از Presentation لذت ببرید -مخصوص *.ppt -فایل تو کو... ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز

تاپیک رفیقمونه اسپم میکنیم!​
گفتی تاپیک کیه؟

حالا چوپان کیه؟

• Like
واکنش ها: spow

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه بالقوه هستیم، نباید بالفعل باشیم

گفته بودم که گشت ارشاد کار خودشو کرده
بگید نه
این یه نمونش
حاج اقا تقبل الله

راستی به خاطر این که کل کل نشه
برادر spow خیلی قشنگ بودند(چی خودم هم نمی دونم)

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفته بودم که گشت ارشاد کار خودشو کرده
بگید نه
این یه نمونش
حاج اقا تقبل الله

راستی به خاطر این که کل کل نشه
برادر spow خیلی قشنگ بودند(چی خودم هم نمی دونم)

فقط آدماي مغرور... اينجوري... نوشته هاشون رو رنگي و بزرگ ميكنند...
هميشه هم يك استثنا هست مثل برادر اسپاو

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز :gol:
چه چیزی زندگی را ارزشمند میکند :que:
چه عاملی سبب باارزش شدن زندگی برای شماست :D:D
هویت بخشی به زندگی تحت تاثیر چیست؟؟ :que::confused::eek:
اینم یه فایل توپ در این زمینه :biggrin::biggrin:
ببینید ولذت ببرید ;);)
موفق باشید
;);)

خيلي جالب بود. من اون شوخي هاي گور خري رو بيشتر از همه دوست دارم...

• Like

spow

اخراجی موقت
میبینم که چند ساعتی نیستیم ودوستان تا میتوانند مارا شرمنده الطافشان کرده اند
باشد
این نیز بگذرد
موفق باشید

spow

اخراجی موقت
مادر :gol::heart::heart::gol:
کلمه ای که به سختی میتوان معادل درستی برای ان پیداکرد
برای لطافتش :gol:
برای ارامش ابدیش :gol:
برای مهر بی پایانش :gol:
برای رفاقت بی رشوه اش :gol:
برای دلگرمیهای شادی بخشش :gol:
برای همه وهمه چیز :gol:
مادر مثل خداست :gol:
فایل رو ببینید وقدر مادرانتان را بدانید
نعمتی است تکرار نشدنی ومطمئنا غیر قابل شکرگذاری
کوچکترین کاری که در قبال مادر میتوان انجام داد همین گرامی داشتن مهر بی انتهای اوست
دوستشان بداریم وگرامی
از دوستانی که فایل رو میبینند خواهشی دارم وان اینکه این فایل رو به سایر دوستانتان هم برسانید چون حتی تغییر یک نگاه یا یک فکر ارزش کاری که انجام شده را پاسخگوست :gol:
از تمامی دوستانی که به بنده لطف داشتند ودارند بسیار سپاسگزارم
ممنون
شاد وپیروز باشید ;)

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
خودتان باشید :eek:
به خودتان اعتماد کنید :biggrin:
هیچ کس مثل خودتان یاور شما نیست :cool:
این اعتقادات ماست که به زندگی ما هویت میبخشند :D
پس به خودتان اعتقاد داشته باشید :biggrin::biggrin:
فایل رو ببینید تا همه چیز مشخص بشه :confused::confused::warn:
موفق باشید ;)
فایل هم بذارید :mad::razz::mad:
ممنون
:gol:

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
بدون شرح!!:gol:

ایا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

استاد دانشگاه با این سوال ها شاگردانش را به يك چالش ذهنی کشاند.

