...بابا انسانیت و ...اینا کجا رفته....

سوگند؟؟
انسانیت؟؟
سال ها پیش به خاطر علاقه ی زیادی که انسان ها به آن داشتند در داخل صندوقچه ای گذاشتند و سال هاست که آن صندوقچه گرد میخورد....

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوگند؟؟
انسانیت؟؟
سال ها پیش به خاطر علاقه ی زیادی که انسان ها به آن داشتند در داخل صندوقچه ای گذاشتند و سال هاست که آن صندوقچه گرد میخورد....

چی بگم.....
از صبح تا ظهر درمانگاه بیمارستان....از ظهر تا عصر عمل....از عصر تا بوق شب مطب....نوش جونشون این همه به فکر پولند زحمت کشیدند...
ولی انسانیت کجا...
الان میدونید که تصادفی ها هزینه عمل هاشون مجانیه خدا خیرشون بده همینم غنیمته ولی کافیه برید همین بیمارستان امدادی بخدا همشون اسیستانت و دستیار هستند که بدبخت بیچاره تصادفی ها رو عمل میکنند و همشون دانشجو هستند بخیه میزنند میگی جوال دوز میدورزند..تا وقتی هم که وارد میشند به سر کچل مردم میرند بیمارستان های خوب و....
واین سیکل همچنان ادامه دارو و ما همان بدبختی که بودیم هستیم....

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
من تصادف کرده بودم
شب دکتر تو بیمارستان اومد بالاسرم معاینه کرد گفت چیزیت نیست مرخصی
بعد از دو روز رفتم پیش همون دکتر گفت فکت شکسته است
گفت شیرینی عمل فلان قیمت میشه
ایناهاش هیچی
بعد از اینکه چند ماه از عمل گذشت
فهمیدیم جراح فک نبوده
الانم فکم رو کج عمل کرده

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الهی بمیرم. بیچاره بچه. اصلا کوتاه نیا. حتما برو دنبال شکایت. کمک خواستی بگو

نوید3

عضو جدید
پسرم اونجا جراحي داشت ...بچه 3 ساله رو تو اتاق عمل زده بودن و كبود كرده بودن به خيال اينكه كسي نمي فهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باسن- كمر- رانها ....

گويا كم بيهوشي دادن....وسط عمل به هوش اومده ....به زور نگهش داشتن و دوباره بيهوشي دادن (اين كبودي هاي فشار دادن) ...ديگه به هوش نمي اومده ...زدنشششششششششششش احمق هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اگه شعور داشتن اونقدر بد بيهوش نمي كردن كه نتونن بهش آرام بخش بدن كه تا 2 ساعت زجر بكشه...هلاك بشههههههههههههه
رفتار بسيار بدي كردن...وقتي ما پرسيديم چرا پاهاش كبوده؟؟؟ دكترش زير بار نمي رفت ....پسرم يادش بود خودش تعريف كرد...پزشك قانوني هم تاييد كرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه ه اجازه ترخيص هم نميدادن ..مي گفتن در مورد اين كبوديها بايد رضايت بدين ...بيمارستان رو سرشون خراااااااااااااااااااااااااااااااااب مي كنم

اگه نمي گفتن خودت زديش...اگه نميگفتن مامان مشكل داره....اگه از اول نمي گفتن بچه ات بي قراره غير عاديه...مي گفتن كه آرام بخش بش نزدن....اگه موقع ترخيص جلو ما رو نمي گرفتن كه بايد رضايت بدين در مورد اين كبودي ها...باور كنيد شكايت نمي كردم

اين عكس كمر مسيحا هست، دلم نمياد عكس صورتش رو بذارم كه سيلي خورده بود! و الان جاش يه كم كبود شده...ميدونيد سيلي چقدر بايد محكم باشه تا جاش بمونه؟!

