ارضای شهوت ...... به چه قیمت ===========> ( بسیار مهم )

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پاتوقم در یک سفره خونه امروزی هست که از اون با کلاس هاش هست.بعضی از جاهاش دید نداره و بسته هست.من میبینم یک پسر 17 ساله دست یک دختر 12 ساله را میگیره میاره اینجا.اگر کارهایی که اونها در اون محیط بسته انجام میدن را اینجا بنویسم.از سایت اخراج میشم.

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پاتوقم در یک سفره خونه امروزی هست که از اون با کلاس هاش هست.بعضی از جاهاش دید نداره و بسته هست.من میبینم یک پسر 17 ساله دست یک دختر 12 ساله را میگیره میاره اینجا.اگر کارهایی که اونها در اون محیط بسته انجام میدن را اینجا بنویسم.از سایت اخراج میشم.

خیلی از ماها جای جای این جامعه از این چیزها میبینیم.........................آره نگید چی دیدید........:warn:

Taghdir

عضو جدید
یه نوع مریضی روانی هستش بدون شک
که دلایل زیادی میتونه باعث به وجود آمدنش بشه...

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایسنا: در پی ربودن و تجاوز به یك زن در جنوب تهران، شش متهم بازداشت شدند و پرونده‌ای پیش روی دادیار جنایی پایتخت گشوده شد.

سه روز قبل زمانی كه گشت انتظامی قیامدشت حین گشت‌زنی در منطقه‌ استحفاظی خود بود، به سه خودرو كه در كنار جاده توقف كرده بودند مظنون شد و با ورود ماموران به صحنه مشخص شد كه شش نفر در حال تجاوز به یك زن در داخل خودرو هستند.

به دنبال بازداشت هر شش متهم، پرونده‌ای در دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد و قاضی امیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرا، تحقیق درخصوص این جنایت را آغاز كرد.

شاكی پرونده كه زنی 32 ساله و خانه‌دار است به قاضی رضوانفر گفت: ساعت 7 شب در حال رفتن به سمت خانه بودم كه در حوالی خیابان خاوران، راننده‌ی یك خودروی پراید برایم ایجاد مزاحمت كرد. به او توجه نكردم اما در یك لحظه راننده از خودرو پیاده شد و با تهدید چاقو مرا سوار كرد. پس از طی مسیری، یك جوان دیگر نیز سوار خودرو شد و مرا به نقطه‌ای متروكه در حوالی قیامدشت بردند. در آن‌جا نیز دو نفر دیگر به آنها ملحق شدند و در كنار جاده خاكی در داخل ماشین اقدام به تجاوز كردند.

وی ادامه داد: در همین حین رانندگان دو ماشین نیز كه در حال عبور از جاده بودند متوقف شدند و با معرفی خود به عنوان مامور قصد داشتند از چهار جوان اخاذی كنند كه بعد از چند دقیقه آنان نیز به چهار نفر دیگر پیوستند و مرا مورد تجاوز قرار دادند.

در پی اظهارات تكان‌دهنده‌ی شاكی، شش متهم مورد تحقیق قرار گرفتند كه همه‌ی آنها به جرم ارتكابی اعتراف كرده و مدعی شدند كه به دلیل وسوسه‌های شیطانی دست به این كار زده‌اند.

به دنبال اظهارات شاكی و متهمان برای هر شش نفر قرار قانونی صادر شد تا به اتهامات آدم‌ربایی، اختفا و غصب عنوان در دادسرای جنایی و به اتهام تجاوز به عنف توسط متهمان در دادگاه كیفری استان رسیدگی شود.

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر 20 ساله برادرم مرا وادار به تن فروشی میكند

