استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
بچه ها من واسه پارس جنوبی قبول شدم. کارشناسآقاجی ارشد مهندسی شیمی
یکی از آشنایان در شرکت گاز واسم پیگیری کرده بود....
حالا موندم برم یا نه......:confused:
آقا جون تبریک خوووو:w27::w32::w33::w23: الان مهندس اشتباه نکن این سابقه شرکت گاز میتونه برای قطر خوباشه خووو بری خارج$ Dollar پارو کنی خوووو حیف نیست خووو راستی قربون شکلت میتونی واسه ماهم پیگیری کنی خووو من بیدبلند بیدم خخوووو

sajjad_fx

عضو جدید
آقا جون تبریک خوووو:w27::w32::w33::w23: الان مهندس اشتباه نکن این سابقه شرکت گاز میتونه برای قطر خوباشه خووو بری خارج$ Dollar پارو کنی خوووو حیف نیست خووو راستی قربون شکلت میتونی واسه ماهم پیگیری کنی خووو من بیدبلند بیدم خخوووو

مهندس هیجانی میشی تعداد "خوووو" هات هم میره بالا ها :biggrin:

حامد جان تبریک میگم
بهترین تصمیم رو خودت میتونی بگیری،با ارزیابی موقعیت هایی که در پیش داری و اولویت هر یک...

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بچه ها من واسه پارس جنوبی قبول شدم. کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

دیدی گفتم قبول میشی، گفتم مصاحبه رو ترکوندی میگفتی نه خراب کردم، یه دونه رو جواب ندادم...
مبارکه، خودت چندین سال سابقه کار داری از ما بهتر میدونی چی به چیه و چند سال دیگه وضعیتت چجور میشه
چون میگن قراره بیشتر جاها خصوصی بشه

آقا یه لطف میکنی از آشنات بپرسی نتایجو کی میزنن، از استرس تمام موهای سرمون سفید شد
واسه کنکور این قدر استرس نداشتم که الان دارم، آخه عدم قبولی مساوی با پرت شدن تموم سختی ها تو این چند سال (از کلاس اول دبستان تا حالا ....)

delpier0

کاربر بیش فعال
بچه ها من واسه پارس جنوبی قبول شدم. کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

به سلامتی حامد جون / ایشالا عروسیت .... :biggrin: داداش بذار من نتیجم بیاد اگه قبول نشده بودم شما نرو جا واسه ما باز بشه . :)
من خدایی نمیدونم دوستانی که نمیخوان استخدام بشن چرا پس اومدن اینهمه راهو ؟؟؟

HAMED A

عضو جدید
به سلامتی حامد جون / ایشالا عروسیت .... :biggrin: داداش بذار من نتیجم بیاد اگه قبول نشده بودم شما نرو جا واسه ما باز بشه . :)
من خدایی نمیدونم دوستانی که نمیخوان استخدام بشن چرا پس اومدن اینهمه راهو ؟؟؟
منظورت دومیشه...بابا ما 6ساله مزدوجیم :biggrin:
دلیل اینکه اینهمه راهو اومدم آینده نامعلوم همه ما و نداشتن امنیت شغلی هست داداش....حالا هم مثه خر تو گل موندم چیکار کنم چون زنم شدیدا مخالفه

delpier0

کاربر بیش فعال
یکی نیست به من بگه اخه بدبخت تورو چه به شرکت گاز و استخدام و ... تو باید میرفتی دنبال فوتبالت . هم بلد بودی هم پول توش بود هم عاشقش بودی . اخه خررررررری مگه ؟؟؟؟؟؟؟

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

نه داداش کلا اینترنتا مشکل پیدا کرده بود . ب:biggrin:

ان شالله نتایج نهایی رو فردا تو سایت بیایید مثل روز 7 تم که سایت رفت تو ما الان 24 ساعت زود است . خوووو .

وحیدوحید

عضو جدید
ان شالله نتایج نهایی رو فردا تو سایت بیایید مثل روز 7 تم که سایت رفت تو ما الان 24 ساعت زود است . خوووو .

خراب این جمله بندی هاتم به خدا!
اگه استخدام شدی یه وقت نامه اداری ننویسی ها! :D

alexmorgan

کاربر بیش فعال

مهندس فکر کنم زبان انگلیسی یه جورایی روت تاثیر داشته، هر کی ندونه فکر میکنه native بریتانیا یا امریکایی و تازه یادگیری زبان فارسی رو شروع کردی
ولی هیچکی ندونه من که میدونم، قبول شدی و از الان داری روش کلاس گذاشتن واسه بقیه رو تمرین میکنی
خوش به حالت رفت تو گروه پشت میز نشینها
مهندس دمت گرم اگه گذرمون بهت خورد، این برگه مرخصی کارگرای زیر دستتو امضاء کن ...

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

هرکی اینو ترجمه کرد من بش جایزه میدم !!!
اگه تو مصاحبه این مدلی داغووون حرف زده باشی شک نکن ردت کردن داداش ! چند بار تا حالا بت گفتم هل نشو آروووم تایپ کن ما که فرار نمیکنیم ! همه میایم هر روز نوشته هات رو میخونیم قول میدیم ! اما درست بنویس و خونسرد باش یکم !

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان پستاتونما و مرور کنید بعداز ظهر روز 7 تم اردیبهشت سایت آزمون رفت تو کما خو پس الان هم باید چنین حالتی رخ دهد مه نه مه :biggrin:

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان پستاتونما و مرور کنید بعداز ظهر روز 7 تم اردیبهشت سایت آزمون رفت تو کما خو پس الان هم باید چنین حالتی رخ دهد مه نه مه :biggrin:

دوستان انقدر اومدین اینجا گفتین کی میاد فلان میشه ... اخر منم استرس گرفتم . یعنی دو نفرم بدون استرس باشن شما استرسیش میکنید . والا به قران

دوستان واسه مسابقات مقدماتی جام جهانی ثبت نام کنید . اگه ببرید میرید جام جهانی .http://cgame.ir/ :)

Yadavaran

عضو جدید
دوستان انقدر اومدین اینجا گفتین کی میاد فلان میشه ... اخر منم استرس گرفتم . یعنی دو نفرم بدون استرس باشن شما استرسیش میکنید . والا به قران

دوستان واسه مسابقات مقدماتی جام جهانی ثبت نام کنید . اگه ببرید میرید جام جهانی .http://cgame.ir/ :)
امشب سایت شرکت گاز استرس میگره میره تو کما خووووو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خووو آره پستاتوتینمای مرور شد روزه اردیبهشت ! پس الان باید رخداد شود اتفاق ها ولک :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم کی میتونه جواب بده؟:confused:

فرق بین اواخر خرداد با آخر خرداد چیه؟!
بسیار سوال خوبی کردین جا داره همینجا از کلیه عزیزانی که برای نظام زحمت میکشن تشکر و قدردانی کنم و آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه عزیزان دارم !

delpier0

کاربر بیش فعال
من یه سوال دارم کی میتونه جواب بده؟:confused:

فرق بین اواخر خرداد با آخر خرداد چیه؟!

اخر خرداد میشه دو سه روزه اخر خرداد . اما اواخر خرداد تقریبا میشه یک هفته اخر خرداد:)
بچه این اهنگ جدید و شاد چاوشی رو هم دانلود کنید استرستون کم بشه http://dl-chavoshinews.tk/Music/Single/320/Mohsen Chavoshi - Beraghsa.mp3

بالا