استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

ha_mi

عضو جدید
خب چرا واسه ما نیومده پس؟
ما جمعه اسباب کشی داریم! حالا که ما داریم خونه عوض میکنیم اطلاع رسانیشون از طریق نامه شده! :D

نمیدونم، تاریخ خورده 13 ام که الان رسید ...
جدیاا! خل شدن! شانسه توئه :biggrin:

انگار جدیه!:D
مبارکه مبارکه به سلامتییی! شما تهرانید؟ کی گزینش اومدن؟

آره، نمیدونم یادم نی، اومدن همون موقه تو تاپیک گفتم، فک کنم بیشتر از یه ماه شده ولی بعد از وحید و هادی بود ...

این نامه واسه اونایی هس که سهمیه داشتن؟سهمیه شهدا؟/
واسه یقیه کی میاد کسی میدونه

نه بابا سهمیه شهدا کجا بود توام ! همه اینجا به جز بوشهریا بدون سهمیه بودن ...

sandis

عضو جدید
میگم این آدرسی که زده تو برگه توش ننوشته کجاست !! ساختمون شرکت گازه ، بیمارستانه مدرسه هست ورزشگاهه ؟ کجاست ؟ ولی این آدرس بیمارستان انگار نیست

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای منم نامه اومد تاریخ 27 تهران باشم برای طب صنعتی.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قابل توجه اونها که میگفتن اسفند میریم آموزشی !! و منم بشون میگفتم مطمئن باشین توی مهر میریم. حالا تحویل بگیرین لطفااااااااااا :D

mansour.mm20

عضو جدید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قابل توجه اونها که میگفتن اسفند میریم آموزشی !! و منم بشون میگفتم مطمئن باشین توی مهر میریم. حالا تحویل بگیرین لطفااااااااااا :D

تبریک میگم رامین جان ...:w23:
پس جدی جدی واسه خیلیا نامه اومده...
از بلاتکلیفی در اومدیم خدارو شکر

s.hossein.m

عضو جدید
این آدرس برا قسمت نیروی انسانی هست .
فکر کنم اول میریم اونجا بعد نامه معرفی میدن برا بیمارستان شرکت نفت ( طرفای پل حافظ خیابون جمهوری) .

amin2x

عضو جدید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ایول.پس کارا داره به سرعت انجام میشه
تبریک

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول.پس کارا داره به سرعت انجام میشه
تبریک
سریعتر از چیزی که فکرش رو بکنی دادا :D من تازه تو یه کارخونه بزرگ قرارداد کار بسته بودم حالا هنوز یک هفته نشده باید برم بگم 4 روز بم مرخصی بدین . تازه بعدشم برای مصاحبه نفت دوباره باید مرخصی بگیرم !! فکر کنم همین فردا برم استعفا بدم سنگین ترم :D
انشالا اوایل مهر میریم آموزشی جنوب

mansour.mm20

عضو جدید
سریعتر از چیزی که فکرش رو بکنی دادا :D من تازه تو یه کارخونه بزرگ قرارداد کار بسته بودم حالا هنوز یک هفته نشده باید برم بگم 4 روز بم مرخصی بدین . تازه بعدشم برای مصاحبه نفت دوباره باید مرخصی بگیرم !! فکر کنم همین فردا برم استعفا بدم سنگین ترم :D
انشالا اوایل مهر میریم آموزشی جنوب
خب رامین خوشبحالت ما که صبح به این امید از خاب بیدار میشیم که این نامه قشنگه واسه ماهم اومده باشه:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب رامین خوشبحالت ما که صبح به این امید از خاب بیدار میشیم که این نامه قشنگه واسه ماهم اومده باشه:biggrin:

میاد دادا شک نکن اما اگه هم نیومد همه 20 زنگ بزنین به خودشون تا براتون تاریخ طب رو بخونن . نامه به بعضی ها شاید نرسه . با تلفن مطلع بشین اشکالی نداره.

baaroon

عضو جدید
برا منم که نیومدن تحقیق نامه میاد؟؟؟

آخه کسی چه میدونه میپرسم!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یکی همینجوری بم گفت ممکنه بخوان همون موقع که میرین برای طب ازتون تست عقیدتی هم بگیرن ! یعنی سوپرایزمون کنن که ببینن واقعا بلدیم یا نه ! نظره شماها چیه؟ احتمال این کار تا چه حده؟

