اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
مرد، این موجود بیچاره!
وقتی به دنیا میاد، همه حال مامانشو می پرسن! وقتی ازدواج می کنه همه می گن چه عروس خوشگلی! وقتی می میره همه می گن بیچاره زنش!

naeim-kosha-2007

عضو جدید
ببخشید که مزاحمتون شدم ... من نمی خواستم این خبر ناراحت کننده رو بدم اما سعی کن قوی باشی... نامرد ها بالاخره گیتار شماعی زاده رو بردن.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
چند وقته نيومدی به خاطره نيومدنت مامانم و بابام هر شب باهم دعوا دارن! مهم نيست با چه ماشينی ميای! مهم نيست با چه لباسی ميای فقط بيا و اين آشغال ها رو از دم خونه بردار

naeim-kosha-2007

عضو جدید
يه روز اادم ميره خونه در ميزنه حوا ميگه کيه ادم ميگه اخه دانشمند مگه به عير از من تو کسه ديگه اي هم هست

naeim-kosha-2007

عضو جدید
میدونی رمز موفقیت چیه؟ بهت میدم ولی قول بده پیش خودت بمونه. رمزش اینه: 56328074693-28326954-7235865636236985214217281164328818314

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اگرمي خواهيد ديگران را حرص بدهيد ....1.قبل از شروع امتحان از اطرافيانتان چند تا سوال پيچيده که در پاورقي بوده بپرسيد... بعد وقتي همه رو به جون هم انداختيد با خيال راحت براي امتحان تمرکز کنيد... 2-وقتي زنگ آيفون را ميزنيد و در را برايتان باز مي کنند دوباره زنگ بزنيد و بگوييد: ممنون! باز شد! -3.وقتي ميخواهيد تلويزون رو خاموش کني صداشو تا آخرين شماره ببريد بالا تا نفر بعد موهاش سیخ شه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
تنها يادگاري (( ¥ ¥ ¥ ¥ ¥ ¥ ¥ ¥ )) اين آخرين چيزيه که از تو برام مونده، جاي پاهات رو ديوار اطاقم، يادت به خير، عجب مارمولکي بودي

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اولين كسي كه عاشقش ميشي دلتو ميشكونه و ميره . دومين كسي رو كه مياي دوست داشته باشي و از تجربه قبلي استفاده كني دلتو بدتر ميشكنه و ميزاره ميره . بعدش ديگه هيچ چيز واست مهم نيست و از اين به بعد ميشي اون آدمي كه هيچ وقت نبودي . ديگه دوست دارم واست رنگي نداره .. و اگه يه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو ميشكوني كه انتقام خودتو ازش بگيري و اون ميره با يكي ديگه ...... اينطوريه كه دل همه آدما ميشکنه

zkeshmiri

عضو جدید
زندگی زیباست زشتی های آن تعبیر ماست
در مسیرش هرچه نازیباست آن تقصیر ماست

zkeshmiri

عضو جدید
می دانی بازی روزگار چیه ؟ اینکه تو چشم بگذاری من قایم شم بعد تو یکی دیگرو پیدا کنی ..........

zkeshmiri

عضو جدید
مرگ آن نیست که در قبر سیه دفن شوم
مرگ آن است که از خاطر تو با همه خاطره ها دفن شوم

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه فكر كن تويه دنياي شيشه اي زندگي مي كني،پس سعي كن بطرف كسي سنگ پرتاب نكني چون اولين چيزي كه ميشكنه دنياي شيشه اي خودته.:hypocrite:

m_kh

عضو جدید
عید قربان نزدیک شده این جماعتم گاو و گوسفند براشون فرقی نمیکنه، نگرانتم.....

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
این SMS را تنها افراد خوشتیپ و خوشگل می تونن بخونن:
...
"§€¥j€£¤"
...
چیه؟ نکنه توقع داری بتونی بخونیش؟

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی چیه؟
...
نمی دونی؟
...
فکر کن!
...
من بگم؟
...
بابا دوستت دارم!
...
تو رو؟
نه! بابامو می گم!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به ده دليل دوستت دارم، ٩تاشو نمي دونم يكيشم يادم رفته!

مرد تنهای شب

عضو جدید
ماهیت هر انسان آن نیست که برایت آشکار می کند بلکه آن چیزی است که نمی تواند آشکار نماید
بس اگر میخواهی او را بشناسی به گفته هایش گوش مسبار بلکه به ناگفته هایش گوس فرا ده.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پرانتز مي نويسم پرنده و پرانتز را نمي بندم - بگذار پرنده آزاد بماند

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ، ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکسپير : بدترين گناه اين است که به کسي که تو را راستگو مي پندارد دروغ بگويي

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به ما که ميرسه :
کتاب ها عوض ميشه! کنکور مفهومي ميشه! بنزين سهميه بندي ميشه! مبارزه با بد حجابي شروع ميشه! جمع آوري ارازل و اوباش شروع ميشه! تخم مرغ گرون ميشه! قيمت خونه سر به فلک مي کشه! فقط کم مونده آب آبشار رو به بالا بره!!! آخه ما چه گناهي کرديم؟ ها؟ مگه ما دل نداريم؟ مگه ما عشق و حال نميخوايم؟ همه خودشون ته گند کارين به ما که ميرسه ميگن بده! اخ

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پر بيننده ترين سايت در سال 86: مشترک گرامي دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر عجيب كه تا فرياد نكشي كسي به طرفت برنميگرده تا گريه نكني كسي نوازشت نمي كنه تا وقتي كه مريض نشي كسي برات گل نمي ياره تا قصد رفتن نكني كسي به ديدنت نمي ياد......... و تا وقتي نميري كسي تو رو نمي بخشه

hosna soly

عضو جدید
دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهای منی.دوستت دارم چون زیبا ترین لحظات زندگی منی. دوستت دارم چون زیبا ترین روئیای خواب منی. دوستت دارم چون زیبا ترین خاطرات منی . دوستت دارم چون به یک نگاه تنهاترین عشق منی

مرد تنهای شب

عضو جدید
پرسيد به خاطر كي زنده هستي؟ با اينكه دلم مي خواست با تمام وجودم داد بزنم "بخاطر تو" بهش گفتم به خاطر هيچ كس. پرسيد پس به خاطر چه زنده هستي؟ با اينكه دلم فرياد ميزد "به خاطر تو" با يك بغض غمگين گفتم به خاطر هيچ چيز. ازش پرسيدم تو به خاطر چي زنده هستي؟ در حاليكه اشك تو چشمانش جمع شده بود گفت به خاطر كسي كه به خاطر هيچ زنده است

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعه‌اي از شاهكار ادبي یک ترک : شب بود و خورشيد به روشني مي‌درخشيد، پيرمردي جوان، يكه و تنها با خانواده‌اش در سكوت گوش‌خراش خيابان قدم‌زنان ايستاده بود :biggrin:

آخرین ویرایش:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدمک آخر دنیاست، بخند آدمک مرگ همینجاست، بخند دست خطی که تو را عاشق کرد... شوخی کاغذی ماست، بخند آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است، بخند آن خدایی که بزرگش خواندی به خدا مثل تو تنهاست، بخند...

وضعیت
موضوع بسته شده است.