استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

delpier0

کاربر بیش فعال
من امروز از یکی از بچه ها شنیدم زمان مصاحبه ها بر اساس استانها بوده! البته فکر کنم برای بچه های پارس جنوبی صادق باشه!
این قضیه در مورد 3-4 نفری رو که میشناسم صادق بوده
اگه دوستان زمان مصاحبه شون با استان محل تولدشون رو بگن میشه مطمئن شد.
دادا دیگه فرقی نمیکنه اخرین روزای مصاحبه هست . دیگه یا قبول میشیم یا نه . امیدت به اونی باشه که باید . به هر حال من تهران - 8 خرداد

hadishs

عضو جدید
دادا دیگه فرقی نمیکنه اخرین روزای مصاحبه هست . دیگه یا قبول میشیم یا نه . امیدت به اونی باشه که باید . به هر حال من تهران - 8 خرداد

آره فرقی نداره ولی تو روحیه مون تاثیر داره
داداش یادمه شما یکی از پالایشگاهها رو انتخاب کرده بودین!
این قضیه در مورد کسایی صادقه که پارس جنوبی رو انتخاب کردن! (چون تعدادشون خیلی بیشتر از بقیه هستش)

delpier0

کاربر بیش فعال
آره فرقی نداره ولی تو روحیه مون تاثیر داره
داداش یادمه شما یکی از پالایشگاهها رو انتخاب کرده بودین!
این قضیه در مورد کسایی صادقه که پارس جنوبی رو انتخاب کردن! (چون تعدادشون خیلی بیشتر از بقیه هستش)

من پالایشگاه جم زده بودم .

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که روزه اول مصاحبه بودن رتبشون همه پایین بوده و کمترین نمره رو داشتن و آخری ها نمره بالایی دارن اینو یک منبع کاملا معتبر بم گفت پس دیگه نگران نباشین و خوشحال باشین و با آرامش در کناره خانواده سریال های زیبا ببینید (شوخی بودا :D )
میگم من الان استرسم تمام شده اما باز فکر کنم شروع بشه چون کم کم نتایج وزارت نفت میاد :(

delpier0

کاربر بیش فعال
اینا که روزه اول مصاحبه بودن رتبشون همه پایین بوده و کمترین نمره رو داشتن و آخری ها نمره بالایی دارن اینو یک منبع کاملا معتبر بم گفت پس دیگه نگران نباشین و خوشحال باشین و با آرامش در کناره خانواده سریال های زیبا ببینید (شوخی بودا :D )
میگم من الان استرسم تمام شده اما باز فکر کنم شروع بشه چون کم کم نتایج وزارت نفت میاد :(

داداش خدایی؟ ؟
من نفتم ثبت نام کردم ولی نرفتم امتحان بدم . اصلا حسشو نداشتم . واسه همینه که خیلی دوست دارم اینو قبول بشم ,چون دیگه بعید میدونم باز بخونم واسه امتحانای بعدی.
دوستان خواستید فیلم ببینید بزنید کانال 7 یا همون اموزش شبا ساعت 9 سریال روزگار جوانی میذاره . بهترین سریاله . ;)

Yadavaran

عضو جدید
برادران گرام با اینکه مصاحبه من 7 خرداد است مع هذا ظبط شده مصاحبه را برایتان در سایت می گذارم انشالله بدردتان بخورد.

Yadavaran

عضو جدید
مصاحبه

مصاحبه

برادران گرام با اینکه مصاحبه من 7 خرداد است مع هذا ظبط شده مصاحبه را برایتان در سایت می گذارم انشالله بدردتان بخورد.

با سلام
احتراماً ضمن تشكر از شما كه داوطلب خدمت در اولين پالايشگاه گاز خاورميانه " شركت پالايش گاز بيدبلند" مي‌باشيد؛ به اطلاع مي رساند مطابق برنامه زمانبندي مصاحبه فني و تخصصي كه پيش از اين اعلام گرديده بود، بپيوست فایل help.rar بعنوان راهنما قابل دانلود مي‌باشد. لطفاً پس با مطالعه ضميمه هاي شماره هاي 11،12،13،14 با رعايت دقيق كليه نكات " بند به بند و كلمه به كلمه" با در دست داشتن مدارك مورد نياز و با حضور به موقع در روز مصاحبه حاضر شويد.​
ضمنا افراد ذيل قبل از حضور حتماً با رفع نقص بر اساس راهنماي اوراق 21،22،23،24،25 اقدام لازم را بعمل آوريد.​
بديهي است در صورت عدم رفع نقص به موقع امكان كسر امتياز و خروج از ليست مصاحبه فني و تخصصي اجتناب ناپذير است.​
شايان ذكر است دارندگان كد نقص 10 يعني آقايان با شماره رهگيري 642173و 626997و 650726 علاوه بر رعايت نكات ذكر شده در پيوستهاي شماره 23 و 24 نسبت به تكميل فرم پيوست شماره 3 اقدام نمايند.​
جهت اطلاعات بيشتر با شماره تلفنهاي 0218831041 و 06114438400 و 06523253703 و 06523253704 و 06712231122 و 06712231133 داخلي 2053 تماس حاصل فرمائيد.​
آقا من امروز زنگ زدم به این شماره میگند ما ازجلسه مصاحبتون فیلم میگیرم ناظر شرکت تو جلسه هست خیالت راحت تقلب صورت نمیگره من ساده هم باور کردم خوووووووووووووووووو:biggrin::smile:

