اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود کاش بودي تا فقط باور کني بعد تو اين زندگي زيبا نبود

naeim-kosha-2007

عضو جدید
ديوونه ميره پيش دکترميگه يه کتاب نوشتم به نام ((صداي پاي اسب))دکترمي خونه ميبينه 500 صفحه نوشته پيتيکو....پيتيکو.....پيتيکو

naeim-kosha-2007

عضو جدید
من نبردم از یاد لحظه ی زیبایی که تو من را به فراسوی نگاهت بردی ودر آن لحظه ی روییدن عشق من فقط غرق در آهنگ صدایت بودم ولی افسوس که بردی از یاد قلب تنها وترک خورده ی من که فقط مال تو بود

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اگر کسي را دوست داشته باشي ،نمي توني توي چشم هاي اون زل بزني... نمي توني دوريش را تحمل کني... نمي توني بهش بگي که چقدر دوستش داري... نمي توني بهش بگي چقدر بهش نياز داري ... واسه همينه که عاشق ها ديوونه ميشن

naeim-kosha-2007

عضو جدید
زمان طولاني ميشودبراي کساني که غصه دارند.کوتاه ميشود براي کساني که شاد هستند. دير مي گذرد براي کساني که منتظر هستند زود مي گذرد براي کساني که عجله دارند اما............ ........ اما ابدي ميشودبراي کساني که عاشق هستند

naeim-kosha-2007

عضو جدید
آرزويم اين است نرود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد......نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز........و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي........عاشق آنكه تو را مي خواهد.......و به لبخند تو از خويش رها مي گردد......... و ترا دوست بدارد به همان اندازه كه دلت مي خواهد //////////// ///////// ///// سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
هيچکس تنهاييم را حس نکرد لحظه ويرانيم را حس نکرد در تمام لحظه هايم هيچکس وسعت حيرانيم را حس نکرد آن که سامان غزلهايم از اوست بي سر و سامانيم را حس نکرد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
وقتي اشكهايم بر روي زمين ريخت تو هرگز نديدي كه چگونه مي گريم . تو دلم را با بي كسي تنها گذاشتي و چشمانم را به انتظار نگاهت گريان گذاشتي

naeim-kosha-2007

عضو جدید
لبريزتر از هزار پيمانه شديم ديوانه‌تر از هزار ديوانه شديم ديديم گلي به روي ما مي‌خندد از پيله درآمديم و پروانه شديم

naeim-kosha-2007

عضو جدید
معلمه به شاگردش ميگه برو يه مورچه نر پيدا کن وردار بيار. بچهه فرداش يه مورچه مياره معلمه ازش ميپرسه خوب تو حالا از کجا فهميدي که اين مورچهه نره؟ بچهه ميگه آخه جلوي مدرسه دختروونه پيداش کردم

parmida

عضو جدید
age beporsand behtarin,zibatarin,shojatarin,mehrabontarin va agheltarin adam kie?
angoshtam ro be tarafet deraz mikonam o migam...
in nemitone bashe​

parmida

عضو جدید
چند تا ترک میرن سینما . فیلم راز بقا رو داشته پخش می کرده . تمساحه آروم آروم میاد و آهو رو می خوره.همه ناراحت میشن . تمساحه میره پای خر رو بخوره با یه جفتک پوز تمساحه رو داغون میکنه . یه دفعه ترکه بلند میشه میگه محمدیاش صلوات file:///D:/Documents%20and%20Settings/Nasrin/Desktop/New%20Folder/وبلاگ%20تخصصی%20اس%20ام%20اس%20و%20نرم%20افزار%20موبایل_files/24.gif

parmida

عضو جدید
لره داشته تو لس ‌آنجلس قدم میزده، یهو داریوش رو میبینه، بدو بدو میره جلو، میگه: سلام آقا داریوش! داریوش میگه: سلام هموطن! لره کف میکنه، میگه: اوووف! عجب کیفیتی:biggrin:

parmida

عضو جدید
ملا نصرالدین خرش رو گم کرده بود و داشت خدا رو شکر میکرد
ازش میپرسن: ملا چرا داری اینقدر شکر میکنی؟
ملا میگه: خدارو صد هزار مرتبه شکر من سوار خر نبودم
وگرنه الان خودم هم با اون زبان بسته گم شده بودم

نسیم

عضو جدید
دبير فارسي بودم نامت را اولين غزل از صفحه کتابها مي نهادم اگر دبير جبر بودم عشق مجهول تو را بر قلب معلوم خودم بخش ميکردم تا معادله محبت پديد آيد اگر دبير هندسه بودم ثابت مي کردم که شعاع نگاهت چگونه از مرکز قلبم گذشت.

