از کارشناسی پیوسته آزاد تا ناپیوسته سراسری

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام کسی که داره کارشناسی پیوسته معماری آزاد میخونه بعد ترم 4 میتونه برای کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بده؟اصلا فرق کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چیه؟کارشناسی پیوسته مدرک کاردانی میگیره؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کسی که داره کارشناسی پیوسته معماری آزاد میخونه بعد ترم 4 میتونه برای کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بده؟اصلا فرق کارشناسی پیوسته و ناپیوسته چیه؟کارشناسی پیوسته مدرک کاردانی میگیره؟

سلام کارشناسی پیوسته مدرک کارشناسی میگیره دوست عزیز!!
(وقتی میخواستم انتخاب رشته کنم-سال دوم دبیرستان-مشاور بهم گفت که اگه بری رشته فنی میتونی اول کاردانی و بعد کارشناسیتو تورشته معماری بگیری ودر آخر میشی کاردان-یا کارشناس معماری!وتفاوتش با رشته ریاضی اینه که کارشناسی پیوسته میخونی و در آخر میشی مهندس معماری..)
در مورد سوال اولتون:باید دانشگاه مدرک کاردانی بده یا مدرکی که شما به اندازه کاردانی واحد پاس کردی(که نمیده)

raha pania

کاربر بیش فعال
ممنون منظورم بعد از 4 ترم بود؛یعنی امکان انصراف نیست؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون منظورم بعد از 4 ترم بود؛یعنی امکان انصراف نیست؟

خواهش میکنم
بله منظورتونو متوجه شدم!چه کاریه که انصراف بدین؟!مدرک کارشناسی پیوسته بهتره!
اگه انصراف هم بدین باید از اول کنکور کاردانی بدین و
بعد هم کاردانی به کارشناسی

آخرین ویرایش:

jhangard

کاربر بیش فعال

تفاوتش با رشته ریاضی اینه که کارشناسی پیوسته میخونی و در آخر میشی مهندس معماری..)
دوست عزیز کاردانی + ناپیوسته معماری = پیوسته معماری
چون سرفصل دروسی که تدریس میشه دقیقا یکیه و نظام مهندسی هم به هر دو مهر طراحی و نظارت میده... این عناوین مهندس و غیر مهندس هم برای هر دو صادقه یا هر دو "معمار" هستن یا هر دو "مهندس معمار" یا....

اما در پاسخ به سوال اصلی تاپیک شما اگر 72 واحد پاس کردی و انصراف قطعی بدی و از یونی مدرک فوق دیپلم بگیری میتونی برای کنکور ناپیوسته (در هر رشته ای) شرکت کنی.

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز کاردانی + ناپیوسته معماری = پیوسته معماری
چون سرفصل دروسی که تدریس میشه دقیقا یکیه و نظام مهندسی هم به هر دو مهر طراحی و نظارت میده... این عناوین مهندس و غیر مهندس هم برای هر دو صادقه یا هر دو "معمار" هستن یا هر دو "مهندس معمار" یا....

اما در پاسخ به سوال اصلی تاپیک شما اگر 72 واحد پاس کردی و انصراف قطعی بدی و از یونی مدرک فوق دیپلم بگیری میتونی برای کنکور ناپیوسته (در هر رشته ای) شرکت کنی.

خیــر سرفصل دروس یکی نیست!!
یونی مدرک فوق دیپلم نمیده!
بنده شخصا چون سهمیه استخدامی دارم دنبالشم که مدرک فوق دیپلم بگیرمو استخدام شم

بااینکه83واحد پاس کردم ! اصلا قبول نمیکنن به کارشناسی پیوسته ها مدرک فوق دیپلم بدن!!

دوستان اگه اطلاعی در این زمینه دارین خوشحال میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

raha pania

کاربر بیش فعال
کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ،حالا مبخواد بدلایلی انصراف بده ،میتونه کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری شرکت کنه ؟؟چون احتمال قبولیش بیشتره

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ،حالا مبخواد بدلایلی انصراف بده ،میتونه کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری شرکت کنه ؟؟چون احتمال قبولیش بیشتره