آیا خدا هر چیزی که وجود دارد را خلق کرد؟

شاگردی با قاطعیت پاسخ داد:"بله او خلق کرد"

استاد پرسید: "آیا خدا همه چیز را خلق کرد؟"

شاگرد پاسخ داد: "بله, آقا"

استاد گفت: "اگر خدا همه چیز را خلق کرد, پس او شیطان را نیز خلق کرد. چون شیطان نیز وجود دارد و مطابق قانون که کردار ما نمایانگر صفات ماست , خدا نیز شیطان است"

شاگرد آرام نشست و پاسخی نداد. استاد با رضایت از خودش خیال کرد بار دیگر توانست ثابت کند که عقیده به مذهب افسانه و خرافه ای بیش نیست.

شاگرد دیگری دستش را بلند کرد و گفت: "استاد میتوانم از شما سوالی بپرسم؟"

استاد پاسخ داد: "البته"

شاگرد ایستاد و پرسید: "استاد, سرما وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "این چه سوالی است البته که وجود دارد. آیا تا کنون حسش نکرده ای؟ "

شاگردان به سوال مرد جوان خندیدند.

مرد جوان گفت: "در واقع آقا, سرما وجود ندارد. مطابق قانون فیزیک چیزی که ما از آن به سرما یاد می کنیم در حقیقت نبودن گرماست. هر موجود یا شی را میتوان مطالعه و آزمایش کرد وقتیکه انرژی داشته باشد یا آنرا انتقال دهد. و گرما چیزی است که باعث میشود بدن یا هر شی انرژی را انتقال دهد یا آنرا دارا باشد. صفر مطلق (460- F) نبود کامل گرماست. تمام مواد در این درجه بدون حیات و بازده میشوند. سرما وجود ندارد. این کلمه را بشر برای اینکه از نبودن گرما توصیفی داشته باشد خلق کرد." شاگرد ادامه داد: "استاد تاریکی وجود دارد؟"

استاد پاسخ داد: "البته که وجود دارد"

شاگرد گفت: "دوباره اشتباه کردید آقا! تاریکي هم وجود ندارد. تاریکی در حقیقت نبودن نور است. نور چیزی است که میتوان آنرا مطالعه و آزمایش کرد. اما تاریکی را نمیتوان. در واقع با استفاده از قانون نیوتن میتوان نور را به رنگهای مختلف شکست و طول موج هر رنگ را جداگانه مطالعه کرد. اما شما نمی توانید تاریکی را اندازه بگیرید. یک پرتو بسیار کوچک نور دنیایی از تاریکی را می شکند و آنرا روشن می سازد. شما چطور می توانید تعیین کنید که یک فضای به خصوص چه میزان تاریکی دارد؟ تنها کاری که می کنید این است که میزان وجود نور را در آن فضا اندازه بگیرید. درست است؟ تاریکی واژه ای است که بشر برای توصیف زمانی که نور وجود ندارد بکار ببرد."

در آخر مرد جوان از استاد پرسید: "آقا، شیطان وجود دارد؟"

زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: "البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم. او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست."

و آن شاگرد پاسخ داد: شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست. درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد. خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریکي که در نبود نور می آید.

نام مرد جوان يا آن شاگرد تيز هوش كسي نبود جز ، آلبرت انیشتن !

موفق باشید ;)

spow

اخراجی موقت
100 نکته برای شما :gol:

? – افرادي که بيشترين وقت خود را صرف زندگي ديگران مي‏کنند (مشاوره، راهنمايي و …)، از رسيدن به زندگي خود باز مي‏مانند.

? – کساني که مي‏گويند “من نبايد اين راز را فاش کنم اما فقط به تو مي‏گويم” دقيقا راز شما را نيز به همين صورت براي ديگران بازگو مي‏نمايند.

? – گفتن حقيقت مهم است؛ اين مهم نيست که ما راست مي‏گوييم و ديگران اشتباه مي‏کنند.

? – هيچ هدفي بدون طي کردن مسير و راه آن دست يافتني نيست.

? – کساني که سر خود را مانند کبک در برف فرو مي‏برند در واقع لگد ديگران را به جان مي‏خرند.