دختر 20 ساله برادرم مرا وادار به تن فروشی میكند

زمانی که دخترک را در پشت میله های زندان دیدم اصلا باور نمیکردم او نیز خلافکار باشد زیرا چهره ی معصومش
خبر از غمی بزرگ میداد
اسم؟الهه هستم و 20 سال دارم
جرم؟فساد و فحشا
چرا به این کار روی آووردی؟ اشک امانش نمیدهد و با بقض میگوید: 15 سال داشتم که پدر و مادرم در یک
حادثه ی رانندگی کشته شدند از آن زمان به بعد با برادر بزرگم زندگی میکردم که 27 سال سن داشت
روزهای خوش ما به آخر رسید زیرا برادرم معتاد به حشیش شد بدبختی هایم دو چندان شد زیرا برادرم
تمام وسایل منزل را صرف خرید مواد میکرد به قدری آلوده شده بود که از 50 متری مشخص بود معتاد است
برادرم مرا وادار به تن فروشی میکرد و هرشب مرا به مردان ثروتمند اجاره میداد زمانی که اعتراض
کردم با سیم کولر به جانم افتاد و مرا تهدید کرد اگر به حرفش گوش ندهم مرا خواهد کشت از آن به بعد هرروز
آرزوی مرگ میکردم خسته شده بودم از همه کس از مردانی که به زور به من تجاوز میکردن از مردانی که
با دندانهایی زرد و دهنی بد بو مرا میبوسیدند از برادرم که مرا قربانی اعتیاد خودش کرد هرگز برادرم را نخواهم
بخشید
چگونه دستگیر شدی؟ برادرم مرا به فردی به نام اصغر خرگوش اجاره داده بود و در مقابل ازش مواد میگرفت
روزی اصغر خرگوش مرا به خانه ی فسادی برد و مرا وادار به رابطه نامشروع با همدستش کرد در همین موقع
بود که ماموران انتظامی آنجا را محاصره کردند و مرا دستگیر کردند
از برادرت خبری نداری؟ برادرم چندی پیش بر اثر تزریق سرنگ هوا مرد
حکمت چیست؟ گریه امانش نمیدهد و با بقضی میگوید؟ افسوس که باید در اوایل جوانیم طناب سرد دار را
بر گردنم حس کنم محکوم به اعدام شده ام زیر زنا کرده ام
الهه با غمهایش وارد سلولش شد

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجاوز به دختر 7سالـه تهرانی توسط نوجوان 14 ساله

تجاوز به دختر 7سالـه تهرانی توسط نوجوان 14 ساله

وجود دارد كه وی به محض دیدن او، هراسان می‌شود و خود را در اتاق حبس می‌كند.

بنابراین به محل تحصیل فرزندم رفتم تا شاید از آنها دلیل تغییر رفتارهای دخترم را جویا شوم، اما مسوولان مدرسه عنوان كردند كه از 3 هفته قبل، متوجه شده‌اند دختر 7 ساله‌ام گوشه‌گیر شده و در حیاط مدرسه یا سر كلاس به كنجی خیره می‌شود و با هیچ‌كس حرف نمی‌زند و آنها قصد داشته‌اند موضوع را با من و همسرم در میان بگذارند تا علت را جویا شوند.

با شنیدن حرف‌های مسوولان مدرسه، دیگر مطمئن شدم كه باید برای دخترم اتفاقی افتاده باشد كه این‌چنین وحشت‌زده است.

به ناچار از همسرم خواستم یكبار دیگر با دخترمان صحبت كند تا شاید راز دلش برملا شود.
پسر نوجوان، دختر همسایه را به مرگ تهدید كرده بود
مرد شاكی در ادامه اظهاراتش گفت: پس از چند ساعت كه همسرم با دخترمان صحبت كرد، گریه‌كنان از اتاق بیرون آمد و عنوان كرد فرزندم از سوی پسر 14 ساله همسایه مورد آزار قرار گرفته است.

پس از شنیدن حرف‌های همسرم، به اتاق دخترم رفتم كه وی گریه‌كنان گفت: یك روز كه از مدرسه به خانه آمده بودم، پسر همسایه صدایم زد و گفت: دوچرخه‌تان را كه پنچر بوده، تعمیر كرده‌ام و به پاركینگ منزلمان انتقال داده‌‌ام، با من بیا، تا دوچرخه را تحویل دهم.

همراه او رفتم، وقتی به پاركینگی كه دوچرخه را گذاشته بود، رسیدیم، به سوی من حمله‌ور شد و پس از كتك زدنم، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید كرد كه اگر ماجرا را برای خانواده بگویم، مرا با چاقو می‌كشد. از آن شب به بعد، خیلی می‌ترسیدم هر بار كه پسر همسایه را در پله‌ها و پاركینگ مجتمع می‌دیدم، وحشت می‌كرد و حاضر نبودم از خانه خارج شوم.

