استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

sandis

عضو جدید
ولی اصلا ۶۰٪ بومی رو رعایت نکردند
من به شخصه حدود ۵۰ نفر از دوستام که مصاحبه داده بودند فقط ۲ نفر قبول شدند و این یعنی چی؟
اصلا چرا باید مصاحبه بچه های بوشهر توی تهران برگزار بشه؟
ما تصمیم گرفتیم پیگیری کنیم
لعنت به همشون؛ لعنت!!!

درسته منم اسامی دوستام رو نگاه کردم نزدیک به 10 نفر فقط 1 نفر قبول شده بود دقیقاً هر سال همین برنامه هست بومی بومی می کنن سر اعلام نتایج که می رسه هیچکی قبول نمیشه

وحیدوحید

عضو جدید
یعنی شما بهتر از کسی بودید که کارشناسی رو توی دانشگاه تهران خونده و ارشد هم شده ۲۷ و بچه بومی بوده و باباش رزمنده بوده و قبول نشده؟

والا این چیزایی که شما گفتی توی مصاحبه خیلی تعیین کننده نیست.
اولا اینکه شما با لیسانس شرکت کردی یا فوق؟ دوم اینکه این رتبه ی 27 رو چه سالی بدست آوردی؟ سوم اینکه توی مصاحبه به سوال ها چه جوری جواب دادی؟
من توی مصاحبه هیچ سوالی رو نگفتم نمیدونم(البته به جز زبان). یه جورایی خدایی بود که هر چی سوال پرسیدن از سوالایی بود که من قبلا خونده بودم. قبلا اینجا گفته بودم که 70 درصد درست جواب دادم اما الان میگم خیلی بیشتر از این حرفا درست جواب دادم. اون موقع میترسیدم که یه وقت قبول نشم و ضایع بشم واسه همین گفتم 70 درصد

Saeed_kh

عضو جدید
اولا اینکه شما با لیسانس شرکت کردی یا فوق؟ دوم اینکه این رتبه ی 27 رو چه سالی بدست آوردی؟ سوم اینکه توی مصاحبه به سوال ها چه جوری جواب دادی؟
من توی مصاحبه هیچ سوالی رو نگفتم نمیدونم(البته به جز زبان). یه جورایی خدایی بود که هر چی سوال پرسیدن از سوالایی بود که من قبلا خونده بودم. قبلا اینجا گفته بودم که 70 درصد درست جواب دادم اما الان میگم خیلی بیشتر از این حرفا درست جواب دادم. اون موقع میترسیدم که یه وقت قبول نشم و ضایع بشم واسه همین گفتم 70 درصد

آقا جان بیخیال با این حرفا که قبول نمیشیم!!!
آقا مبارک همتون باشه؛ ایشالا همتون بهترینا رو داشته باشید و به بهترینا برسید
دوستان ما بدبخت بیچاره ها رو هم فراموش نکنید توی این روز عزیز ما رو هم دعا کنید
یا علی مدد..

HAMED A

عضو جدید
باور کنید من چند تا سئوال رو چرت و پرت جواب دادم و عینا یکی دو سئوال هم گفتم نمیدونم ولی قبول شدم....
به نظرم اونا واسه قبول کردن یه سری معیارهای خودشونو دارن و به هر چیز یه امتیاز میدن و در نهایت همه رو جمع می کنن ...
اون چیزی که من طی اینهمه سال تجربه کار در صنعت نفت فهمیدم اینه که پس از قبولی در کتبی که همونجا سهمیه ها و امتیازات اعمال میشه، مهمترین و بالاترین امتیاز به سابقه کار منطبق یا مرتبط (که البته با هم متفاوت هستند) بخصوص در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی تعلق میگیره و در صورت نداشتن رده های بعدی پارتی رده بالا و در رده آخر عملکرد در مصاحبه می باشد..
آیا شما کسی رو سراغ دارید که سابقه کار به اون شکل که توضیح دادم داشته و قبول نشده باشه؟؟؟؟؟!!!!

وحیدوحید

عضو جدید
باور کنید من چند تا سئوال رو چرت و پرت جواب دادم و عینا یکی دو سئوال هم گفتم نمیدونم ولی قبول شدم....
به نظرم اونا واسه قبول کردن یه سری معیارهای خودشونو دارن و به هر چیز یه امتیاز میدن و در نهایت همه رو جمع می کنن ...
اون چیزی که من طی اینهمه سال تجربه کار در صنعت نفت فهمیدم اینه که پس از قبولی در کتبی که همونجا سهمیه ها و امتیازات اعمال میشه، مهمترین و بالاترین امتیاز به سابقه کار منطبق یا مرتبط (که البته با هم متفاوت هستند) بخصوص در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی تعلق میگیره و در صورت نداشتن رده های بعدی پارتی رده بالا و در رده آخر عملکرد در مصاحبه می باشد..
آیا شما کسی رو سراغ دارید که سابقه کار به اون شکل که توضیح دادم داشته و قبول نشده باشه؟؟؟؟؟!!!!