? – آنچه که در ظاهر هر شخص مي‏بينيم، به ندرت دقيقا همان چيزي است که آن شخص واقعا هست.

? – جرات و شهامت اين نيست که روبروي شير بايستيم بلکه اين است که بفهميم چطور مي‏توان از شر او جان سالم بدر برد.

? – ما از همان اول پدر و مادر زاده نشده‏ايم، بلکه بايد بياموزيم که چطور مي‏توان پدر و مادر بود.

? – کلماتي که بر زبان جاري مي‏گردند، قدرت خود را از ما گرفته‏اند – از خود هيچ قدرتي ندارند.

?? – افراد خردمند در سکوت به سر مي‏برند تا بيش از هر چيز صداي تمناي خود را بشنوند.

?? – فرشته ها به زمين نمي‏آيند تا ببينند ما چه مي‏کنيم بلکه مي‏آيند تا به ما بگويند چه کار بهتر است انجام دهيم.

?? – هيچ چيز مانند ارتباط و وابستگي با ديگران، با تمام وجود، به درد انسان نمي‏خورد.

?? – در واقع ما هيچچ چيز را کنترل نمي‏کنيم مگر رفتار و کردار و تصميمات خودمان.

?? – هيچ کس نمي‏تواند ما را شاد کند جز خودمان. (اگر بخواهيم)

?? – اين يک اشتباه بزرگ است اگر از تجربيات خود درس نگيريم.

?? – من هيچ چيز نمي‏دانم، به من بياموزيد؛ من هيچ چيز نمي‏شنوم، به من بگوييد؛ من هيچ چيز نخواهم ديد، به من نشان دهيد – ما با هم پيروزيم.

?? – پشيماني از آن دسته چيزهايي است که ما به اشتباه آن را انتخاب مي‏کنيم.

?? – آنچه در قلب خود مي‏پرورانيم، همان است که در زندگي ان دنيا در دستان خود داريم.

?? – تنها به اين دليل که بذري را که کاشته ايم نمي‏بينيم، نمي توانيم بگوييم چيزي از اينجا بيرون نمي‏آيد.

?? – جنسيت واقعي وجود ندارد. هر کسي قسمتي از روحيات جنس مخالف را در خود دارد.

?? – تجربيات شما، تجربيات شما هستند؛ شخصيت شما نيستند.

?? – فرض کردن‏ها از تنبلي ما در جستجوي حقيقت سرچشمه مي‏گيرند.

?? – هيچ کس به طور کامل بي‏طرف نيست.

?? – خانواد? ما تنها جايي نيست که ما در ان متولد شده‏ايم؛ گاهي يک دست باز و رويي گشاده نيز ما را متولد مي‏کند.

?? – شما هميشه راه درست را نمي‏پيماييد.

?? – فروتني و تواضع، در واقع توانايي پذيرفتن خطاست.

?? – توانايي يک مرد آن چيزي نيست که در جيبش دارد، بلکه آن است که بر دوشش دارد.

?? – اگر شما يک قدم مثبت برداريد، کائنات ??? قدم به سمت شما مي‏آيند.

?? – اگر مي‏خواهيد بديها سرتان نيايد، نخواهيد سر ديگران آيد.

?? – اگر مي‏خواهيد با حقيقت سر و کار نداشته باشيد، هميشه در خيالات خود گم هستيد.

?? – فخرفروشي لباسي است که فقط تن احمقان مي‏شود.

?? – کسي که از همه بيشتر مي‏داند، معمولا همان کسي است که کمتر حرف مي‏زند.

?? – هر کسي سزاوار ارزشمند شدن و معشوق ديگران بودن است.

?? – هيچ کس جواب نهايي را به شما نخواهد داد، مگر خودتان.

?? – شما تنها با ابزاري که داريد مي‏توانيد عمل کنيد، پس به دنبال ابزار جديد وقت خود را تلف نکنيد.