به دنبال شكایت این پرونده و تحقیق از دختر آسیب‌دیده، پسر نوجوان برای ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 تهران انتقال یافت و در بازجویی‌های قضایی، هرگونه جرمی را انكار كرد.

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به این كه متهم نوجوان بوده، پرونده را با عدم صلاحیت رسیدگی به دادگاه اطفال ارسال كرد تا در ادامه تحقیقات راز سیاه این نوجوان فاش شود.

تسنیم_ط

عضو جدید
میدونی این مشکلات همش برمیگرده به:
1_ فقر فرهنگی
2_تهاجم فرهنگی
3_باور های غلط جامعه
4_تربیت نادرست در خانواده
5_مشکلات خانوادگی
6_عدم توجه به فرزند در کودکی که باعث کمبودهای در سنین بالا میشه
7_باور های غلط در مورد دوستی دختر و پسر در ایران
8_نداشتن دانش لازم برای زندگی درست و صحیح
و ...........

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]وقتی بیشتر در مورد شناخت انسان مطالعه میکنم متوجه میشم که در وجود انسان نیروی عظیم و ویرانگری نهفته است بنام .... شهوت ....شهوتی که کنترلش کار هر کس نیست .[/FONT]
[FONT=&quot]زمانی که غرایض شهوانی در وجود انسان شروع به تحرک میکنه عظیم ترین سدهای دنیا نیز یارای مقابله با سیل خروشان آن را ندارن ......[/FONT]

[FONT=&quot]از خودم میپرسم که این غریضه که میتونه اینقدر خطرناک باشه را برای چه خداوند در وجود ما قرار داده .... خب اگه نبودش مگه چی میشد ...[/FONT]

[FONT=&quot]ولی این موضوع مهمتر در مقابل وجود داره که در خداوند نقص نیست ... [/FONT]

[FONT=&quot]پس بروز این اتفاقات به خاطره چه چیزی هست :[/FONT]

[FONT=&quot]وقتی سطحی به قضیه نگاه کردم (مثل خیلی ها ) گفتم این بخاطره اینه که داریم توی جامعه اسلامی زندگی میکنیم و هر چیزی که در مورد مسائل جنسی وجود داره یه جورایی ممنوع شدس ... رابطه پسرا و دخترا باید توی یه چهارچوب باشه و........ آزادی جنسی وجود نداره و خیلی حرفهای دیگه مشابه همین ها......[/FONT]
[FONT=&quot]پس حتما اینا باعث شدن مسئله کمبود به وجود باید و شخص از روی فشار دست به هر کاری بزنه .........[/FONT]
[FONT=&quot](بحث کامل تر در مورد روش برخورد مسئولین کشور در جامعه ما و آگهی دادن ها و آزادی مردم در مورد موارد فوق بماند برای بعد که به کمک شما در موردش بحث خواهیم کرد )[/FONT]
به نظر من این جور اتفاقات ریشه در دوران بچگی این افراد داره! حتی یه مشاجره پدر و مادر هم می تونه عامل این واقعه باشه! خصوصاً اگر طرف از دوران بچگی ضعیف بار اومده باشه!!!

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]من به شخصه اطلاعات کامل و درستی از این اتفاق ندارم و نمیدونم واقعیت امر چی بوده ...... نمیشه قضاوت کرد ...[/FONT]

[FONT=&quot]ولی نکته مهم این اتفاق اینه که :[/FONT]
[FONT=&quot]چرا همچین اتفاقاتی صورت میگیره ........ چه دلایلی میتونه وجود داشته باشه ......[/FONT]
[FONT=&quot]علتش خواسته های شهوانیه[/FONT]
[FONT=&quot]علتش انتقامه[/FONT]
[FONT=&quot]علتش واسه تفریح بوده[/FONT]
[FONT=&quot]یا باج گیری[/FONT]
[FONT=&quot]و شاید هم وجود نوعی بیماری ![/FONT]
:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

prs.13sps

عضو جدید
بسه دیگه این چیزها که گفتن نداره چون همه دارن میبینند و از دیدنش رنج میکشن اگه میخاید کمکی به جامعه بشه در مورد راه های جلوگیری از این موضوعات بحث کنید:gol:

mohamadi_m

عضو جدید
سلام
فاجعه است
به نظر من علتش بزرگترها هستن
وقتی بی حیا و مهابا از مسائلی پیش بچه ها حرف میزنن که شایسته نیست، وقتی فیلم های جور وا جور رو در حضور بچه ها می بینن. قطعا بچه هم میخواد تجربه کنه، وبعدش هزار مشکل و ..................