مرد تنهای شب

عضو جدید
چيز خانمها و چيز آقايان

تا به حال به چیزتان فکر کرده اید که چقدر عضو مفیدی است . واقعاً بدون آن زندگی چقدر سخت میشود . از این چه استفاده ها که نمیشود . ساده ترین کاربردش اینست که آدم چایش را با آن هم میزند .
معمولاً چیز خانمها از چیز آقایان کمی ظریف تر است . بعضی از خانمها کرم به چیزشان میمالند و آن را چرب و براق میکنند تا زیباتر شود . تازه بعضی هاشان چیز کش به روی چیزشان میکشد . از کاربرد زیبایی که بگذریم در سلام و علیک هم کاربرد دارد . معمولاً وقتی دو دوست به هم میرسد چیز همدیگر را به گرمی می فشارند . ما یک آشنایی داریم که هر وقت آدم را میبیند چیز آدم را میگیرد و همچین فشار میدهد که داد آدم به آسمان میرسد . بعضی وقتها هم که دوستمان را از دور میبینیم یا موقع خداحافظی می توانیم چیزمان را برایش تکان دهیم .
این چیز آدمها کاربردهای دیگری هم دارد . مثلاً بعضی از رهبران سیاسی برای پاسخ به ابراز احساسات پر شور مردم چیز را راست میکنند و برای آنها تکان میدهند . تازه بعضی از علاقه مندان پر شور صف میکشند که چیز رهبرشان را ماچ کنند . البته وقتی نوبت خانمها میرسد برای آنکه مشکل شرعی وجود نداشته باشد ، خوب میتوان پارچه ای دور چیز رهبرشان بست و بعد داد تا ماچ کنند . در این مواقع باید مواظب بود که خدایی نکرده نکند فرد منافقی در صف باشد و چیز رهبر را گاز بگیرد .
این چیز آدم در مراسم ازدواج هم کاربرد دارد . معمولاً عروس و داماد چیز عسلی خود را میدهن آن یکی بخورد . تازه به چیز همدیگر هم حلقه هم میکنند .
چيز خانمها و چيز آقايان

elia

عضو جدید
ترکه خیلی حوشحال، اس ام اس هاشو باز می کنه می بینه جوک نیست...
قیافش می شه مثل الان تو!

elia

عضو جدید
کاش کودک بودم تا بزرگترين شيطنت زندگي ام نقاشي روي ديوار بود ، اي کاش کودک بودم تا از ته دل مي خنديدم نه اينکه مجبور باشم همواره تبسمي تلخ بر لب داشته باشم ، اي کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتي و درد با يک بوسه همه چيز را فراموش مي کردم

nilofarane

کاربر بیش فعال
عشق یعنی تو مرا میرانی
من به صد حوصله می ایم باز:love:

دوست من این همه دارد نمک و شیرین است
گر نمک باعث شوری است خدایا عجب است:heart:

ببخشید بد موقع مزاحمتون شدم.می خواستم قربونت برم
.
.
.
.
.
از کدوم طرف برم؟:w02:

اگه دنیا برات مفهومی نداره کمی تامل کن!
شاید تو خودت دنیای کسی باشی.:w40:

آخرین ویرایش:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتبار دوستي شما رو به اتمام است براي شارژ مجدد آن يك بوس بفرستيد!

مرد تنهای شب

عضو جدید
انواع قهوه : 1- شيرين مثل چشات2 - رقيق مثل قلبت3- تلخ مثل دوريت

وقتي گفتي تا آخر دنيا باهاتم اون موقع بود که فهميدم چرا دنيا 2 روزه

وضعیت
موضوع بسته شده است.