?? – اگر خطاهاي خود را خطا در نظر نگيريم، آنگاه با هر خطا راهي اشتباه را کشف کرده‏ايم.

?? – اين انسانها هستند که به زندگي معنا مي‏دهند و نه اشياء.

?? – هميشه سوالاتي هستند که جوابشان ناپيداست و بزودي جوابشان پيدا خواهد شد.

?? – در حال حاضر نه آينده وجود دارد و نه گذشته، زندگي جاريست.

?? – اگر بخواهيد، اسکلت هميشه در کنج کمد منتظر شماست تا شما را بخورد.

?? – وقتي صحبت مي‏کنيم، صداي هيچ کس را نمي‏شنويم.

?? – والدين نبايد کوچکترها را در برابر تصميمات زندگي مسئول بدانند.

?? – اينکه پدران ما چه کاره بوده‏اند مهم نيست، مهم اين است که ما چه خواهيم کرد و چه خواهيم شد.

?? – اگر فکر مي‏کنيد که بايد همين الآن بگوييد، پس بگوييد و اگر مي دانيد که بايد کاري را الآن انجام دهيد، پس انجام دهيد.

?? – هر تغييري نياز به حرکت دارد.

?? – کمک ديگران به معناي انجام تمام و کمال کار ما نيست.

?? – اينطور نيست که هر کسي شما را دوست بدارد ولي شما مي‏توانيد هر کسي را دوست داشته باشيد.

?? – اگر کاري را هميشه براي کسي انجام داديد، او هرگز آن کار را ياد نخواهد گرفت.

?? – هيچ چيز بيشتر از خنده مسري و واگيردار نيست.

?? – بهترين هديه‏اي که مي‏توان به ديگران داد، وقت و صبر خودمان است.

?? - زيبايي محض با چشم قابل مشاهده نيست، بلکه با فکر و دل ديده مي‏شود.

?? – هر کسي بذر کمال را در وجودش دارا مي‏باشد، اما کمتر کسي مي‏تواند آنرا پرورش دهد.

?? – تنها راه پايان دادن به مشاجره‏ها، پيدا کردن يک راه حل است.

?? – هر عملي که انجام مي‏دهيم و هر حرفي که ميگوييم به ما باز مي‏گردد اما نه به گونه‏اي که انتظارش را داشتيم.

?? – اگر يک پله از نردبان شکست، با کمي زحمت پا را بايد بالاتر گذاشت.

?? – هرگز کلمات ناگفته را در اتاق دربسته محبوس نکنيد.

?? – هرکس بيش از آنچه خود را مي‏شناسد است.

?? – از هر چه بترسيم اسيرش مي‏شويم.

?? – نيازمندترين انسانها حريص‏ترين آنهاست.

?? – آنچنان خيال کنيد که گويا تا ابد زنده‏ايد و انچنان عمل کنيد که گويا امروز مي‏ميريد.

?? – بخنديد همچنانکه نفس مي‏کشيد و دوست داشته باشيد همچنانکه زندگي مي‏کنيد.

?? – هيچ کس نمي‏تواند بازگردد و شروعي جديد را رقم بزند اما هر کسي مي‏تواند شروع کند و پاياني خوش را بسازد.

?? – مهمترين چيزها در زندگي چيزي نيستند که قابل لمس باشند.

?? – زيباترين عکسها در اتاقهاي تاريک ظاهر مي‏شوند؛ پس هر موقع در قسمتي تاريک از زندگي قرار گرفتي بدان که طبيعت مي‏خواهد تصويري زيبا از تو بسازد.

?? – برف سنگيني باريد؛ درختي شکست، درختي زيباتر شد.

?? – زندگي مانند بازي حکم است، مهم نيست که دست خوبي نداشته باشيم، مهم اين است که يار خوبي داشته باشيم.

?? – از کوتهي ماست که ديوار بلند است.

?? – از شيش? جلو به زندگي نگاه کنيد نه از آين? رو به عقب.