ozra.m

عضو جدید
ادما با اين كاراشون كاري كردن كه خدا هم پشيمون شده
عجب دنياي بي رحمي..

dimansh

عضو جدید
توصیه می کنم این آهنگ رو از یاس گوش بدین. چندتا از دلایل فحشا رو به بهترین نحو (و کاملا مجاز) و با زبان ساده بیان می کنه.

پیاده میشم

آزادی57

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام به دوستای عزیز[/FONT] :gol:

[FONT=&quot]همیشه توی اخبار به گوشمون می رسه که :[/FONT]

[FONT=&quot] دختری توسط چند نفر مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت ....[/FONT]

[FONT=&quot] یا ....صاحب یک مغازه محلی بعد از آزار و اذیت جنسی یک دختر بچه 5 ساله دستگیر شد........[/FONT]
[FONT=&quot]
یا ........ یک تبعه خارجی از کشورهای همسایه به یک پسر بچه 10 ساله تجاوز کرد

یا.......... مردی با اغفال دانش آموز دختری وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد و فیلم این اتفاق رو به کلکسیونش اضافه کرد
[/FONT]
[FONT=&quot]
یا......... دکتر قلابی بعد از مشخص شدن تجاوز به چند مراجعه کننده زن در مطبش و..... تحت تعقیب قرار گرفت .......
[/FONT]
[FONT=&quot]
یا ....... مرگ یک جوان در شهر..... توسط برادرش بدلیل رابطه داشتن وی با همسرش ... و.......
[/FONT]
[FONT=&quot]
این اواخر هم توی صفحه حوادث یکی از روزنامه های پر تیتراژ به مطلبی برخوردم که مشابه موارد فوق بود ولی به نظر من از گستاخی و خیانت و هرزه گی خیلی فراتر رفته است ........
[/FONT]
[FONT=&quot]
مردی از سه جوان شرور شکایت کرد که :
[/FONT]
[FONT=&quot]وقتی وی به همراه همسرش در حال عبور از یکی از خیابانهای .... بود آن سه جوان با چاقو و قمه به او و همسرش حمله ور شدن و بعد از کتک کاری کردن وی و بی هوش شدنش زنش را ربودن و بعد از مدتی زن وی در حالی که بی هوش بود به بیمارستان منتقل شده و مشخص گردید که بعد از کشاندش درون خودروی خود او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده اند و ....[/FONT]
[FONT=&quot]عکس اون سه نفر هم توی صفحه حوادث چاپ شده بود که شاید اگه کس دیگه ای مورد آزار اذیت آنها قرار گرفته با دیدن عکس آنها ......[/FONT]
[FONT=&quot]
خلاصه !!!

[/FONT]

شما مهندسین یا جامعه شناس؟؟؟؟؟؟

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

من فكر ميكنم علت اصلي اين مشكلات فقر باشه
پسري كه پول نداره امكانات نداره براي ازدواج، چطور بايد نياز جنسيشو برطرف كنه؟پس براي دختر مردم مزاحمت ايجاد ميكنه
مرد و پسري كه نه كاري داره و نه پولي از شدت بيكاري مزاحمت هاي خياباني ايجاد ميكنه و تو خيابونا بيكار ميگرده
ولي اون مرد بيماري كه كه پول زياد داره و وضع ماليش خوبه نيازي نداره با زور و اجبار به كسي آزار برسونه اينجور آدما با زناي خود فروش رابطه دارن و زناي خود فروش با ميل خودشون رابطه برقرار ميكنن.نه با زور
هيچ وقت لازم نيست براي خود فروش ها دلسوزي كنيم.ولي تكليف اون دختر بچه هاي بي گناه چيه كه مورد آزار و اذيت قرار ميگيرن؟سرنوشت و آيندشون چي ميشه؟

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش جام‌جم، مردي در تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در منطقه لواسانات در حالي كه مي‌گريست، از ماموران انتظامي درخواست كمك كرد.