والا من یکی از دوستام سابقه کار مرتبط داشت اما قبول نشد. البته مصاحبه رو خیلی بد داده بود. در ضمن آزمون کتبی رو هم خوب نداده بود و من تعجب کردم که چرا قبول شده!
در مورد آزمون کتبی میشه گفت که امتیازات و سهمیه ها خیلی موثر بوده اما بعید میدونم که توی مصاحبه هم شرایط مثل آزمون کتبی بوده باشه
من خودم نه سابقه کار داشتم نه پارتی رده بالا اما قبول شدم! تنها امتیازم این بود که پدر شرکتی بود البته اون دوستم هم پدرش شرکتی بود

mordabpir

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز
من سروش شریفی هستم. منم قبول شدم
خوشحال شدم ولی به خدا قسم بیشتر از خوشحالیم ناراحت شدم که خیلیا قبول نشدن، واقعا خیلی سخت و زجرآوره
یکی از دوستام که مطمئنم تو آرمون کتبی ماکزیمم شده و تو مصاحبه فقط یه سوال رو اشتباه جواب داده بود رد شد.
ولی فکر کنم روانشناختی رو زیاد خوب نداده
ولی با همه تفاسیر متاسفم واسه این فرایند استخدامی تو این مملکت که با احساس و زندگی این همه جوون بازی میشه
امیدوارم که روزی برسه که هیچ کس از بیکاری رنج نبره

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شما بهتر از کسی بودید که کارشناسی رو توی دانشگاه تهران خونده و ارشد هم شده ۲۷ و بچه بومی بوده و باباش رزمنده بوده و قبول نشده؟
شما با این رزومه باید برای ریاست جمهوری ثبت نام میکردی :D
ماشالا سهمیه هارو درو کردی !
حتما کتبی و مصاحبه رو خوب نداده بودی داداش! اما یه چیزو مطمئن باش چون بش رسیدم:
از خدا چیزی بخوای و توکل عمیق بکنی بش دست خالی برت نمیگردونه. انشالا فرصت های بعدی :smile:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من یکی از دوستام سابقه کار مرتبط داشت اما قبول نشد. البته مصاحبه رو خیلی بد داده بود. در ضمن آزمون کتبی رو هم خوب نداده بود و من تعجب کردم که چرا قبول شده!
در مورد آزمون کتبی میشه گفت که امتیازات و سهمیه ها خیلی موثر بوده اما بعید میدونم که توی مصاحبه هم شرایط مثل آزمون کتبی بوده باشه
من خودم نه سابقه کار داشتم نه پارتی رده بالا اما قبول شدم! تنها امتیازم این بود که پدر شرکتی بود البته اون دوستم هم پدرش شرکتی بود

منم نه سابقه داشتم نه پارتی ! فقط یه امتیاز پدر شرکتی داشتم همین که تازه اون سهمیه به حساب نمیاد .

Korosh_Sepehri

عضو جدید
منم نه سابقه داشتم نه پارتی ! فقط یه امتیاز پدر شرکتی داشتم همین که تازه اون سهمیه به حساب نمیاد .
خوش به حالتون که قبول شدید . دعا کنید ما هم قبول شیم از این بیکاری در بیایم . راستی از آزمون نفت کسی خبر جدیدی نداره ؟

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان تعداد نفرات قبول 681 نفر بوده یعنی طبق حساب 44 درصد کل قبول شدند از 1552 نفر واز 1756 نفر 39 درصد.
تعدادنفرات غیر واجد شرایط54 نفرخوو
نتیجه میگیریم که با حساب مفقودین گرامی 681/1756=1/3 یعنی سه برابر ظرفیت خوو

وحیدوحید

عضو جدید
آقاجان تعداد نفرات قبول 681 نفر بوده یعنی طبق حساب 44 درصد کل قبول شدند از 1552 نفر واز 1756 نفر 39 درصد.