?? – به خاطر ترساندن موش خانه‏ات را آتش نزن.

?? – هنر زندگي کردن، هنر نقاشي کردن بدون پاک کردن است.

?? – بهترين لذت زندگي انجام دادن عملي است که ديگران مي‏گويند نمي‏توانيم.

?? – هر روز از زندگي معجزه است. من روزم را هدر نمي‏دهم. من قدر معجزات را مي‏دانم.

?? – آرام بنشين. تقلا نکن. بهار مي‏آيد و سبزه‏ها رشد مي‏کنند.

?? – اينکه چه مي‏انديشيم، چه مي‏دانيم و به چه اعتقاد داريم مهم نيست. مهم اين است که چه مي‏کنيم.

?? – از زندگي هر انچه لياقتش را داريم به ما مي‏رسد نه آنچه آرزويش را داريم.

?? – از آنجا که زندگي آين? وجود ماست، فقط با تغيير ما تغيير مي‏کند.

?? – ساعتي که خراب است، در هر روز دوبار زمان را درست نشان مي‏دهد.

?? – هرگاه در زندگي خانه‏اي از يخ ساختي، بر آب شدنش گريه نکن.

?? – براي انسانهاي بزرگ چون بر اين باورند که : يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت.

?? – آرزوهايت را يک جا يادداشت کن و يکي يکي از خدا و کائنات بخواه. خدا و کائنات يادشان نمي‏رود اما تو يادت خواهد رفت آنچه را که امروز داري، آرزوي ديروزت بوده است.

?? – برگ در انتهاي زوال مي‏افتد و ميوه در انتهاي کمال. بنگر که چون برگي زردي يا سيبي سرخ؟

?? – اگرنتوانستي کسي را ببخشي از بزرگي گناه او نيست، از کوچکي دل توست.

?? – به کسي که در جستجوي حقيقت است ايمان آور و به کسي که حق را يافته است شک کن.

?? – ما آمده‏ايم تا با زندگي کردن قيمت پيدا کنيم نه به هر قيمتي زندگي کنيم.

?? – هر کس چراي زندگي را يافت با هر چگونه‏اي خواهد ساخت.

?? – سخن نيک را از گويند? آن بگيريد هر چند خود بدان عمل نکند.

?? – ناتوانترين مردم کسي است که نتواند دوستي پيدا کند و ناتوانتر از او کسي است که دوستان خود را از دست بدهد.

?? – چون عقل کامل گردد، سخن گفتن کمتر شود.

?? – صبحگاهان به جستجوي روزي درآييد که برکت و موفقيت در صبح زود نهفته است.

?? – به بار نشستن هر کار نيازمند ???? روز صبر است.

?? – راز موفقيت در اين است که با طبيعت و کائنات هماهنگ باشيم و در مسير موجهاي زندگي لذت ببريم.

?? – موفقيت يک مسير است و نه هدف.

?? – موفقيت بيشترين و بهترين استفاده از آن چيزي است که هم اکنون داريم.

?? – شکست موفقيت است، اگر از آن درس بگيريم.

?? – موفقيت اين نيست که هرگز اشتباه نکنيم بلکه اين است که يک اشتباه را دوبار مرتکب نشويم.

?? – موفقيت دستيابي به آن چيزي است که مي‏خواهيم و شادماني خواستن آن چيزي است که بدست مي‏آوريم.

?? – موفقيت توانايي پرش از شکستي بر شکستي ديگر است بدون اينکه خسته شويم.

?? – من مي‏دانم که تمام هستي براي من خلق شده. پس نگران نيستم و تمام هستي را يار و ياور خود مي‏بينم.

?? – بازي زندگي بازي بومرنگهاست. مراقب بومرنگ خود باشيم که به کدام طرف پرتاب مي‏شود.

??? – تفکر مثبت اساس هر موفقيت است.