به دنبال اين تماس، ماموران با عزيمت به يك خانه ويلايي متوجه شدند سرايدار خانه از پليس تقاضاي كمك كرده است. مرد سرايدار به ماموران گفت: هنگام غروب صداي زنگ خانه به صدا درآمد و هنگامي كه در را باز كردم، 3 فرد شرور كه چاقو و قمه در دست داشتند با ورود به خانه ويلايي، من و همسرم را مورد ضرب و جرح قرار دادند و پس از انتقال من به يك اتاق و بستن دست و پايم، با تهديد به قتل كودك خردسالم همسر جوان مرا مورد آزار و اذيت قرار داده و از محل متواري شدند.

در پي اين اظهارات، زن جوان سرايدار در حالي كه بشدت مي‌گريست، اظهارات شوهرش را تاييد كرد.
وي گفت: آنها پس از آزار و اذيت من محل را ترك كردند و من نيز با گشودن دست و پاي شوهرم، موضوع را به پليس گزارش كرديم.
دستور ويژه
با تشكيل پرونده‌اي در اين ارتباط، موضوع در دستور كار ماموران سركلانتري يكم تهران بزرگ قرار گرفت و با تحقيقات گسترده مشخص شد اين 3 متهم از افراد شروري هستند كه بارها در اطراف محل جرم مشاهده شده‌اند.
يك مقام آگاه با اشاره به اين حادثه تلخ به «جام‌جم» گفت: پس از تحقيقات گسترده‌اي كه در اين ارتباط صورت گرفت، ابتدا چهر‌ه‌نگاري از 3 فرد شرور آغاز و با شناسايي آنها يك تيم ويژه از ماموران موفق شدند 2 نفر از اين متهمان را شناسايي و آنها را در يك خانه مجردي در لواسان دستگير كنند.
با انتقال اين دو متهم به مقر انتظامي، آنها اعتراف كردند از چندي پيش با مشاهده همسر جوان مرد سرايدار با طراحي نقشه‌اي قصد آزار و اذيت او را داشتيم تا اين كه وارد خانه شده و با تهديد به قتل كودك خردسال زن سرايدار، او را مورد آزار و اذيت قرار داديم.
در جستجوي متهم فراري
اين مقام آگاه اضافه كرد: پس از اعترافات تكان‌دهنده 2 فرد شرور، مشخص شد ديگر همدست آنها پس از اطلاع از دستگيري همدستانش به يكي از شهرستان‌ها متواري شده است.
با مشخص شدن اين موضوع، دستور نيابت قضايي صادر و جستجو براي دستگيري ديگر متجاوز فراري آغاز شد.
براساس آخرين پيگيري‌هاي خبرنگاران گروه حوادث جام‌جم، در پي اين اقدام تبهكارانه، زن جوان و همسر وي دچار مشكلات شديد روحي شده‌اند.

..............................
اعدام بهترین و مناسب ترین راه حل است برای دزدان ناموس

reza_esi13

عضو جدید
خب مشکل از ندونستن تاریخه،حرفی که من زدم طبق روایات و ایاته.
جالبه شما بیشتر به تجسمات خودتون باور دارین تا واقعیت تاریخی.
محض اطلاع خودتون هم که شده ایات 37و 50 و51و52 سوره احزاب را بخونین و بعد بیاین نظرتون را بگین.این که دیگه توهین نیست که؟ هست؟
ایات شیطانی هم که برادرمون فرمودن،مطمئنم که خودشونم نخوندنش و تازه نمیدونن که سلمان رشدی خودش یه موقعی خیلی هم مسلمون بوده و بعد اینطوری شده!
شما اصلا میدونین که خیلیها اعتقاد دارن که پیامبر ها معصوم نبودند و فقط واسطه وحی بودن؟
شما مجازات و عذاب را به عهده خدا بدارین،اگه خواست خودش سنگم میکنه.

هفت شهر عشق را عطار پیمود، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم....

عکس جالب زدی... ظاهر را خیلی دوست داری....

