ازدواج با خانواده مشکل دار

ازدواج با خانواده مشکل دار

• بله

رای: 2 8.3%
  • خیر

رای: 11 45.8%
  • بستگی داره که عاشق طرفم باشم یا نه؟

رای: 5 20.8%
  • بستگی داره خانوادام قبول کنن

رای: 1 4.2%
  • اگر حس کنم در آینده مشکلی پیش نمیاد بله

رای: 10 41.7%
  • اگر خانواده خوبی باشن بله

رای: 2 8.3%

• مجموع رای دهندگان
    24

نقی1981

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان. یه نظر سنجی میذارم خواهشا واقع بینانه نظر بدید نه احساسی. خواستید نظرات شخصی خودتون رو هم بذارید.
حاضرید با یه خونواده که هم یه بچه عقب مانده دارن و هم یه فرد روانی وصلت کنید؟.

آخرین ویرایش:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سخته جواب دادن به اين سوال .. چون چه بخواي نخواي خانواده ها خيلي تاثير دارن توي زندگي يك زوج

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاثیر منفیش تو نظرم خیلی زیاده ولی صد در صد نیست

...ARASH...

عضو جدید
بله،اگه طرفم اوني باشه كه ميخام قطعا اين كارو ميكنم

ضمنا،وجود اين دو تا فرد درخانواده فرد مورد علاقم كه مشكل رواني دارن قطعا عاملي منفي براي تصميم گيري من نخواهد بود،شايد به اين دليل كه طرفم خيلي بيش از حد معمول از خانوادش برام مهمتره

nedashiva

کاربر بیش فعال
اگه طرف یه ادم غریبه باشه راحت همون موقع بهشون ج رد میدم ولی اگه طرفمو بشناسم وبدونم آدم کاملی از هرلحاظ واینکه بدونم در آینده واسه بچم مشکلی پیش نمیاد و در آخر با مشورت خانواده ودکتر روانشناس و ژنتیک تصمیم نهایی رو میگیرم

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمیکنم وجود این دو در خانواده تصمیم منو برای ازدواج تغییر بده. دلیلی نداره اخه....

برای من ملاک های زیادی وجود داره ولی این مورد ......

شما نوشتی خانواده ی مشکل دار..... عزیزم اینکه مشکل نیست.... اونا نعمت هم هستن....

ولی طرفم از همه لحاظ همونی باشه که من میخوام چرا جواب رد بدم؟

سخت نگیرید دوستان...

nedashiva

کاربر بیش فعال
فکر نمیکنم وجود این دو در خانواده تصمیم منو برای ازدواج تغییر بده. دلیلی نداره اخه....

برای من ملاک های زیادی وجود داره ولی این مورد ......

شما نوشتی خانواده ی مشکل دار..... عزیزم اینکه مشکل نیست.... اونا نعمت هم هستن....

ولی طرفم از همه لحاظ همونی باشه که من میخوام چرا جواب رد بدم؟

سخت نگیرید دوستان...

یه ذره باید واقع بینتر باشی اخه تو خانواده ایی که بچه عقب مونده دارن ممکنه بچه توهم عقب مونده در بیاد واقعا میتونی با این واقعیت کنار بیای؟

yaserahmati

عضو جدید
بستگی به موردش داره خب، باید جمیع جوانب رو در نظر گرفت. قطعا اینایی که گفتی یه فاکتور منفیه، ولی اگه جنبه های مثبت طرفت بچربه بهش خب چرا که نه!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ذره باید واقع بینتر باشی اخه تو خانواده ایی که بچه عقب مونده دارن ممکنه بچه توهم عقب مونده در بیاد واقعا میتونی با این واقعیت کنار بیای؟

این فقط احتمال هس که با ازمایش ژنتیک مشخص میشه.از نظر من هرچه قسمت باشه پیش میاد...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسلامتی کدوم سالم هستن:|
ژنتیکشون رو بچه آدم اثر میذاره ها
ولی میگن بد از خدا نیاد ولی به شرطی که عقلانی هم باشه
فک نکنم!

نقی1981

عضو جدید
ممنون از همه دوستانی که تو نظر سنجی شرکت کردن و نظرات شخصی خودشون رو گذاشتن.
از این جهت عرض کردم خانواده مشکل دار که معمولا بین یه خانواده سالم از این لحاظ .و این خانواده وامثالهم بخصوص تو این دوره زمونه که مردم چششون دنبال پرستیژ و پول هست. در مرحله عمل اکثرا افراد خانواده سالم رو انتخاب میکنن.

نقی1981

عضو جدید
اگه طرف یه ادم غریبه باشه راحت همون موقع بهشون ج رد میدم ولی اگه طرفمو بشناسم وبدونم آدم کاملی از هرلحاظ واینکه بدونم در آینده واسه بچم مشکلی پیش نمیاد و در آخر با مشورت خانواده ودکتر روانشناس و ژنتیک تصمیم نهایی رو میگیرم
نظر شما رو قبول دارم بخصوص اگر یکی از فامیل همچین مشکلی داشته باشه چون فامیل خودته وشناخت داری معمولا حاضر به وصلت میشی.

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچین خانواده ای مطمئن باشید مشکل ژنتیکی دارند اگر غریبه باشد که وصلت با اون اشتباهه و اگه فامیل باشه که اشتباه در اشتباهه . مطمئن باشید ژن فامیل اگه بد باشه حتما در ژنتیک شما هم یه چیزای پنهانی وجود داره که با ازدواج با اون فرد خودشون را نشون می دهند.

khanum gol

عضو جدید
توی رابطه باید واقع نگر بود.خانواده 50درصد قضیه هست. من یکی از دلایلی که با عشقم ازدواج نکردم خانوادش بود.اصلن خونوادشو دوست نداشتم. اما اون فقط یکی از دلایلش بود بقیش بماند.
باید منطقی به قضیه نگاه کرد الان احساسی هستیم میخوایم زودتر به طرف برسیم اما ممکنه نظر عوض بشه..........

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
تو اون شرایط قرار بگیرم خیلی سعی میکنم که جوابم نه باشه ! اما بازم بستگی داره که چقدر عاشق طرف باشم!

نقی1981

عضو جدید
توی رابطه باید واقع نگر بود.خانواده 50درصد قضیه هست. من یکی از دلایلی که با عشقم ازدواج نکردم خانوادش بود.اصلن خونوادشو دوست نداشتم. اما اون فقط یکی از دلایلش بود بقیش بماند.
باید منطقی به قضیه نگاه کرد الان احساسی هستیم میخوایم زودتر به طرف برسیم اما ممکنه نظر عوض بشه..........

خوشحالم که منطقی به قضیه نگاه میکنید.

نقی1981

عضو جدید
جالبه تا دو سه روز اول گزینه های 3و 4 صفر بود. یعنی در مورد گزینه 3 با وجود اینکه مبتلائات عشقی تو کشور ما زیاده کسی این گزینه رو انتخاب نکرده بود. یعنی میشه گفت تو 3 روز اول کسی تنها بخاطر عشق حاضر به ازدواج نمیشد. ولی الان معلومه که کسایی هستند فقط بخاطر عشقشون اینجور خونواده رو قبول کنن

s.moradii

عضو جدید
اگه بدونم حتی احتمال 50 درصد واسم مشکل پیش میاد نهههههههههههههههههه