استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه با با از همون معتمد محل بوده آدم کار درست نماز خون حج رفته خو . دمش گرم همش از خوبیها گفته هرچی ما بد بودیم ایشان از خوبیها گفته . چون بیدبلند نیرو کم میخاسته کلا 5 نفر شیمی و مکانیک برای همین دارند زود کارهای گزینشو انجام میدند خوووو.
میگم تو آموزشی با مایی؟ چون یگان خدمتیت فرق میکنه !

delpier0

کاربر بیش فعال
پارسیان کجاست؟!!!
عسلویه پدرجان محرومه !! این چیزا که گفتی خیلی بعید میدونم داشته باشه !

پارسیان تو لامرد هست اگه اشتباه نکنم . فکر میکنم همه پالایشگاه ها این امکانات رو داشته باشن چون نمیشه که فرق بذارن بین پالایشگاه ها . نمیدونم . فوتبال رو تو خیابون هم میشه بازی کرد . من شخصا مشکلی ندارم :biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسیان تو لامرد هست اگه اشتباه نکنم . فکر میکنم همه پالایشگاه ها این امکانات رو داشته باشن چون نمیشه که فرق بذارن بین پالایشگاه ها . نمیدونم . فوتبال رو تو خیابون هم میشه بازی کرد . من شخصا مشکلی ندارم :biggrin:
لامرد کجاست؟!!
چه جاهایی بلدی سینا !
نمیدونم والا بهرحال من خودم رو واسه یه بیابون برهوت و یه مشت وسل و کوره و لوله آماده کردم و امیدی به چیزهای مفرح ندارم ! فقط دلخوشیم همون حقوق و بیمه است به چیزه دیگه فکر نمیکنم :(

وحیدوحید

عضو جدید
منم در شرف تاهلم، یه سری رفتم تو سایت پردیس جم، اونجا نوشته کلاس آموزشی دارن و از این اقلام...
ولی با چند نفر که صحبت کردم گفتن اقماری بهتره...

اقماری هم بدی های خاص خودشو داره. اینکه 2 هفته یه بار همسرت رو ببینی چیز کمی نیست. تازه وقتی که بچه دار بشی یه جورایی حکم مهمون رو پیدا میکنی و اینکه خیلی وقت ها در شرایط سخت کنار همسرت نیستی. این چیزا کم نیست!

delpier0

کاربر بیش فعال
لامرد کجاست؟!!
چه جاهایی بلدی سینا !
نمیدونم والا بهرحال من خودم رو واسه یه بیابون برهوت و یه مشت وسل و کوره و لوله آماده کردم و امیدی به چیزهای مفرح ندارم ! فقط دلخوشیم همون حقوق و بیمه است به چیزه دیگه فکر نمیکنم :(

لامرد جنوب استان فارس هست . تقریبا با عسلویه 20 دقیقه فاصله داره فکر کنم .
باور کن من همونارم دوست دارم . عاشق بیابون برهوتم . اره دیگه حقوقش میچسه :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مطلب مهم

الان باخبر شدم spgc داره از pogc نیرو میگیره !!
خب این انصاف نیست !! اینجوری حق خیلی ها تو آزمون مصاحبه خورده شده ! چون اولویت رو دادن به نیروهای pogc !!
حتی ماهم که قبول شدیم روی لبه تیغیم !

وحیدوحید

عضو جدید
یه مطلب مهم
الان spgc داره از pogc نیرو میگیره !!
خب این انصاف نیست !! اینجوری حق خیلی ها تو آزمون مصاحبه خورده شده ! چون اولویت رو دادن به نیروهای pogc !!
حتی ماهم که قبول شدیم روی لبه تیغیم !

کی گفته ما رو لبه تیغیم؟
این خبر از کجا به دستت رسیده؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقماری هم بدی های خاص خودشو داره. اینکه 2 هفته یه بار همسرت رو ببینی چیز کمی نیست. تازه وقتی که بچه دار بشی یه جورایی حکم مهمون رو پیدا میکنی و اینکه خیلی وقت ها در شرایط سخت کنار همسرت نیستی. این چیزا کم نیست!

