اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني فرق اشك تو با لبخندت در چيه ؟

تو لبخندتو براي هركسي ميتوني هديه كني

اما اشكتو فقط براي كسي ميدي كه نميخواي از دستش بدي

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

يادت مياد روزي كه اون گل رو بهم دادي گفتي كه گلها بي معرفتن زود خشك ميشن زود از پيش ادمميرن ولي اشتباه كردي چون گلي كه بهم دادي انجاست رو به روم روي ديوار يه كمي خشك شده ولي تركم نكرده باهاممونده.....ولي تو..... گل هست اما تو نيستي تو رفتي تو بي وفاتر بودي

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

آدم به 6 دليل شانس آورد(اونم چه شانسي ) چون حوا نميتونست اينارو بهش بگه: 1-من آدمت كردم 2_برو از شوهراي مردم ياد بگير 3_ديشب كجا بودي؟ 4_چرا پولاتو مي دي مادرت؟ 5-چرا به اون زنه نگاه كردي؟ 6-مي دوني من چند تا خواستگار داشتم؟ =))

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

دروغ دختر ها: تو برام مثل داداشي = يعني جلو تر نيا - من تو رو اندازه داداشم دوست دارم=چون حالم از داداشم به هم مي خوره - از دست من ناراحتي=هستي كه باش به من چه - من حالم بده = يعني بايد ببريم كافي شاپ و كلي چيز برام بخري - من فقط با تو حرف مي زنم = با بقيه مي خندم - من هميشه پيشت مي مونم = مخصوصا وقتي كه كميته بي{{/-/ / \/+}}

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه بتونید با لهجه درست بخونید، به فارسی تایپش نکردم.
Agar didi javani bar dirakhti ista karda
Ke didi az ghami hijrane yarash sikta karda
Bedan yarash bar Oo neyrang karda
Hami chishmanash az ashk shushta karda

نسیم

عضو جدید
امتحان رانندگی ..سرهنگ : اگه یه نفر وسط خیابون بود بوق میزنی یا چراغ ؟ راننده : برف پاک کن میزنم

یعنی یا برو اینور یا برو اونور.

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اين اس ام اس را تا 13 روز ديگه نخون!

نرو پايين

نرو

بي خيال شو ... يادت باشه اولين كسي كه يلدا رو بهت تبريك گفت من بودم.

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ناپلوئن مي گه :
حرفي رو بزن كه بتوني بنويسيش
چيزيو بنويس كه بتوني امضاش كني
و چيزيو امضا كن كه بتوني پاش وايسي
پس :
دوست دارم
امضا

شايد حامد

عضو جدید
یه مرداب برای بدست اوردن یه نیلوفر سالها میخوابه تا ارامش نیلوفر بهم نخوره پساگه کسی رو دوست داری برای داشتنش حتی شده سالها صبر کن

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر مي کرديم عاشقی هم بچگيست ... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش می دونستی دل تخته سیاه نیست وقتی که می آیی اسمت رو روی اون بنویسی و هر وقت دلت خواست بری اسمت رو از روش پاک کنی

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی چون گل سرخست پر از خار و پر از عطر و پر از برگ لطیف ..... یادمان باشد اگر گل چیدیم.خار و عطر و گل و برگ. همه همسایه ی دیوار به دیوار همند...

وضعیت
موضوع بسته شده است.