06712231122

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج مصاحبه پتروشیمی کارون

اعلام نتایج مصاحبه پتروشیمی کارون

[h=2]اسامی و زمان مصاحبه داوطلبان کارشناسی شیمی[/h] May. 19 استخدام, ویژه دیدگاه‌ها خاموش
فهرست اسامی نفرات پذیرفته شده‌ی (کارشناسی شیمی محض و کاربردی) آزمون کتبی جهت مصاحبه حضوری به شرح زیر می‌باشد:
آدرس محل مصاحبه: ماهشهر – منطقه ویژه اقتصادی – سایت 2 – پتروشیمی کارون
اسامی مهندسی شیمی متعاقباً اعلام خواهد گردید، لطفاً در این خصوص سوال نفرمایید.
اسامی نفرات دعوت شده به مصاحبه:
شنبه 92/02/28 از ساعت 14 الی 17
حميد شريفی پورامير حاتمیمحمد احمدی عمران عبدی سر تنگ
غلامرضا ارفاقی
محمود گودرزی
حسين بهرامی پور
اسماعيل عزيزی نيا
کيوان پور رضا
عباس همتی
جمال داور پناه
بهنام بندری
عبدالحميد نيسی
گودرز انصاری
ابوالفضل بزمه
احمد دريس فرد
يک شنبه 92/02/29از ساعت 14 الی 17
مرتضی نصرالهی راديونس حاجی پورمصطفی دلجو هادی عباسی
مرتضی غديراوی
عباس خالدی
سليمان زندی
عبداله سواری
رامين دهقانی
حسين آلبوغبيش
شهاب پرنگ
مهدی اکتفان
عباس اشرف
محمد علی قناعتيان جهرمی نژاد
سيد ياسر حسينی
محمد اميری مهر
محمد مهدی تقوی رستمی

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسامی و زمان مصاحبه داوطلبان کارشناسی شیمی

May. 19 استخدام, ویژه دیدگاه‌ها خاموش
فهرست اسامی نفرات پذیرفته شده‌ی (کارشناسی شیمی محض و کاربردی) آزمون کتبی جهت مصاحبه حضوری به شرح زیر می‌باشد:
آدرس محل مصاحبه: ماهشهر – منطقه ویژه اقتصادی – سایت 2 – پتروشیمی کارون
اسامی مهندسی شیمی متعاقباً اعلام خواهد گردید، لطفاً در این خصوص سوال نفرمایید.
اسامی نفرات دعوت شده به مصاحبه:
شنبه 92/02/28 از ساعت 14 الی 17
حميد شريفی پورامير حاتمیمحمد احمدی عمران عبدی سر تنگ
غلامرضا ارفاقی
محمود گودرزی
حسين بهرامی پور
اسماعيل عزيزی نيا
کيوان پور رضا
عباس همتی
جمال داور پناه
بهنام بندری
عبدالحميد نيسی
گودرز انصاری
ابوالفضل بزمه
احمد دريس فرد
يک شنبه 92/02/29از ساعت 14 الی 17
مرتضی نصرالهی راديونس حاجی پورمصطفی دلجو هادی عباسی
مرتضی غديراوی
عباس خالدی
سليمان زندی
عبداله سواری
رامين دهقانی
حسين آلبوغبيش
شهاب پرنگ
مهدی اکتفان
عباس اشرف
محمد علی قناعتيان جهرمی نژاد
سيد ياسر حسينی
محمد اميری مهر
محمد مهدی تقوی رستمی
این به چه درد میخوره علی کنکووووری؟!! سرخوشی ها !! خو حداقل مال مهندس شیمی رو بزار
ضمنا یه سوال؟ جسارتا این فامیله یا جمله ؟!!!! حميد شريفی پورامير حاتمیمحمد احمدی