Naft O Gaz

عضو جدید
13920516001301

اولین بخشنامه دولت یازدهم
طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد/ تعلیق استخدام و تغییر ساختار در دستگاه‌های دولتی
معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:
«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل 138 قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره 17644/ت48702هـ) مورخ 30/9/91 و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.
مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»
اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهور
به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود 500 هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 92 از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

انتهای پیام/

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
13920516001301

طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد/ تعلیق استخدام و تغییر ساختار در دستگاه‌های دولتی
معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:
«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل 138 قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره 17644/ت48702هـ) مورخ 30/9/91 و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.
مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»
به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود 500 هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 92 از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

انتهای پیام/
خب این چه ربطی به ما داره ؟!!!!
مربوط به استخدامی جدید میشه . ما قبلا کارامون انجام شده و از کانال دیگه داره جلو میره ربطی هم به طرح مهر و ... نداره! ما نیروی درخواستی مستقیم از وزارت نفت هستیم نه طرح های اشتغال زایی جانبی ! با این حال دوستان جهت رفع ابهام شخصی میتونن اون هفته زنگ بزنن ستاده جذب و جویا بشن

آخرین ویرایش:

baaroon

عضو جدید
13920516001301

انتهای پیام/
حالمونو نگیر دیگه

reza_baltazar

عضو جدید
واسه من یه نامه اومده میگه برو استعلام دلیل معافیتت رو بگیر تا وقتی گفتیم با خودت بیاری...
ضمیمه اش هم یه نامه واسه نظام وظیفه زدن که بدم بهشون...
ولی بهم هنوز تاریخ ندادن که بیام...

mansour.mm20

عضو جدید
برا منم که نیومدن تحقیق نامه میاد؟؟؟

بخواب بابا:biggrin:
ببین کارای گزینش تموم نشده بنوبت همه رو میفرستن...
این رامین واقعا خرشانسه یعنی کارای گزینشش رو زود انجام دادن اسمشو رد کردن واسه منابع انسانی...
اولین نفرم که براش نامه اومده...
کوفتت بشه رامین:)

mansour.mm20

عضو جدید
واسه من یه نامه اومده میگه برو استعلام دلیل معافیتت رو بگیر تا وقتی گفتیم با خودت بیاری...
ضمیمه اش هم یه نامه واسه نظام وظیفه زدن که بدم بهشون...
ولی بهم هنوز تاریخ ندادن که بیام...
معافیت پزشکی داشتید؟
خب لابد میخان دلیلشو بدونن

وحیدوحید

عضو جدید
این رامین واقعا خرشانسه یعنی کارای گزینشش رو زود انجام دادن اسمشو رد کردن واسه منابع انسانی...

واسه من هم از رامین هم از حامد زودتر اومدن تحقیقات. من فکر میکنم بر اساس حروف الفبا نامه ها رو فرستادن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

جیگرتو :D
اره من واسه مصاحبه تخصصی هم اولین روز بودم یعنی 22 اردیبهشت .
اینا کاری به گزینش و ... نداره بر اساس حرف اول فامیل است فکر کنم ! مال من ب داره.
راستی کسی از بچه ها اون سوال رو که کردم نظری نداره؟! اینکه بریم تهران بعد یهو غافلگیرمون کنن بگن حالا اومدی اینجا بیا بشین رو صندلی 4 تا سال عقیدتی بپرسیم ببینیم بلتی یا نه ؟ :cry:

reza_baltazar

عضو جدید
دوستان یکی همینجوری بم گفت ممکنه بخوان همون موقع که میرین برای طب ازتون تست عقیدتی هم بگیرن ! یعنی سوپرایزمون کنن که ببینن واقعا بلدیم یا نه ! نظره شماها چیه؟ احتمال این کار تا چه حده؟

نه این طوری نمی توونه باشه...
من 5 ام مرداد رفتم مصاحبه عقیدتی تو هسته گزینش خود شرکت گاز...
خبر خاصی هم نبود... گفت اطلاعاتی که توی فرم ها بوده کافی نیست و دوباره همه چیز رو ازم پرسید و چند تا سوال عقیدتی مطرح کرد
نامه ای که برام زدن برای تاریخ دوم مرداده که روز 15 اُم به پست تحویل داده شده و امروز رسیده...

بالا