موفق باشید ;);):biggrin:

spow

اخراجی موقت
سلام دوستان :gol:
این فایل رو بادقت ببینید :eek::surprised::biggrin::eek:
داستانی جالب وتامل برانگیز :que:
ترین ها همیشه همان چیزی که فکر میکنیم نیستند :redface:
ببینیم ترین های ما کدامند؟؟؟ :que::que:
موفق باشید :razz::biggrin::biggrin:
فایل هم بذارید ;)

آخرین ویرایش:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2 كلام چي؟ حرف درست؟
پسر ايروني!-اسمت چيه؟- اونقدر سرم تو شركت مشغوله كه فقط از دور, دستي بر آفتاب دارم

سوال سیایس میپرسی اسمم
قل قل میرزاست
سرت شلوغه اینجوری ای
اگر سرت خلوت بود چی میشد

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در آخر مرد جوان از استاد پرسید: "آقا، شیطان وجود دارد؟"

زیاد مطمئن نبود. استاد پاسخ داد: "البته همانطور که قبلا هم گفتم. ما او را هر روز می بینیم. او هر روز در مثال هایی از رفتارهای غیر انسانی بشر به همنوع خود دیده میشود. او در جنایتها و خشونت های بی شماری که در سراسر دنیا اتفاق می افتد وجود دارد. اینها نمایانگر هیچ چیزی به جز شیطان نیست."

و آن شاگرد پاسخ داد: شیطان وجود ندارد آقا. یا حداقل در نوع خود وجود ندارد. شیطان را به سادگی میتوان نبود خدا دانست. درست مثل تاریکی و سرما. کلمه ای که بشر خلق کرد تا توصیفی از نبود خدا داشته باشد. خدا شیطان را خلق نکرد. شیطان نتیجه آن چیزی است که وقتی بشر عشق به خدا را در قلب خودش حاضر نبیند. مثل سرما که وقتی اثری از گرما نیست خود به خود می آید و تاریکي که در نبود نور می آید.

حاجی این متنت من رو یاد یه جمله از تام ویتس انداخت که میگه : چیزی به اسم شیطان وجود نداره، همان خدا است که مست کرده

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال سیایس میپرسی اسمم
قل قل میرزاست
سرت شلوغه اینجوری ای
اگر سرت خلوت بود چی میشد

نه داشتم قوه باصره ات رو محك ميزدم... ماشا ا... قويه چشات...
اگه خلوت بود من هم مثل تو هزارو اندي پست تو قسمت آزاد-بقول يه نفر" جايي كه دور از شان يك مهندس هست"- داشتم. و الان اينجوري باهام تا نميكردي. اونجوري تا ميكردي
تو رو خدا براي من , نوشته ات رو قرمز و درشت نكن. آخه فكر ميكنم داري به شعور اجتماعيم توهين ميكني

