استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مثله سری قبل انجام بدن میشه.دعا کنید بشه از شر این بیکاری خلاص بشیم.من بیکار نیستم الان سر کار هستم ولی اصلا از حقوق و کاری که میکنم راضی نیستم به زور میام سر کار

من یکی روزا دیگه کم کم کارم شده با .....ام بازی کنم !! :confused:
میخواستم بزنم کاره آزاد که دیگه بعد از قبولی ولش کردم و الان موندیم علاف !

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان
بخدا دیگه از بیکاری خسته و کلافه شدم و حوصلم سر رفته
اگه تفاوت بازه های زمانی استخدام شرکت گاز سال 90 و سال 91 رو نگاه کنیم
به نظرتون چقد احتمالش هست که شهریور ماه بریم آموزشی؟
برگزاری آزمون کتبی 90: 90/3/6 برگزاری آزمون کتبی 91: 91/12/17

برگزاری آزمون روانشناختی 90: 90/10/4 برگزاری آزمون روانشناختی 91: 92/4/19

آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی 90: 90/4/19 آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی 91: 92/2/22

یکی از مسئولین برگزاری مصاحبه میگفت احتمال زیاد اواخر شهریور یا نهایتش اول مهر آموزشی شروع میشه.

hadishs

عضو جدید
سلام دوستان
بخدا دیگه از بیکاری خسته و کلافه شدم و حوصلم سر رفته
اگه تفاوت بازه های زمانی استخدام شرکت گاز سال 90 و سال 91 رو نگاه کنیم
به نظرتون چقد احتمالش هست که شهریور ماه بریم آموزشی؟
برگزاری آزمون کتبی 90: 90/3/6 برگزاری آزمون کتبی 91: 91/12/17

برگزاری آزمون روانشناختی 90: 90/10/4 برگزاری آزمون روانشناختی 91: 92/4/19

آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی 90: 90/4/19 آغاز جلسات مصاحبه فنی و تخصصی 91: 92/2/22

یکی از مسئولین برگزاری مصاحبه میگفت احتمال زیاد اواخر شهریور یا نهایتش اول مهر آموزشی شروع میشه.

وقتی من ازشون پرسیدم گفتن اگه همه چیز طبق برنامه پیش بره، مهر یا اوایل آبان باید آموزشی بریم. اصلا انتظار شهریور رو نداشته باشین :)
در ضمن شما خوبه یه کاری دارین تا سرتون گرم باشه. من که جز اینترنت گردی کار دیگه ای ندارم!

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی من ازشون پرسیدم گفتن اگه همه چیز طبق برنامه پیش بره، مهر یا اوایل آبان باید آموزشی بریم. اصلا انتظار شهریور رو نداشته باشین :)
در ضمن شما خوبه یه کاری دارین تا سرتون گرم باشه. من که جز اینترنت گردی کار دیگه ای ندارم!

خب هادی توهم مثل من با ..... بازی کن :D از بیکاری بهتره ! اما تو اتاق درم ببند کسی یهو نیاد تو ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب واسه منم چند دیقه پیش اس ام اس اومد :biggrin:

اره متنش هم این بود : معترض گرامی دست از اعتراض و آشوب بردار و به آغوش اسلام برگرد و به دوستانت که با زحمت قبول شدن احترام بزار تا شاید آمرزیده و رستگار شوید.
آمینش رو دیگه خودت بگو !

Saeed_kh

عضو جدید
اره متنش هم این بود : معترض گرامی دست از اعتراض و آشوب بردار و به آغوش اسلام برگرد و به دوستانت که با زحمت قبول شدن احترام بزار تا خدا شاید ببخشد شمارا . باشد که رستگار شوید.
آمینش رو دیگه خودت بگو آقا سعید!

بابا بخدا منظوری نداشتم
حسم این بود که sandis جان خواسته شوخی کنه (البته مطمئن نیستم) گفتم منم یه چیزی گفته باشم دور همی بخندیم

البته به دوستان برنخوره ولی خودتون نمیزارین من آروم بشینم، روی این جملت خیلی فکر کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم!!!

آخرین ویرایش:

Engineer.che

عضو جدید
سلام دوستان
من امروز صبح با آقای عمرانی تماس گرفتم
به من گفت که گزینش اجازه نداده که کارای طب صنعتی همزمان با تحقیقات و گزینش انجام شه،اول باید گزینش تموم شه بعد بفرستنمون برای طب صنعتی.
ولی گفت ما داریم تلاش میکنیم موافقت گزینشو بگیریم تا طب صنعتی و تحقیقات انجام شه.
در صورتیکه موافقت نکنن طب صنعتی اواخر مرداد انجام میشه.
در مورد شروع کارآموزی پرسیدم که گفت مطمئنا بعد از 15 مهر شروع میشه.
راستی من یکی از دوستام استخدام 90 شرکت گازه بهم گفت که اینطور که فهمیده با کارآموزی ما تو اصفهان موافقت نشده و احتمال خیلی زیاد کارآموزیمون عسلویس.
اینا اطلاعاتی بود که داشتم و صبح تلفنی به وحیدم گفته بودم.

hadishs

عضو جدید
سلام دوستان
به من گفت که گزینش اجازه نداده که کارای طب صنعتی همزمان با تحقیقات و گزینش انجام شه،اول باید گزینش تموم شه بعد بفرستنمون برای طب صنعتی.
ولی گفت ما داریم تلاش میکنیم موافقت گزینشو بگیریم تا طب صنعتی و تحقیقات انجام شه.
راستی من یکی از دوستام استخدام 90 شرکت گازه بهم گفت که اینطور که فهمیده با کارآموزی ما تو اصفهان موافقت نشده و احتمال خیلی زیاد کارآموزیمون عسلویس.

خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.
در مورد شروع کارآموزی، منظورتون این بود که حتما تو همون مهر ماه انجام میشه؟ یا اینکه بعد از 15 مهرماه (ممکنه بره عقبتر)؟
یعنی اگه موافقت کنن طب صنعتی رو تو ماه رمضون ممکنه بگیرن؟
در مورد محل گزینش چیزی نپرسیدین؟
باز هم ممنون

Engineer.che

عضو جدید
منظورش این بود که قبل از مهر احتمال نداره که شروع شه.
آره تو ماه رمضون میگیرن مشکلی نداره،برای دوست منم سال 90 طب صنعتیشون تو ماه رمضون بود.
راستی پرسیدم همه باید برن مصاحبه عقیدتی،گفتش که نه از هر 5 نفر 2 یا 3 نفرو رندوم دعوت به مصاحبه میکنن.
البته دوستم میگفت سال 90 بیشتر به بچه های تهران گیر دادن و دعوت به مصاحبه عقیدتی کردن
خواهش میکنم وظیفس

وحیدوحید

عضو جدید
سلام دوستان

مرسی سهیل جون! لطف کردی
راستی اکانت جدید مبارک :D

بالا