منبع
دوست عزیز این اولینبارشون نیست که تو بیمارستان صارم دست به جنایت میزنن
لطفا اطلاع رسانی کنید به هیچ وجه به بیمارستان خصوصیه صارم یا بهتره بگیم قتلگاه صارم واقع در شهرک اکباتان مراجعه نکنید کادر پزشکی که جهت رسیدگی به بیمارها در این قتلگاه منظور شده فاقد دانش لازمه هستند وهیچگونه احساس مسیولییتی نسبت به بیمارانی که مراجعه میکنند ندارند هفته گذشته به خاطر سهل انگاری که این پزشک نماها از خود نشان دادند یک مادر به هنگام فارغ شدن به کما رفت و دیگر بهوش نیامد... و پزشک جراح خانم حمیرا مصدق و خانم میرفندرسکی با نظارت رییس کل اقای صارم بودند و در روز پنجشنبه 92.11.3 این خانم به ظاهر دکتر و کل کادر پزشکی با ناکارامدی و 4 ساعت و نیم وقفه ای که در جراحی داشتند باعث مرگ نوزاد شدند یک نوزاد سلامت با وزن 3 کیلو و 600 گرم قد 55 سانتیمتر و شرایط کاملا نرمال مادر... این نوزاد خواهرزاده ی من بود و بعد شکایت و مراجعه به دادگستری متوجه شکایات متعدد ازین بیمارستان شدیم این به اصطلاح بیمارستان و این پزشک نماها خیلی زود باید پاسخگوی این کودکان و مادران و خانوادههایی که عزادار کردند باشند. لطفا به اشتراک بگذارید تا خانواده های بیشتری در این عصر پیشرفته پزشکی به خاطر سودجویی وبی مسیولیتیه این افراد به سوگ عزیزانشون ننشینند

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
متاسفم...
چی این مملکت سر جاشه و درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اههههههههه

m.sabri

عضو جدید
رحم...مرام و معرفت...انسانیت...
اینجور آدما که ی ذره سرشون نمیشه... پس حتما پیگیر شکایت باش...تا قانون یادشون بده....

aydajoon.2014

عضو جدید
باسن- كمر- رانها ....

منبع

:mad::w13::neutral:

juventus_torin

اخراجی موقت
دکتر خیلی مهمه
من برای عمل گردنم رفتم پیش 1 دکتری اشنا
این ادم بسیار بد اخلاقیه!!!
اقا ما هرجا تو بیمارستان معطلمون میکردن، تا میگفتیم جراحمون فلانیه!!! مثل برق کارمون انجام میشد
میخواستن از قفسه سینه عکس بگیرن، نمیدونم مشکلش چی بود، گویا عکس اول خوب نشده بود
مسئولش گفت نمیخواد 2باره، همین خوبه
یهو پرستاره از اونجا گفت دکترش فلانیه!!!
:biggrin:باید قیافه هاشونو میدید!!! دوباره بردن عکس گرفتن و اگر بار اول 2 دقیقه طول نکشید کل کار!!! بار دوم 10 دقیقه داشتن اماده سازی میکردن
کلا بدجور از دکتر میترسیدن
خود دکتر هم مهمه

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر منم تحت نظر یکی از دکترای صارم بود واسه زایمان..ولی رفتارشون اینقد وحشیانه بود که دیگه پیشش نرفتو بیمارستانشو تغییر داد..:cool:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
o_O واقعا که اینا یه ذره وجدان ندارن

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسن- كمر- رانها ....

منبع

نمی تونم بگم مقصر بیماستان بوده، شایعاتی در مورد داروهای بیهوشی هست که اخیراً شنیدم واین که بیمارستان ها با اطمینان نمی تونن ازشون استفاده کنن، دکترا از این داروها می ترسن. خوشبختانه تا حالا لازم نبوده بدونم که چقدر صحت دارن ولی حتی اگر 5 درصدش راست باشه من با جرات می گم که این کار بیمارستان برای جون بچه شما بوده (البته خدا به نیت ها آگاه است.).

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز وقتی کسی بهوش نمیاد معمولا سیلی میزنن
این برای پسر خاله منم که بعد عمل بهوش نمی اومد بود سیلی میزنن که بهوش بیاد ، نیادش که خطر ناکه
حتی رو سینش تیغ انداختن که خون بیاد تا بهوش بیاد
بقیه جاها رو نمیتونم اظهار نظر کنم اما سیلی به این دلیله

منم یبار زیر عمل بهوش اومدم ..بیهوشی رو درصدشو کمتر زدن به نفعه خود ماست تاثیراتش روی مغز بده... شما یه درصد فکر کن بهوش اومده داشته مانع تزریق میشده ...

شما پدری درسته ناراحت باشی اما بی طرف به قضیه نگاه کنید