Yadavaran

عضو جدید
آقا من امروز زنگ زدم به این شماره میگند ما ازجلسه مصاحبتون فیلم میگیرم ناظر شرکت تو جلسه هست خیالت راحت تقلب صورت نمیگره من ساده هم باور کردم خووو:biggrin::smile:

06712231122

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من امروز زنگ زدم به این شماره میگند ما ازجلسه مصاحبتون فیلم میگیرم ناظر شرکت تو جلسه هست خیالت راحت تقلب صورت نمیگره من ساده هم باور کردم خووو:biggrin::smile:

06712231122
جدی واسه خودت یه عالمی داری :biggrin: خدا این شادی رو ازت نگیره خووووووووووووووووووووووو :biggrin:

delpier0

کاربر بیش فعال

داداش این دیگه اخرشه . اصلا به فکرمم نرسیده بود میشه اینکارم کرد. خدایی خیلی حال دادی خوووووووو

ali_spgc

عضو جدید
سلام
من رفتم مصاحبه فني و تخصصي اينارو بگم كه :
اولا كه روز مصاحبه ربتي به نمرتون نداره بر اساس محل انتخاب كه زدين روز مصاحبه تععين ميشه پس كسي الكل جو و فاز بد نده
دوما هرچي كه تو هر زمينه بلدي ازت سوال ميشه و تعدادي از سوال ها مربوط به درس و كار هستش
سوما هيچ چيز از الان معلوم نيست _آزمون كتبي + آزمون روانشناختي + مصاحبه فني + گزينش = نتيجه نهايي

ali_spgc

عضو جدید

من رفتم مصاحبه
مصاحبه ربطي به نمره نداره فقط بر اساس منطقه اي هست كه شما انتخاب كردي

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم مصاحبه
مصاحبه ربطي به نمره نداره فقط بر اساس منطقه اي هست كه شما انتخاب كردي
نه جیگر ! بچه ها که پارس جنوبی زدن مثل هادی افتادن تو خرداد من خودم پارس زدم اما روزه اول رفتم مصاحبه ! یا راندومه به قول خودشون یا نمره

hadishs

عضو جدید
نه جیگر ! بچه ها که پارس جنوبی زدن مثل هادی افتادن تو خرداد من خودم پارس زدم اما روزه اول رفتم مصاحبه ! یا راندومه به قول خودشون یا نمره

پارس جنوبی تعداد خیلی زیادی میگیره! فکر کنم 70 درصد قبولیها مال پارس جنوبی باشن. برای همین خیلی طول میکشه تموم بشن :D
من هنوز فکر میکنم کسایی رو که پارس جنوبی رو انتخاب کردن به صورت استانی دسته بندی کردن و بر اساس حروف الفبا (حرف اول استانها) دارن دعوتشون میکنن! اگه کسی رو میشناسین که پارس جنوبی زده باشه و مثلا از استان هرمزگان (یا یزد، همدان، لرستان و کلا هرچی بعد از گلستان :)) باشه و قبل از 5 خرداد دعوت شده باشید سراغ دارید بگید تا معلوم بشه من دارم غلط میگم لول

delpier0

کاربر بیش فعال
سلام
من رفتم مصاحبه فني و تخصصي اينارو بگم كه :
اولا كه روز مصاحبه ربتي به نمرتون نداره بر اساس محل انتخاب كه زدين روز مصاحبه تععين ميشه پس كسي الكل جو و فاز بد نده
دوما هرچي كه تو هر زمينه بلدي ازت سوال ميشه و تعدادي از سوال ها مربوط به درس و كار هستش
سوما هيچ چيز از الان معلوم نيست _آزمون كتبي + آزمون روانشناختي + مصاحبه فني + گزينش = نتيجه نهايي

داداش یعنی چی از هرچی تو هر زمینه ای بلیدم ازمون سوال میکنن ؟ یعنی خودمون میگیم از چی بپرسن ؟

میشه یه چند تا از سوالایی که ازت کردن رو بگی ؟

ali_spgc

عضو جدید

.
.
.
شما مصاحبه رفتي ؟؟؟؟؟؟

از اونايي كه اونجا بودن پرسيدي؟؟
خودشون هم ميگفتن بر اساس منطقه و حروف الفباست بعد شما ميگي نه ؟؟؟؟

