ازدواج اینترنتی..

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دنیای مدرن با پیشرفت تکنولوژی آشنایی ها هم تکنولوژیک شده..!
قدیما دختر پسرا از طریق خانواده و دوست و آشنا یا نهایتا" یه نگاه برق آسا توی کوچه خیابونای محله با هم آشنا میشدن..:)
اما این روزا از دانشگاه و محل کار گرفته تا چت و فیس بوک و یاهو 360 و iran-eng !!:surprised:
خیلی وقتها هم این آشنایی ها ادامه دار میشه و کار به ازدواج میرسه!:heart:
حالا نظرتون در مورد اینجور ازدواج ها چیه؟؟به نظرتون سرانجام خوبی داره؟؟؟
اگه یه روز یه خواستگار اینترنتی پیدا کنید بهش جواب مثبت میدین؟؟!:surprised:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه یه نظر کلی داد گفت بده یا خوبه.خیلی از این آشناییها به سرانجام خوبی می رسه.به شرط اینکه دو طرف رابطشونو از نت خارج کنن و قبل از اینکه تصمیم به ازدواج بگیرن، کاملا با هم آشنا بشن.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه یه نظر کلی داد گفت بده یا خوبه.خیلی از این آشناییها به سرانجام خوبی می رسه.به شرط اینکه دو طرف رابطشونو از نت خارج کنن و قبل از اینکه تصمیم به ازدواج بگیرن، کاملا با هم آشنا بشن.
چه همشهری فهیمی دارم من.
دلتون بسوزه

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه همشهری فهیمی دارم من.
دلتون بسوزه
سیندی بیا ببین

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه اه
آدم فروش
آدم نمیتونه از همشهریشم تعریف کنه
تازه منو سارا به واسطه شارلینو حاجی باهم خواهر برادریم (ناتنی)
چه ربطی داره .....خوب منو سارا هم خواهر برادریم اینکه دلیل نمیشه .....خیانت

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا نمیشه تو اینترنت ازدواج کنیم تو اینترنت هم زندگی کنیم از اینجام بیرون نیایم :surprised:
بخدا خیلیم خوبه ها .........نه شغل می خواد نه مسکن می خواد نه جهیزیه و مهریه می خواد نه ماشین می خواد ..........هیچی ........فقط یه 10 - 20 تومن پول dsl می خواد والسلام

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای خوبم ! موضوع تاپیک جالبه.بزارین در موردش بحث بشه...
یادتون نره که من همکار اسپو هستما!! ( در واقع اون همکار منه ! )

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرا و برادرای عزیز !!! راجع به وضوع تاپیک بحث کنین !

TELLI

عضو جدید
من نمیتونم نظر بدم آخه بعضیا میگن من بچه ام زووده واسم:child:

mrha

عضو جدید
هر چي سارا بگه!!:D

:whistle::whistle:

آخرین ویرایش:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقایون خانوما اگه ازدواج باشگاهی داشتین من رو هم خبر کنین گناه دارم خیلی وقته بندری نزدم!!!!

zahra97

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار از محکم کاری عیب نمیکنه

متاسفم قفلها هم توی این دوره زمونه خاصیت خودشونو از دست دادن چون من تونستم پست بزنم توی تاپیک قفل شده .:D
در مورد سوال تاپیکم میتونم بگم اگه رابطه فقط بر اساس احساسات نباشه میتونه خوب باشه.

T.bita

عضو جدید
اینجا تاپیکه ازدواجه یا قفل بارون؟؟؟؟ :دی

انواع و اقسام قفل با کمترین قیمت...!!!! آقا مهرشاد شما علاقه وافر به قفل داری بدو تا همه قفلا رو نخریدن.

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دنیای مدرن با پیشرفت تکنولوژی آشنایی ها هم تکنولوژیک شده..!
قدیما دختر پسرا از طریق خانواده و دوست و آشنا یا نهایتا" یه نگاه برق آسا توی کوچه خیابونای محله با هم آشنا میشدن..:)
اما این روزا از دانشگاه و محل کار گرفته تا چت و فیس بوک و یاهو 360 و iran-eng !!:surprised:
خیلی وقتها هم این آشنایی ها ادامه دار میشه و کار به ازدواج میرسه!:heart:
حالا نظرتون در مورد اینجور ازدواج ها چیه؟؟به نظرتون سرانجام خوبی داره؟؟؟
اگه یه روز یه خواستگار اینترنتی پیدا کنید بهش جواب مثبت میدین؟؟!:surprised:
موافقم به شرطی که از محیط اینترنت خارج بشن
یه حسن آشنایی اولیه با اینترنت اینه که قبل از این که از ظاهر تصمیم بگیرن و ملاکشون ظاهر باشه ، با اخلاق همدیگه آشنا میشن از این لحاظ خیلی خوبه ولی به شرطی که با هم صادق باشن:gol:

• Like
واکنش ها: mrha