****ازدواج های اینترنتی*****

****ازدواج های اینترنتی*****

• بله

رای: 5 17.2%
  • نه

رای: 24 82.8%

• مجموع رای دهندگان
    29

yalda_921

عضو جدید
قبول دارم
خود شما اگه یه همچین پیشنهادی بهتون بدن حالا با آشنایی های خارج از چت میپذیرید؟؟؟؟

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نوع آشنایی افراد خیلی مهمه ...و در برخورد های بعدیشون تو آینده می تونه تاثیر بزاره..
در مورد این سوال....؟؟؟؟؟؟
نمی دونم ...می تونه آشنایی از این جا شروع بشه اما بعدا خوب دیگه واقعی میشه که کار به ازدواج می کشه دیگه ...
اما به نظرم نسبت به آشنایی واقعی نیاز به تامل بیشتری داره!!!
چون طبیعتا 2 نفر تا حدی وابسته هم شدند تو دنیای مجازی و بعد تو واقعیت آشناتر میشن و این می تونه رو تصمیمی گیریاشون تاثیر منفی بزاره..:warn:

• Like
واکنش ها: A&S

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم
خود شما اگه یه همچین پیشنهادی بهتون بدن حالا با آشنایی های خارج از چت میپذیرید؟؟؟؟
راستش من یه بار اینجا همچین موردی داشتم ..با اینکه همشهریم بود ....اما من نپذیرفتم ...چون واقعا ازدواج الان خیلی نیاز به تامل داره..
ضمن اینکه بگم من یکی از دوستای خوبم همین جوری ازدواج کرد و طرفش هم انسان خیلی خوبیه..

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یه فامیل داریم اینترنتی با یه دختره آشنا شد و ازدواج کردن الان.

درصد رضایتش از ازدواج 60 هست.

در کل بیخیال اینجور ازدواج ها شوید. به بابا مامانتون بگید واستون بگردن دنبال زن یا شوهر.:)

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما میشه به ازدواج های اینترنتی اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟
لطفا با دلیل..

همین جوریش وقتی طرف رو میبینی با همین حتی یکی دو سال نمیشه طرف رو درست شناخت حالا از طریق یه مانیتور و اینترنت که دیگه واویلا! شخصیت ادما پشت چت اینترنت و سایتهای دوست یابی فرق داره تا واقعیتشون تا کسی که واقعا هستن.......... از نظر من اشتباه........:gol:

nena_921

عضو جدید
اگه شناخت اولیه اینترنت باشه اشکالی نداره به شرطی که از این محیط بیرون بیان و با هم حضوری دیدار داشته باشن...
پس برادران گشت ارشاد چی میشن؟ برادران بسیج منکراتچی؟ نه عزیزم به نظر من از محیط مجازی بیرون نیان بهتره ،امنیتشون بیشتره

yalda_921

عضو جدید
این روزا آدما به چششون هم نمیتونن اعتماد کنن دنیای مجازی که جای خود دارد.....

frooh

عضو جدید
همین جوریش وقتی طرف رو میبینی با همین حتی یکی دو سال نمیشه طرف رو درست شناخت حالا از طریق یه مانیتور و اینترنت که دیگه واویلا! شخصیت ادما پشت چت اینترنت و سایتهای دوست یابی فرق داره تا واقعیتشون تا کسی که واقعا هستن.......... از نظر من اشتباه........:gol:

هیچ ربطی به اینترنت نداره. من الان کلی ادم می بینم همینطوری الکی ازدواج می کنند بدون هیچ تحقیق درست و حسابی بعد معلوم می شه همه حرفها دروغ بوده. مرجع شناختشون از هم دیگه خودشون و چهار تا دوست و اینا هستند. امروزه متاسفانه دخترها از ترس تنها ماندن و مسائل غلط فرهنگی به هر کسی از راه می رسه فوری بله می گن. فکر می کنند همین که طرف معتاد نباشه و شغل و سواد داشته باشه کافیه در حالیکه مسائل روانی و احساسی خیلی مهمتر از این حرفهاست. من ازدواج فامیلی دیدم که 1 ماه بیشتر دوام نیاورده، در حالبکه زن و شوهر با هم بزرگ شده بودند ، این نشون دهنده اهمیت طرز فکر و مسائل روانی است. نه پول و تحصیلات و داشتن معرفها و خانواده های خوب.
من و همسرم قبل از ازدواج یک سال کامل وقت برای اشنایی گذاشتیم و پیش روانشناس ( اونم خیلی خوب و باتجربه اش نه از این مراکز معمولی) می رفتیم تا مطمئن شدیم از هر نظر با هم ست هستیم. تازه با همه اینها بعد هم 5 ماه کامل خانوادم تحقیق کردند . درحالیکه خیلی ها اینکار رو نمی کنند و چوبش رو هم می خورند.

آخرین ویرایش:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ها بهتره كه يكم خوش بين باشيد يكم اعتماد بنفس و توكل به خدا همه چيز رو درست ميكنه مطمئن باشيد