روز مصاحبه اين چند دسته بودن فقط از پارس جنوبي ( كارداني مكانيك - كارشناسي مكانيك - كارشناسي ارشد مكانيك - كارداني شيمي - كارشناسي شيمي - كارشناسي ارشد شيمي )

ali_spgc

عضو جدید
داداش یعنی چی از هرچی تو هر زمینه ای بلیدم ازمون سوال میکنن ؟ یعنی خودمون میگیم از چی بپرسن ؟

میشه یه چند تا از سوالایی که ازت کردن رو بگی ؟
.
.
.
اگه سابقه داري خوب راجب كار ميپرسن اگه درس خوندي راجب درس بعدش اينكه سوالاي هيچ كس عين هم نيست

delpier0

کاربر بیش فعال
.
.
.
شما مصاحبه رفتي ؟؟؟؟؟؟

از اونايي كه اونجا بودن پرسيدي؟؟
خودشون هم ميگفتن بر اساس منطقه و حروف الفباست بعد شما ميگي نه ؟؟؟؟

روز مصاحبه اين چند دسته بودن فقط از پارس جنوبي ( كارداني مكانيك - كارشناسي مكانيك - كارشناسي ارشد مكانيك - كارداني شيمي - كارشناسي شيمي - كارشناسي ارشد شيمي )

اقا این اصلا مهم نیست به خدا- چرا به این موضوع گیر دادین !!!! خووووو

Yadavaran

عضو جدید
مهندس جمشيدي دانا مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید 28 ارديبهشت ماه از محل برگزاری مصاحبه‌هاي فنی و تخصصی پروژه جذب مجتمع گاز پارس جنوبي در دانشگاه امیر کبیر تهران بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، مصاحبه‌هاي فنی و تخصصی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از تاریخ 22 ارديبهشت لغایت 13 خرداد در دانشکده نساجی دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار مي‌گردد.
گفتني است در این بازدید عقیل
عمرانی‌خو مسوول پروژه جذب نیروی انسانی طرح‌های توسعه‌ای مجتمع گاز پارس جنوبی گزارشی از روند کار ارايه نمودآقاجان خانمه رو حواستون باشه خیلی خطریه روانشناسه خوو. راستی یک سوال روانشناسی بزرگترین نقطع ضعفتون چیهه خووو. http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=11181F13&LnkIdn=127931

آخرین ویرایش:

ha_mi

عضو جدید
سلام بچه ها مصاحبه منم امروز بود وحید عبدیم اونجا بود:دی بیاد ببینیم اون چیکا کرد، هرکی میومد بیرون یه جورایی میگف سخ بودو پیچوندنش، در کل بد نبود حدود 70% تونسم ج بدم از سه نفر دونفرشون هرچی پرسیدن ج دادم ولی یکیشون سوالای بدی میپرسید و خیلی دوس داشت بپیچونه! خیلی از سوالایی این طرف که پرسید رو نتونسم ج بدم :( مثلا ازم پرسید هایسیس بلدی گفتم اره کامل مسلطم واقعانم مسلطم رو هایسیس، یادم نی چه دستگاهیو گف هیت اکسچنجر بود راکتور بود چی بود گف اگه تمام ورودیارو بدیم تمام نمودارو اینارم بخوایم درجه ازادی چن باید باشه!!؟؟ من همینجوری مونده بودم این چی داره میگه!!! کلا یارو ادم ناراحتی بود! روانشناسه ام گف تست هوشت خوب بوده! گفتم بابا خیلی سخت بود چه سوالایی بود اخه دادین کی طرح کرده و اینا، گفت شدی 4 از 5 ! سختارو خوب جواب دادی نسبتا، اسونارو بضیارو اشتباه ج دادی!اخرای مصاحبه بود داشتم جواب سوال این ادم ناراحته ارو میدادم دیدم اون دوتای دیگه دارن پچ پچ میکنن یه برگه ام دستشون بود از لب خونی تابلو بود داره میگه خیلی خوبه! هالا نمیدونم این خیلی خوبش واسه مصاحبه بود یا اون برگه ایـ که دستشون بود برگه ی ازمونم بوده و داشتن در مورد اون حرف میزدن...در کل امیدوار باشید اگه خوبم جواب ندادید، از همه سخت میپرسن گویا! امیدوارم همه قبول بشیم ...اون حدس هادی جان هم در مورد تفکیک بر اساسه استان هم فک میکنم درست باشه، امروز همه بچه های تهران بودیم جلویامونم بوشهری بودن! اون دوستمم که اون سری گفتم خیلی خوبه و ازمونو توپ داد و ارشدش 300 اینا شده و مصاحبش 6امه استان همدانه ....