spow

اخراجی موقت
چه کسی جای چه کسی نشسته؟

می گویند زمانی که قرار بود دادگاه لاهه برای رسیدگی به دعاوی انگلیس در ماجرای ملی شدن صنعت نفت تشکیل شود،دکتر مصدق با هیات همراه زودتر از موقع به محل رفت.در حالی که پیشاپیش جای نشستن همه ی شرکت کنندگان تعیین شده بود دکتر مصدق رفت و روی صندلی انگلستان نشست.قبل از شروع جلسه یکی دو بار به دکتر مصدق گفتند که اینجا برای هیات انگلیسی در نظر گرفته شده و جای شما آن جاست اما پیرمرد تحویل نگرفت و روی همان صندلی نشست.جلسه داشت شروع می شد و هیات نمایندگی انگلیس روبروی دکتر مصدق منتظر ایستاده بود تا بلکه بلند شود و روی صندلی خودش بنشیند اما پیرمرد اصلاً نگاهشان هم نمی کرد.
جلسه شروع شد و قاضی رسیدگی کننده به مصدق رو کرد و گفت که شما جای انگلستان نشسته اید و جای شما آن جاست.کم کم ماجرا داشت پیچیده می شد که مصدق بالاخره به حرف آمد و گفت:خیال می کنید نمی دانیم صندلی ما کجاست و صندلی انگلیس کدام است؟نه آقای رییس،خوب می دانیم جایمان کجاست اما راستش را بخواهید چند دقیقه ای روی صندلی دوستان نشستن برای خاطر این بود تا دوستان بدانند برجای ایشان نشستن یعنی چه. او اضافه کرد که سال های سال است که دولت انگلستان در سرزمین ما خیمه زده و کم کم یادشان رفته که جایشان این جا نیست.
با همین ابتکار و حرکت عجیب بود که تا انتهای نشست فضای جلسه تحت تاثیر مستقیم این رفتار پیرمرد قرار گرفت و در نهایت هم انگلستان محکوم شد.
چرخ دنیا خوب نمی چرخد و به نظر می رسد که عده ای جای عده ی دیگر نشسته اند و به قول عمران صلاحی "حالا حکایت ماست".

• Like
واکنش ها: Hps

spow

اخراجی موقت
ده چیزی که امروز به خاطر آنها ناراحتید
ولی ده سال دیگر به یادشان هم نخواهید آورد!

باسلام،
چند روز پیش این مطلب را در سایت PickTheBrain دیدم و به نظرم مطلب خوبی آمد. آن را با کمی تغییر در اینجا منتشر می کنم. خوب ، عنوان گویاست! «ده چیزی که امروز به خاطر آنها ناراحتید ولی ده سال دیگر به یادشان هم نخواهید آورد!» این مطلب خصوصآ چون نوروز هم هست فکر می کنم خیلی به درد بخورد که اگر تعطیلات تان را به خاطر مشکلات کوچک به خودتان زهر مار کرده اید تجدید نظری در تفکر تان بکنید!
بعضی وقت ها چیز های کوچک اعصاب ما را بی خودی و زیادی خورد می کنند. بعضی ها هم کلآ این اخلاق را دارند که هر مشکلی را فاجعه ببینند و فقط دنبال بهانه می گردند برای ناراحت بودن. چیز هایی که واقعآ چند ساعت هم اهمیت ندارند چه برسد به ده سال! وقتی واقعآ تاثیر بدی در زندگی دراز مدت شما نخواهند داشت چرا باید بی خود روز خود و اطرافیان تان را تلخ کنید؟

ده مورد زیر شاید امروز اهمیت داشته باشند ولی ده سال دیگر آنها را حتی به یاد هم نخواهید آورید:
۱- غلط املایی در پستی که نوشتید!
۲- عوضی ای که امروز تو خیابون موقع رانندگی بهتان فحش داد!
۳- لنگه جورابی که وقتی مادر زن تان آمد روی دسته صندلی آشپزخانه بود!
۴- خروجی ای که توی اتوبان رد کردید!
۵- کتاب هایی که سه روز دیر به کتابخانه پس دادید!
۶- رفتن برق وقتی داشتید برنامه مورد علاقه تان را تماشا می کردید!
۷- کامنتی که زیر پست درد دل های شما داشتن «وب خوب» را به شما یادآوری می کند و درخواست تبادل لینک می کند!
۸- هزار تومان اضافه ای که اشتباهی به راننده تاکسی دادید!
۹- بچه ای که بهتان زبان درازی کرد!
۱۰- خراشی که موقع اصلاح روی صورت تان افتاد!

