استخدام آموزش و پرورش و ..... (آخه چی بگم !)

mina_1367

عضو جدید
استخدام جدید در آموزش و پرورش

تاريخ و ساعت : ۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۰
کد خبر : 24471​

وزیر آموزش و پرورش گفت: فراخوان آزمون استخدامی 40 هزار نیرو در آموزش و پرورش یک تا دو هفته دیگر اعلام می شود.

به گزارش مهر، حمیدرضا حاجی بابایی صبح روز شنبه در حاشیه نشست هم اندیشی با معاونان وزارتخانه و روسای سازمانهای آموزش و پرورش استانها، در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این آزمون به صورت هماهنگ در کل کشور به صورت دو مرحله ای برگزار می شود و استانها می توانند سه برابر سهمیه ای که برای آنها تعیین می کنیم آزمون برگزار کنند.

وی گفت: پس از برگزاری آزمون مرحله دوم که به شکل تخصصی برگزار می شود، از پذیرفته شدگان مصاحبه ای برای ارزیابی ویژگی های ظاهری و شرایط علمی برگزار می شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره رشته های مورد نیاز این وزارتخانه گفت: 20 هزار مربی ورزش، 10 هزار مشاوره و 10 هزار نیروی متخصص برای قسمتهای گوناگون آموزش و پرورش به ویژه هنرستانها از طریق برگزاری این آزمون جذب می شوند.

کارشناسی، حداقل مدرک برای شرکت در آزمون استخدامی

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی درباره "مدرک تحصیلی شرکت کنندگان در آزمون" نیز، اظهار داشت: حداقل مدرک مورد نیاز برای شرکت در آزمون لیسانس بوده اما براساس قانون مدیریت خدمات کشوری، در مناطق بسیار دور و محروم می توانیم به صورت استثنا از افراد با مدرک کاردانی آزمون بگیریم.

خانواده شهدا در الویت استخدام

وی با بیان اینکه خانواده شهدا نیز در اولویت استخدام ها قرار خواهند گرفت، افزود: خانواده شهدا می توانند با مدرک
دیپلم و کاردانی اما در رشته های تخصصی در آزمون شرکت کنند.

منابع آزمون مشخص نیست

وزیر آموزش و پرورش افزود: منابع آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی درباره تعیین و تکلیف نیروهای آزادی که طی سال جاری در مدارس به کارگرفته شده اند گفت: براساس مصوبه مجلس، از این پس آموزش و پرورش هیچ نیرویی را به شکل آزاد استخدام نخواهد کرد و برگزاری آزمون استخدامی در سال جاری فرصت خوبی است که این دسته از معلمان نیز در آن شرکت کرده تا بتوانند با کسب امتیاز لازم به شکل قانونی وارد آموزش و پرورش شوند.

Edunews.ir

داشتم دنبال اطلاعیه و نحوه استخدام این آموزش و پروش که تبلیغ می کنن می گشتم که دیدم بلهههههه مثل اینکه اینجا هم ما شانس نداریم . آقاجون آیه قرانه که منی که شهید و اینا ندارم بسیج و غیره هم ندارم باید سرمو بزارم و ....
تبعیض تا کی ؟ ! تا کجا ؟ !

mina_1367

عضو جدید
من برای شهدا احترام قائلم اونا برای پایداری ایران رفتن اما با این کارها ایرانی نمی مونه که بخواهیم فکر پایداریش باشیم مساله اینه که این موضوع به آینده کشورمون مربوط میشه نه من و تو و دیگران.
حالا یه سری ها با سهمیه رفتن دانشگاه و اینا خب مهم نیست اما
آیا میشه آینده خودمون و بچه ها و سرزمینمون رو بسپریم به دست افرادی که با وجود این همه سهمیه نتوستن وارد هیچ دانشگاهی بشن و حالا باز با همون سهمیه و بدون مدرک وارد این کار میشن سپرد ؟!؟!؟!
فکر نمی کنید حتما یه چیزی بوده که طرف با این همه سهمیه نتونسته هیچ دانشگاهی قبول بشه اون وقت می تونه آموزش یه سری دانش آموز رو به عهده بگیره ؟!؟!؟!
به نظر من که کسی که با این همه سهمیه نتونسته دانشگاه قبول بشه صلاحیتش رو نداشته،حالا با همون دیپلم می تونه .................... ؟ ! ؟

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما
آیا میشه آینده خودمون و بچه ها و سرزمینمون رو بسپریم به دست افرادی که با وجود این همه سهمیه نتوستن وارد هیچ دانشگاهی بشن و حالا باز با همون سهمیه و بدون مدرک وارد این کار میشن سپرد ؟!؟!؟!
فکر نمی کنید حتما یه چیزی بوده که طرف با این همه سهمیه نتونسته هیچ دانشگاهی قبول بشه اون وقت می تونه آموزش یه سری دانش آموز رو به عهده بگیره ؟!؟!؟!
به نظر من که کسی که با این همه سهمیه نتونسته دانشگاه قبول بشه صلاحیتش رو نداشته،حالا با همون دیپلم می تونه .................... ؟ ! ؟
واقعا گل گفتی عزیزم

mina_1367

عضو جدید
فکر کنم به این میگن هدف گم کرده گی یا رفتن از جاده خاکی .

