ازدواج كردن

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه روز پسر جووني پيش پدرش رفت و گفت: ميخوام ازدواج كنم
پدر خيلي خوشحال شد و گفت: دختر مورد نظرت كيه؟
پسر گفت: نيكي دختر همسايمون
پدر با چهره اي غمناك گفت: پسرم خيلي متاسفم كه اينو ميگم ولي دختري كه قصد داري باهاش ازدواج كني خواهرته ولي لطفا اينو به مامانت نگو
پسر جوان دوباره اسامي 3 دختر ديگه رو عنوان كرد ولي پدر بدبختانه بازم همون جواب رو داد
بنابراين پسر غمگينانه پيش مادرش رفت و گفت" من ميخوام ازدواج كنم ولي همه دخترايي كه من دوسشون دارم پدر ميگه اونها خواهر من هستن نبايد در اين مورد چيزي به تو بگم"
مادرش لبخندي زد و گفت
نگران نباش پسرم تو ميتوني با هركدوم از اونا كه ميخواي ازدواج كني چون تو پسر بابات نيستي:w15:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي فك كردين مردا بلدن خيانت كنن زنا بلد نيستن!؟(البته اين اصلا چيز خوبي نيست ولي عوض گله نداره!)

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
يه روز پسر جووني پيش پدرش رفت و گفت: ميخوام ازدواج كنم
پدر خيلي خوشحال شد و گفت: دختر مورد نظرت كيه؟
پسر گفت: نيكي دختر همسايمون
پدر با چهره اي غمناك گفت: پسرم خيلي متاسفم كه اينو ميگم ولي دختري كه قصد داري باهاش ازدواج كني خواهرته ولي لطفا اينو به مامانت نگو
پسر جوان دوباره اسامي 3 دختر ديگه رو عنوان كرد ولي پدر بدبختانه بازم همون جواب رو داد
بنابراين پسر غمگينانه پيش مادرش رفت و گفت" من ميخوام ازدواج كنم ولي همه دخترايي كه من دوسشون دارم پدر ميگه اونها خواهر من هستن نبايد در اين مورد چيزي به تو بگم"
مادرش لبخندي زد و گفت
نگران نباش پسرم تو ميتوني با هركدوم از اونا كه ميخواي ازدواج كني چون تو پسر بابات نيستي:w15:
بچه ها زشته بخدا,اینجا جای این حرفا نیست