اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
از یکی مي پرسن قوي ترين حيوون كيه؟
مي گه مورچه؟
مي گن واسه چي مورچه؟
مي گه يك روز يه مورچه رفت تو پريز برق اومدم با ميخ درش بيارم يه لگدي به من زذ كه 6 متر پرت شدم عقب

naeim-kosha-2007

عضو جدید
گفتم: تو شيرين مني... گفتا: تو فرهادي مگر؟... گفتم: خرابت مي شوم... گفتا: تو آبادي مگر؟... گفتم: ندادي دل به من... گفتا:تو جان دادي مگر؟... گفتم: ز کويت مي روم گفتا: تو آزادي مگر؟... گفتم: فراموشم نکن... گفتا: تو در يادي مگر؟

hosna soly

عضو جدید
به یارو میگن درد عشق بدتره یا درد دندون...
میگه هنوز تو اتوبوس دسشوییت نگرفته:w15::w15::w15:

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اس ام اس

اس ام اس

[FONT=times new roman, times, serif];)در کویر دلم تو تنها شتری[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]اي پيتزاي عشقم! همبرگر قلبم! کباب زندگيم و اسپاگتي افکارم! بي تو فلافلم[/FONT]

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو *****باف ** بله** ***** منو بافتي ؟ ** بله**مردمو دست انداختي ؟ ** بله** معرکه راه انداختي ؟ ** بله **چاخان به هم بافتي ؟ ** بله** انقلاب اومده ** چي چي اورده ؟ ترياک و حشيش ** با صداي چي ؟ مرگ بر آمريکا **

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• ایرانسل داران عزیز! به لحظات ملکوتی 11 شب تا 7 صبح نزدیک می شویم. التماس دعا.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• آیا می دانید 90% افرادی که از طرح قرمز ایرانسل استفاده می کنند... از بی خوابی رنج می برند؟

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• ایرانسل: مشترک گرامی! موجودی شما رو به پایان نیست، ولی خفه مون کردی! چقدر اس ام اس بازی می کنی؟ چه غلطی کردیم تو رو وارد طرح قرمز کردیم!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• در پي استقبال فراوان شما عزیزان از سيم كارت ايرانسل، سيم كارتهای ايران وبا، ايران ايدز، ايران كزاز، ايران سرماخوردگي و... نيز به زودی ارائه خواهد شد. منتظر اطلاعيه هاي بعدي باشيد!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
(پس لرزه عید قربان): هنوز زنده ای؟ اگه سرتو نبریدن یه بار بع بع بکن مطمئن بشم!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• جشنواره فیلم ایرانسل:
- من مهرداد، دیگه شارژ ندارم.
- در جستجوی آنتن
- اعتباریها
- چند می گیری SMS ندی؟
- شبها آنتن نمی ده آیدا

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحقيقات نشون داده اصفهانيها فقط در 22 روز سال رشد مي کنند: دهه اول محرم + 12روز اول عيد
نکته: خودم اصفهونیما دادا!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي كسي ناراحتت مي‌كنه 42 تا ماهيچه استفاده ميشه تا اخم كني، اما فقط 4 تاماهيچه لازمه تا ...
/
/
نه که بهش لبخند بزنی!
/
/
/
..تا دستت رو دراز كني و بزني پس كله‌اش!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاروهه! زنگ ميزنه پيتزا فروشي،ميگه:يه پيتزا ميخواستم!طرف ميگه:بنام ...؟ ميگه:مي بخشيد! به نام خدا!يه پيتزا مي خواستم !

mohammad6528

عضو جدید
زماني كه فكر ميكني تو 7 تا آسمون 1 ستاره هم نداری .... يكي يه گوشه دنيا هست كه واسه ديدنت لحظه شماری ميكنه

nilofarane

کاربر بیش فعال
گذاشتی عاشقت بشم بعد بری تنهام بذاری
خوب که خراب تو شدم بگی که دوستم نداری
سرم تو کارم بودو بس سرزده از راه اومدی
گفتم ستاره نمیخوام گفتی که از ماه اومدی

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** سواره تاکسي ميشه . زنشو ميشونه رو صندلي جلو که راننده تو اينه نبينتش

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** داشت اظهار نظر مي‌كرد: اين جلال آل احمد كه هي ازش تعريف مي‌كنن، فقط يه كتاب خوب نوشته كه اسمش بوف كوره. يكي گفت: بوف كور كه مال صادق هدايته! تركه گفت: ديگه بدتر، يه كتاب خوب داره، اونم صادق هدايت براش نوشته

naeim-kosha-2007

عضو جدید
پسره به دختره ميگه : چقدر امشب خوش بگذره ، سه تا بليط سينما گرفتم ! دختره ميگه : چرا سه تا ؟ من و تو که 2 نفر بيشتر نيستيم ؟ پسره ميگه : نه ، سه تا بليط گرفتم واسه بابا و مامان و داداشت

naeim-kosha-2007

عضو جدید
هیچ کس اشکی برای ما نریخت ...هر که با ما بود از ما می گریخت ...چند روزی ست حالم دیدنیست... حال من از این و آن پرسیدنیست... گاه بر روی زمین زل می زنم... گاه بر حافظ تفاءل می زنم... حافظ دیوانه فالم را گرفت... یک غزل آمد که حالم را گرفت: ... ما زیاران چشم یاری داشتیم... خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
ديشب تو فكرت بودم كه يه قطره اشك از چشمام جاري شد........ از اشك پرسيدم چرا اومدي؟؟ گفت آخه تو چشمات كسي هست كه ديگه اونجا جاي من نيست

naeim-kosha-2007

عضو جدید
چه غريبانه ميگريست آن شب بي تو تکه ابري که سکوت وجودم رو فهميد و چه غريبانه خنديدم آن روز که بي تو مرگم را فهميد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
به من میگفت: آنقدر دوستت دارم که اگر بگویی بمیر، میمیرم باورم نمیشد...فقط برای یک امتحان ساده به او گفتم، بمیر...! سالهاست که در تنهایی پژمرده ام، کاش امتحانش نمیکردم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
قانون معرفت ميگه: باهام باشي باهاتم...... ديوونه بشي ديوونه ميشم....... مريض بشي مريض ميشم...... بميري ميميرم..... تنهام بذاري ......منتظرت ميمونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.