حرف های جالبی میزنی...:w24:

حتما سلمان رشدی گفته که پیامبر معصوم نبود و فقط بهش وحی میشده...، پس خدا هم با آدم های غیر معصوم هم وحی میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حتما سلمان رشدی هم معصومه!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

ببین اون از ترس جونش جایی قایم شده که به خیال خودش خدا هم نمیبیندش، ولی چه بگم که خدا خودش مورد مکرش قرارش داده. خیلی دوست داشم میتونستم وقت و هزینه بذارم و به درک حاصلش کنم و از خدا اینا طلب میکنم...آمین:cool:

reza_esi13

عضو جدید
اعدامی

اعدامی

شما مهندسین یا جامعه شناس؟؟؟؟؟؟

ببخشید آقای جامعه شناس رفقا نمیدونستن که فقط جامعه شناس ها در معرض خطرن!!!!

بقیه مردم باید دست رو دست بذارن تا اشخاصی که میگن به شما ربطی نداره، ما درستش میکنیم....بیان جلو و آخرش هم تر بزنن و برن.

من یکی اگه با شخصی روبرو بشم که به زور قصد آزار 1 دختر را داشته باشه، حکم اعدام را واسه خودم قبول میکنم و اون طرف را به درک میفرستم. چون دوست دارم خواهر و مادرم راحت تو زمین خدا قدم بزنن.
ok
:w02:

reza_esi13

عضو جدید
ادما با اين كاراشون كاري كردن كه خدا هم پشيمون شده
عجب دنياي بي رحمي..

خدا موقعی از ما نا امید میشه که زاد و ولد و نسلمون را در انقراض قرار بده.

با چند هزار تا آدم روانی در مقابل چندین میلیون انسان خوب ، چرا خدا پشیمون بشه!!!!!!

وقتی که ما خودمون میتونیم این مشکل را حداقل با فرهنگ سازی برطرف کنیم، چرا منتظر پشیمانی خدا و بهتر بگم عذاب اون باشیم.

تا هنگامی که نفس میکشی، بدان خدا دوست داره و وقتی هم نفست قطع شد ، بدان خدا دوستت داشته و تو را پیش خودش برده
:hypocrite:

mahan 2

عضو جدید
توی دانشگاه یه عالمه دختره که روز به روز ارایش غلیظ تری به کار میبرن تا دیده بشن > اگر مورد تعرض قرار بگیرن حقشون>دادن ازادی زیاد به زن ها ظلم به اون هاست ؟ پس از تصویب این قانون که مرد نمیتونه بدون اجازه ی زنش دوباره ازدواج کنه فهمیدم که .... وای به حال ما مردای ایرانی دادن ازادی های زیادتر به زن ها = ؟

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
توروخداازاین بحثایی که سرانجامی جز اعصاب خوردی نداره نکنین.

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجاوز راننده به دختری که عقب مانده ذهنی بود

با تحقيقات ويژه پليس آگاهي تهران ، متهمي که با ربودن يک دختر عقب مانده ذهني ، او را مورد تعرض قرار داده بود، در شمال غرب تهران دستگير شد
سرهنگ حسين خوئيني ، معاون پليس آگاهي تهران روز گذشته با اشاره به اين خبر به خبرنگار ما گفت : در آخرين روز از فروردين ماه امسال والدين دختر 23 ساله اي با مراجعه به شعبه 5 بازپرسي دادسراي جنايي با ارائه شکايتي عنوان کردند ، دختر آنها يک عقب افتاده ذهني است و هنگامي که قصد عزيمت به خانه را داشته ، پس از سوار شدن به يک خودروي پرايد ، راننده با تغيير مسير او را به يکي از محله هاي غرب تهران کشانده و مورد آزار و اذيت قرار داده است.
دستور قضايي
به دنبال اين شکايت ، بازپرس جنايي دستور قضايي لازم را در اين ارتباط صادر کرد و پرونده براي پيگيري و تحقيقات به شعبه 5 پليس آگاهي ارجاع شد. خوئيني افزود: با آغاز تحقيق و بررسي تخصصي موضوع از سوي پليس آگاهي ، سرانجام ماموران موفق شدند با سرنخ هايي که در اين ارتباط به دست آوردند ، جوان متجاوز به نام محسن پ را در شهرک غرب شناسايي و دستگير کنند.
معاون پليس آگاهي افزود: با انتقال متهم به پليس آگاهي وي ابتدا منکر جرم شد اما پس از مواجهه با دختر 23 ساله به جرم خود اعتراف و عنوان کرد، پس از آن که متوجه شده ، اين دختر يک عقب مانده ذهني است ، به بهانه شلوغي مسير، وارد يک محله خلوت شده و سپس او را مورد تعرض قرار داده است.
با اعترافات متهم ، دستور قضايي لازم در اين ارتباط صادر شد و متهم با قرار قانوني براي بررسي سوابق بار ديگر به دستور بازپرس دادسراي جنايي در اختيار کارآگاهان اداره 5 پليس آگاهي قرار گرفت.
بايد مراقب بود
سرهنگ خوئيني با هشدار به مردم گفت : متاسفانه برخي شهروندان و بخصوص خانمها بدون توجه به هشدارهاي پليس درخصوص استفاده از وسايل حمل و نقل شخصي سوار اين خودروها شده و دچار مشکلات جدي مي شوند که نمونه آن را در اين پرونده شاهد هستيم.
معاون پليس آگاهي تصريح کرد: آموزش والدين به فرزندان مبني بر استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي موجب خواهد شد تا فرصت سوئاستفاده از مجرمان حرفه اي که به بهانه حمل مسافر به حقوق مردم تعدي مي کنند ، سلب شود.