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
مهندس جمشيدي دانا مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید 28 ارديبهشت ماه از محل برگزاری مصاحبه‌هاي فنی و تخصصی پروژه جذب مجتمع گاز پارس جنوبي در دانشگاه امیر کبیر تهران بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، مصاحبه‌هاي فنی و تخصصی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از تاریخ 22 ارديبهشت لغایت 13 خرداد در دانشکده نساجی دانشگاه امیر کبیر تهران برگزار مي‌گردد.
گفتني است در این بازدید مسوول پروژه جذب نیروی انسانی طرح‌های توسعه‌ای مجتمع گاز پارس جنوبی گزارشی از روند کار ارايه نمود

آقاجان خانمه رو حواستون باشه خیلی خطریه روانشناسه خوو. راستی یک سوال روانشناسی بزرگترین نقطع ضعفتون چیهه خووو.

Yadavaran

عضو جدید
سلام بچه ها مصاحبه منم امروز بود وحید عبدیم اونجا بود:دی بیاد ببینیم اون چیکا کرد، هرکی میومد بیرون یه جورایی میگف سخ بودو پیچوندنش، در کل بد نبود حدود 70% تونسم ج بدم از سه نفر دونفرشون هرچی پرسیدن ج دادم ولی یکیشون سوالای بدی میپرسید و خیلی دوس داشت بپیچونه! خیلی از سوالایی این طرف که پرسید رو نتونسم ج بدم :( مثلا ازم پرسید هایسیس بلدی گفتم اره کامل مسلطم واقعانم مسلطم رو هایسیس، یادم نی چه دستگاهیو گف هیت اکسچنجر بود راکتور بود چی بود گف اگه تمام ورودیارو بدیم تمام نمودارو اینارم بخوایم درجه ازادی چن باید باشه!!؟؟ من همینجوری مونده بودم این چی داره میگه!!! کلا یارو ادم ناراحتی بود! روانشناسه ام گف تست هوشت خوب بوده! گفتم بابا خیلی سخت بود چه سوالایی بود اخه دادین کی طرح کرده و اینا، گفت شدی 4 از 5 ! سختارو خوب جواب دادی نسبتا، اسونارو بضیارو اشتباه ج دادی!اخرای مصاحبه بود داشتم جواب سوال این ادم ناراحته ارو میدادم دیدم اون دوتای دیگه دارن پچ پچ میکنن یه برگه ام دستشون بود از لب خونی تابلو بود داره میگه خیلی خوبه! هالا نمیدونم این خیلی خوبش واسه مصاحبه بود یا اون برگه ایـ که دستشون بود برگه ی ازمونم بوده و داشتن در مورد اون حرف میزدن...در کل امیدوار باشید اگه خوبم جواب ندادید، از همه سخت میپرسن گویا! امیدوارم همه قبول بشیم ...اون حدس هادی جان هم در مورد تفکیک بر اساسه استان هم فک میکنم درست باشه، امروز همه بچه های تهران بودیم جلویامونم بوشهری بودن! اون دوستمم که اون سری گفتم خیلی خوبه و ازمونو توپ داد و ارشدش 300 اینا شده و مصاحبش 6امه استان همدانه ....
درجه آزادی که برای سیستمهای در حال تعادل تعریف می شود وبرای یک ماده خاص یک فازی دو است.

ha_mi

عضو جدید
درجه آزادی که برای سیستمهای در حال تعادل تعریف می شود وبرای یک ماده خاص یک فازی دو است.
درجه ازادی خب ملومه میدونم چیه علی جان!! چه ربطی به هایسیس داشت اخه تو کجا دیدی تو هایسیس ازت درجه ازادی بخاد! من که ندیدم!

Yadavaran

عضو جدید
درجه ازادی خب ملومه میدونم چیه علی جان!! چه ربطی به هایسیس داشت اخه تو کجا دیدی تو هایسیس ازت درجه ازادی بخاد! من که ندیدم!

هالا یادم اومد توهایسی هنگام طراحی یک درجه ازادی برات تعریف میگنه که خود نرم افزار میدش خووووووووووووووووووووو

hadishs

عضو جدید

آخ آخ داداش شرمنده من میدونستم اینطوریه! یعنی همیشه یکیشون (اینجا 2تاشون!) سوالای راحت تر رو میپرسن یه نفر هم همیشه سوالای سخت رو میپرسه که نتونی جواب بدی! انگار اینجوری میکنن تا عکس العملت رو در قبال نفر سخت گیر بسنجن. منم البته نمیدونم باید دقیقا چطوری واکنش نشون بدی!

بالا