اگه تونستین از یونی مدرک فوق دیپلم بگیرین میتونین!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من مدرک کارشناسی پیوسته دارم
مهرماه دانشگاه علمی-کاربردی کاردانی ب کارشناسی ثبت نام کردم
قبل ثبت نام با ریاست واحد استان خراسان رضوی حضورا صحبت کردم ک چون لیسانس دارم میتونم مجددا کاردانی ب کارشناسی بخونم؟؟؟ گفت آره.معدل کارشناسیت ب جای کاردانی حساب میشه.مشکلی هم نداره
موقه ثبت نام آموزش گفت نمیشه. رفتم با ریاست دانشگاهمون صحبت کردم گفت اصلا مشکلی نداره و با آموزش صحبت کرد ک از واحد استان خراسان شمالی نامه بگیرن ک موقه فارغ التحصیلی مشکلی پیش نیاد
حالا ک 1ترم گذشته آموزش بم گفت نمیتونم انتخاب واحد کنم چون ثبت نامم مشکل داره
اون موقه تلفنی استعلام گرفتن واحد استان اوکی داده اما اینا پیگیری نکردن و نامه نگرفتن
حالا واحد استان میگه ک نمیتونستن ثبت نامم کنن !!!
روز اولین امتحانم این موضوعو بهم گفتن و نمیزاشتن امتحان بدم ک با ریاست صحبت کردموامتحانامو دادم
اما الان هیچکدومشون پاسخگو یستن
توپو میندازن تو زمین هم...:cry:

دوستان هرکی دراین زمینه اطلاعاتی داره ک میتونه کمکم کنه تروخدا بگه...
امروز تلفنی با واحد مشهد صحبت کردم گفت ب واحد خراسان شمالی مربوط میشه و اونا باید نامه بدن و آموزش باید پیگیرش باشه
بنظرتون چیکار کنم؟؟؟
من حتی حاضرم مدرک کارشناسی قبلیمو معادل کاردانی کنن اما بتونم ادامه بدم...:cry:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من مدرک کارشناسی پیوسته دارم
مهرماه دانشگاه علمی-کاربردی کاردانی ب کارشناسی ثبت نام کردم
قبل ثبت نام با ریاست واحد استان خراسان رضوی حضورا صحبت کردم ک چون لیسانس دارم میتونم مجددا کاردانی ب کارشناسی بخونم؟؟؟ گفت آره.معدل کارشناسیت ب جای کاردانی حساب میشه.مشکلی هم نداره
موقه ثبت نام آموزش گفت نمیشه. رفتم با ریاست دانشگاهمون صحبت کردم گفت اصلا مشکلی نداره و با آموزش صحبت کرد ک از واحد استان خراسان شمالی نامه بگیرن ک موقه فارغ التحصیلی مشکلی پیش نیاد
حالا ک 1ترم گذشته آموزش بم گفت نمیتونم انتخاب واحد کنم چون ثبت نامم مشکل داره
اون موقه تلفنی استعلام گرفتن واحد استان اوکی داده اما اینا پیگیری نکردن و نامه نگرفتن
حالا واحد استان میگه ک نمیتونستن ثبت نامم کنن !!!
روز اولین امتحانم این موضوعو بهم گفتن و نمیزاشتن امتحان بدم ک با ریاست صحبت کردموامتحانامو دادم
اما الان هیچکدومشون پاسخگو یستن
توپو میندازن تو زمین هم...:cry:

دوستان هرکی دراین زمینه اطلاعاتی داره ک میتونه کمکم کنه تروخدا بگه...
امروز تلفنی با واحد مشهد صحبت کردم گفت ب واحد خراسان شمالی مربوط میشه و اونا باید نامه بدن و آموزش باید پیگیرش باشه
بنظرتون چیکار کنم؟؟؟
من حتی حاضرم مدرک کارشناسی قبلیمو معادل کاردانی کنن اما بتونم ادامه بدم...:cry:

شما کارشناسی پیوسته داری؟؟!!

چراارشد نخوندی پس؟
چیشد الان؟:confused:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
شما کارشناسی پیوسته داری؟؟!!

چراارشد نخوندی پس؟
چیشد الان؟:confused:
من لیسانس کامپیوتر دارم
بعد واسه علاقم ب معماری کارشناسی ناپیوسته اومدم معماری
ارشد قبول شدنش ی طرف
اینکه حتی پلان تاحالا نکشیده باشی بخوای ارشد بخونی ی طرف دیگه
الان متوجه مشکلم شدی؟؟؟:cry:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من لیسانس کامپیوتر دارم
بعد واسه علاقم ب معماری کارشناسی ناپیوسته اومدم معماری
ارشد قبول شدنش ی طرف
اینکه حتی پلان تاحالا نکشیده باشی بخوای ارشد بخونی ی طرف دیگه
الان متوجه مشکلم شدی؟؟؟:cry:
اوهوم:cry:

reza55555

عضو جدید
سلام
من از رشته ریاضی کاردانی معماری گرفتم از دانشگاه ارومیه
بهم گفت اگه سراسری کارشناسیتو بگیری (الان تبریز کارشناسی میخونم)برای ارشد و دکتری باید پردیس درس بخونی یا خارج از کشور بری
کسی از همچین چیزی خبری داره؟

بالا