حالا مواردی را بخوانید که ده سال دیگر از اینکه امروز یا این روز ها آنها را انجام داده اید خیلی خوشحال خواهید شد:
۱- نوشتن ایده ها و هدف های تان!
۲- کار کردن در ساعاتی از روز که بیشترین انرژی و کارایی را دارید!
۳- گفتن «دوستت دارم» به همسر و فرزندانتان!
۴- خوردن کلی میوه و سبزیجات!
۵- نیم ساعت پیاده روی ، طلوع آفتاب ، هوای صبح ، ورزش!
۶- زود بیدار شدن برای کار کردن روی چیزی که واقعآ برای تان مهم است!
۷- وقت گذاشتن برای یاد گرفتن یک حرفه تازه یا به روز کردن اطلاعات فعلی تان!
۸- وقت گذاشتن برای خودتان ، برای فکر کردن ، برای آرامش!
۹- دادن یک تست کامل پزشکی!
۱۰- ترک یک عادت بد! ، ترک سیگار!

نظرتون چیه؟ با خودتان رو راست باشید! یک لحظه فکر کنید. ده سال دیگر ، سال ۱۳۹۸ به کدام یکی فکر می کنید؟ لنگه جورابی که توی آشپزخانه بود؟ خروجی اتوبان؟ یا کم کاری های بزرگی که در راه رسیدن به اهداف تان کردید؟
به جای اینکه خودتان را بی خود نگران چیز های کوچکی کنید که یکی دو روز بعد فراموش می کنید روی اهدافی تمرکز کنید که در دراز مدت باعث موفقیت و رضایت شما از زندگی می شوند.

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان :gol:
این فایل رو بادقت ببینید :eek::surprised::biggrin::eek:
داستانی جالب وتامل برانگیز :que:
ترین ها همیشه همان چیزی که فکر میکنیم نیستند :redface:
ببینیم ترین های ما کدامند؟؟؟ :que::que:
موفق باشید :razz::biggrin::biggrin:
فایل هم بذارید ;)
اسپاو جان شنيدن وقايعي چون مسابقه سياتل , آدم رو تحت تاثير ميزاره ... چه برسه به اينكه در موقعيتش باشي. همچنين به خاطر اينكه اين فايلت داراي سه مرحله كامل 1. پيش آگاهي 2. بررسي علل و عوامل و 3. كه خيلي مهمه, ارائه راه و روش بود , يه جايزه پيش من داري.. دستت درد نكنه
بابت سرگذشت اينشتين هم ممنونم. گويا آدماي بزرگ فقط به خاطر يك كار خارق العاده بزرگ نيستند بلكه سراسر زندگيشون سرشار ز اين حكمت هاست.
100 نكته هاتم عاليند دوست دارم اينجور ياد آوري هارو هر روز بشنوم. فكر كنم هر كس كه تو اين باشگاه هست, اين سخنان رو لا اقل يه بار شنيده ولي بهتره كه ملكه ذهن هم بشه

:w27::w27::w27::heart:spow is in my :w27::w27::w27:

• Like

spow

اخراجی موقت
اسپاو جان شنيدن وقايعي چون مسابقه سياتل , آدم رو تحت تاثير ميزاره ... چه برسه به اينكه در موقعيتش باشي. همچنين به خاطر اينكه اين فايلت داراي سه مرحله كامل 1. پيش آگاهي 2. بررسي علل و عوامل و 3. كه خيلي مهمه, ارائه راه و روش بود , يه جايزه پيش من داري.. دستت درد نكنه
بابت سرگذشت اينشتين هم ممنونم. گويا آدماي بزرگ فقط به خاطر يك كار خارق العاده بزرگ نيستند بلكه سراسر زندگيشون سرشار ز اين حكمت هاست.
100 نكته هاتم عاليند دوست دارم اينجور ياد آوري هارو هر روز بشنوم. فكر كنم هر كس كه تو اين باشگاه هست, اين سخنان رو لا اقل يه بار شنيده ولي بهتره كه ملكه ذهن هم بشه

:w27::w27::w27::heart:spow is in my :w27::w27::w27:

کم کم داری خود من به یه فضای دیگه میبری
بابا اینقدرها هم که میگی نیستیم
ممنون از دقت وتوجهت ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.