خب پس بزار حسن هاش هم بت بگم :
وقتی دو هفته نیستی هم تو دلت تنگ میشه برای زنت و بچت هم اونا . نتیجه اینکه وقتی میای اون دو هفته که هستی همش قربون صدقت میرن و میشی عزیز ;)
و توهم کمتر غر میزنی و کلا باهم خوبین اون مدت . (این تجربه بابامه :biggrin: پس گوش کن)
حسن بعدیش اینه که قدره همو بیشتر میدونین و این خیلی مهمه. ببریش اونجا بعد از یه مدت حوصلش سر میره و میشه سوهان روحت ! شک نکن ! اینقدر غر میزنه بت که نه محبتی میمونه نه حس خوبی !! تازه طرف افسرده میشه ! من مادرم بخاطره بابام رفت آبادان که تنها نباشه . تازه ابادان که بهترین شهرک سازمای رو داره و معروووووووووفه خیلی تو کشور! و سرسبز و زیبا و مجهز و با کلاسه! با این حال مادرم تا مدت ها افسردگی گرفته بود ! تازه کارمند بانک بود و روزا میرفت سره کار ! اما خیلی اذیت شد تا عادت کرد .
اینا رو گفتم تا حساب همه چیزو بکنی داداش

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته ما رو لبه تیغیم؟
این خبر از کجا به دستت رسیده؟
لب تیغ رو خودم حدس میزنم چون دارن نیروهای pogc رو میدن به پارس جنوبی و تعدیل نیرو میکنن خیلی زود ! ایناهم چون سابقه کار دارن از ما جلوترن و مهمتر !! خبرش هم اینجاست:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1573

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
خب پس بزار حسن هاش هم بت بگم :
وقتی دو هفته نیستی هم تو دلت تنگ میشه برای زنت و بچت هم اونا . نتیجه اینکه وقتی میای اون دو هفته که هستی همش قربون صدقت میرن و میشی عزیز ;)
و توهم کمتر غر میزنی و کلا باهم خوبین اون مدت . (این تجربه بابامه :biggrin: پس گوش کن)
حسن بعدیش اینه که قدره همو بیشتر میدونین و این خیلی مهمه. ببریش اونجا بعد از یه مدت حوصلش سر میره و میشه سوهان روحت ! شک نکن ! اینقدر غر میزنه بت که نه محبتی میمونه نه حس خوبی !! تازه طرف افسرده میشه ! من مادرم بخاطره بابام رفت آبادان که تنها نباشه . تازه ابادان که بهترین شهرک سازمای رو داره و معروووووووووفه خیلی تو کشور! و سرسبز و زیبا و مجهز و با کلاسه! با این حال مادرم تا مدت ها افسردگی گرفته بود ! تازه کارمند بانک بود و روزا میرفت سره کار ! اما خیلی اذیت شد تا عادت کرد .
اینا رو گفتم تا حساب همه چیزو بکنی داداش

این حرفت که همه میشن عزیز رو قبلا توی یه سایت از قول همسر یکی از کارکنان اقماری هم شنیده بودم. اونم میگفت اگه اقماری باشه همه واسه هم عزیز میشن :D
اما زندگی ای که اولش داره شکل میگیره اگر به این صورت باشه دیگه معنی زندگی مشترک رو نمیگیره. در حالتی که با زنت حداقل 5 سال زندگی کرده باشی و بعد این شرایطی که ما قراره توش باشیم پیش بیاد خیلی چیزا فرق میکنه اما فکر کن از روز اول زندگیت بخوای اقماری زندگی کنی اونوقت دیگه زندگی مشترکی وجود نخواهد داشت (البته این نظر منه)
من به هیچ وجه اقماری تو کَتَم نمیره :p اگر ببینم که اسکان دائم هم مشکلاتش انقدری هست که نمیشه زندگی مشترک رو شروع کرد ازدواج دائم رو کنسل میکنم و میرم سراغ ازدواج موقت :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفت که همه میشن عزیز رو قبلا توی یه سایت از قول همسر یکی از کارکنان اقماری هم شنیده بودم. اونم میگفت اگه اقماری باشه همه واسه هم عزیز میشن :D
اما زندگی ای که اولش داره شکل میگیره اگر به این صورت باشه دیگه معنی زندگی مشترک رو نمیگیره. در حالتی که با زنت حداقل 5 سال زندگی کرده باشی و بعد این شرایطی که ما قراره توش باشیم پیش بیاد خیلی چیزا فرق میکنه اما فکر کن از روز اول زندگیت بخوای اقماری زندگی کنی اونوقت دیگه زندگی مشترکی وجود نخواهد داشت (البته این نظر منه)
من به هیچ وجه اقماری تو کَتَم نمیره :p اگر ببینم که اسکان دائم هم مشکلاتش انقدری هست که نمیشه زندگی مشترک رو شروع کرد ازدواج دائم رو کنسل میکنم و میرم سراغ ازدواج موقت :D
وحید اصلا ببین طرفت راضی میشه بیاد عسلوی یا نه !!!! بعد بیا فکرش رو بکن !
کمتر دختری حاضره بیاد اونجا زندگی کنه ! مخصوصا اگه تو شهر خودش کاری چیزی داشته باشه و یا وابسته خانوادش باشه !!
فکر نکنم نه اون حاضر بشه بیاد نه تو دلت بیاد اونو بیاری تو بیابون !!
به هر حال اقماری هم حسن توشه هم عیب !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضیه این pogc جدیه خیلی !!!
دارن شاغل هارو پخش میکنن توی spgc و لامرد و ...
:confused:

وحیدوحید

عضو جدید
وحید اصلا ببین طرفت راضی میشه بیاد عسلوی یا نه !!!! بعد بیا فکرش رو بکن !
کمتر دختری حاضره بیاد اونجا زندگی کنه ! مخصوصا اگه تو شهر خودش کاری چیزی داشته باشه و یا وابسته خانوادش باشه !!
فکر نکنم نه اون حاضر بشه بیاد نه تو دلت بیاد اونو بیاری تو بیابون !!
به هر حال اقماری هم حسن توشه هم عیب !

داداش من یه امتیاز دارم و اونم اینه که کسی رو زیر نظر ندارم و خیالم از این جهت راحته :D
من اگه بخوام ازدواج کنم حداقل 2 سال دیگه اقدام میکنم و در خونه هر کی رو که زدم اولین شرطم رو میذارم اینکه طرف بیاد عسلویه :biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من یه امتیاز دارم و اونم اینه که کسی رو زیر نظر ندارم و خیالم از این جهت راحته :D
من اگه بخوام ازدواج کنم حداقل 2 سال دیگه اقدام میکنم و در خونه هر کی رو که زدم اولین شرطم رو میذارم اینکه طرف بیاد عسلویه :biggrin:
خب پس تا مجردی بیا بریم تایلند :biggrin: :lol:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

sandis

عضو جدید
شما بچه های گاز رفتین تو تایپیک نفت و مرتب از هم تشکر کردین :))

بزرگوار

اخراجی موقت
مهندسی شیمی صنایع گاز گچساران معدل 14.00
قبول
36 ماه سابقه
زبان :دارای مدرک IELTS
مفاله :نه
اختراع : چه خبره مگه می خاندنیکلا تسلا استخدام کنند خو.
سهمیه :بومی خوزستان و فرزند کارکنان صنعت نفت خو.
پارتی :استا کریم خوو.

شما کجا کار کردید؟چه شرکت و بخش و شهری؟
ایلتس چند دارید؟
یعنی پرتی داشتی؟

farhad1989

عضو جدید
بچه ها راستی اول طب صنعتی یا گزینش ؟
اصلا واسه گزینش مصاحبه میگیرن یا فقط تحقیقات محلی کافیه براشون؟
به نظرتون تو گزینش و طب صنعتی اگه مشکلی نداشته باشی رد میکنن یا نه؟

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

ایلتس چند دارید؟
یعنی پرتی داشتی؟
شرکتهای : کشت وصنعت میرزا کوچک خان و سلمان فارسی این دو شرکت شکر خام تولید کرده و شرکت فنی مهندسی جهانپارس و شهرکهای صنعتی و شرکت ردا کیمیا دراین شرکت ایرانی - عربستانی یک همکار خارجی داشتم و شرکت شیمیایی فالیزان تصفیفه .
IELTS :6
منظورت پارتیه : پارتی فقط Almighty God خو.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایلتس چند دارید؟
یعنی پرتی داشتی؟
خییییییییلی باحال بود :w15:
داره میگه پارتی اوس کریم ! بعد شما میگی یعنی پارتی داشتی؟!!
اوس کریم رو شما نمیشناسی؟!! بابا معروفه که !

بالا