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ دختر 9 ساله توسط تو شیطان صفت

ه گزارش روز شنبه گروه حوادث ایسکانیوز : رسیدگی به این پرونده از چهارم مرداد 1387 پس از آن آغاز شد که زن و شوهر جوانی به کلانتری 11 کبودرآهنگ همدان رفتند و شکایتی تسلیم کردند.
آنان گفتند : امروز دختر 9 ساله ما به نام «زینت» برای خرید نان از خانه بیرون رفت اما دیگربرنگشت.ما با دلشوره ، هر جایی را که به فکرمان می رسید گشتیم و حتی از طریق بلندگوى
مسجد از مردم کمک خواستیم اما هیچ خبری از «زینت» نیست.شاید بر سر جگرگوشه مان بلایی آمده باشد.

تجسس پلیس برای افشای سرگذشت دختر بچه ادامه داشت تا این که روز بعد یکی از اهالی ، خبر تلخی داد و خستگی بر جان خانواده «زینت» و ماموران ماند.جنازه گونی پیچ دختر بچه ، در جاده کبودرآهنگ و زیر یک پل رها شده بود و افسران
اداره آگاهی استان همدان با معمای پیچیده ای رو به رو شدند.
با پایان بررسی های مقدماتی و نمونه برداری های لازم ، پیکر قربانی به دستور بازپرس کشیک برای تشخیص علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی سپرده شد و چند فرضیه پیش روی پلیس قرار گرفت که مهم ترین آن ، جنایت به خاطر وسوسه های شیطانی بود.
کارآگاهان که چند مظنون را نامحسوس تحت نظر داشتند به پسر 21 ساله اى به نام «حبیب» مشکوک شدند.او چند بار با سد راه کردن دختران روستا ، مزاحمشان شده بود که دستگیر شد اما در بازجویى ها قفل سکوت بر لبان خود زد.
«حبیب» که می دانست هیچ شانسی برای گریز از قانون ندارد سرانجام به
جنایت سیاه اعتراف کرد و همدستش «محمد» را لو داد.بدین ترتیب مجرم ردیف دوم که به خدمت سربازى رفته بود در پادگان بازداشت شد و همراه «حبیب» به بازسازی صحنه جرم پرداخت.گزارش ایسکانیوز می افزاید ، افشای اسرار جنایت تکان دهنده ، خاکستر غم بر دل اعضای خانواده داغدار ، بستگان و آشنایان آنان پاشید و دو پسر هوسران با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
در نشست خارج از نوبت رسیدگی به این پرونده که در دادگاه کیفری استان همدان تشکیل شده بود ابتدا کیفرخواست خوانده شد و با اعتراف های مجرمان ، هیچ شبهه ای باقی نماند که «حبیب» و «محمد» به طور مشترک ، دست به جنایت زده بودند.بنابراین برای هر دو جانی ،
حکم اعدام صادر و با تائید دیوان عالی کشور سرانجام پرونده زندگی سیاه آنان برای همیشه بسته شد.
دادستان همدان با تائید این خبر خاطرنشان ساخت : تجاوز به عنف یکی از جرم های سنگین و مجازات آن اعدام است.همچنین طبق قانون ، مجازات تجاوز به عنف برای مرد مجرد یا متاهل تفاوتی ندارد و حتی اگر شاکی خصوصی هم رضایت بدهد در اجرای حکم تاثیری ندارد.این جرم ، در نظم و امنیت جامعه اختلال ایجاد می‌کند و همه را به خطر می‌اندازد.
«اکبر بیگلری» تصریح کرد : برای پیشگیری از چنین مسائل تلخ ، باید جوانان با فرهنگ اسلام پرورش یابند و زمینه ازدواج آنان فراهم شود.برخلاف
فرهنگ اسلام ، متاسفانه امروز در جامعه ما اشرافی‌گری ، تجمل‌گرایی و چشم و همچشمی باب شده است و جوانان قادر به ازدواج نیستند.از سوی دیگر ، دشمنان ، فرهنگ مبتذل خود را در جامعه ترویج می‌دهند و والدین نیز در این رابطه نسبت به فرزندان خود کم ‌توجه هستند.
این مقام قضایی تاکید کرد : از خانواده‌ها انتظار می‌رود دغدغه های فرزندان خود را که سرمایه‌های کشور هستند با جدیت بیش تری دنبال کنند تا شاهد رخدادهای ناگوار نباشیم.