احتمالا اون 204 نفری که جز مفقودین هستن واسه مصاحبه نیومدن و دیگه اسمشون از لیست برداشته شده. یعنی همون 39 درصد درسته که این 39٪ نه دو برابر ظرفیته نه سه برابر. در ضمن شرکت گاز هیچ جا اعلام نکرده بود که نتایج آزمون کتبی رو 2 یا 3 برابر ظرفیت اعلام کرده و فقط از کلمه "چند برابر ظرفیت" استفاده کرده بود ;)

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

آقا جان شما از 59000 نفر قبول شدید یعنی میشود خوو59000/681=87 قبول شدید یعنی از هر 87 نفر درود بر شما فجر آفرینان.:w23::w11:

آخرین ویرایش:

sandis

عضو جدید

عزیز 718 نفر قبول شدن محبت می کنید بفرمایید شما چجوری حساب کتاب می کنید که پشت سر هم می گین 681 نفر قبول شدن ؟

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان این لیستی که توسایت زده 1552 نفره که من همشو کپی پیست کردم تو نرم افزار Excell بعد تعداد قبول رو با دستور Find درآوردم نتیجه 561 قبولی بود 54 مشکل داشتند بقیه مردودین بودند خو خودتم میتونی امتجان کنی خوووو;)

Saeed_kh

عضو جدید

عزیز شما همین که پدرتون شرکت نفتی هستن دیگه نیازی به بومی بودن و سهمیه داشتن نمیخواد!!!
حداقلش یه نفر رو تو تهران میشناسه که با یه تلفن همه چی رو ردیف کنه
همین پارتی بازیاست که پدر مملکت ما رو درآورده

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

عزیز 718 نفر قبول شدن محبت می کنید بفرمایید شما چجوری حساب کتاب می کنید که پشت سر هم می گین 681 نفر قبول شدن ؟

آقا جان این لیستی که توسایت زده 1552 نفره که من همشو کپی پیست کردم تو نرم افزار Excell بعد تعداد قبول رو با دستور Find درآوردم نتیجه 681 قبولی بود 54 مشکل داشتند بقیه مردودین بودند خو خودتم میتونی امتجان کنی خوووو;)

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
عزیز شما همین که پدرتون شرکت نفتی هستن دیگه نیازی به بومی بودن و سهمیه داشتن نمیخواد!!!

عزیز من الکی از خودت حکم صادر نکن! اون دنیا باید جوابگو باشیا!!!

Yadavaran

عضو جدید
پدر صلواتی چیمیگی واسه خودت من اگر پارتی داشتم . از 87 تا الان آزمون میدادم خووو تازه تو طهران پارتی بازی خیلی سختر جنوبه خووووو

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
نه اونجا رو نمیدونم. اما هر جا باشی فکرنکنم حقوقت زیر 1500 باشه
آقا جان یکم بحث رو مادیش کنید جون بگیریم خو آقا جان گاز کارت چقدره خووو چقدر وام ومزایا میدهند کسی میدونه پالایشگاه بیدبلند خونه میده یا نه خووو:smile:

hadishs

عضو جدید
آقا جان این لیستی که توسایت زده 1552 نفره که من همشو کپی پیست کردم تو نرم افزار Excell بعد تعداد قبول رو با دستور Find درآوردم نتیجه 681 قبولی بود 54 مشکل داشتند بقیه مردودین بودند خو خودتم میتونی امتجان کنی خوووو;)

داداش احتمالا اشتباه کردی، مثلا یکی از حروف رو جا انداختی :)
من هم همین کاری که گفتی رو انجام دادم و به همون عدد اون دوستمون رسیدم. 718 نفر قبولی از 1626 نفر که اسمشون اعلام شده. 3 نفر هم اعلام نتیجه بعد از رفع تعهد، که اگه اینا هم قبول شده بدونیم میشه 721 نفر از 1626 نفر.

almatra2

عضو جدید
دوستان حقوق منطقه عملیاتی 2 برای کارشناسی مکانیک چقدره؟؟؟
آخه میخام وام بگیرم
همین اولش که اموزش هست چقدر میدن

Saeed_kh

عضو جدید
برادر من ؛ من چی میگم یا شما که الان خرتون از پل گذشته و دیگه پشت سرتون هم نگاه نمیکنید
اگه فکر میکنید زورم گرفته آره زور داره به مولا؛ زورم از اون آقایونی گرفته که قبل از اینکه استخدامی رو بزنند اومدن تو رادیو تلویزیون و روزنامه مصاحبه کردند و گفتند 60٪ بومیا رو قبول میکنیم حالا میای میبینی تا از هر 10 بومی فقط ۱ نفر قبول شده اگه میگید که سهمیه بومی رو فقط توی آزمون کتبی رعایت کردند خوب قبول پس الان 60٪ بومی هستیم و ۴۰٪ غیربومی پس باید تعداد پذیرفته شدگان بومی بیشتر باشه در حالی که برعکسه
اگه فکر میکنید که من عقده ایم؛ آره درست فکر کردید عقده ایم
آخه مومن؛ برادر من همونطور که تو دل داری ما هم دل داریم همونطور که تو میخوای زندگی کنی ما هم میخوایم زندگی کنیم؛همونطور که تو به خدا از ته قلبت ایمان داری ما هم ایمان داریم همانطور که تو نماز میخونی ما هم نماز میخونیم همانطور که تو آینده داری ما هم آینده داریم
چرا باید ما رو مسخره خودشون کنند چرا باید ۶ ماه ما رو معطل کنند بعد بگند قبول نشدی بخدا بغض گلومو گرفته بخدا دارم دیوونه میشم بخدا همانطور که عیدمون رو خراب کردند خدا ازشون نگذره و اونایی که حقمون رو خوردند خدا نابودشون کنه
بخدا ازشون نمیگذرم