که بیاییم خودمون با دست خودمون آیندمون رو توی ابهام ببریم .

اگه می خواهیم یه تکونی بخوریم باید با نیروی متخصص این کارو انجام بدیم که در غیر اینصورت اصلا این کار عملی نیست . نه با سهمیه و .... . اما این چه فکریه که به اینجا و این راه حل رسیده :surprised: ..... آی دنت نو .

mamadj

عضو جدید
نامرداااااااااااااااااااااااا.
......سال اول که کنکور دادم 49 نفر قبول شدن...من نفر 59 بودم........بعد از تکمیل ظرفیت آخرین فرد قبول رتبه 63 بود......ولی عجیب من بین قبولیها نبودم......پیگیرشدم دیدم اینا همه اولویتی هستن......یا باید جانباز باشی یا باید بندباز ....که من هیچ کدومش نبودم.......خداروشکر سال دیگه سراسری قبول شدم اونم رشته مورد علاقم...خلاصه بگم انشاله درست میشه پناه بر خدا

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش همه چی بهشون میدن(الان میریزن اینجا میگن تو حاضری باباتو با سهمیه دانشگاه عوض کنی؟)
دیگه آموزش و پرورشو بیخیال شن..والله گناه داره

mina_1367

عضو جدید
متلورژی هم میگره یا نه

هنوز رشته ها و منابع آزمون اعلام نشده ولی چون برای هنرستان هم می خوان احتمالش هست که متالورژی هم بخوان .

هر چند که نصف بیشترش هم مربی تربیتی و معلم ورزش و مشاور می خوان .

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای شهدا احترام قائلم اونا برای پایداری ایران رفتن اما با این کارها ایرانی نمی مونه که بخواهیم فکر پایداریش باشیم مساله اینه که این موضوع به آینده کشورمون مربوط میشه نه من و تو و دیگران.
حالا یه سری ها با سهمیه رفتن دانشگاه و اینا خب مهم نیست اما

دقيقا حرف دل منو زدي:gol:

لیلا مندلیف

عضو جدید
هنوز رشته ها و منابع آزمون اعلام نشده ولی چون برای هنرستان هم می خوان احتمالش هست که متالورژی هم بخوان .

هر چند که نصف بیشترش هم مربی تربیتی و معلم ورزش و مشاور می خوان .
عزیزم اعلام شد لطفا خبر بده .ممنون:gol:

IranianWay

عضو جدید
آموزش و پروش یکی از مکان های خوب هست برای استخدام.
از بسیاری از وزارت خانه هایی که اسمشون در رفته بیشتر در آمد و رفاه دارند.
3 ماه تابستان تعطیل هستند
1 ماه عید تعطیل هستند
1 ماه هم تعطیل رسمی (حداقل )
کلاس خصوصی دارند
شب در خانه خودشان هستند
حقوق هم ماشالله سال به سال بیشتر میشه
مثل قدیم هم دیگه سعی نمیکنن درس بدن و دانش آموز درس یاد بگیره به قول معروف میگن و میرن

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم دنبال اطلاعیه و نحوه استخدام این آموزش و پروش که تبلیغ می کنن می گشتم که دیدم بلهههههه مثل اینکه اینجا هم ما شانس نداریم . آقاجون آیه قرانه که منی که شهید و اینا ندارم بسیج و غیره هم ندارم باید سرمو بزارم و ....
تبعیض تا کی ؟ ! تا کجا ؟ !
شهیدش رو دیدیم ولی بسیج نبود
http://www.khabaronline.ir/news-53806.aspx
اینجوریه که شایعه درست میشه:mad:

mina_1367

عضو جدید
شهیدش رو دیدیم ولی بسیج نبود
http://www.khabaronline.ir/news-53806.aspx
اینجوریه که شایعه درست میشه:mad:

:surprised:

ببخشید ولی کسی که میاد اینجا رو می بینه میره متن خبر رو می خونه توی متن نوشته شهید من هم شهیدش رو Bold کردم . و منبع هم دادم که یعنی خبر اینجا به پایان رسید .

اون بقیه اش گله و شکایت من بود از دنیای اطرافم ، از چیزی که می بینم ، از چیزی که داره سرم میاد .

