ازدواج با همسری از شهردیگر.....آری یا خیر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگین ب منم بوگو
خو من منتظرم تو بیگی...

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بعنوان کسی که متاهلم میگم که باید با طرف مقابلتون از همه نظر برابر باشید مخصوصا فرهنگی که بعدا تو زندگی خیلی تاثیر گذار هس حالا ممکن شما با همشهری خودتون ازدواج کنید و خیلی باهم اختلاف فرهنگی داشته باشید ولی این مورد رو خیلی از روانشناسان تاکید میکنن که ازدواج با همشهری از خیلی موارد مورد تایید هس ولی بازم مونده به طرفش:gol:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این دنیا آدم به کی میتونه اعتماد کنه!!!!!!!
خاک تو سر این دنیا که اینقد خراب شده...
آدم به فامیل خودشم نمیتونه اعتماد کنه چه برسه به غریبه ی همشهریت و بعدش کسی که حتی از شهر خودتم نباشه!!!!
به نظر من آدم بره بمیره بهتره تا بخواد تو این شرایط اعتماد کنه به کسی....

چقد شما منفی فک میکنین!!!!!!!
اینجوریا هم ک میگین نیس!!
من خودم بشخصه دیدم کسایی رو ک با یکی ک ماله ی شهر دیگ بوده ازدواج کردن خیلیم خوشبختن..کسایی روهم دیدم با همشهریشون ازدواج کردن بدبختن!!

همه جا خوب وبد داره!!..ربطی به این نداره طرف هم شهریت باشه یا ماله ی شهر دور!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این دنیا آدم به کی میتونه اعتماد کنه!!!!!!!خاک تو سر این دنیا که اینقد خراب شده...آدم به فامیل خودشم نمیتونه اعتماد کنه چه برسه به غریبه ی همشهریت و بعدش کسی که حتی از شهر خودتم نباشه!!!!به نظر من آدم بره بمیره بهتره تا بخواد تو این شرایط اعتماد کنه به کسی....

دادا دنیایی بدبخت چه گناهی کرده فهشش میدی!اخه میشه واسه ما توضیح بدی چطور به این نتیجه رسیدی!اتفاقا من داداشام همسراشون همشهری که نیستن

هیچ ایرانی هم نیستن! اهل جزیره هستن ...فک کنم نسبت فامیلی دور هم با این اقای توی اواتارت داشته باشن!بحث یک سال و دو سال هم نیس! بیشتر از ده ساله!

قبل ازدواج هم مسلمون شدن! و الانم هیچ مشکلی باهم ندارن....تازه اسم بچه هاشونم فقط خانواده ما انتخاب میکنن اون بیچاره ها هم هیچی جرات ندارن بگن

تازشم از وقتی مسلمون شدن حجاب هم میکنن زن داداشم ماه رمضان اومد اینجا روزه میگرفت و نماز میخوند بچه ها رو هم اجبار میکرد که انجام بدن

کاری که اعتراف میکنم خودم انجام نمیدم!!!پس نتیجه میگیریم دنیای بدبخت بی گناهه این خودمون هستیم که دنیا رو بیچاره کردیم

به حرفام فک کن!!!...

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
فقط در صورتی درست هست که توی شهرم مثل اونو نتونم پیدا کنم .. ;)

bajelan25

اخراجی موقت
کیه که میخواد شوهر کنه ...
درخواستشو برام ایمیل کنه ... اگه وقت داشتم بررسی میکنمیس؟.

samaneh91

عضو جدید
چه حرفای قشنگی:biggrin:..................وقتی یکی دلتو ببره می فهمی فاصله وبقیه چیزا معنی نداره

کاملا موافقم ، توی این جور مواقع تنها چیزی که یاد فرد عاشق نمیمونه همین ملاک های قبل از عاشق شدنه
در کل این چیزا نسبیه، منظورم اختلاف فرهنگه گا هی خیلی از خونواده ها با هم تفاهم اخلاقی ندارن و یا خیلی از فامیل ها با هم رابطه خوبی ندارن ولی به مردمی از شهر دیگه به راحتی رابطه دوستانه بر قرار میکنن و با هم کنار میان.حتی مسافت های زیاد رو هم برای دیدنشون طی میکنن و براشون هم خیلی لذت بخشه

nedashiva

کاربر بیش فعال
نمیشه گفت بده چون هیچ دلیل محکمی وجود نداره اگه همه جوانب سنجیده بشه میشه موفق هم بود

ولی خب تفاوت فرهنگا رو نمیشه نادیده گرفت

من خودم بشخصه همشهری خودمو بیشتر قبول دارم.... حتی با هم استانی خودمم نمیتونم چه برسه واسه یه استان دیگه.. که البته وقتی بحث علاقه بیاد وسط نمیشه اینو یه مانع بحساب اورد

bajelan25

اخراجی موقت
نمیشه گفت بده چون هیچ دلیل محکمی وجود نداره اگه همه جوانب سنجیده بشه میشه موفق هم بود

ولی خب تفاوت فرهنگا رو نمیشه نادیده گرفت

من خودم بشخصه همشهری خودمو بیشتر قبول دارم.... حتی با هم استانی خودمم نمیتونم چه برسه واسه یه استان دیگه.. که البته وقتی بحث علاقه بیاد وسط نمیشه اینو یه مانع بحساب اورد

یعنی درخواست ما رو رد میکنید...

ارامش ابدی

عضو جدید
ازدواج با یک ادم توی یک شهر دیگه ....اوه مای گاد خیلی سخته ....

من یکی از دوستام تصمیم داشت از مشهد بره زن یک چالوسی بشه وقتی همه حرفاشونو زدن و تصمیم به ازدواج گرفتن دوستم رفت چالوس که از نزدیک خانوادش و نوع زندگیشون رو ببینه .....طفلی میگفت وقتی وارد خونشون شدم گریم گرفته ....کثیف - بی فرهنگ - بی ادب ...1 البته به چالوسی های عزیز بی احترامی نشه .. این خانواده اصلا عجیب بودن ....
دوستم برگشت اما سرنوشت زندگیش عوض شد ..چون موقع انتخاب رشته دانشگاه ها بود و به هوای اینکه قراره چالوس زندگی کنه دانشگاه تنکابن رو انتخاب کرده بود ....!! وحالا دیگه نه راه پس داشت نه راه پیش ...الان دوساله بخاطر اون اقا پسر که حالا دیگه معلوم نیست کجاس دوست من از خانوادش دور شده ...!!!
نتیجه اخلاقی : هم اینکه برای ازدواج خوب چشماتونو باز کنید اونم مخصوصا وقتی که طرف از یک شهر دیگست ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.