hadishs

عضو جدید

دوست عزیز شما الان یکم ناراحتی، یکم که آرومتر بشی خودت میفهمی داری به آدمای بیگناه تهمت میزنی. شاید پارتی بازی شده باشه اما نه اینکه همه رو بخوان با پارتی قبول کنن. من خودم هیچ نوع سهمیه ای نداشتم و قبول شدم (یکی دیگه از دوستام هم بدون هیچ سهمیه ای قبول شده). کل بچه های این تایپیک (حداقل اونایی که فعال بودن) هم مطمئنا پارتی اونچنانی نداشتن وگرنه نیازی نبود بیان اینجا و اینهمه در مورد مصاحبه و سوالا و ... بحث کنن.

Yadavaran

عضو جدید
برادر من ؛ من چی میگم یا شما که الان خرتون از پل گذشته و دیگه پشت سرتون هم نگاه نمیکنید
اگه فکر میکنید زورم گرفته آره زور داره به مولا؛ زورم از اون آقایونی گرفته که قبل از اینکه استخدامی رو بزنند اومدن تو رادیو تلویزیون و روزنامه مصاحبه کردند و گفتند 60٪ بومیا رو قبول میکنیم حالا میای میبینی تا از هر 10 بومی فقط ۱ نفر قبول شده اگه میگید که سهمیه بومی رو فقط توی آزمون کتبی رعایت کردند خوب قبول پس الان 60٪ بومی هستیم و ۴۰٪ غیربومی پس باید تعداد پذیرفته شدگان بومی بیشتر باشه در حالی که برعکسه
آخه مومن؛ برادر من همونطور که تو دل داری ما هم دل داریم همونطور که تو میخوای زندگی کنی ما هم میخوایم زندگی کنیم؛همونطور که تو به خدا از ته قلبت ایمان داری ما هم ایمان داریم همانطور که تو نماز میخونی ما هم نماز میخونیم همانطور که تو آینده داری ما هم آینده داریم
چرا باید ما رو مسخره خودشون کنند چرا باید ۶ ماه ما رو معطل کنند بعد بگند قبول نشدی بخدا بغض گلومو گرفته بخدا دارم دیوونه میشم بخدا همانطور که عیدمون رو خراب کردند خدا ازشون نگذره و اونایی که حقمون رو خوردند خدا نابودشون کنه
بخدا ازشون نمیگذرم

آقا جان من گاز سال 87 ونفت 90 و پتروشیمی بندرامام و عسلویه قبول شدم اونم با درصد بالا ولی تو مصا حبه رد کردند من که فکر کنم شما صفر کیلومتر باشی والا فرصت برای استخدام داری خووو . قابل توجه قبول نشدگان پتروشیمی منطقه ماهشهر برج 5 آگهی استخدام داره خوووو.

farhadmohammadi1

عضو جدید
سلام بچه ها راستی کسی درباره تعهد محضری 7 ساله پارس جنوبی اطلاعی داره.
راه پیچوندن بعد دو سه سال داره یا نه.
راستی حقوق پایه یه مهندس شیمی تو عسلویه چقدره و ضریب پارس جنوبی چنده؟

hadishs

عضو جدید
سلام بچه ها راستی کسی درباره تعهد محضری 7 ساله پارس جنوبی اطلاعی داره.
راه پیچوندن بعد دو سه سال داره یا نه.
راستی حقوق پایه یه مهندس شیمی تو عسلویه چقدره و ضریب پارس جنوبی چنده؟

فکر کنم سال پیش میشد 30 میلیون داد و اومد بیرون! البته مطمئن نیستم.
حقوق پایه حدود 500 هزار تومنه. ضریبش رو من شنیدم 5.2 تا 5.3 هست (از زبون مسئول پارس جنوبی). اما بعضی از بچه ها میگفتن کمتره.

Yadavaran

عضو جدید
بخدا ازشون نمیگذرم

مهندس ما هرسال آگهی استخدام داریم خوو توکلت بخدا به قسمت اعتقاد داشته باش یکی دو هفته دیگه نتایج شرکت نفت می آید میبینی اسمت دراومد مصاحبه هم قبول شدی .

almatra2

عضو جدید
دوستان حقوق منطقه عملیاتی 2 برای کارشناسی مکانیک چقدره؟؟؟
آخه میخام وام بگیرم
همین اولش که اموزش هست چقدر میدن

بالا