seyederobab

عضو جدید
به دار آویختن یه پسر 20 سال و خورده به خاطر تجاوز به خواهرش

حدود 2 سال پسری بنام ......... از روی فشار جنسی به سمت خواهر خودش حمله برد و او را مورد تجاوز قرار داد و از اون خواهر یه بچه بدنیا آمد طی اعتراف خود جوان کسی در خونه نبوده و به زور دست به همچین عمل کثیفی زده و با چندین بار تجاوز به خواهرش باعث باردار شدن خواهرش شد او خواهرش را تهدید کرده بود خواهر که سنی زیر 20 سال داشت مجبور میشه که دهنش رو ببنده تا خودش و خانواده ش زنده بمونند .
دختر در دوره ی 6 ماهگی بارداری بود که مادر متوجه بزرگ شدن شکم دختر می شود و از دخترک شکایت می کند بنابراین تا مدتی دختر را در زندان نگه می دارند و طی شکنجه هایی که میشه اعتراف به عمل زشت برادرش می کند
بنابراین جوان که یه مدتی اطراف شهر آفتابی نمی شد مورد تعقیب نیروی انتظامی قرار می گیرد و بالاخره دستگیر می شود و به جرمش اعتراف می کند بعد از یک ماه حکم اعدام جوان صادر می شود و دختر از زندان آزاد می گردد و مادر اون دختر تقاضا می کند که بچه رو سقط کند ولی برای اینکار دیر شده بود و دخترک بچه رو بدنیا می آورد و در دامن خود پرورش می دهد .

mohammad1988

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
به نظر من مشکل از انجایی شروع شد که تکنولوژی بدون هیچ بستر فرهنگی وارد جامعه بسته ما شد . ماهواره ، اینترنت و حتی تلفن همراه .
الان هم داریم اثارشو تو جامعه میبینیم .
جونهایی که با منع و سرکوب همیشگی اینگونه مسایل مواجه بودند با ابزاری مثل اینترنت و ماهواره به شدت به سمت اینگونه مسایل کشیده شدند و با گذاشتن سالهای جونیشون دچار بحران روحی و روانی ، عقده ،جنون ، امراض مختلف مثل سادیسم شدند که الان کم کم داره روند تصاعدی به خودش میگیره (متاسفانه)
خانواده ها هم بدلیل همون فرهنگ بسته قبلی ، توجهی به این گونه مسایل فرزندانشان ندارند (نه همشون) و زمانی به فکر میفتند که پسر یا دخترشان دچار مشکل شده .

یک بستر دیگر فرهنگ سازی بعد از خانواده ، سیستم های اموزشیمون هست که باید فکری به حالش کرد .

خلاصله به نظر من هیچ وقت نذاریم شهوتمون( از خودم شروع میکنم ) جای عقلمون را بگیره ، میدونم سخته اما باید بهای انسان بودنمون را بپردازیم .