شما هم شایعه سازی نکنید . میشه اول متن رو کامل خوند و مطالب رو از هم جدا کرد و بعد ....... .

mina_1367

عضو جدید
عزیزم اعلام شد لطفا خبر بده .ممنون:gol:

باشه حتما .

فقط قراره طی یک هفته جاری اعلام بشه .

آموزش و پروش یکی از مکان های خوب هست برای استخدام.
از بسیاری از وزارت خانه هایی که اسمشون در رفته بیشتر در آمد و رفاه دارند.
3 ماه تابستان تعطیل هستند
1 ماه عید تعطیل هستند
1 ماه هم تعطیل رسمی (حداقل )
کلاس خصوصی دارند
شب در خانه خودشان هستند
حقوق هم ماشالله سال به سال بیشتر میشه
مثل قدیم هم دیگه سعی نمیکنن درس بدن و دانش آموز درس یاد بگیره به قول معروف میگن و میرن

ای آره الان دیگه واقعا بد نیست حداقل واسه یه مدت . البته اگه بشه ..... :)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره دلمونو به اين خبرا خوش نكنيم!!
چون قراره 40 هزار نفر بردارن 20 هزار نفر مربي ورزش 20 هزار نفر مربي تربيتي!!!!
10 هزار نفرهم براي فني حرفه اي!!!
من مي دونستم مي رفتم تربيت بدني مي خوندم هم راحتتر بودم هم ورزش مي كردم!!:biggrin::biggrin:

Farsin

عضو جدید
سلام به همگی:gol:
براتون آرزوی موفقیت می کنم و با نظر شما موافقم ،تو زمینه علمی باید حرف برای گفتن داشت فقط همین و نه چیز دیگه ، توانایی علمی ، نمره قابل قبول باید حرف اول رو بزنه
دیگه شرایط بعد از کسب نمره علمی باید لحاظ شوند.

mina_1367

عضو جدید
سلام به همگی:gol:
براتون آرزوی موفقیت می کنم و با نظر شما موافقم ،تو زمینه علمی باید حرف برای گفتن داشت فقط همین و نه چیز دیگه ، توانایی علمی ، نمره قابل قبول باید حرف اول رو بزنه
دیگه شرایط بعد از کسب نمره علمی باید لحاظ شوند.

دقیقا

ممنون .

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید ولی کسی که میاد اینجا رو می بینه میره متن خبر رو می خونه توی متن نوشته شهید من هم شهیدش رو Bold کردم . و منبع هم دادم که یعنی خبر اینجا به پایان رسید .

اون بقیه اش گله و شکایت من بود از دنیای اطرافم ، از چیزی که می بینم ، از چیزی که داره سرم میاد .

شما هم شایعه سازی نکنید . میشه اول متن رو کامل خوند و مطالب رو از هم جدا کرد و بعد ....... .
میشه شایعه ی منو بگی شما برای بسیج نوشته بودی من که مطلب نزاشتم
من فقط رفتم ببینم واقعا در مورد بسیج صحت داره؟ دیدم نه، واقعا ناراحت شدم مطلبی که میگزارین لطفا صادقانه و به دور از نظرات شخصیتون باشه
ممنون میشم

mina_1367

عضو جدید
میشه شایعه ی منو بگی شما برای بسیج نوشته بودی من که مطلب نزاشتم
من فقط رفتم ببینم واقعا در مورد بسیج صحت داره؟ دیدم نه، واقعا ناراحت شدم مطلبی که میگزارین لطفا صادقانه و به دور از نظرات شخصیتون باشه
ممنون میشم

شما اصلا حرف منو می شنوید ؟

واقعا صدا میاد ؟
:surprised::surprised:
من خبر رو گذاشتم و منبع دادم یعنی چی ؟ یعنی finish اون وقت شما داری میگی رفتی ببینی چه بوده ؟ واسه بسیج هم بوده ؟ مگه خبر رو نخوندی ؟

من شهید رو هم bold کردم .

من نوشتم چیزی که دور و برم می بینم بسیج ، شهید ، ایثارگر،جانباز غیر از اینه ؟ یعنی منکر این هستی که بسیج توی دانشگاه و ... سهمیه داره ؟:surprised:

مطلب صادقانه کپی شده !
و پست های بعدی رو هم گذاشتن برای نظرات مثل نظر خود شما پس هم من و هم شما و هم دیگران مختار به اظهار نظر هستیم .

من متوجه هستم شما چی میگید ولی شما نمی خواهید گوش کنید من چی میگم .

وقتی منبع داده میشه یعنی خبر تموم شد و باقی صحبت های نویسنده درد مورد موضوع و موارد کاملا مشابه هستش !

درکش مشکل نیست !